Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to sl_SI translation catalogue (84 entries)

en: Rating
sl_SI: Ocena

en: Calendar
sl_SI: Koledar

en: First Name
sl_SI: Ime

en: Last Name
sl_SI: Priimek

en: E-mail
sl_SI: E-pošta

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Today
sl_SI: Danes

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Filter
sl_SI: Filtriraj

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Tools
sl_SI: Orodja

en: SERVICES
sl_SI: Storitve

en: Pending
sl_SI: V obdelavi

en: Confirmed
sl_SI: Potrjeno

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Mobile phone
sl_SI: Mobilna številka

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Sunday
sl_SI: nedelja

en: Monday
sl_SI: ponedeljek

en: Tuesday
sl_SI: torek

en: Wednesday
sl_SI: sreda

en: Thursday
sl_SI: četrtek

en: Friday
sl_SI: petek

en: Saturday
sl_SI: sobota

en: Medium
sl_SI: Srednje

en: Large
sl_SI: Veliko

en: Thumbnail
sl_SI: Predogledna sličica

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: All
sl_SI: Vse

en: M j, Y @ G:i
sl_SI: j M, Y \o\b G:i

en: Duration
sl_SI: Trajanje

en: Services
sl_SI: Storitve

en: None
sl_SI: Brez

en: Publish
sl_SI: Objavi

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Download
sl_SI: Prenos

en: Day
sl_SI: Dan

en: Month
sl_SI: Mesec

en: Year
sl_SI: Leto

en: Previous
sl_SI: Nazaj

en: Next
sl_SI: Naprej

en: Export
sl_SI: Izvozi

en: or
sl_SI: ali

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Dismiss this notice
sl_SI: Opusti obvestilo

en: Dear
sl_SI: Dragi

en: Our address
sl_SI: Naš naslov

en: Contacts
sl_SI: Kontakti

en: Important notes
sl_SI: Pomembna obvestila

en: This is an e-mail notification of a new booking
sl_SI: To je elektronsko sporočilo o novi rezervaciji.

en: Please take note of the following booking details.
sl_SI: Prosimo, zabeležite si naslednje podatke o rezervaciji.

en: This is an e-mail confirmation of your booking at
sl_SI: To je potrditven elektronsko sporočilo za vašo rezervacijo v

en: Customer address
sl_SI: Naslov stranke

en: Customer contacts
sl_SI: Podatki o stranki

en: Customer message:
sl_SI: Sporočilo stranke:

en: Date
sl_SI: Datum

en: Time
sl_SI: Ura

en: Important notes,
sl_SI: Pomembna obvestila

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Select a day
sl_SI: Izberi dan

en: Select an hour
sl_SI: Izberi uro

en: Hide
sl_SI: Skrij

en: Required
sl_SI: Zahtevana

en: Date Format
sl_SI: Oblika zapisa datuma

en: Time Format
sl_SI: Oblika zapisa časa

en: Background color
sl_SI: Barva ozadja

en: Text color
sl_SI: Barva pisave

en: Next step
sl_SI: Naslednji korak

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: select a day
sl_SI: izberi dan

en: select an hour
sl_SI: izberi uro

en: Leave a message
sl_SI: Pustite nam sporočilo

en: Terms & conditions
sl_SI: Roki in pogoji

en: Finalise
sl_SI: Zaključi

en: Your booking is completed
sl_SI: Vaša rezervacija je zaključena

en: Booking number
sl_SI: Številka rezervacije

en: Complete
sl_SI: Zaključi

en: If you need to change your reservation please call <strong>%s</strong> or send an e-mail to <strong>%s</strong>
sl_SI: Če bi radi spremenili vašo rezervacijo vas prosimo, da pokličete <strong>%s</strong> ali pošljete elektronsko pošto.<strong>%s</strong>

en: Please fill out the form to checkout
sl_SI: Prosimo, izpolnite obrazec

en: Action
sl_SI: Ukaz

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: What do you need?
sl_SI: Kaj potrebujete?

en: Here are the details of your booking:
sl_SI: Tukaj so podrobnosti vaše rezervacije

en: on
sl_SI: off
