Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to sq translation catalogue (51 entries)

en: Amount
sq: Sasi

en: Rating
sq: Vlerësim

en: Calendar
sq: Kalendar

en: Status
sq: Gjendje

en: First Name
sq: Emër

en: Last Name
sq: Mbiemër

en: Edit
sq: Përpuno

en: Today
sq: Sot

en: Custom
sq: Vetjake

en: Filter
sq: Filtroji

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Tools
sq: Mjete

en: Pending
sq: Në pritje

en: Password
sq: Fjalëkalim

en: Address
sq: Adresë

en: Sunday
sq: e Dielë

en: Monday
sq: e Hënë

en: Tuesday
sq: e Martë

en: Wednesday
sq: e Mërkurë

en: Thursday
sq: e Enjte

en: Friday
sq: e Premte

en: Saturday
sq: e Shtunë

en: Medium
sq: E mesme

en: Large
sq: E madhe

en: Thumbnail
sq: Miniaturë

en: All
sq: Krejt

en: M j, Y @ G:i
sq: j M, Y @ G:i

en: None
sq: Asnjë

en: Publish
sq: Botoje

en: Preview
sq: Paraparje

en: Day
sq: Ditë

en: Month
sq: Muaj

en: Year
sq: Vit

en: Previous
sq: I mëparshmi

en: Next
sq: Pasuesja

en: Export
sq: Eksportim

en: or
sq: ose

en: Import
sq: Importim

en: Date
sq: Datë

en: Remove
sq: Hiqe

en: Run the updater
sq: Vini në punë përditësuesin

en: Enable
sq: Aktivizoje

en: Hide
sq: Fshihe

en: Support
sq: Asistencë

en: Date Format
sq: Format Date

en: Time Format
sq: Format Kohe

en: Background color
sq: Ngjyrë sfondi

en: Text color
sq: Ngjyrë teksti

en: Back
sq: Mbrrapsht

en: Action
sq: Veprim

en: Cancel
sq: Anuloje
