Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to sr_RS translation catalogue (875 entries)

en:  hours
sr_RS: сати

en: %d hours and %d minutes
sr_RS: %dсата и %d минута

en: 1 day
sr_RS: 1 дан

en: 1. Rollback your database to the %s version
sr_RS: 1. Вратите вашу базу података на %s верзију

en: 2. Download Salon Booking %s
sr_RS: 2. Преузмите Салон Резервације %s

en: 3. Upload Salon Booking %s folder on your server
sr_RS: 3. Отпремите Салон Резервације %s директоријум на ваш сервер

en: <p>A new <strong>"Salon"</strong> section has been created into the left sidebar<br/>Three new pages has been created: "Booking", "Booking my account" and "Thank you page"<br/>We have also added some "services" and "bookings" for demo purpose. Feel free to delete them<br/>Go to <a href="/wp-admin/admin.php?page=salon-settings"><strong>"Salon > Settings"</strong></a>section to setup your Salon Booking System</p>
sr_RS: <p>Нова <strong>"Салон"</strong> секција је креирана на левој бочној страни<br/>Креиране су три нове странице: "Резервација",  "Моје резервације" и "Хвала вам страница"<br/>Такође смо додали неколико демо примера за "услуге" и "резервације". Слободно их обришите <br/>Идите у <a href="/wp-admin/admin.php?page=salon-settings"><strong>"Салон > Подешавања"</strong></a> секцију да подесите ваш систем Салон Резервација</p>

en: <strong>%s reservations has been canceled</strong> from your customers.
sr_RS: <strong>%sрезервација је отказана</strong> од стране ваше муштерије.

en: <strong>Congratulation!</strong> Salon Booking is now active.
sr_RS: <strong>Честитамо!</strong> Салон Резервација је сада активна.

en: <strong>Do you want a 30% discount? <a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/" target="blank">INVITE YOUR FRIENDS!</a></strong></p>
sr_RS: <strong>Да ли желите 30% попуста? <a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/" target="blank">ПОЗОВИТЕ СВОЈЕ ПРИЈАТЕЉЕ!</a></strong></p>

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
sr_RS: <strong>Грешка</strong>: Ова имејл адреса је већ регистрована, молимо изаберите другу.

en: <strong>The BASIC</strong> one sets a fixed duration for each booking and it doesn't care about the number and the duration of the booked services. <br />You are able to set a fixed duration using the "Session average duration" option.<br /><br /><strong>The ADVANCED</strong> mode is more complex and complete as it takes in count the duration of each services booked for every single reservation. <br />We suggest to use this one.<br /><br /> <strong>THE HIGH END</strong> allows you to control the availability of a single assistance assigned to a specific service at a specific time. <br /><br />But you need to set first for each services the "execution order". <br /><br /> Once done the system is able to know what time an assistant has been booked and how long he will be busy with a specific service. <br /><br />This method is very precise but could be a little bit strict in some cases. <br /><br />We suggest you to test it first on a development website.
sr_RS: <strong>ОСНОВНИ НИВО</strong> поставља фиксно трајање за сваку резервацију и није га брига за број и трајање резервисаних услуга. <br />Можете да поставите фиксно трајање помоћу опције „Просечно трајање сесије“.<br /><br /><strong>НАПРЕДНИ</strong>мод је сложенији и комплетнији јер узима у обзир трајање сваке резервисане услуге за сваку поједину резервацију. <br />Предлажемо да користите овај.<br /><br /><strong>НАЈВИШИ НИВО</strong> вам дозвољава да контролишете доступност сваког асистента додељеног одређеној услузи у одређено време. <br /><br />Прво што треба да урадите је да свакој услузи доделите „редослед извршења“. <br /><br />Једном када ово урадите систем може да зна у које је време резервисан асистент и колико дуго ће бити заузет одређеном услугом. <br /><br />Ова метода је веома прецизна, али у неким случајевима може бити мало строга. <br /><br />Предлажемо да прво тестирате у развојном веб окружењу.

en: A database update is required for this version. Please make a back-up of your database before proceed.
sr_RS: За ову верзију је потребно ажурирање базе података. Пре него што наставите, направите резервну копију базе података.

en: A very short description of this assistant. It is optional
sr_RS: Врло кратак опис овог асистента. Опционо је

en: A very short description of this service. It is optional
sr_RS: Врло кратак опис ове услуге. Опционо је

en: ASSISTANTS
sr_RS: АСИСТЕНТИ

en: Accept
sr_RS: Прихвати

en: Account ID
sr_RS: ИД налога

en: Action
sr_RS: Радња

en: Active
sr_RS: Активно

en: Add Assistant
sr_RS: Додај асистента

en: Add Booking
sr_RS: Додај резервацију

en: Add Customer
sr_RS: Додај муштерију

en: Add Discount
sr_RS: Додај попуст

en: Add New Assistant
sr_RS: Додај новог асистента

en: Add New Booking
sr_RS: Додај нову резервацију

en: Add New Discount
sr_RS: Додај нови попуст

en: Add New Service
sr_RS: Додај нову услугу

en: Add New Service Category
sr_RS: Додај нову категорију услуге

en: Add Service
sr_RS: Додај услугу

en: Add booking
sr_RS: Додај резервацију

en: Add new
sr_RS: Додај нову

en: Add new rule
sr_RS: Додај ново правило

en: Add service
sr_RS: Додај услугу

en: Address
sr_RS: Адреса

en: Address can't be empty
sr_RS: Адреса не може бити празна

en: Administration notes
sr_RS: Белешке администратора

en: Administration rule
sr_RS: Правило администрације

en: Advanced (evaluates also booking duration)
sr_RS: Напредни (процењује се и трајање резервације)

en: Advanced Discount System
sr_RS: Напредни систем попуста

en: After the last appointment
sr_RS: После последњег третмана

en: Ajax steps <span>This allows loading steps via ajax</span>
sr_RS: Ајакс кораци <span>Ово омогућава учитавање корака преко ајакс-а</span>

en: All
sr_RS: Сви

en: All Service Categories
sr_RS: Све категорије услуга

en: All attendants
sr_RS: Сви полазници

en: All days
sr_RS: Сви дани

en: All statuses
sr_RS: Сви статуси

en: All users name
sr_RS: Сва корисничка имена

en: Allow users to pay in advance using PayPal.
sr_RS: Омогућите корисницима да унапред плаћају користећи ПаиПал.

en: Allow users to pay in advance.
sr_RS: Дозволите корисницима да уплате унапред.

en: Always
sr_RS: Увек

en: Amount
sr_RS: Износ

en: Amount of reservations
sr_RS: Износ резервација

en: An account will be automatically created
sr_RS: Налог ће бити аутоматски креиран

en: An assistant for selected services can't perform this service
sr_RS: Асистент за одабране услуге не може да обавља ову услугу

en: Apply
sr_RS: Примени

en: Apply from
sr_RS: Пријавите се од

en: Are you satisfied by our <strong>Salon Booking plugin</strong>? <br />Consider to leave a 5 stars rating on wordpress.org
sr_RS: Да ли сте задовољни нашим додатком за <strong>Салон Резервације</strong>? <br />Размислите да оставите оцену од 5 звездица на wordpress.org

en: Assistant
sr_RS: Асистент

en: Assistant Description
sr_RS: Опис асистента

en: Assistant Details
sr_RS: Детаљи асистента

en: Assistant Google Calendar
sr_RS: Асистентов Гугл календар

en: Assistant description
sr_RS: Опис асистента

en: Assistant draft updated.
sr_RS: Нацрт асистента је ажуриран.

en: Assistant published.
sr_RS: Асистент је објављен.

en: Assistant restored to revision from %s
sr_RS: Асистент је враћен на ревизију од %s

en: Assistant saved.
sr_RS: Асистент је сачуван.

en: Assistant scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sr_RS: Асистент је заказан за: <strong>%1$s</strong>.

en: Assistant selection
sr_RS: Избор асистента

en: Assistant submitted.
sr_RS: Асистент је поднесен.

en: Assistant updated.
sr_RS: Асистент је ажуриран.

en: Assistants
sr_RS: Асистенти

en: Assistants Archive
sr_RS: Архива асистената

en: Assistants view
sr_RS: Приказ асистената

en: Assistants will receive an e-mail when selected for a new booking.
sr_RS: Асистенти ће добити имејл када су изабрани за нову резервацију.

en: Attendant
sr_RS: Полазник

en: Attendant %s isn't available for %s service
sr_RS: Полазник %s није доступан за %s услугу

en: Attendant %s isn't available for %s service at %s
sr_RS: Полазник %s није доступан за %s услугу на %s

en: Auth Token
sr_RS: Аутентикациони токен

en: Automatic discount
sr_RS: Аутоматски попуст

en: Automatic discount settings
sr_RS: Подешавања аутоматског попуста

en: Automatic feedback reminder
sr_RS: Аутоматски подсетник за повратне информације

en: Automatic follow-up
sr_RS: Аутоматско подсећање

en: Automatically apply when the rules are met
sr_RS: Аутоматски се примењује када су правила испуњена

en: Availability
sr_RS: Доступност

en: Availability mode
sr_RS: Режим доступности

en: Availability:
sr_RS: Доступност:

en: Available days checked and green.
sr_RS: Доступни дани означени и зелени.

en: Avoid spam asking your users to verify their identity with an SMS verification code during the first registration.
sr_RS: Избегавајте нежељену пошту тражећи од ваших корисника да потврде свој идентитет СМС кодом за верификацију током прве регистрације.

en: BOOKING ID
sr_RS: ИД РЕЗЕРВАЦИЈЕ

en: Back
sr_RS: Назад

en: Background color
sr_RS: Боја позадине

en: Basic (checks only the booking date)
sr_RS: Основни (чекира само датум резервације)

en: Before the appointment
sr_RS: Пре третмана

en: Before to contact us for support please consider to look at these resources:
sr_RS: Пре него што нас контактирате за подршку, молимо размотрите ове ресурсе:

en: Book an appointment
sr_RS: Закажите третман

en: Book now
sr_RS: Резервишите

en: Booked services
sr_RS: Резервисане услуге

en: Booking
sr_RS: Резервација

en: Booking Actions
sr_RS: Радње резервације

en: Booking Archive
sr_RS: Архива резервација

en: Booking Canceled
sr_RS: Резервација отказана

en: Booking Confirmation
sr_RS: Потврда резервације

en: Booking Date
sr_RS: Датум резервације

en: Booking ID
sr_RS: Број резервације

en: Booking My Account
sr_RS: Моје резервације

en: Booking Price
sr_RS: Цена резервације

en: Booking Review
sr_RS: Преглед резервације

en: Booking Rule
sr_RS: Правило резервације

en: Booking Services
sr_RS: Услуге резервације

en: Booking URL
sr_RS: УРЛ резервације

en: Booking amount
sr_RS: Износ резервације

en: Booking cancellation
sr_RS: Отказивање резервације

en: Booking confirmation
sr_RS: Потврда резервације

en: Booking confirmed
sr_RS: Резервација потврђена

en: Booking date
sr_RS: Датум резервације

en: Booking details
sr_RS: Детаљи резервације

en: Booking discount
sr_RS: Попуст за резервацију

en: Booking draft updated.
sr_RS: Нацрт резервације је ажуриран.

en: Booking history
sr_RS: Историја резервација

en: Booking is not available at the moment, please contact us at
sr_RS: Резервација тренутно није доступна, контактирајте нас на

en: Booking manual confirmation
sr_RS: Ручна потврда резервације

en: Booking notes
sr_RS: Напомене о резервацији

en: Booking number
sr_RS: Број резервације

en: Booking page
sr_RS: Страница резервација

en: Booking published.
sr_RS: Резервација је објављена.

en: Booking restored to revision from %s
sr_RS: Резервација је враћена на ревизију од %s

en: Booking saved.
sr_RS: Резервација је сачувана.

en: Booking scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sr_RS: Резервација је заказана за: <strong>%1$s</strong>.

en: Booking statistics
sr_RS: Статистика резервација

en: Booking status
sr_RS: Статус резервације

en: Booking submitted.
sr_RS: Резервација је поднешена.

en: Booking summary
sr_RS: Резиме резервације

en: Booking time range <span>Define the time range in wich customers may book an appointment</span><
sr_RS: Временски распон резервације <span>Дефинишите временски распон у којем муштерије могу резервирати третман</span><

en: Booking updated.
sr_RS: Резервација је ажурирана.

en: Booking was rated
sr_RS: Резервација је оцењена

en: Bookings
sr_RS: Резервације

en: Bookings status legend
sr_RS: Легенда статуса резервације

en: CREATED
sr_RS: КРЕИРАНО

en: CSS on front-end
sr_RS: ЦСС на предњем делу

en: CUSTOMER EMAIL
sr_RS: ИМЕЈЛ МУШТЕРИЈЕ

en: CUSTOMER NAME
sr_RS: ИМЕ МУШТЕРИЈЕ

en: CUSTOMER PHONE
sr_RS: БРОЈ ТЕЛЕФОНА МУШТЕРИЈЕ

en: Calculate total
sr_RS: Израчунајте укупно

en: Calendar
sr_RS: Календар

en: Calendar is not configured
sr_RS: Календар није конфигурисан

en: Calendars
sr_RS: Календари

en: Cancel
sr_RS: Отказати

en: Cancel booking
sr_RS: Откажите резервацију

en: Canceled
sr_RS: Отказано

en: Cancellation disabled
sr_RS: Отказивање је онемогућено

en: Cannot create tmp file
sr_RS: Не можете креирати тмп датотеку

en: Cannot write to tmp file
sr_RS: Не можете писати у тмп датотеку

en: Change booking form steps order
sr_RS: Промените редослед корака форме за резервацију

en: Change order
sr_RS: Промени редослед

en: Check this box if you want to enable the Discount section
sr_RS: Означите ову опцију ако желите да омогућите одељак Попуст

en: Check this option to test PayPal payments
    using your PayPal Sandbox account.
sr_RS: Означите ову опцију да бисте тестирали ПаиПал плаћања
    користећи свој ПаиПал сендбокс налог.

en: Check this option to test PayPal payments using your PayPal Sandbox account.
sr_RS: Означите ову опцију да бисте тестирали ПаиПал плаћања користећи свој ПаиПал сендбокс налог.

en: Checkout
sr_RS: Наплата

en: Checkout as a guest
sr_RS: Завршите наплату као гост

en: Checkout form fields
sr_RS: Поља форме за наплату

en: Checkout options
sr_RS: Опције плаћања

en: Choose among your Calendars
sr_RS: Изаберите између својих календара

en: Choose an assistant for me
sr_RS: Изаберите асистента за мене

en: Choose the one that best fits your page
sr_RS: Изаберите онај који најбоље одговара вашој страници

en: Click here to approve
sr_RS: Кликните овде да одобрите

en: Click on this button to send us your feedback
sr_RS: Кликните на ово дугме да бисте нам послали повратне информације

en: Close
sr_RS: Затворити

en: Code to be used
sr_RS: Код који се користи

en: Complete
sr_RS: Комплетан

en: Confirm your password
sr_RS: Потврдите вашу лозинку

en: Confirmed
sr_RS: Потврђено

en: Consider that this option will affect the availability of your staff members that you have associated with this service.
sr_RS: Узмите у обзир да ће ова опција утицати на доступност чланова вашег особља које сте повезали са овом услугом.

en: Contacts
sr_RS: Контакти

en: Copy and paste into a text file the informations of this field and provide them to Salon Booking support.
sr_RS: Копирајте и залепите у текстуалну датотеку информације из овог поља и пошаљите их подршци Салон Резервација.

en: Copy and paste into this field settings of the plugin to import settings into the current wordpress install.
sr_RS: Копирајте и залепите у ово поље подешавања додатка да бисте увезли поставке у тренутну инсталацију вордпрес-а.

en: Copy this code and give it to your customers
sr_RS: Копирајте овај код и дајте га својим муштеријама

en: Country code
sr_RS: Позивни број за земљу

en: Coupon code
sr_RS: Код купона

en: Coupon expired
sr_RS: Купон је истекао

en: Coupon is not valid
sr_RS: Купон није валидан

en: Coupon was applied
sr_RS: Купон је примењен

en: Create a new user
sr_RS: Креирајте новог корисника

en: Create one or more rules to limit online reservation to specific days and time range. <br />Leave blank if you want bookings available everydays at every hour
sr_RS: Креирајте једно или више правила како бисте онлајн резервације ограничили на одређене дане и временски распон. <br />Оставите празно ако желите да су резервације доступне сваког дана у сваком сату

en: Currency
sr_RS: Валута

en: Custom
sr_RS: Прилагођено

en: Custom colors
sr_RS: Прилагођене боје

en: Custom message (max 150 characters)
sr_RS: Прилагођена порука (највише 150 знакова)

en: Customer
sr_RS: Муштерија

en: Customer ID
sr_RS: ИД муштерије

en: Customer Value
sr_RS: Вредност муштерије

en: Customer address
sr_RS: Адреса муштерије

en: Customer contacts
sr_RS: Контакти муштерије

en: Customer details
sr_RS: Детаљи муштерије

en: Customer habit
sr_RS: Навика муштерије

en: Customer message:
sr_RS: Порука муштерије:

en: Customer name
sr_RS: Име муштерије

en: Customer's bookings
sr_RS: Резервације муштерије

en: Customers
sr_RS: Муштерије

en: Customers per session
sr_RS: Муштерије по сесији

en: Customize the booking reminder message
sr_RS: Прилагодите поруку подсетника за резервацију

en: DATE/TIME
sr_RS: ДАТУМ/ВРЕМЕ

en: Data not found
sr_RS: Подаци нису пронађени

en: Date
sr_RS: Датум

en: Date Format
sr_RS: Формат датума

en: Date and Time settings
sr_RS: Подешавања датума и времена

en: Date and time booked
sr_RS: Датум и време резервисано

en: Day
sr_RS: Дан

en: Dear
sr_RS: Поштовани/а

en: Dear %s,
    these is a summary of what happened on your salon last week:
sr_RS: Поштовани %s,
    ово је резиме онога што се догодило у вашем салону прошле недеље:

en: Dear Administrator,
sr_RS: Поштовани администраторе,

en: Decimal separator
sr_RS: Децимални сепаратор

en: Define your time-session average duration
sr_RS: Дефинишите просечно време трајања сесије

en: Delete
sr_RS: Обриши

en: Delete all Google Calendar Events
sr_RS: Избришите све догађаје у Гугл календару

en: Delete unpaid reservations after
sr_RS: Избришите неплаћене резервације након

en: Deposit
sr_RS: Депозит

en: Direct link
sr_RS: Директна веза

en: Disable bootstrap assets
sr_RS: Онемогућите бутстреп средства

en: Discount
sr_RS: Попуст

en: Discount applied
sr_RS: Попуст је примењен

en: Discount details
sr_RS: Детаљи попуста

en: Discount draft updated.
sr_RS: Нацрт попуста је ажуриран.

en: Discount published.
sr_RS: Попуст је објављен.

en: Discount restored to revision from %s
sr_RS: Попуст је враћен на ревизију од %s

en: Discount saved.
sr_RS: Попуст је сачуван.

en: Discount submitted.
sr_RS: Попуст је поднесен.

en: Discount updated.
sr_RS: Попуст је ажуриран.

en: Discount usage history
sr_RS: Историја коришћења попуста

en: Discount usages
sr_RS: Употребе снижења

en: Discounted price
sr_RS: Снижена цена

en: Discounts
sr_RS: Попусти

en: Discounts Archive
sr_RS: Архива попуста

en: Dismiss this notice
sr_RS: Одбаците ово обавештење

en: Display if
sr_RS: Прикажи ако

en: Do you have any discount code?
sr_RS: Имате ли код за попуст?

en: Do you have any message for us?
sr_RS: Имате ли неку поруку за нас?

en: Do you really want to cancel?
sr_RS: Да ли стварно желите да откажете?

en: Download
sr_RS: Преузимање

en: Duration
sr_RS: Трајање

en: E-mail
sr_RS: Имејл

en: E-mail exists
sr_RS: Имејл постоји

en: E-mail sent
sr_RS: Имејл послат

en: ERROR
sr_RS: ГРЕШКА

en: Earnings
sr_RS: Зарада

en: Earnings (%s)
sr_RS: Зарада (%s)

en: Edit
sr_RS: Уреди

en: Edit Assistant
sr_RS: Уреди асистента

en: Edit Booking
sr_RS: Уреди резервацију

en: Edit Discount
sr_RS: Измени попуст

en: Edit Service
sr_RS: Уреди услугу

en: Edit Service Category
sr_RS: Уреди категорију услуге

en: Email
sr_RS: Имејл

en: Email Notifications service
sr_RS: Сервис имејл обавештења

en: Email Subject
sr_RS: Предмет имејла

en: Email Timing
sr_RS: Имејл тајминг

en: Email address (not editable)
sr_RS: Имејл адреса (није могуће уређивати)

en: Email services
sr_RS: Имејл сервис

en: Enable
sr_RS: Омогући

en: Enable "Pay later" option
sr_RS: Омогућите "Плати касније" опцију

en: Enable Editors as administrator
sr_RS: Омогући Едиторе као администратора

en: Enable Facebook login
sr_RS: Омогућите пријаву преко Фејсбука

en: Enable PayPal sandbox
sr_RS: Омогућите ПаиПал сендбокс

en: Enable SMS verification
sr_RS: Омогућите СМС верификацију

en: Enable ajax steps
sr_RS: Омогући ајакс кораке

en: Enable assistant email on new bookings
sr_RS: Омогућите слање имејла асистенту за нове резервације

en: Enable assistant selection
sr_RS: Омогући избор асистента

en: Enable cancellation
sr_RS: Омогући отказивање

en: Enable feedback submission request
sr_RS: Омогући захтев за слање повратних информација

en: Enable force guest checkout
sr_RS: Принудно омогућите гостујуће резервације

en: Enable guest checkout
sr_RS: Омогућите резервације гостима

en: Enable multiple assistants selection
sr_RS: Омогућите избор више асистената

en: Enable offset
sr_RS: Омогући одступање

en: Enable online payments
sr_RS: Омогућите онлине плаћања

en: Enable reservation follow-up
sr_RS: Омогући подсећање за резервације

en: End at
sr_RS: Завршава у

en: End on
sr_RS: Завршава у

en: Enter booking name
sr_RS: Унесите име резервације

en: Enter discount name
sr_RS: Унесите име попуста

en: Enter service name
sr_RS: Унесите име услуге

en: Enter the assistant name
sr_RS: Унесите име асистента

en: Enter your PayPal e-mail address
sr_RS: Унесите вашу ПаиПал имејл адресу

en: Enter your Stripe publishable api key
sr_RS: Унесите ваш Стрипе јавни апи кључ

en: Error! Something is gone wrong.
sr_RS: Грешка! Нешто није у реду.

en: Exclusive service
sr_RS: Ексклузивна услуга

en: Execution Order
sr_RS: Редослед извршења

en: Export
sr_RS: Извоз

en: Export reservations into a CSV file
sr_RS: Извезите резервације у ЦСВ датотеку

en: Facebook application ID
sr_RS: ИД Фејсбук апликације

en: Facebook login
sr_RS: Пријава преко Фејсбука

en: Favourite time
sr_RS: Омиљено време

en: Favourite week days
sr_RS: Омиљени дани у недељи

en: File not found
sr_RS: Фајл није пронађен

en: Filename not found
sr_RS: Назив датотеке није пронађен

en: Filter
sr_RS: Филтер

en: Finalise
sr_RS: Доврши

en: First Name
sr_RS: Име

en: First name
sr_RS: Име

en: First name (not editable)
sr_RS: Име (није могуће уређивати)

en: First name can't be empty
sr_RS: Име не може да буде празно

en: First shift
sr_RS: Прва смена

en: Firstname
sr_RS: Име

en: Fixed amount
sr_RS: Фиксни износ

en: Follow these instructions to set-up your Google Calendar feature <br /><br />Whatch this video tutorial: https://screencast.com/t/X5UqZLUb<br /><br />1) Go to Google Developer Console<br />https://console.developers.google.com<br /><br />2 ) Click on Use Google APIs<br /><br />3 ) Click on Credentials link on left sidebar<br /><br />4 ) click on New Credential > OAuth ID<br /><br />5 ) Select Web application and click "Create"<br /><br />6 ) Set a name for your App ( your website name )<br /><br />7 ) Paste the URL of your website<br /><br />8 ) Copy the Redirect URI from Salon Booking settings > Google Calendar field and paste inside the Authorized redirect URIs field and click "Create". <br /><br />9 ) Copy and paste your Client ID inside Salon Booking settings > Google Calendar > Google Client Secret field and do the same thing with the Client Secret field. Then click on "Update settings". <br /><br />10) Enable Google Calendar and click Update settings - you will be redirected to a Google authorisation page where you need to click on "Allow" button. Then you'll be automatically redirected to the Salon Booking > Google Calendar page. <br /><br />11) Select which  Google Calendar you want to use to publish all the new bookings.<br /><br />Use the "Synchronise booking" button to populate your selected Google Calendar with all current reservations. <br /><br />In case of need you can reset your Google Calendar from all the reservations using the "Delete all Google Calendar Events" button.
sr_RS: Пратите ова упутства да бисте подесили Гугл календар<br /><br />Погледајте ово видео упутство: https://screencast.com/t/X5UqZLUb<br /><br />1) Идите на Гугл конзолу за програмере<br />https://console.developers.google.com<br /><br />2) Кликните на Користи Гугл АПИ-је<br /><br />3) Кликните на Креденцијали на левој бочној траци<br /><br />4) Кликните на Нови креденцијали> ОАутх ИД<br /><br />5) Изаберите Веб апликацију и кликните на „Креирај“<br /><br />6) Подесите име за своју апликацију (име вашег веб сајта)<br /><br />7) Налепите УРЛ вашег веб сајта<br /><br />8) Копирајте УРИ преусмеравање из поставки Салон Резервације > Подешавања > Гугл календар поље и залепите унутар поља Одобрени УРИ-ови за преусмеравање и кликните на „Креирај“.<br /><br />9) Копирајте и залепите ИД клијента у Салон Резервације > Подешавања > Гугл календар> Гугл клијент тајни кључ и учините исто са пољем Тајни кључ клијента. Затим кликните на „Ажурирај подешавања“.<br /><br />10) Омогућите Гугл календар и кликните на Ажурирај подешавања - бићете преусмерени на Гугл страницу са ауторизацијом где морате да кликнете на дугме „Дозволи“. Тада ћете бити аутоматски преусмерени на страницу Салон Резервације > Гугл календар.<br /><br />11) Изаберите Гугл календар који желите да користите за објављивање свих нових резервација.<br /><br />Изаберите „Синхронизуј резервације“ да бисте попунили изабрани Гугл календар свим тренутним резервацијама.<br /><br />У случају потребе можете ресетовати Гугл календар и обрисати све резервације помоћу дугмета „Избриши све догађаје из Гугл календара“.

en: Forgot password?
sr_RS: Заборавили сте лозинку?

en: Friday
sr_RS: Петак

en: From
sr_RS: Од

en: Get authorization
sr_RS: Добивање ауторизације

en: Give users the option to pay once they are at your salon.
sr_RS: Дајте корисницима могућност плаћања након што стигну у ваш салон.

en: Go to daily view
sr_RS: Идите на дневни приказ

en: Google API Error:
sr_RS: Гугл АПИ грешка:

en: Google Calendar
sr_RS: Гугл календар

en: Google Calendar settings are updated
sr_RS: Подешавања Гугл календара су ажурирана

en: Google Client ID
sr_RS: ИД Гугл клијента

en: Google Client Secret
sr_RS: Гугл клијент тајни кључ

en: Google Client is not connected!
sr_RS: Гугл клијент није повезан!

en: Here are the details of your booking:
sr_RS: Ево детаља ваше резервације:

en: Here you have your next reservations with us, pay attention to the 'pending' reservations
sr_RS: Овде имате следеће резервације код нас, обратите пажњу на резервације "на чекању"

en: Here you have your past reservations, you can submit a review or re-schedule an appointment
sr_RS: Овде имате своје претходне резервације, можете поднети рецензију или поново заказати третман

en: Hi
sr_RS: Здраво

en: Hi %s,<br /><br /><strong>Salon Booking</strong> plugin is about to expire, are you satisfied by its features?<br /><br />If so, are you planning to <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/">buy a PRO license</a></strong> to keep on using it?<br /><br /><br />If so <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/">click here</a></strong> to get a special <strong>30%% discount</strong> on your first purchase.<br /><br />In case of any doubts don't hesitate sending us an email to <strong>support@wpchef.it</strong><br /><br />Have a nice day!<br /><br />The Salon Booking staff<br /><br />salon.wordpresschef.it
sr_RS: Здраво %s,<br /><br />Додатак <strong>Салон Резервације</strong> ускоро истиче, да ли сте задовољни његовим могућностима?<br /><br />Ако јесте, да ли планирате да <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/">купите про лиценцу</a></strong> како би наставили да га користите?<br /><br /><br /> Ако је тако <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/">кликните овде</a></strong> да би добили специјалан <strong> 30%% попуст</strong> на вашу прву куповину.<br /> <br />У случају било каквих недоумица, не устручавајте се послати нам имејл на <strong>support@wpchef.it</strong><br /><br />Желимо вам пријатан дан!<br /><br />Тим Салон Резервација<br /><br />salon.wordpresschef.it

en: Hi, 
    this is you verification code on {salon}: 
    {code} 
    Thank you very much. 
    {salon} 
    {address} 
    {phone} 
    {email}
sr_RS: Здраво,
    ово је ваш верификациони код за {salon}:
    {code}
    Много вам хвала!
    {salon} 
    {address}
    {phone}
    {email}

en: Hide
sr_RS: Сакриј

en: Hide Prices
sr_RS: Сакриј цене

en: High end (evaluates also service duration and priority)
sr_RS: Највиши ниво (процењује се такође трајање и приоритет услуге)

en: Holiday Rule
sr_RS: Правило празника

en: Holidays days
sr_RS: Празнични дани

en: How many hours before the appointment the cancellation is still allowed
sr_RS: Колико сати пре третмана отказивање је још увек дозвољено

en: How many minutes lasts this Offset?
sr_RS: Колико минута траје ово одступање?

en: How many people you can attend during a single time/session?
sr_RS: Колико људи можете услужити током једног часа/сесије?

en: How was your expirience with us this time? (required)
sr_RS: Какво је било ваше искуство са нама овог пута? (обавезно)

en: I didn't received the code, please send it again
sr_RS: Нисам примио код, молим пошаљите га поново

en: I'll pay later
sr_RS: Платићу касније

en: ID
sr_RS: ИД

en: If after the install of the %s version of Salon Booking you realize that something goes wrong you can use this tool to restore the %s version. The rollack process consist into three steps:
sr_RS: Ако након инсталације %s верзије Салон Резервација схватите да нешто не иде како треба, можете да искористите ову алатку за враћање на %s верзију. Процес враћања се састоји од три корака:

en: If enabled all users will checkout as a guest and no account will be created for them.
sr_RS: Ако је омогућено, сви корисници ће бити резервисани као гости и за њих неће бити отворени налози.

en: If enabled an email will be sent automatically to the customer one day after the last visit to the salon.
sr_RS: Ако је омогућено, имејл ће се аутоматски послати купцу један дан након последње посете салону.

en: If enabled users can checkout as a guest and no account will be created for them.
sr_RS: Ако је омогућено корисници се могу резервисати као гости и за њих неће бити отворен налог.

en: If enabled you need to setup one of the available payments methods.
sr_RS: Ако је омогућено, морате подесити један од доступних начина плаћања.

en: If enabled, when a customer choose this service no other services can be booked during the same reservation
sr_RS: Ако је омогућено, када корисник одабере ову услугу, током исте резервације не могу се резервисати друге услуге

en: If you don't receive any news from us or you need to change your reservation please call the %s or send an e-mail to %s
sr_RS: Ако од нас не примите никакве вести или требате да промените резервацију, молимо позовите%s  или пошаљите имејл на %s

en: If you need more assistance o report a bug follow these instructions:<br /><br /> - PRO users please send and email to <strong>support@wpchef.it</strong>, <br /><br /> - FREE users please post the problem on <a href="https://wordpress.org/support/plugin/salon-booking-system" target="blank">worpdress.org</a> official forum.
sr_RS: Уколико вам је потребна додатна помоћ или пријава грешке, пратите ова упутства: <br /><br />- ПРО корисници молимо да пошаљете имејл на <strong>support@wpchef.it</strong>,<br /><br /> - БЕСПЛАТНИ корисници молимо поставите проблем на званични <a href="https://wordpress.org/support/plugin/salon-booking-system" target="blank">worpdress.org</a> форум

en: If you need to add or manage your staff members.
sr_RS: Ако требате додати или управљати члановима особља.

en: If you need to change your reservation please call <strong>%s</strong> or send an e-mail to <strong>%s</strong>
sr_RS: Ако желите да промените резервацију, молимо позовите <strong>%s</strong> или пошаљите имејл на <strong>%s</strong>

en: If you set a break this service duration will be splitted up into two equals parts. That means that the during its break other reservations will be available.
sr_RS: Ако поставите прекид, трајање ове услуге биће подељено на два једнака дела. То значи да ће током паузе бити доступне и друге резервације.

en: If you want a new currency to be added please send us an email to support@wpchef.it
sr_RS: Ако желите да се дода нова валута, пошаљите нам имејл на support@wpchef.it

en: If you want for example that your customer can make a reservation up to two days before the appointment date and from a maximum of one month before the appointment date use this range options to set your desired rule.
sr_RS: Ако желите, на пример, да ваша муштерија може заказати третман најраније два дана пре третмана или највише један месец унапред пре третмана, користите ове опције за подешавање жељеног правила.

en: If you want to integrate a new custom payment gateway please refere to <strong>custom_payment_gateway.txt</strong> file inside our plugin folder.
sr_RS: Ако желите да интегришете нови прилагођени систем за плаћање, погледајте датотеку <strong>custom_payment_gateway.txt</strong> унутар директоријума нашег додатка.

en: Import
sr_RS: Увоз

en: Import assistants
sr_RS: Увоз асистената

en: Import assistants from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
sr_RS: Увозите асистенте са других платформи користећи цсв датотеку која поштује пример наше структуре цсв датотеке

en: Import customers
sr_RS: Увоз муштерија

en: Import customers from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
sr_RS: Увозите муштерије са других платформи користећи цсв датотеку која поштује пример наше структуре цсв датотеке

en: Import data not found
sr_RS: Подаци за увоз нису пронађени

en: Import services
sr_RS: Увоз услуга

en: Import services from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
sr_RS: Увозите услуге са других платформи користећи цсв датотеку која поштује пример наше структуре цсв датотеке

en: Important notes
sr_RS: Важне напомене

en: Important notes,
sr_RS: Важне напомене,

en: In the future we'll provide more detailed information about this specific option.
sr_RS: У будућности ћемо пружити детаљније информације о овој конкретној опцији.

en: Invalid Email in Salon contact e-mail field
sr_RS: Неважећа имејл адреса у пољу имејл за контакт салона

en: JS on front-end
sr_RS: ЈС на предњем делу

en: Just click inside the textarea and copy (Ctrl+C)
sr_RS: Само кликните унутар поља за текст и копирајте (Ctrl+C)

en: Large
sr_RS: Велика

en: Last Month
sr_RS: Прошлог месеца

en: Last Name
sr_RS: Презиме

en: Last Quarter
sr_RS: Претходног тромесечја

en: Last Week
sr_RS: Прошле недеље

en: Last Year
sr_RS: Прошле године

en: Last name
sr_RS: Презиме

en: Last name can't be empty
sr_RS: Презиме не може да буде празно

en: Lastname
sr_RS: Презиме

en: Leave a feedback
sr_RS: Оставите повратне информације

en: Leave a message
sr_RS: Остави поруку

en: Leave it blank for an unlimited times of usage
sr_RS: Оставите празно за неограничен број коришћења

en: Leave it blank if you want to be applied to all services
sr_RS: Оставите празно ако желите да се примени на све услуге

en: Leaving this field empty will cause the default site email  <strong>(%s)</strong> to be used
sr_RS: Ако ово поље остане празно, употребиће се подразумевани имејл веб локације <strong>(%s)</strong>

en: Leaving this field empty will cause the default site name <strong>(%s)</strong> to be used
sr_RS: Ако ово поље остане празно, употребиће се подразумевано име веб локације <strong>(%s)</strong>

en: Let your customers book you services through your website. Perfect for hairdressing salons, barber shops and beauty centers.
sr_RS: Омогућите вашим муштеријама да ваше услуге резервишу путем вашег веб сајта. Савршено за фризерске салоне, бербернице и козметичке центре.

en: Let your customers choose their favourite staff member.
sr_RS: Нека муштерије одаберу свог омиљеног члана особља.

en: Limit of parallels bookings at
sr_RS: Граница паралелних резервације на

en: Limit this discount to the following services
sr_RS: Ограничите овај попуст на следеће услуге

en: Login
sr_RS: Пријава

en: MAKE A NEW RESERVATION
sr_RS: НАПРАВИТЕ НОВУ РЕЗЕРВАЦИЈУ

en: Main color
sr_RS: Главна боја

en: Make more bookings to be able to use this coupon
sr_RS: Направите више резервација да бисте могли да користите овај купон

en: Manage Bookings
sr_RS: Управљајте резервацијама

en: Manage service categories
sr_RS: Управљање категоријама услуга

en: Manage staff
sr_RS: Управљајте особљем

en: Manage your reservations accessing your personal page
sr_RS: Управљајте резервацијама на вашој личној страници

en: Maximum
sr_RS: Максимум

en: Maximum uses limit
sr_RS: Максимално ограничење употребе

en: Medium
sr_RS: Средња

en: Message
sr_RS: Порука

en: Message on disabled booking
sr_RS: Порука о онемогућеној резервацији

en: Method not found
sr_RS: Метода није пронађена

en: Minimum
sr_RS: Минимум

en: Minutes per session
sr_RS: Минута по сесији

en: Mobile phone
sr_RS: Мобилни телефон

en: Mobile phone can't be empty
sr_RS: Мобилни телефон не може да буде празан

en: Monday
sr_RS: Понедељак

en: Month
sr_RS: Месец

en: Multiple attendants selection is disabled. You must select one attendant for all services.
sr_RS: Одабир више полазника је онемогућен. За све услуге морате одабрати једног полазника.

en: New Assistant
sr_RS: Нови асистент

en: New Booking
sr_RS: Нова резервација

en: New Customer
sr_RS: Нова муштерија

en: New Discount
sr_RS: Нови попуст

en: New Service
sr_RS: Нова услуга

en: New Service Category Name
sr_RS: Име нове категорије услуга

en: New booking
sr_RS: Нова резервација

en: New booking for
sr_RS: Нова резервација за

en: Next
sr_RS: Следећа

en: Next appointments
sr_RS: Следећи термини

en: Next step
sr_RS: Следећи корак

en: No
sr_RS: Не

en: No assistant required
sr_RS: Асистенти нису потребни

en: No assistants available for the selected time/slot - please choose another one
sr_RS: Нема слободних асистената за изабрано време - молимо изаберите друго

en: No assistants available for this service at
sr_RS: Нису доступни асистенти за ову услугу у

en: No assistants found
sr_RS: Нису пронађени асистенти

en: No assistants found in trash
sr_RS: Нису пронађени асистенти у смећу

en: No bookings
sr_RS: Нема резервација

en: No bookings found
sr_RS: Резервације нису нађене

en: No bookings found in trash
sr_RS: Резервације нису нађене у смећу

en: No customers bookings
sr_RS: Нема резервација за муштерије

en: No discounts found
sr_RS: Нису пронађени попусти

en: No discounts found in trash
sr_RS: Нису пронађени попусти у смећу

en: No more slots available until
sr_RS: Нема доступних термина до

en: No one of the attendants isn't available for %s service
sr_RS: Нико од полазника није доступан за %s услугу

en: No one of the attendants isn't available for selected services
sr_RS: Нико од полазника није доступан за одабране услуге

en: No services found
sr_RS: Нема нађених услуга

en: No services found in trash
sr_RS: Нема нађених услуга у смећу

en: None
sr_RS: Ниједан

en: Not defined
sr_RS: Није дефинисано

en: Not enough time for this service
sr_RS: Нема довољно времена за ову услугу

en: Note that during the Offset interval new reservations will not be available.
sr_RS: Имајте на уму да током интервала одступања нове резервације неће бити доступне.

en: Number
sr_RS: Број

en: Number of reservations
sr_RS: Број резервација

en: OK! the date and time slot you selected is available
sr_RS: Одлично! датум и време које сте одабрали су доступни

en: Offset between reservations
sr_RS: Одступање између резервација

en: Offset duration
sr_RS: Трајање одступања

en: On these specific date period
sr_RS: На тај одређени датумски период

en: On these specific days of the week
sr_RS: У ове посебне дане у недељи

en: On-line booking available days
sr_RS: Доступни дани за онлине резервације

en: On-line booking is disabled
sr_RS: Онлине резервација је онемогућена

en: Online Booking status
sr_RS: Статус онлине резервације

en: Online bookings timing
sr_RS: Тајминг онлине резервација

en: Online payment<span>Allow users to pay in advance using one of the available payments methods.</span>
sr_RS: Онлине плаћање<span>Омогућите корисницима да плаћају унапред користећи један од доступних начина плаћања.</span>

en: Operation completed!
sr_RS: Операција завршена!

en: Or
sr_RS: Или

en: Our address
sr_RS: Наша адреса

en: Out of time
sr_RS: Нема времена

en: PLEASE COMPLETE PAYMENT
sr_RS: МОЛИМО ПОТПУНО ПЛАЋАЊЕ

en: Page verification failed
sr_RS: Провера странице није успела

en: Paid
sr_RS: Плаћено

en: Password
sr_RS: Лозинка

en: Passwords are different
sr_RS: Лозинке се разликују

en: Pause online booking service <span class="block">If ON the online booking form will be disabled and your users will see a message.</span>
sr_RS: Паузирање услуге онлајн резервације <span class="block">Ако је укључено, форма за онлине резервацију ће бити онемогућена и ваши корисници ће видети поруку.</span>

en: Pay %s as a deposit with %s
sr_RS: Платите %s као депозит са %s

en: Pay Now
sr_RS: Платите одмах

en: Pay a deposit
sr_RS: Уплатите депозит

en: Pay a deposit of
sr_RS: Уплати депозит од

en: Pay later
sr_RS: Плати касније

en: Pay with %s
sr_RS: Платите са %s

en: Payment failed, please try again
sr_RS: Плаћање није успело, молимо покушајте касније

en: Payment for booking #%s has been confirmed
sr_RS: Плаћање резервације #%s је потврђено

en: Payment method
sr_RS: Начин плаћања

en: Payment methods
sr_RS: Начини плаћања

en: Paypal account informations
sr_RS: Информације о Паипал налогу

en: Pending
sr_RS: На чекању

en: Pending payment
sr_RS: Чека се уплата

en: Pending payment on booking
sr_RS: Чека се уплата при резервацији

en: Per single user limit
sr_RS: Ограничено на једног корисника

en: Percentage
sr_RS: Проценат

en: Personal message
sr_RS: Лична порука

en: Personal note
sr_RS: Лична белешка

en: Phone
sr_RS: Телефон

en: Phone number wrong or not defined, you need to define a valid phone number
sr_RS: Телефонски број је погрешан или није дефинисан, морате да дефинишете важећи телефонски број

en: Please confirm or reject this booking from administration
sr_RS: Молимо потврдите или одбаците ову резервацију из административног дела

en: Please fill out the form to checkout
sr_RS: Молимо испуните форму за наплату

en: Please provide all requested columns
sr_RS: Молимо наведите све тражене колоне

en: Please specify an email
sr_RS: Молимо вас наведите имејл

en: Please start over your reservation
sr_RS: Молимо почните вашу резервацију испочетка

en: Please take note of the following booking details.
sr_RS: Молимо имајте на уму следеће детаље резервације.

en: Please, log-in.
sr_RS: Молимо пријавите се.

en: Plivo: Please check your settings
sr_RS: Пливо: Молимо проверите ваша подешавања

en: Preview
sr_RS: Преглед

en: Previous
sr_RS: Претходна

en: Price
sr_RS: Цена

en: Prices visibility
sr_RS: Видљивост цена

en: Provide the full address of your Salon
sr_RS: Наведите пуну адресу вашег салона

en: Publish
sr_RS: Објави

en: Publishable key
sr_RS: Јавни кључ

en: READ THE FULL REVIEW
sr_RS: ПРОЧИТАЈТЕ ПУНИ ПРЕГЛЕД

en: Range ends
sr_RS: Распон завршава

en: Range starts
sr_RS: Распон почиње

en: Rate our service (required)
sr_RS: Оцените нашу услугу (обавезно)

en: Rate us!
sr_RS: Оцените нас!

en: Rating
sr_RS: Оцена

en: Re-send email notification to
sr_RS: Поновно пошаљите обавештење имејлом на

en: Re-send payment link
sr_RS: Поново пошаљи линк за плаћање

en: Redirect URI
sr_RS: Преусмери УРИ

en: Refuse
sr_RS: Одбити

en: Remember to set the mobile number of your staff members
sr_RS: Не заборавите да подесите број мобилног телефона ваших чланова особља

en: Remind the appointment to the client with an Email
sr_RS: Подсетите муштерију на третман путем имејла

en: Remind the appointment to the client with an SMS
sr_RS: Подсетите муштерију за третман путем СМС-а

en: Remind your booking at
sr_RS: Подсетите резервацију на

en: Remove
sr_RS: Уклони

en: Remove rule
sr_RS: Уклони правило

en: Reports
sr_RS: Извештаји

en: Required
sr_RS: Обавезно

en: Reservation at [SALON NAME] has been modified
sr_RS: Резервација на [SALON NAME] је измењена

en: Reservation has been modified
sr_RS: Резервација је измењена

en: Reservations
sr_RS: Резервације

en: Reservations amount collected by a single customer
sr_RS: Износ резервација прикупљен од стране једне муштерије

en: Reservations and revenues
sr_RS: Резервације и приходи

en: Reservations and revenues by assistants
sr_RS: Резервације и приходи помоћника

en: Reservations and revenues by services
sr_RS: Резервације и приходи по услугама

en: Reservations collected by a single customer
sr_RS: Резервације прикупљене од стране једне муштерије

en: Reservations history
sr_RS: Историја резервација

en: Reservations in the selected time range
sr_RS: Резервације у изабраном временском распону

en: Reservations made and value
sr_RS: Резервације и вредност

en: Reservations per month
sr_RS: Резервације по месецу

en: Reservations per week
sr_RS: Резервације по недељи

en: Reset completed with success
sr_RS: Ресетовање је успешно завршено

en: Reset settings
sr_RS: Ресетујте подешавања

en: Returning customer?
sr_RS: Већ сте наша муштерија?

en: Rollback database
sr_RS: Враћање базе података

en: Rollback to %s version
sr_RS: Повратак на %s верзију

en: Rule
sr_RS: Правило

en: Run the updater
sr_RS: Покрените ажурирање

en: SERVICES
sr_RS: УСЛУГЕ

en: SMS Notifications service
sr_RS: Услуга СМС обавештења

en: SMS Test console
sr_RS: СМС тест конзола

en: SMS Timing
sr_RS: СМС Тајминг

en: SMS Verification
sr_RS: СМС Верификација

en: SMS Verification service <span>Ask users to verify their identity with an SMS verification code</span>
sr_RS: СМС верификациони систем <span>Затражите од корисника да потврде свој идентитет СМС кодом за верификацију</span>

en: SMS sent successfully.
sr_RS: СМС је успешно послат.

en: SMS services
sr_RS: СМС услуге

en: SMS will be sent to your customer and a staff member
sr_RS: СМС ће бити послат вашој муштерији и члану особља

en: SORRY! This slot is no more available
sr_RS: ИЗВИЊАВАМО СЕ! Овај термин више није доступан

en: STATUS
sr_RS: СТАТУС

en: Salon
sr_RS: Салон

en: Salon Assistant
sr_RS: Асистент у салону

en: Salon Booking
sr_RS: Резервација салона

en: Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version
sr_RS: Салон Резервације Вордпрес додатак - Бесплатна верзија

en: Salon Booking plugin is about to expire buy now a license
sr_RS: Додатак Салон Резервације ускоро истиче, купите сада лиценцу

en: Salon Booking weekly report
sr_RS: Салон Резервације недељни извештај

en: Salon Calendar
sr_RS: Календар салона

en: Salon Customers
sr_RS: Муштерије салона

en: Salon Data Update Required
sr_RS: Потребно је ажурирање података о салону

en: Salon Discount
sr_RS: Салонски попуст

en: Salon Reports
sr_RS: Извештаји салона

en: Salon Service
sr_RS: Услуге салона

en: Salon Settings
sr_RS: Подешавања салона

en: Salon Tools
sr_RS: Алатке за салон

en: Salon address
sr_RS: Адреса салона

en: Salon contact e-mail
sr_RS: Контакт имејл салона

en: Salon customer
sr_RS: Муштерија салона

en: Salon information
sr_RS: Информације о салону

en: Salon staff
sr_RS: Особље салона

en: Salon telephone number
sr_RS: Број телефона салона

en: Saturday
sr_RS: Субота

en: Save
sr_RS: Сачувај

en: Search Assistants
sr_RS: Претражи асистенте

en: Search Bookings
sr_RS: Претрага резервација

en: Search Discounts
sr_RS: Претражи попусте

en: Search Service Category
sr_RS: Претрага категорија услуге

en: Search Services
sr_RS: Претрага услуга

en: Search customers
sr_RS: Претражите муштерије

en: Search for existing users
sr_RS: Тражи постојеће кориснике

en: Second shift
sr_RS: Друга смена

en: Secondary
sr_RS: Секундарни

en: Secret key
sr_RS: Тајни кључ

en: Select a column
sr_RS: Изаберите колону

en: Select a day
sr_RS: Изаберите дан

en: Select a page where to redirect your users after booking completition.
sr_RS: Изаберите страницу на коју ћете преусмерити кориснике након завршетка резервације.

en: Select a page where your users view their bookings.
sr_RS: Изаберите страницу на којој корисници могу да виде своје резервације.

en: Select a page with the booking form.
sr_RS: Изаберите страницу са формом за резервацију.

en: Select a service
sr_RS: Изаберите услугу

en: Select an assistant
sr_RS: Изаберите асистента

en: Select an hour
sr_RS: Изаберите сат

en: Select for each column the corresponding one inside your file.
sr_RS: Изаберите за сваку колону одговарајућу у вашој датотеци.

en: Select one or more days of the week where the discount is valid
sr_RS: Изаберите један или више дана у недељи у којима попуст важи

en: Select or search one or more services
sr_RS: Изаберите или претражите једну или више услуга

en: Select parent services
sr_RS: Изаберите родитељске услуге

en: Select this Option if you want to hide all prices from the front end.<br/>Note: Online Payment will be disabled.
sr_RS: Одаберите ову опцију ако желите сакрити све цене са предњег дела сајта. <br/>Напомена: Онлине плаћање ће бити онемогућено.

en: Select this if you want this service considered as secondary level service
sr_RS: Изаберите ово ако желите да се ова услуга сматра услугом секундарног нивоа

en: Select this option if you want to automatically cancel unpaid reservations.
sr_RS: Одаберите ову опцију ако желите аутоматски отказати неплаћене резервације.

en: Select this option if you want your users able to cancel a booking from the front-end.
sr_RS: Изаберите ову опцију ако желите да корисници могу отказати резервацију са предње стране сајта.

en: Select this option to add an OFF interval between two sequencial reservations
sr_RS: Изаберите ову опцију да додате паузу између две узастопне резервације

en: Select this option to manually confirm each booking.
sr_RS: Изаберите ову опцију да бисте ручно потврдили сваку резервацију.

en: Select your assistant
sr_RS: Одаберите свог асистента

en: Select your assistants
sr_RS: Одаберите своје асистенте

en: Select your favorite booking form layout
sr_RS: Одаберите свој омиљени изглед форме за резервацију

en: Select your favourite booking system mode.
sr_RS: Изаберите свој омиљени режим резервационог система.

en: Select your favourite date and time format. Do you need another format? Send an email to support@wpchef.it
sr_RS: Одаберите свој омиљени формат датума и времена. Треба ли вам други формат? Пошаљите е-маил на support@wpchef.it

en: Select your service provider
sr_RS: Изаберите свог провајдера

en: Selecting this option the booking process will follow this order: A - Services B - Assistants C - Date/Time
sr_RS: Одабиром ове опције поступак резервације тече следећим редоследом: А - Услуге Б - Асистенти Ц - Датум/време

en: Send
sr_RS: Пошаљи

en: Send SMS notification on new bookings
sr_RS: Пошаљите СМС обавештења о новим резервацијама

en: Send an SMS to selected attendant on new bookings
sr_RS: Пошаљите СМС одабраном полазнику на новим резервацијама

en: Send your review
sr_RS: Пошаљите рецензију

en: Sender's number
sr_RS: Пошиљатељев број

en: Service
sr_RS: Услуга

en: Service Category
sr_RS: Категорија услуге

en: Service Description
sr_RS: Опис Услуге

en: Service break
sr_RS: Прекид услуге

en: Service description
sr_RS: Опис услуге

en: Service details
sr_RS: Детаљи услуге

en: Service draft updated.
sr_RS: Нацрт услуге је ажуриран.

en: Service published.
sr_RS: Услуга је објављена.

en: Service restored to revision from %s
sr_RS: Услуга је враћена на ревизију од %s

en: Service saved.
sr_RS: Услуга је сачувана.

en: Service scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sr_RS: Услуга је заказана за: <strong>%1$s</strong>.

en: Service submitted.
sr_RS: Услуга је поднешена.

en: Service updated.
sr_RS: Услуга ажурирана.

en: Services
sr_RS: Услуге

en: Services & Attendants
sr_RS: Услуге и полазници

en: Services Archive
sr_RS: Архива услуга

en: Services booked
sr_RS: Услуге су резервисане

en: Services booked per single reservation
sr_RS: Услуге резервисане за једну резервацију

en: Services selection limit
sr_RS: Ограничење избора услуга

en: Services to be booked simultaneously
sr_RS: Услуге које се истовремено резервишу

en: Session average duration
sr_RS: Просечно трајање сесије

en: Set one or more rules for your holidays.<br /> Users will not be able to make reservation during these periods
sr_RS: Поставите једно или више правила за своје празнике.<br /> Корисници неће моћи да резервишу током ових периода

en: Set rating and comment
sr_RS: Подесите оцену и коментар

en: Set the time range to complete the online payment.
sr_RS: Подесите временски распон за довршавање онлине плаћања.

en: Set these options carefully because it will affect the number of bookings you can accept for the same <strong>time/session</strong>.
sr_RS: Пажљиво подесите ове опције јер ће то утицати на број резервација које можете прихватити за исто <strong>време/сесију</strong>.

en: Set this option if you want to limit the number of services bookable during a single reservation.
sr_RS: Ову опцију поставите ако желите да ограничите број услуга које се могу резервисати током једне резервације.

en: Set your currency
sr_RS: Подесите своју валуту

en: Set your currency position
sr_RS: Подесите позицију валуте

en: Settings
sr_RS: Подешавања

en: Settings debug
sr_RS: Отклањање грешака у подешавањима

en: Settings import
sr_RS: Подешавања увезена

en: Settings updated successfully!
sr_RS: Подешавања су успешно ажурирана!

en: Skills
sr_RS: Вештине

en: Small
sr_RS: Мала

en: Something more?
sr_RS: Још нешто?

en: Sorry, you cannot cancel this booking online. Please call %s
sr_RS: Нажалост, не можете отказати ову резервацију онлине. Молимо позовите %s

en: Staff member notification number
sr_RS: Број за обавештења члана особља

en: Start at
sr_RS: Почиње у

en: Start on
sr_RS: Почиње од

en: Start typing the name or email
sr_RS: Започните куцање имена или имејла

en: Start week on
sr_RS: Почетак недеље

en: Status
sr_RS: Статус

en: Stripe account informations
sr_RS: Информације о Стрипе налогу

en: Submit a review
sr_RS: Пошаљите рецензију

en: Subtotal
sr_RS: Сума ставки

en: Sunday
sr_RS: Недеља

en: Support
sr_RS: Подршка

en: Synchronize Bookings
sr_RS: Синхронизујте резервације

en: TOTAL PRICE
sr_RS: УКУПНА ЦЕНА

en: Telephone
sr_RS: Телефон

en: Terms & conditions
sr_RS: Услови коришћења

en: Test sms sent with success
sr_RS: Пробни смс је успешно послат

en: Text color
sr_RS: Боја текста

en: Thank you for your review. It will help us improving our services.
sr_RS: Хвала вам за рецензију. То ће нам помоћи да побољшамо наше услуге.

en: Thank you page
sr_RS: Хвала вам страница

en: The <strong>most booked assistants</strong> have been:
sr_RS: <strong>Асистенти са највише резервација</strong> су били:

en: The <strong>most booked services</strong> have been:
sr_RS: <strong>Услуге са највише резервација</strong> су биле:

en: The booking has been cancelled
sr_RS: Резервација је отказана

en: The choice of assistant is not provided for this service
sr_RS: Избор асистента није предвиђен за ову услугу

en: The date is too far, the maximum allowed is:
sr_RS: Датум је предалеко, дозвољени максимум је:

en: The date is too near, the minimum allowed is:
sr_RS: Датум је преблизу, дозвољени минимум је:

en: The most booked day of the week has been <strong>%s</strong> when you received <strong>%s reservations</strong>.
sr_RS: Дан у недељи са највише резервација је био <strong>%s</strong> када сте примили <strong>%sрезервација</strong>.

en: The payment is failed, please try again.
sr_RS: Плаћање није успело, молимо покушајте поново.

en: The service for %s is currently full
sr_RS: Услуга за %s тренутно је пуна

en: There are no time slots available for this period - Please select a  different hour
sr_RS: Нема слободних термина за овај период - Молимо вас изаберите други сат

en: There are no time slots available today - Please select a different day
sr_RS: Данас нема слободних термина - Молимо вас изаберите други дан

en: This Month
sr_RS: Овог месеца

en: This Quarter
sr_RS: Овог тромесечја

en: This Week
sr_RS: Ове недеље

en: This Year
sr_RS: Ове године

en: This allows Wordpress users with Editor role to manage the Salon Booking section.
sr_RS: Ово омогућава Вордпрес корисницима са улогом Едитора да управљају Салон Резервације секцијом.

en: This allows loading steps via ajax for a more smooth booking form transition.
sr_RS: Ово омогућава учитавање корака путем ајакса за глаткији прелаз кроз форму за резервацију.

en: This assistant is full at %s
sr_RS: Овај асистент је пун за %s

en: This assistant is not available for the selected service
sr_RS: Овај асистент није доступан за изабрану услугу

en: This attendant is unavailable
sr_RS: Ова полазница није доступна

en: This booking waits for confirmation!
sr_RS: Ова резервација чека потврду!

en: This coupon is not valid for selected services
sr_RS: Овај купон није валидан за одабране услуге

en: This coupon is not valid on %s
sr_RS: Овај купон није валидан на %s

en: This coupon was applied maximum number of times
sr_RS: Овај купон је примењен максимални број пута

en: This is a
sr_RS: Ово је

en: This is an e-mail confirmation of your booking at
sr_RS: Ово је имејл потврда ваше резервације на

en: This is an e-mail notification of a new booking
sr_RS: Ово је имејл обавештење о новој резервацији

en: This is where bookings are stored.
sr_RS: Овде се чувају резервације.

en: This rule represents your open and close days, your open and close shift. Set carefully as it will affect your reservation system.
sr_RS: Ово правило представља ваше отворене и затворене дане, вашу смену отварања и смену затварања. Пажљиво подесите јер ће то утицати на ваш систем резервација.

en: This service is exclusive. Please remove other services.
sr_RS: Ова услуга је ексклузивна. Молимо вас уклоните остале услуге.

en: This service is not available with exclusive service.
sr_RS: Ова услуга није доступна са ексклузивном услугом.

en: This service is unavailable
sr_RS: Ова услуга је недоступна

en: This service is unavailable w/o parent service
sr_RS: Ова услуга је недоступна без родитељског сервиса

en: This service is unavailable w/o primary service in the same category
sr_RS: Ова услуга је недоступна без примарне услуге у истој категорији

en: This week you've got <strong>%s new online customers</strong>.
sr_RS: Ове недеље сте добили <strong>%sнових онлине муштерија</strong>.

en: Thousand separator
sr_RS: Сепаратор хиљадарки

en: Thumbnail
sr_RS: Умањена слика

en: Thursday
sr_RS: Четвртак

en: Time
sr_RS: Време

en: Time Format
sr_RS: Формат времена

en: Time in advance
sr_RS: Време унапред

en: Timing
sr_RS: Тајминг

en: To
sr_RS: До

en: To confirm your booking click on the button and complete the payment
sr_RS: Да бисте потврдили резервацију, кликните на дугме и завршите плаћање

en: To get the list of your Google Calendar you need to log-in with Google OAuth. At the moment you are not logged-in.
sr_RS: Да бисте добили листу свог Гугл календара, морате се пријавити помоћу Гугл ОАутх. Тренутно нисте пријављени.

en: To use all the SMS features you need an active account with Plivo o Twilio providers. <br /><br />Please read carefully their documentation about how to properly set the options.
sr_RS: За коришћење свих СМС функција потребан вам је активан налог код Пливо или Твилио провајдера. <br /><br />Пажљиво прочитајте њихову документацију о томе како правилно подесити опције.

en: To use this feature you need to generate an OAuth Client ID on Google Developers Console. Click on "i" icon to get more information on this feature.
sr_RS: Да бисте користили ову опцију, морате да генеришете ОАутх ИД клијента на Гугл конзоли за програмере. Кликните на "и" икону да бисте добили више информација о овој опцији.

en: To use this payment method you need an account with Stripe.
sr_RS: Да бисте користили овај начин плаћања, потребан вам је Стрипе налог.

en: Today
sr_RS: Данас

en: Tools
sr_RS: Алатке

en: Top customers
sr_RS: Врхунске муштерије

en: Total
sr_RS: Укупно

en: Total Reservations
sr_RS: Укупна резервација

en: Total amount
sr_RS: Укупан износ

en: Total usage ( %d )
sr_RS: Укупно коришћење (%d)

en: Trunk trailing 0 prefix
sr_RS: Префикс трунк-а 0

en: Tuesday
sr_RS: Уторак

en: Type
sr_RS: Тип

en: Type a message for your customer
sr_RS: Упишите поруку за своју муштерију

en: Type the amount of this discount
sr_RS: Упишите износ овог попуста

en: Unit per hour
sr_RS: Јединица по сату

en: Unpaid reservations
sr_RS: Неплаћене резервације

en: Until
sr_RS: До

en: Update Service Category
sr_RS: Ажурирај категорију услуге

en: Update Settings
sr_RS: Подешавања ажурирања

en: Update completed with success
sr_RS: Ажурирање је успешно завршено

en: Upload your logo
sr_RS: Отпремите свој лого

en: Use a number to give this service an order of execution compared to the other services.
sr_RS: Користите број да бисте овој услузи дали редослед извршења у поређењу с осталим услугама.

en: Use a transparent png file
sr_RS: Користите провидну пнг датотеку

en: Use it in case of conflicts with your theme
sr_RS: Користите га у случају сукоба са вашом темом

en: Use this console just to test your SMS services. Fill the destination number without the country code, write a text message and click "Update settings" to send an SMS.
sr_RS: Ову конзолу користите само за тестирање СМС сервиса. Попуните одредишни број без кода државе, напишите текстуалну поруку и кликните „Ажурирај подешавања“ да бисте послали СМС.

en: Use this field to provide your customers important infos about terms and conditions of their reservation.
sr_RS: Овим пољем пружите својим муштеријама важне информације о условима њихове резервације.

en: Use this if your column is at least 400px width
sr_RS: Користите ово ако је ваша колона ширине најмање 400 пиксела

en: Use this if your column is at least 600px width
sr_RS: Користите ово ако је ваша колона ширине најмање 600 пиксела

en: Use this if your column is at least 900px width
sr_RS: Користите ово ако је ваша колона ширине најмање 900 пиксела

en: Use this link to move the user directly to the booking page with the service already selected.
sr_RS: Помоћу ове везе можете директно преместити корисника на страницу за резервацију са већ одабраном услугом.

en: Use this option to control the form fields to checkout
sr_RS: Помоћу ове опције можете контролисати поља форме за наплату

en: Use this option to restore all the original settings. All your actual settings will be lost. <br />This operation can't be undone.
sr_RS: Помоћу ове опције можете да вратите сва оригинална подешавања. Сва ваша стварна подешавања ће бити изгубљена. <br />Ова операција се не може поништити.

en: User booking cancellation
sr_RS: Отказивање резервације корисника

en: User name
sr_RS: Корисничко име

en: User not found
sr_RS: Корисник није пронађен

en: User updated
sr_RS: Корисник је ажуриран

en: Users can select more than one assistants for their booked services. Please set with care the "execution order" inside your services section.
sr_RS: Корисници могу одабрати више асистената за своје резервисане услуге. Молимо пажљиво подесите "редослед извршења" унутар одељка за услуге.

en: Users once logged in inside the MY ACCOUNT BOOKING page will be able to see the list of their upcoming reservations and eventually Cancel them. An email notification will be sent to you and to the customers.
sr_RS: Корисници који се пријаве, на страници МОЈЕ РЕЗЕРВАЦИЈЕ моћи ће видети списак својих надолазећих резервација и по потреби их отказати. Имејл обавештење биће послато вама и муштеријама.

en: Valid from
sr_RS: Важи од

en: View Assistant
sr_RS: Погледај асистента

en: View Booking
sr_RS: Погледај резервацију

en: View Discount
sr_RS: Види попуст

en: View Service
sr_RS: Погледај услугу

en: View this booking into administration.
sr_RS: Погледајте ову резервацију у администрацији.

en: We are unavailable at:
sr_RS: Нисмо доступни на:

en: We have sent an SMS text on your mobile phone.
sr_RS: Послали смо СМС поруку на ваш мобилни телефон.

en: We hope to see you again at
sr_RS: Надамо се да ћемо се поново видети на

en: We received the payment for your booking.
sr_RS: Примили смо уплату за вашу резервацију.

en: We'll send a message two days before the <strong>next estimated booking</strong>
sr_RS: Послаћемо поруку два дана пре <strong>следеће процењене резервације</strong>

en: Wednesday
sr_RS: Среда

en: Week
sr_RS: Седмица

en: Weekly
sr_RS: Недељно

en: Welcome back %s!
sr_RS: Добродошли назад %s!

en: Well done! Your import has been successfully completed.
sr_RS: Добро урађено! Увоз је успешно завршен.

en: What do you need?
sr_RS: Шта вам треба?

en: When
sr_RS: Када

en: When do you want to come?
sr_RS: Када желите доћи?

en: Wordpress Chef / Plugins
sr_RS: Вордпрес Кувар / Додаци

en: YES
sr_RS: ДА

en: Year
sr_RS: Година

en: Yes
sr_RS: Да

en: Yesterday
sr_RS: Јуче

en: You already selected service at
sr_RS: Већ сте изабрали услугу у

en: You applied this coupon maximum number of times
sr_RS: Овај купон сте применили максимални број пута

en: You are going to reach the bookings limit for the Salon Booking free version. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Please upgrade Salon Booking to a PRO version</a>.
sr_RS: Достићи ћете ограничење резервација за бесплатну верзију Салон Резервација. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Молимо надоградите Салон Резервације на ПРО верзију</a>.

en: You can select up to %d items
sr_RS: Можете одабрати до %d ставке

en: You can use [DATE], [TIME], [SALON NAME]
sr_RS: Можете користити [DATE], [TIME], [SALON NAME]

en: You can use [NAME], [SALON NAME]
sr_RS: Можете користити [NAME], [SALON NAME]

en: You can use this dynamic tags: [NAME], [SALON NAME]
sr_RS: Можете да користите ове динамичке тагове: [NAME], [SALON NAME]

en: You cannot modify this taxonomy.
sr_RS: Не можете да измените ову таксономију.

en: You don't have access
sr_RS: Немате приступ

en: You don't have permissions
sr_RS: Немате дозволе

en: You don't have upcoming reservations, do you want to re-schedule your last appointment with us?
sr_RS: Немате надолазећих резервација, да ли желите да закажете последње коришћени термин код нас?

en: You have <strong>%s</strong> to complete your payment before this reservation being canceled
sr_RS: Морате <strong>%s</strong> извршити плаћање пре отказивања ове резервације

en: You have <strong>%s</strong> to complete your payment before this reservation is canceled
sr_RS: Морате <strong>%s</strong> извршити плаћање пре него што се ова резервација откаже

en: You have entered the wrong data
sr_RS: Унели сте погрешне податке

en: You must choose at least one service
sr_RS: Морате одабрати најмање једну услугу

en: You need to choose which kind of booking algorithm want to use for your salon. Click over "i" icon to get more information about this option.
sr_RS: Морате одабрати који алгоритам резервације желите да користите за свој салон. Кликните икону „и“ да бисте добили више информација о овој опцији.

en: You need to match your CSV file data with Salon Booking database
sr_RS: Податке у вашој ЦСВ датотеци морате ускладити са базом података Салон Резервација

en: You received a total of <strong>%s online reservations ( %s )</strong>, <strong>%s of them have been paid online ( %s )</strong> and <strong>%s have been paid later ( %s )</strong>.
sr_RS: Примили сте укупно <strong>%s онлине резервација (%s)</strong>,<strong>%s је плаћено онлине ( %s )</strong>, а <strong>%s је плаћено касније ( %s )</strong>.

en: You will receive a confirmation of your booking by email.
sr_RS: Добићете потврду резервације путем имејла.

en: Your Google calendars
sr_RS: Ваши Гугл календари

en: Your PayPal account e-mail
sr_RS: Ваша имејл адреса на ПаиПал налогу

en: Your booking is completed
sr_RS: Ваша резервација је завршена

en: Your booking is pending
sr_RS: Ваша резервација је на чекању

en: Your booking is pending, please await our confirmation.
sr_RS: Ваша резервација је на чекању, причекајте нашу потврду.

en: Your customer <strong>%s</strong> has been the most valuable one <strong>spending %s</strong> of your services.
sr_RS: Ваша муштерија <strong>%s</strong> је имала највише вредности за вас <strong>потрошивши %s</strong> на ваше услуге.

en: Your free version is expired - upgrade to PRO
sr_RS: Ваша бесплатна верзија је истекла - надоградите на ПРО

en: Your free version is expired. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Please upgrade Salon Booking to a PRO version</a>.
sr_RS: Ваша бесплатна верзија је истекла. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Молимо надоградите Салон Резервације на ПРО верзију</a>.

en: Your payment has not been completed
sr_RS: Ваша уплата није завршена

en: Your reservation at [SALON NAME] has been modified
sr_RS: Ваша резервација на [SALON NAME] је измењена

en: Your salon name
sr_RS: Име вашег салона

en: Your telephone number is verified
sr_RS: Ваш телефонски број је верификован

en: Your verification code is not valid
sr_RS: Ваш верификациони код није важећи

en: already paid as deposit
sr_RS: већ уплаћен као депозит

en: always
sr_RS: увек

en: at
sr_RS: у

en: available left
sr_RS: доступно лево

en: belong to the same category
sr_RS: припада истој категорији

en: booking request.
sr_RS: захтев за резервацију.

en: booking settings are updated
sr_RS: подешавања резервација су ажурирана

en: bookings
sr_RS: резервације

en: by Email
sr_RS: путем имејла

en: by SMS
sr_RS: путем СМС-а

en: checking availability
sr_RS: проверавање доступности

en: checkout as a guest
sr_RS: завршите наплату као гост

en: checkout settings are updated
sr_RS: подешавања наплате су ажурирана

en: customize colors of the salon shortcode.
sr_RS: прилагодите боје кратког кода салона.

en: day
sr_RS: дан

en: days
sr_RS: дана

en: digit a customer name
sr_RS: цифрујте име муштерије

en: digit your verification code
sr_RS: цифрирајте ваш верификациони код

en: don't forget your reservation at
sr_RS: не заборавите резервацију на

en: download a csv sample file
sr_RS: преузмите пример цсв фајла

en: drag your csv file here to import assistants
sr_RS: превуците овде своју цсв датотеку да бисте увезли асистенте

en: drag your csv file here to import customers
sr_RS: превуците овде своју цсв датотеку да бисте увезли муштерије

en: drag your csv file here to import services
sr_RS: превуците овде своју цсв датотеку да бисте увезли услуге

en: e-mail
sr_RS: имејл

en: e-mail can't be empty
sr_RS: имејл не може да буде празан

en: e-mail is not valid
sr_RS: имејл није валидан

en: entire amount (disabled)
sr_RS: цео износ (онемогућено)

en: fill the fields and update settings
sr_RS: попуните поља и ажурирајте подешавања

en: fill this field
sr_RS: попуните ово поље

en: filter by service
sr_RS: филтрирај по услузи

en: fixed
sr_RS: фиксно

en: free
sr_RS: бесплатно

en: from
sr_RS: од

en: general settings are updated
sr_RS: општа подешавања су ажурирана

en: half hour
sr_RS: пола сата

en: has booked at
sr_RS: је резервисана у

en: has submitted a new review on his last visit at
sr_RS: послао је нову рецензију приликом своје последње посете у

en: hour
sr_RS: сат

en: hours
sr_RS: сати

en: hrs
sr_RS: сати

en: is child of selected service
sr_RS: је дете одабране услуге

en: key in your coupon code
sr_RS: кључ у вашем купон коду

en: loading
sr_RS: учитавање

en: log-in with Facebook
sr_RS: пријавите се путем Фејсбука

en: mns
sr_RS: мин

en: month
sr_RS: месец

en: months
sr_RS: месеци

en: n.a.
sr_RS: није применљиво

en: no account will be created
sr_RS: неће бити отворен налог

en: no users found
sr_RS: нису нађени корисници

en: not avalable yet
sr_RS: још нису доступни

en: on
sr_RS: на

en: on left side
sr_RS: на левој страни

en: on right side
sr_RS: на десној страни

en: or
sr_RS: или

en: password can't be empty
sr_RS: лозинка не може бити празна

en: payments settings are updated
sr_RS: подешавања плаћања су ажурирана

en: please, drop us some lines to understand if your expirience has been  in line  with your expectrations
sr_RS: молим вас, напишите нам неколико редове да бисмо разумели да ли је ваше искуство било у складу са вашим очекивањима

en: remember to customize your settings
sr_RS: не заборавите да прилагодите своја подешавања

en: remove this image
sr_RS: уклоните ову слику

en: revenue
sr_RS: приход

en: select a day
sr_RS: одаберите дан

en: select an hour
sr_RS: одаберите сат

en: select one or more services
sr_RS: изаберите једну или више услуга

en: specify the amount without currency symbol
sr_RS: одредите износ без симбола валуте

en: style settings are updated
sr_RS: подешавања стилизације су ажурирана

[ctx: taxonomy general name]
en: Service Categories
sr_RS: Категорије услуга

[ctx: taxonomy singular name]
en: Service Category
sr_RS: Категорија услуге

en: test (sms code is sent by mail to the admin)
sr_RS: проба (смс код се шаље поштом администратору)

en: the following booking at %s has been canceled
sr_RS: следећа резервација за %s је отказана

en: to
sr_RS: до

en: try again
sr_RS: покушајте поново

en: username can't be empty
sr_RS: корисничко име не може бити празно

en: week
sr_RS: седмица

en: weeks
sr_RS: седмица

en: years
sr_RS: година

en: your customers
sr_RS: ваше муштерије

en: | Booking ID
sr_RS: | ИД резервације
