Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Calendar
uk: Календар

en: Status
uk: Статус

en: First Name
uk: Ім`я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Edit
uk: Редагувати

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Last Week
uk: Минулий тиждень

en: Custom
uk: Довільний

en: Filter
uk: Фільтрувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Tools
uk: Інструменти

en: Pending
uk: Очікує

en: Password
uk: Пароль

en: Address
uk: Адреса

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п`ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Medium
uk: Середній

en: Large
uk: Великий

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: All
uk: Всі

en: M j, Y @ G:i
uk: d.m.Y H:i

en: Duration
uk: Тривалість

en: Price
uk: Вартість

en: None
uk: Немає

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Phone
uk: Телефон

en: Preview
uk: Поп. перегляд

en: Download
uk: Завантажити

en: Day
uk: Теґ

en: Year
uk: Рік

en: Previous
uk: Назад

en: Next
uk: Наступна

en: Delete
uk: Видалити

en: Export
uk: Експорт

en: or
uk: і

en: Import
uk: Імпорт

en: Dismiss this notice
uk: Пропустити це зауваження

en: Important notes
uk: Важливі повідомлення

en: Date
uk: Дата

en: Time
uk: Час

en: Remove
uk: Видалити

en: Send
uk: Надіслати

en: Message
uk: Повідомлення

en: Hide
uk: Сховати

en: Required
uk: Необхідно

en: Support
uk: Підтримка

en: Date Format
uk: Формат дати

en: Time Format
uk: Формат часу

en: Background color
uk: Колір фону

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Back
uk: Назад

en: Action
uk: Оберіть дію

en: Cancel
uk: Скасувати
