Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to sk_SK translation catalogue (856 entries)

en: Coupon is not valid
sk_SK: Kupón nie je platný

en: Coupon was applied
sk_SK: Kupón bol použitý

en: Customer
sk_SK: Zákazník

en: Booking date
sk_SK: Dátum rezervácie

en: Booking amount
sk_SK: Suma rezervácie

en: Booking discount
sk_SK: Zľava z rezervácie

en: Coupon code
sk_SK: Kód kupónu

en: Automatic discount
sk_SK: Automatická zľava

en: Discount details
sk_SK: Detail zľavy

en: Discount usage history
sk_SK: História použitých zliav

en: Discounted price
sk_SK: Zľavnená cena

en: Type
sk_SK: Typ

en: Amount
sk_SK: Suma

en: Active
sk_SK: Aktívna

en: Discount usages
sk_SK: Použitie kupónu

en: Yes
sk_SK: Áno

en: No
sk_SK: Nie

en: Enter discount name
sk_SK: Vložte názov zľavy

en: Discount updated.
sk_SK: Zľava bola aktualizovaná.

en: Discount published.
sk_SK: Zľava bola uverejnená

en: Discount saved.
sk_SK: Zľava bola uložená.

en: Discount submitted.
sk_SK: Zľava bola potvrdená.

en: Discount draft updated.
sk_SK: Koncept zľavy bol aktualizovaný.

en: Discounts
sk_SK: Zľavy

en: Discount
sk_SK: Zľava

en: Salon
sk_SK: Salón

en: Salon Discount
sk_SK: Zľava salóna

en: Add Discount
sk_SK: Pridať zľavu

en: Add New Discount
sk_SK: Pridať novú zľavu

en: Edit Discount
sk_SK: Upraviť zľavu

en: New Discount
sk_SK: Nová zľava

en: View Discount
sk_SK: Zobraziť zľavu

en: Search Discounts
sk_SK: Hľadať zľavy

en: No discounts found
sk_SK: Zľavy neboli nájdené

en: No discounts found in trash
sk_SK: Zľavy v koši neboli nájdené

en: Discounts Archive
sk_SK: Archív zliav

en: Coupon expired
sk_SK: Platnosť kupónu vypršala

en: This coupon was applied maximum number of times
sk_SK: Tento kupón bol využitý maximálny počet krát

en: You applied this coupon maximum number of times
sk_SK: Použili ste kupón maximálny počet krát

en: This coupon is not valid for selected services
sk_SK: Tento kupón nie je možné využiť na zvolené služby

en: This coupon is not valid on %s
sk_SK: Tento kupón nie je platný na  %s

en: Make more bookings to be able to use this coupon
sk_SK: Vytvorte viac rezervácii na použitie tohto kupóna

en: Method not found
sk_SK: Metóda nenájdená

en: File not found
sk_SK: Súbor nenájdený

en: Cannot create tmp file
sk_SK: Nemôžem vytvoriť dočasný súbor

en: Cannot write to tmp file
sk_SK: Nemôžem zapísať do dočasného súboru

en: Filename not found
sk_SK: Názov súboru nenájdený

en: Import data not found
sk_SK: Dáta pre import neboli nájdené

en: Data not found
sk_SK: Dáta neboli nájdené

en: Booking Rule
sk_SK: Pravidlá pre rezerváciu

en: Holiday Rule
sk_SK: Pravidlá dovolenky

en: bookings
sk_SK: Rezervácie

en: revenue
sk_SK: príjem

en: hrs
sk_SK: hod

en: mns
sk_SK: min

en: available left
sk_SK: Zostalo dostupných

en: You don't have access
sk_SK: Nemáte prístup

en: Cancellation disabled
sk_SK: Zrušenie je zablokované.

en: Out of time
sk_SK: Čas vypršal

en: The date is too near, the minimum allowed is:
sk_SK: Dátum je príliš blízko, najskorší možný dátum je:

en: The date is too far, the maximum allowed is:
sk_SK: Dátum je príliš ďaleko, najneskorší možný dátum je:

en: We are unavailable at:
sk_SK: Nie sme dostupní:

en: There are no time slots available today - Please select a different day
sk_SK: Pre dnešný deň nie sú voľné žiadne termíny, Prosím Vás vyberte si iný deň

en: There are no time slots available for this period - Please select a  different hour
sk_SK: V zvolenom rozsahu nie je voľný termín, Prosím vyberte si inú hodinu

en: Multiple attendants selection is disabled. You must select one attendant for all services.
sk_SK: Výber viacerých účastníkov je zakázaný. Musíte vybrať jedného účastníka pre všetky služby.

en: You can select up to %d items
sk_SK: Môžete vybrať až %dpoložiek

en: This service is exclusive. Please remove other services.
sk_SK: Túto službu môžete využiť len samostatne. Odstráňte ostatné služby.

en: E-mail sent
sk_SK: Email odoslaný

en: Please specify an email
sk_SK: Prosím zadajte svoj email

en: User not found
sk_SK: Užívateľ nenájdený

en: User updated
sk_SK: Používateľ aktualizovaný.

en: Set rating and comment
sk_SK: Ohodnotte nás a komentujte

en: You don't have permissions
sk_SK: Nemáte oprávnenie

en: Weekly
sk_SK: Týždenne

en: Rating
sk_SK: Hodnotenie

en: checking availability
sk_SK: Skontrolovať dostupnosť

en: Do you really want to cancel?
sk_SK: Naozaj chcete zrušiť?

en: fill this field
sk_SK: Vyplnte toto pole

en: Close
sk_SK: Zavrieť

en: Salon staff
sk_SK: Zamestnanci salónu

en: Salon customer
sk_SK: Zákazník salónu

en: Plivo: Please check your settings
sk_SK: Plivo: Prosím skontrolujte Vaše nastavenia

en: Salon Calendar
sk_SK: Kalendár salónu

en: Calendar
sk_SK: Kalendár

en: Salon Customers
sk_SK: Zákazníci salónu

en: Customers
sk_SK: Zákazníci

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
sk_SK: <strong>CHYBA</strong>: Tento email je už zaregistrovaný, prosím zvoľte iný.

en: Booking ID
sk_SK: číslo rezervácie

en: Booking Date
sk_SK: Dátum rezervácie

en: Status
sk_SK: Stav

en: Attendant
sk_SK: Pracovník

en: Booking Price
sk_SK: Cena rezervácie

en: Booking Services
sk_SK: Rezervácie služieb

en: Booking Review
sk_SK: Prehľad rezervácie

en: Customer ID
sk_SK: Číslo zákazníka

en: First Name
sk_SK: Krstné meno

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Telephone
sk_SK: Telefón

en: Total Reservations
sk_SK: Celkové rezervácie

en: Customer Value
sk_SK: Hodnota zákazníka

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Search customers
sk_SK: Vyhľadávať zákazníkov

en: Salon Reports
sk_SK: Reporty zo salónu

en: Reports
sk_SK: Zostavy

en: Today
sk_SK: Dnes

en: Yesterday
sk_SK: Včera

en: This Week
sk_SK: Tento týždeň

en: Last Week
sk_SK: Posledný tyždeň

en: This Month
sk_SK: Tento mesiac

en: Last Month
sk_SK: Posledný mesiac

en: This Quarter
sk_SK: Tento štvrťrok

en: Last Quarter
sk_SK: Posledný štvrťrok

en: This Year
sk_SK: Tento rok

en: Last Year
sk_SK: Posledný rok

en: Custom
sk_SK: Vlastné

en: From
sk_SK: Od

en: To
sk_SK: Do

en: Reservations and revenues
sk_SK: Rezervácie a výnosy

en: Reservations and revenues by services
sk_SK: Rezervácie a výnosy podľa služby

en: Reservations and revenues by assistants
sk_SK: Rezervácie a výnosy podľa pracovníka

en: Top customers
sk_SK: Najlepší zákazníci

en: Earnings (%s)
sk_SK: Príjmy: (%s)

en: Bookings
sk_SK: Rezervácie

en: Earnings
sk_SK: Príjmy

en: Reservations in the selected time range
sk_SK: Rezervácie v zvolenom časovom úseku

en: Total
sk_SK: Celkom

en: No customers bookings
sk_SK: Žiadne rezervácie zákazníkov

en: Salon Settings
sk_SK: Nastavenia salónu

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: remember to customize your settings
sk_SK: Nezabudnite si prispôsobiť nastavenia

en: Reset completed with success
sk_SK: Resetovanie úspešne ukončené

en: Invalid Email in Salon contact e-mail field
sk_SK: Neplatný e-mail v kolónke kontaktného e-mailu salónu

en: general settings are updated
sk_SK: Hlavné nastavenia sú aktualizované

en: Update completed with success
sk_SK: Aktualizácia dokončená úspešne

en: Test sms sent with success
sk_SK: Testovacia sms poslaná úspešne

en: booking settings are updated
sk_SK: Nastavenia rezervácii aktualizované

en: checkout settings are updated
sk_SK: Nastavenia pokladnice sú aktualizované

en: payments settings are updated
sk_SK: Nastavenia platieb sú aktualizované

en: try again
sk_SK: Skúste znovu

en: Page verification failed
sk_SK: Zlyhalo overenie stránky

en: Update Settings
sk_SK: Aktualizovať nastavenia

en: style settings are updated
sk_SK: Nastavenie štýlu aktualizované

en: Google Calendar settings are updated
sk_SK: Nastavenie Google kalendára aktualizovné

en: Salon Tools
sk_SK: Nástroje salónu

en: Tools
sk_SK: Nástroje

en: Reservations
sk_SK: Rezervácie

en: from
sk_SK: Od

en: to
sk_SK: k

en: DATE/TIME
sk_SK: Dátum/Čas

en: CREATED
sk_SK: Vytvorené

en: CUSTOMER NAME
sk_SK: Meno zákazníka

en: CUSTOMER EMAIL
sk_SK: Email zákazníka

en: CUSTOMER PHONE
sk_SK: Telefón zákazníka

en: SERVICES
sk_SK: Služby

en: ASSISTANTS
sk_SK: Pracovníci

en: TOTAL PRICE
sk_SK: Cena spolu

en: STATUS
sk_SK: Stav

en: already paid as deposit
sk_SK: Zaplatené prevodom

en: Settings updated successfully!
sk_SK: Nastavenia sú úspešne aktualizované

en: You have entered the wrong data
sk_SK: Zadali ste chybné údaje

en: Basic (checks only the booking date)
sk_SK: Basic (len dátum)

en: Advanced (evaluates also booking duration)
sk_SK: Advanced (zahŕňa tiež trvanie rezervácie)

en: High end (evaluates also service duration and priority)
sk_SK: High end (zahŕňa tiež trvanie služby a prioritu)

en: Pending payment
sk_SK: Čakanie na platbu

en: Pending
sk_SK: Čaká na vybavenie

en: Paid
sk_SK: Zaplatené

en: Pay later
sk_SK: Zaplatené neskôr

en: Canceled
sk_SK: Zrušené

en: Confirmed
sk_SK: Potvrdené

en: ERROR
sk_SK: CHYBA

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Confirm your password
sk_SK: Potvrdte Vaše heslo

en: First name
sk_SK: Meno

en: Last name
sk_SK: Priezvisko

en: e-mail
sk_SK: E-mail

en: Mobile phone
sk_SK: Mobilný telefón

en: Address
sk_SK: Adresa

en: First name (not editable)
sk_SK: Krstné meno (nedá sa zmeniť)

en: Email address (not editable)
sk_SK: E-mailová adresa  (nedá sa zmeniť)

en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

en: Monday
sk_SK: Pondelok

en: Tuesday
sk_SK: Utorok

en: Wednesday
sk_SK: Streda

en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

en: Friday
sk_SK: Piatok

en: Saturday
sk_SK: Sobota

en: entire amount (disabled)
sk_SK: celá suma (zakázané)

en: Use this if your column is at least 400px width
sk_SK: Použite to, ak má váš stĺpec šírku minimálne 400 pixlov

en: Use this if your column is at least 600px width
sk_SK: Použite to, ak má váš stĺpec šírku minimálne 600 pixlov

en: Use this if your column is at least 900px width
sk_SK: Použite to, ak má váš stĺpec šírku minimálne 900 pixlov

en: Small
sk_SK: Malý

en: Medium
sk_SK: Stredný

en: Large
sk_SK: Veľký

en: test (sms code is sent by mail to the admin)
sk_SK: test (sms kód poslaný adminovy emailom)

en: free
sk_SK: voľno

en: hour
sk_SK: hodina

en: hours
sk_SK: hodín

en: half hour
sk_SK: pol hodina

en: day
sk_SK: deň

en: days
sk_SK: dni

en: week
sk_SK: týždeň

en: weeks
sk_SK: týždňov

en: month
sk_SK: mesiac

en: months
sk_SK: mesiace

en: years
sk_SK: roky

en: This assistant is not available for the selected service
sk_SK: Tento pracovník nie je dostupný pre danú službu

en: An assistant for selected services can't perform this service
sk_SK: Zvolený pracovník nemôže vykonať túto službu.

en: This service is not available with exclusive service.
sk_SK: Táto služba nie je dostupná s exkluzívnou službou.

en: You already selected service at
sk_SK: Danú službu ste si už vybrali

en: No one of the attendants isn't available for %s service
sk_SK: Žiadny pracovník nie je dostupný pre %s službu

en: Attendant %s isn't available for %s service
sk_SK: Pracovník %s nie je dostupný pre %s službu

en: No one of the attendants isn't available for selected services
sk_SK: Žiadny z pracovníkov nie je k dispozícii pre vybrané služby

en: Limit of parallels bookings at
sk_SK: Obmedziť paralelné rezervácie na

en: This service is unavailable w/o parent service
sk_SK: Táto služba je nedostupná bez nadradenej služby

en: This service is unavailable w/o primary service in the same category
sk_SK: Táto služba je nedostupná bez hlavnej služby v rovnakej kategórii

en: This service is unavailable
sk_SK: Táto služba je nedostupná

en: Availability:
sk_SK: Dostupnosť

en: Not enough time for this service
sk_SK: Pre túto službu nie je dostatok voľného času

en: The service for %s is currently full
sk_SK: Služba pre %s je v súčasnosti plná

en: No assistants available for this service at
sk_SK: Pre zvolenú službu nie je dostupný žiadny pracovník v čase

en: This attendant is unavailable
sk_SK: Tento pracovník je nedostupný

en: This assistant is full at %s
sk_SK: Tento pracovník nie je dostupný v %s

en: Always
sk_SK: Vždy

en: All days
sk_SK: Všetky dni

en: Assistant Details
sk_SK: Detaily pracovníka

en: Assistant Google Calendar
sk_SK: Pracovníkov Google kalendár

en: Assistant description
sk_SK: Popis pracovníka

en: Booking details
sk_SK: Detaily rezervácie

en: First name can't be empty
sk_SK: Krstné meno musí byť vyplnené

en: Last name can't be empty
sk_SK: Priezvisko musí byť vyplnené

en: e-mail can't be empty
sk_SK: Email musí byť vyplnený

en: Mobile phone can't be empty
sk_SK: Mobilné číslo musí byť vyplnené

en: e-mail is not valid
sk_SK: Zadaný email nie je správny

en: Booking Actions
sk_SK: Akcie pre rezerváciu

en: Service details
sk_SK: Podrobnosti o službe

en: Service description
sk_SK: Popis služby

en: Service Description
sk_SK: Popis služby

en: A very short description of this service. It is optional
sk_SK: Veľmi krátky popis tejto služby. Voliteľné

en: Your payment has not been completed
sk_SK: Vaša platba nebola dokončená

en: Payment failed, please try again
sk_SK: Platba bola neúspešná, prosím Vás skúste to znovu.

en: Thumbnail
sk_SK: Miniatúra

en: Skills
sk_SK: Skúsenosti

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Availability
sk_SK: Dostupnosť

en: All
sk_SK: Všetky

en: Enter the assistant name
sk_SK: Zadajte meno pracovníka

en: Assistant updated.
sk_SK: Pracovník aktualizovaný

en: Assistant restored to revision from %s
sk_SK: Pracovník obnovený do revízie z %s

en: Assistant published.
sk_SK: Pracovník publikovaný

en: Assistant saved.
sk_SK: Pracovník uložený

en: Assistant submitted.
sk_SK: Pracovník bol odoslaný

en: Assistant scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sk_SK: Pracovník naplánovaný na <strong> %1$s </strong>

en: M j, Y @ G:i
sk_SK: j. F Y, G:i

en: Assistant draft updated.
sk_SK: Návrh pracovníka aktualizovaný

en: Assistants
sk_SK: Pracovníci

en: Assistant
sk_SK: Pracovník

en: Salon Assistant
sk_SK: Pracovník salónu

en: Add Assistant
sk_SK: Pridať pracovníka

en: Add New Assistant
sk_SK: Pridať nového pracovníka

en: Edit Assistant
sk_SK: Upraviť pracovníka

en: New Assistant
sk_SK: Nový pracovník

en: View Assistant
sk_SK: Pozrieť pracovníka

en: Search Assistants
sk_SK: Vyhľadať pracovníka

en: No assistants found
sk_SK: Žiadny pracovník nenájdený

en: No assistants found in trash
sk_SK: Pracovník v koši nenájdený

en: Assistants Archive
sk_SK: Archív pracovníkov

en: User name
sk_SK: Používateľské meno

en: Enter booking name
sk_SK: Vložte meno rezervácie

en: Booking updated.
sk_SK: Rezervácia aktualizovaná

en: Booking restored to revision from %s
sk_SK: Rezervácia obnovená z revízie %s

en: Booking published.
sk_SK: Rezervácia publikovaná

en: Booking saved.
sk_SK: Rezervácia uložená

en: Booking submitted.
sk_SK: Rezervácia bola odoslaná

en: Booking scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sk_SK: Rezervácia naplánovaná na <strong>%1$s</strong>

en: Booking draft updated.
sk_SK: Návrh rezervácie aktualizovaný

en: This is where bookings are stored.
sk_SK: Miesto kde sú uložené rezervácie

en: Booking
sk_SK: Rezervácie

en: Salon Booking
sk_SK: Salón rezervácie

en: Add Booking
sk_SK: Pridať rezerváciu

en: Add New Booking
sk_SK: Pridať novú rezerváciu

en: Edit Booking
sk_SK: Upraviť rezerváciu

en: New Booking
sk_SK: Nová rezervácia

en: View Booking
sk_SK: Pozrieť rezerváciu

en: Search Bookings
sk_SK: Vyhľadať rezerváciu

en: No bookings found
sk_SK: Rezervácie nenájdené

en: No bookings found in trash
sk_SK: V koši neboli nájdené žiadne rezervácie

en: Booking Archive
sk_SK: Archív rezervácii

en: Add booking
sk_SK: Pridať rezerváciu

en: All statuses
sk_SK: Všetky stavy

en: All users name
sk_SK: Všetky používateľské mená

en: All attendants
sk_SK: Všetci pracovníci

en: Duration
sk_SK: Trvanie

en: Price
sk_SK: Cena

en: Secondary
sk_SK: Sekundárne

en: YES
sk_SK: ÁNO

en: Enter service name
sk_SK: Vložte meno služby

en: Service updated.
sk_SK: Služba aktualizovaná

en: Service restored to revision from %s
sk_SK: Služba bola obnovená  z revízie na  %s

en: Service published.
sk_SK: Služba publikovaná

en: Service saved.
sk_SK: Služba uložená

en: Service submitted.
sk_SK: Služba bola odoslaná

en: Service scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
sk_SK: Služba naplánovaná na <strong>%1$s</strong>

en: Service draft updated.
sk_SK: Návrh služby aktualizovaný

en: Services
sk_SK: Služby

en: Service
sk_SK: Služby

en: Salon Service
sk_SK: Službu salónu

en: Add Service
sk_SK: Pridať službu

en: Add New Service
sk_SK: Pridať novú službu

en: Edit Service
sk_SK: Upraviť službu

en: New Service
sk_SK: Nová služba

en: View Service
sk_SK: Pozrieť službu

en: Search Services
sk_SK: Prehľadať služby

en: No services found
sk_SK: Služby neboli nájdené

en: No services found in trash
sk_SK: Žiadne služby neboli nájdené v koši

en: Services Archive
sk_SK: Archív služieb

en: username can't be empty
sk_SK: Meno používateľa musí byť vyplnené

en: password can't be empty
sk_SK: Heslo musí byť vyplnené

en: Choose an assistant for me
sk_SK: Zvoľte si pracovníka

en: Attendant %s isn't available for %s service at %s
sk_SK: Pracovník %s nie je k dispozícii na %s službu v %s

en: E-mail exists
sk_SK: Zadaný email existuje

en: Passwords are different
sk_SK: Heslá nie sú rovnaké

en: Address can't be empty
sk_SK: Adresa nemôže byť prázdna

en: You must choose at least one service
sk_SK: Musíte si zvoliť aspoň jednu službu

en: Phone number wrong or not defined, you need to define a valid phone number
sk_SK: Telefóne číslo je nesprávne alebo nezadané, musíte zadať správne telefónne číslo

en: Your verification code is not valid
sk_SK: Váš overovací kód je neplatný

en: log-in with Facebook
sk_SK: Prihláste sa facebookom

[ctx: taxonomy general name]
en: Service Categories
sk_SK: Kategórie služby

[ctx: taxonomy singular name]
en: Service Category
sk_SK: Kategória služby

en: Search Service Category
sk_SK: Hľadať služby podľa kategórie

en: All Service Categories
sk_SK: Všetky kategórie služieb

en: Edit Service Category
sk_SK: Upraviť kategóriu služby

en: Update Service Category
sk_SK: Aktualizovať kategóriu služby

en: Add New Service Category
sk_SK: Pridať novú kategóriu služieb

en: New Service Category Name
sk_SK: Meno novej kategórie služieb

en: Service Category
sk_SK: Kategória služby

en: Not defined
sk_SK: Nie je definovaná

en: You cannot modify this taxonomy.
sk_SK: Nemôžete upraviť túto taxonómiu.

en: Manage service categories
sk_SK: Spravovať kategórie služieb

en: Operation completed!
sk_SK: Operácia ukončená

en: Google Client is not connected!
sk_SK: Klient google nie je pripojený

en: Choose among your Calendars
sk_SK: Vyberte si z kalendárov

en: Customer name
sk_SK: Meno zákazníka

en: Booked services
sk_SK: Rezervované služby

en: Booking notes
sk_SK: Poznámky rezervácie

en: None
sk_SK: Žiadny

en: Booking status
sk_SK: Stav rezervácie

en: Booking URL
sk_SK: URL Adresa rezervácie

en: %d hours and %d minutes
sk_SK: %d hodín a %d minút

en:  hours
sk_SK: hodín

en: 1 day
sk_SK: 1 deň

en: New Customer
sk_SK: Nový zakazník

en: Add Customer
sk_SK: Pridať zakazníka

en: Publish
sk_SK: Publikovať

en: Customer details
sk_SK: Informácie o zákazníkovi

en: Phone
sk_SK: Telefón

en: Personal note
sk_SK: Súkromná poznámka

en: Customer's bookings
sk_SK: Zákaznícke rezervácie

en: Booking statistics
sk_SK: Štatistiky rezervácie

en: Reservations made and value
sk_SK: Urobené rezervácie a ich hodnota

en: Reservations per month
sk_SK: Rezervácie za mesiac

en: Reservations per week
sk_SK: Rezervácie za týždeň

en: Services booked per single reservation
sk_SK: Počet rezervovaných služieb na jednu rezerváciu

en: Favourite week days
sk_SK: Obľúbené dni v týždni

en: Favourite time
sk_SK: Obľubený čas

en: not avalable yet
sk_SK: Ešte nie je k dispozícii

en: Booking history
sk_SK: História rezervácii

en: Select a column
sk_SK: Vyberte stĺpec

en: Preview
sk_SK: Ukážka

en: Rollback to %s version
sk_SK: Návrat k %s verzii

en: If after the install of the %s version of Salon Booking you realize that something goes wrong you can use this tool to restore the %s version. The rollack process consist into three steps:
sk_SK: Ak po inštalácii %s verzie Salon Booking prídete na to ,že niečo nie je v poriadku, môžete použiť tento nástroj k vráteniu %s verzie. Proces vrátenia údajov pozostáva z troch krokov:

en: 1. Rollback your database to the %s version
sk_SK: 1. Vráťte svoju databázu do verzie %s

en: 2. Download Salon Booking %s
sk_SK: 2. Stiahnite si Salon Booking %s

en: 3. Upload Salon Booking %s folder on your server
sk_SK: 3. Nahrajte Salon Booking %s priečinok na Váš server

en: Rollback database
sk_SK: Vrátenie databázy

en: Go to daily view
sk_SK: Denný prehľad

en: Day
sk_SK: Deň

en: Week
sk_SK: Týždeň

en: Month
sk_SK: Mesiac

en: Year
sk_SK: Rok

en: Assistants view
sk_SK: Pohľad pracovníka

en: no users found
sk_SK: Neboli nájdený žiadny používatelia

en: digit a customer name
sk_SK: Názov zákazníka

en: filter by service
sk_SK: Triediť podľa služby

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúca

en: Next
sk_SK: Daľší

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Export reservations into a CSV file
sk_SK: Export rezervácii do CSV súboru

en: Bookings status legend
sk_SK: Legenda stavov rezervácii

en: or
sk_SK: alebo

en: Settings debug
sk_SK: Nastavenie debugovania

en: Copy and paste into a text file the informations of this field and provide them to Salon Booking support.
sk_SK: Skopírujte a vložte informácie tohto pola do textového súboru a poskytnite ich Salon Booking podpore.

en: Just click inside the textarea and copy (Ctrl+C)
sk_SK: Stačí kliknúť vnútri oblasti textu  a kopírovať (Ctrl + C)

en: Settings import
sk_SK: Nastavenie importu

en: Copy and paste into this field settings of the plugin to import settings into the current wordpress install.
sk_SK: Skopírujte a vložte do tejto oblasti nastavenia doplnku a importujte nastavenia do aktuálnej verzie programu WordPress.

en: Import customers
sk_SK: Importovať zákazníkov

en: Import customers from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
sk_SK: Importovať zákazníkov z iných platforiem použitím csv súboru , ktorý je kompatibilný so vzorovým csv súborom

en: drag your csv file here to import customers
sk_SK: Pre importovanie zákaznikov presuňte Váš csv súbor sem

en: Well done! Your import has been successfully completed.
sk_SK: Výborne, Váš import skončil úspešne

en: Error! Something is gone wrong.
sk_SK: Chyba, niečo sa pokazilo

en: download a csv sample file
sk_SK: stiahnite vzorový csv súbor

en: loading
sk_SK: načítavam

en: Import services
sk_SK: importovať služby

en: Import services from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
sk_SK: Importovať služby z iných platforiem použitím csv súboru , ktorý je kompatibilný so vzorovým csv súborom

en: drag your csv file here to import services
sk_SK: Pre importovanie služieb presuňte Váš csv súbor sem

en: Import assistants
sk_SK: Importovať pracovníkov

en: Import assistants from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
sk_SK: Importovať pracovníkov z iných platforiem použitím csv súboru , ktorý je kompatibilný so vzorovým csv súborom

en: drag your csv file here to import assistants
sk_SK: Pre importovanie pracovníkov presuňte Váš csv súbor sem

en: You need to match your CSV file data with Salon Booking database
sk_SK: Váš CSV súbor musí zodpovedať údajom s databázou

en: Select for each column the corresponding one inside your file.
sk_SK: V každom stĺpci vyberte príslušný stĺpec vo vnútri súboru.

en: Please provide all requested columns
sk_SK: Zadajte všetky požadované stĺpce

en: <strong>Congratulation!</strong> Salon Booking is now active.
sk_SK: <strong>Gratulujeme!</strong> Salon Booking je teraz aktívny.

en: <p>A new <strong>"Salon"</strong> section has been created into the left sidebar<br/>Three new pages has been created: "Booking", "Booking my account" and "Thank you page"<br/>We have also added some "services" and "bookings" for demo purpose. Feel free to delete them<br/>Go to <a href="/wp-admin/admin.php?page=salon-settings"><strong>"Salon > Settings"</strong></a>section to setup your Salon Booking System</p>
sk_SK: <p>Nová <strong>"Salón" </strong> sekcia bolo vytvorená v ľavom menu. <br/> Tri nové stránky boli vytvorene :"Rezervácie", "Môj rezervačný účet" a "Stránka ďakujeme" <br/> Pridali sme tiež "služby" a "rezervácie" slúžiace ako ukážka. Prosím neváhajte ich zmazať<br/> chodte na <a href="/wp-admin/admin.php?page=salon-settings"><strong>"Salón > nastavenia"</strong></a> sekciu pre nakonfigurovanie Vášeho systému.</p>

en: Dismiss this notice
sk_SK: Odložiť upozornenie

en: Discount applied
sk_SK: Zľava použitá

en: This is a
sk_SK: Toto je

en: Copy this code and give it to your customers
sk_SK: Skopírovať tento kód a dať ho Vašim zákazníkom

en: Automatic discount settings
sk_SK: Automatické nastavenie zľavy

en: Automatically apply when the rules are met
sk_SK: Automaticky sa aplikuje, keď sú pravidlá splnené

en: Reservations collected by a single customer
sk_SK: Rezervácie vyzdvihnuté jedným zákazníkom

en: On these specific date period
sk_SK: Na špecifické obdobie

en: On these specific days of the week
sk_SK: Na špecifické dni v týždni

en: Remove rule
sk_SK: Vymazať pravidlo

en: Number of reservations
sk_SK: Počet rezervácii

en: Amount of reservations
sk_SK: Suma rezervácii

en: Select one or more days of the week where the discount is valid
sk_SK: Vyberte jeden alebo viac dní, kedy bude zľavu možné uplatniť

en: Add new rule
sk_SK: Pridať nové pravidlo

en: Type the amount of this discount
sk_SK: Vložte výšku zľavy

en: Maximum uses limit
sk_SK: Koľko krát môže byť zľava použitá

en: Leave it blank for an unlimited times of usage
sk_SK: Nechajte prázdne pre neobmedzený počet využitia

en: Valid from
sk_SK: Platný od

en: Per single user limit
sk_SK: Limit pre jedného používateľa

en: Limit this discount to the following services
sk_SK: Zľava bude platná len pre tieto služby

en: Leave it blank if you want to be applied to all services
sk_SK: Nechajte prázdne pre využitie na všetky služby

en: Total usage ( %d )
sk_SK: Využité celkom ( %d )

en: Do you have any discount code?
sk_SK: Máte nejaký zľavový kód?

en: Apply
sk_SK: Použiť

en: Manage your reservations accessing your personal page
sk_SK: Spravujte svoje rezervácia cez Vašu osobnú stránku

en: Manage Bookings
sk_SK: Spravovanie rezervácií

en: Dear
sk_SK: Vážený zákazník

en: the following booking at %s has been canceled
sk_SK: rezervácia v %s bola zrušená

en: Our address
sk_SK: Naša adresa

en: Contacts
sk_SK: Kontakty

en: Important notes
sk_SK: Dôležité poznámky

en: Click here to approve
sk_SK: Kliknite sem pre schválenie

en: booking request.
sk_SK: Žiadosť o rezerváciu

en: Your booking is pending, please await our confirmation.
sk_SK: Vaša rezervácia je spracovávaná , prosím počkajte na naše potvrdenie.

en: Reservation at [SALON NAME] has been modified
sk_SK: Rezervácia v  [SALON NAME]  bola upravená

en: This is an e-mail notification of a new booking
sk_SK: Toto je e-mailové upozornenie na novú rezerváciu

en: Please take note of the following booking details.
sk_SK: Prosím Vás berte na vedomie nasledujúce podrobnosti rezervácie.

en: Remind your booking at
sk_SK: Pripomenutie Vašej rezervácie v

en: This is an e-mail confirmation of your booking at
sk_SK: Toto je potvrdenie vašej rezervácie e-mailom na

en: Customer address
sk_SK: Adresa zákazníka

en: Customer contacts
sk_SK: Kontakty zákazníka

en: Customer message:
sk_SK: Správa zákazníka

en: Please confirm or reject this booking from administration
sk_SK: Prosím potvrdte alebo odmietnite túto rezerváciu z administrácie

en: View this booking into administration.
sk_SK: Zobraziť túto rezerváciu v administrácii

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Time
sk_SK: Čas

en: Total amount
sk_SK: Suma celkom

en: To confirm your booking click on the button and complete the payment
sk_SK: Ak chcete rezerváciu potvrdiť, kliknite na tlačidlo a dokončite platbu

en: Booking was rated
sk_SK: Rezervácia bola hodnotená

en: Dear Administrator,
sk_SK: Važený Administrátor

en: your customers
sk_SK: Vaši zákazníci

en: has submitted a new review on his last visit at
sk_SK: odoslal nové hodnotenie svojej poslednej návštevy na

en: READ THE FULL REVIEW
sk_SK: Prečítať celé hodnotenie

en: Click on this button to send us your feedback
sk_SK: Poslať spätnú väzbu

en: Submit a review
sk_SK: Odoslať hodnotenie

en: Important notes,
sk_SK: Dôležité poznámky

en: Payment for booking #%s has been confirmed
sk_SK: Platba za rezerváciu #%s s bola potvrdená

en: We received the payment for your booking.
sk_SK: Dostali sme platbu za vašu rezerváciu.

en: Salon Booking plugin is about to expire buy now a license
sk_SK: Salon Booking plugin bude expirovať, zakúpte si teraz licenciu

en: Hi %s,<br /><br /><strong>Salon Booking</strong> plugin is about to expire, are you satisfied by its features?<br /><br />If so, are you planning to <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/">buy a PRO license</a></strong> to keep on using it?<br /><br /><br />If so <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/">click here</a></strong> to get a special <strong>30%% discount</strong> on your first purchase.<br /><br />In case of any doubts don't hesitate sending us an email to <strong>support@wpchef.it</strong><br /><br />Have a nice day!<br /><br />The Salon Booking staff<br /><br />salon.wordpresschef.it
sk_SK: Ahoj %s,<br /><br /><strong>Salon Booking</strong> plugin bude čoskoro expirovať, ste spokojný s jeho funkciami?<br /><br />Ak áno, plánujete <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/">zakúpiť PRO verziu</a></strong> aby ste ho mohli ďalej používať?<br /><br /><br />Ak áno, <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/">kliknite sem</a></strong> pre získanie speciálnej <strong>30%% zľavy</strong> na váš prvý nákup.<br /><br />V prípade akýchkoľvek pochybností a otázok nám pošlite mail na <strong>support@wpchef.it</strong><br /><br />Prajeme vám pekný deň!<br /><br />Členovia The Salon Booking<br /><br />salon.wordpresschef.it

en: Booking Canceled
sk_SK: Rezervácia zrušená

en: Booking confirmed
sk_SK: Rezervácia potvrdená

en: Pending payment on booking
sk_SK: Čakanie na platbu rezervácie

en: Your reservation at [SALON NAME] has been modified
sk_SK: Vaša rezervácia v  [SALON NAME]  bola upravená

en: New booking
sk_SK: Nová rezervácia

en: Reservation has been modified
sk_SK: Rezervácia bola upravená

en: New booking for
sk_SK: Nová rezervácia na

en: Salon Booking weekly report
sk_SK: Týždenný report salónnych rezervácii

en: Dear %s,
    these is a summary of what happened on your salon last week:
sk_SK: Drahý %s, 
    Toto je súhrn toho, čo sa stalo minulý týždeň v salóne:

en: You received a total of <strong>%s online reservations ( %s )</strong>, <strong>%s of them have been paid online ( %s )</strong> and <strong>%s have been paid later ( %s )</strong>.
sk_SK: Máte celkovo <strong>%s online rezervácií ( %s )</strong>, <strong>%s z nich bolo zaplatených online ( %s )</strong> a <strong>%s bude(ú) zaplatené neskôr ( %s )</strong>.

en: <strong>%s reservations has been canceled</strong> from your customers.
sk_SK: <strong>%s rezervácií bolo zrušených</strong> vašimi zákazníkmi.

en: The <strong>most booked services</strong> have been:
sk_SK: <strong>Najviac rezervované služby</strong> boli:

en: The <strong>most booked assistants</strong> have been:
sk_SK: <strong>Najviac rezervovaní asistenti</strong> boli:

en: The most booked day of the week has been <strong>%s</strong> when you received <strong>%s reservations</strong>.
sk_SK: Najviac rezervovaným dňom týždňa bol <strong>%s</strong>, kedy sme získali <strong>%s rezervácií</strong>.

en: This week you've got <strong>%s new online customers</strong>.
sk_SK: Tento týždeň ste získali <strong>%s nových zákazníkov </strong> .

en: Your customer <strong>%s</strong> has been the most valuable one <strong>spending %s</strong> of your services.
sk_SK: Zákazník <strong>%s</strong> bol najhodnotnejším <strong>využil %s</strong> z našich služieb.

en: Services & Attendants
sk_SK: Služby & Pracovníci

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Start at
sk_SK: Začiatok v

en: End at
sk_SK: Koniec v

en: Select a service
sk_SK: Vyberte službu

en: Select an assistant
sk_SK: Zvoľte pracovníka

en: Add service
sk_SK: Pridať službu

en: Select or search one or more services
sk_SK: Vyberte alebo vyhľadajte jednu alebo viac služieb

en: Assistant Description
sk_SK: Popis Asistenta

en: A very short description of this assistant. It is optional
sk_SK: Krátky popis asistenta. Nepovinné

en: Calendar is not configured
sk_SK: Kalendár nebol nakonfigurovaný

en: Calendars
sk_SK: Kalendáre

en: Select a day
sk_SK: Vyberte deň

en: Select an hour
sk_SK: Vyberte hodinu

en: OK! the date and time slot you selected is available
sk_SK: OK! dátum a časový slot, ktorý ste vybrali, je voľný

en: This booking waits for confirmation!
sk_SK: Táto rezervácia čaká na potvrdenie!

en: Accept
sk_SK: Akceptovať

en: Refuse
sk_SK: Odmietnúť

en: Search for existing users
sk_SK: Vyhľadať existujúcich používateľov

en: Start typing the name or email
sk_SK: Začnite písaním mena alebo emailu

en: Firstname
sk_SK: Meno

en: Lastname
sk_SK: Priezvisko

en: Create a new user
sk_SK: Vytvoriť nového používateľa

en: Calculate total
sk_SK: Vypočítať sumu celkom

en: Deposit
sk_SK: Vklad

en: Personal message
sk_SK: Osobná správa

en: Administration notes
sk_SK: Poznámky administrátora

en: Re-send email notification to
sk_SK: Preposlať notifikačný email do

en: Type a message for your customer
sk_SK: Zadajte správu pre svojho zákazníka

en: Send
sk_SK: Poslať

en: Re-send payment link
sk_SK: Znova odoslať platobný odkaz

en: Unit per hour
sk_SK: Jednotiek za hodinu

en: Select this if you want this service considered as secondary level service
sk_SK: Vyberte túto možnosť, ak chcete, aby sa táto služba považovala za službu druhej úrovne

en: Exclusive service
sk_SK: Exkluzívna služba

en: If enabled, when a customer choose this service no other services can be booked during the same reservation
sk_SK: Ak je povolené, zákazník si nemôže rezervovať inú službu počas tejto rezervácie

en: Display if
sk_SK: Zobraziť ak

en: always
sk_SK: Vždy

en: belong to the same category
sk_SK: Patrí do rovnakej kategórie

en: is child of selected service
sk_SK: Je podslužbou vybranej služby

en: Select parent services
sk_SK: Vyberte hlavnú službu

en: select one or more services
sk_SK: Vyberte jednu alebo viacero služieb

en: Execution Order
sk_SK: Poradie vykonávania

en: Use a number to give this service an order of execution compared to the other services.
sk_SK: Použite číslo poradia na poskytnutie tejto služby v porovnaní s ostatnými službami.

en: Consider that this option will affect the availability of your staff members that you have associated with this service.
sk_SK: Zvážte, že táto možnosť ovplyvní dostupnosť vašich zamestnancov, ktoré ste s touto službou spojili.

en: No assistant required
sk_SK: Pracovník nie je potrebný

en: Service break
sk_SK: Prestávka medzi službami

en: If you set a break this service duration will be splitted up into two equals parts. That means that the during its break other reservations will be available.
sk_SK: Ak nastavíte prestávku, táto doba trvania služby sa rozdelí na dve rovnocenné časti. To znamená, že počas jeho prestávky budú k dispozícii ďalšie rezervácie.

en: Direct link
sk_SK: Odkaz na priamu adresu

en: Use this link to move the user directly to the booking page with the service already selected.
sk_SK: Použite tento odkaz na presunutie užívateľa priamo na stránku rezervácie so zvolenou službou.

en: Salon Data Update Required
sk_SK: Vyžaduje sa aktualizácia údajov salónu

en: A database update is required for this version. Please make a back-up of your database before proceed.
sk_SK: Pre túto verziu je potrebná aktualizácia databázy. Pred pokračovaním vykonajte zálohu databázy.

en: Run the updater
sk_SK: Spustite aktualizáciu

en: Pay %s as a deposit with %s
sk_SK: Zaplatte %s ako zálohu s %s

en: Pay with %s
sk_SK: Zaplatte s %s

en: Paypal account informations
sk_SK: Informácie o účte Paypal

en: Your PayPal account e-mail
sk_SK: Zadajte email účtu PayPal

en: Enter your PayPal e-mail address
sk_SK: Zadajte email účtu PayPal

en: Enable PayPal sandbox
sk_SK: Povolenie karty PayPal

en: Check this option to test PayPal payments using your PayPal Sandbox account.
sk_SK: Začiarknite túto možnosť na otestovanie platieb PayPal pomocou účtu PayPal Sandbox.

en: Check this option to test PayPal payments
    using your PayPal Sandbox account.
sk_SK: Začiarknite túto možnosť na otestovanie platieb PayPal 
    pomocou účtu PayPal Sandbox.

en: Stripe account informations
sk_SK: informácie o účte Stripe

en: Secret key
sk_SK: Tajný kľúč

en: Enter your Stripe publishable api key
sk_SK: Zadajte svoj publikovateľný api kľúč Stripe

en: To use this payment method you need an account with Stripe.
sk_SK: Ak chcete použiť tento spôsob platby, potrebujete účet s nástrojom Stripe.

en: This rule represents your open and close days, your open and close shift. Set carefully as it will affect your reservation system.
sk_SK: Toto pravidlo nastavuje v ktoré dni máte otvorené a zatvorené , a kedy sa začína a končí zmena. Nastavte opatrne, pretože to ovplyvní váš rezervačný systém.

en: Rule
sk_SK: Pravidlá

en: Available days checked and green.
sk_SK: Dostupné dni sú kontrolované a zelené.

en: First shift
sk_SK: Prvá zmena

en: Second shift
sk_SK: Druhá zmena

en: Apply from
sk_SK: Použiť od

en: Until
sk_SK: Do

en: Start on
sk_SK: Začiatok v

en: End on
sk_SK: Koniec do

en: at
sk_SK: v

en: Availability mode
sk_SK: Režim dostupnosti

en: Select your favourite booking system mode.
sk_SK: Vyberte si svoj obľúbený režim rezervácie.

en: You need to choose which kind of booking algorithm want to use for your salon. Click over "i" icon to get more information about this option.
sk_SK: Musíte si vybrať, aký druh rezervačného algoritmu chcete použiť pre váš salón. Kliknutím na ikonu "i" získate viac informácií o tejto možnosti.

en: <strong>The BASIC</strong> one sets a fixed duration for each booking and it doesn't care about the number and the duration of the booked services. <br />You are able to set a fixed duration using the "Session average duration" option.<br /><br /><strong>The ADVANCED</strong> mode is more complex and complete as it takes in count the duration of each services booked for every single reservation. <br />We suggest to use this one.<br /><br /> <strong>THE HIGH END</strong> allows you to control the availability of a single assistance assigned to a specific service at a specific time. <br /><br />But you need to set first for each services the "execution order". <br /><br /> Once done the system is able to know what time an assistant has been booked and how long he will be busy with a specific service. <br /><br />This method is very precise but could be a little bit strict in some cases. <br /><br />We suggest you to test it first on a development website.
sk_SK: <strong>Základný</strong> nastaví fixnú dĺžku trvania pre každú rezerváciu a neberie do úvahy počet a dĺžku trvanie zarezervovaných služieb. <br /> Umožní Vám nastaviť pevnú dĺžku trvania pomocou priemernej dĺžky trvanie jednej návštevy. <br /><br /><strong> Pokročilý</strong> mód je viac komplexnejší a zohľadňuje trvanie jednotlivých služieb rezervovaných pre každú rezerváciu. <br /> Odporúčame používať tento. <br /><br /><strong>Expertný mod</strong> Umožňuje kontrolovať dostupnosť jedinej pracovníčky priradenej konkrétnej službe v konkrétnom čase.<br /><br />Ale musíte najprv nastaviť pre každú službu "poradie kedy sa služba vykoná". <br /><br />Systém bude vedieť na aký čas bol pracovník rezervovaný a ako dlho bude zaneprázdnený konkrétnou službou.<br /><br />Táto metóda je veľmi presná, ale v niektorých prípadoch môže byť trochu prísna. <br /><br />Odporúčame vám najskôr otestovať na vývojovej webovej stránke.

en: User booking cancellation
sk_SK: Zrušenie rezervácie používateľa

en: Booking cancellation
sk_SK: Zrušenie rezervácie

en: Select this option if you want your users able to cancel a booking from the front-end.
sk_SK: Vyberte túto možnosť, ak chcete, aby vaši používatelia mohli zrušiť rezerváciu.

en: Time in advance
sk_SK: Čas vopred

en: How many hours before the appointment the cancellation is still allowed
sk_SK: Koľko hodín pred termínom je  povolené zrušenie rezervácie

en: Users once logged in inside the MY ACCOUNT BOOKING page will be able to see the list of their upcoming reservations and eventually Cancel them. An email notification will be sent to you and to the customers.
sk_SK: Používatelia, ktorí sa raz prihlásia na stránke MY ACCOUNT BOOKING, si budú môcť prezrieť zoznam svojich nadchádzajúcich rezervácií a eventuálne ich zrušiť. E-mailové upozornenie bude zaslané vám a zákazníkovi.

en: Booking manual confirmation
sk_SK: Manuálne potvrdenie rezervácie

en: Booking confirmation
sk_SK: Potvrdenie rezervácie

en: Select this option to manually confirm each booking.
sk_SK: Zvoľte túto možnosť ak chcete manuálne potvrdiť každú rezerváciu

en: Booking page
sk_SK: Rezervačná stránka

en: Select a page with the booking form.
sk_SK: Vyberte stránku s rezervačným formulárom.

en: Thank you page
sk_SK: Stránka ďakujeme

en: Select a page where to redirect your users after booking completition.
sk_SK: Vyberte stránku, na ktorú chcete presmerovať používateľov po dokončení rezervácie.

en: Booking My Account
sk_SK: Môj rezervačný účet

en: Select a page where your users view their bookings.
sk_SK: Vyberte stránku, na ktorej si užívatelia prezerajú svoje rezervácie.

en: Change booking form steps order
sk_SK: Zmeniť poradie krokov na rezerváciu

en: Change order
sk_SK: Zmeňte poradie

en: Selecting this option the booking process will follow this order: A - Services B - Assistants C - Date/Time
sk_SK: Po zvolení tejto možnosti sa proces rezervácie bude riadiť týmto poradím : A - Služby B - Asistenti C - Dátum / Čas

en: Holidays days
sk_SK: Dni dovolenky

en: Set one or more rules for your holidays.<br /> Users will not be able to make reservation during these periods
sk_SK: Nastavte jedno alebo viac pravidiel pre vašu dovolenku. <br /> Užívatelia nebudú môcť rezervovať počas týchto období

en: Add new
sk_SK: Pridaj nový

en: Offset between reservations
sk_SK: Časový odstup medzi rezerváciami

en: Enable offset
sk_SK: Povoliť časový odstup

en: Select this option to add an OFF interval between two sequencial reservations
sk_SK: Túto možnosť vyberte, ak chcete pridať voľný časový interval medzi dvoma sekvenčnými rezerváciami

en: Offset duration
sk_SK: Trvanie časového odstupu

en: How many minutes lasts this Offset?
sk_SK: Koľko minút trvá táto pauza?

en: Note that during the Offset interval new reservations will not be available.
sk_SK: Upozorňujeme, že počas intervalu Offsetu nebudú k dispozícii nové rezervácie.

en: On-line booking available days
sk_SK: Dni k dispozícii pre Online rezervácie

en: Create one or more rules to limit online reservation to specific days and time range. <br />Leave blank if you want bookings available everydays at every hour
sk_SK: Vytvorte jedno alebo viac pravidiel na obmedzenie online rezervácie na konkrétne dni a časový rozsah. <br />Ponechajte prázdne, ak chcete, aby boli rezervácie k dispozícii každý deň , každú hodinu

en: Pause online booking service <span class="block">If ON the online booking form will be disabled and your users will see a message.</span>
sk_SK: Pozastaviť službu online rezervácie <span class="block"> Ak je zapnuté online rezervácie nebudú dostupné a Vaši zákazníci uvidia správu. </span>

en: Online Booking status
sk_SK: Stav online rezervácii

en: Message on disabled booking
sk_SK: Správa pri vypnutých rezerváciach

en: Booking is not available at the moment, please contact us at
sk_SK: Rezervácie momentálne nie sú k dispozícii, kontaktujte nás na

en: Online bookings timing
sk_SK: Načasovanie online rezervácie

en: Booking time range <span>Define the time range in wich customers may book an appointment</span><
sk_SK: Časový rozsah rezervácie <span> Definujte časový rozsah, v ktorom môžu zákazníci rezervovať schôdzku </span> <

en: Range starts
sk_SK: Časový rozsah začína

en: Minimum
sk_SK: Minimálne

en: Range ends
sk_SK: Časový rozsah končí

en: Maximum
sk_SK: Maximálne

en: If you want for example that your customer can make a reservation up to two days before the appointment date and from a maximum of one month before the appointment date use this range options to set your desired rule.
sk_SK: Ak chcete, aby váš zákazník mohol urobiť rezerváciu až dva dni pred dátumom určenia a maximálne jeden mesiac pred termínom určenia, použite tento rozsah možností na nastavenie požadovaného pravidla.

en: SMS services
sk_SK: SMS služby

en: SMS Verification service <span>Ask users to verify their identity with an SMS verification code</span>
sk_SK: Služba SMS Overenie <span> Požiadajte používateľov overiť ich totožnosť pomocou overovacieho kódu SMS</span>

en: Enable SMS verification
sk_SK: Povoliť SMS verifikáciu

en: Avoid spam asking your users to verify their identity with an SMS verification code during the first registration.
sk_SK: Vyhnite sa nevyžiadanému e-mailu používaním SMS verifikácie pri prvej registrácii používateľa.

en: Select your service provider
sk_SK: Vyberte poskytovateľa služieb

en: Account ID
sk_SK: Číslo účtu

en: Auth Token
sk_SK: Autorizačný klúč

en: Country code
sk_SK: Kód krajiny

en: Sender's number
sk_SK: Číslo odosielateľa

en: Trunk trailing 0 prefix
sk_SK: pridať 0 prefix

en: To use all the SMS features you need an active account with Plivo o Twilio providers. <br /><br />Please read carefully their documentation about how to properly set the options.
sk_SK: Ak chcete používať všetky funkcie SMS, potrebujete aktívny účet s poskytovateľmi služby Plivo o Twilio. <br /><br />Prečítajte si pozorne ich dokumentáciu o tom, ako správne nastaviť možnosti.

en: SMS Notifications service
sk_SK: Služba SMS notifikácie

en: Send SMS notification on new bookings
sk_SK: Poslať SMS upozornenie na nové rezervácie

en: SMS will be sent to your customer and a staff member
sk_SK: SMS bude odoslaná vášmu zákazníkovi a zamestnancovi

en: Staff member notification number
sk_SK: Číslo notifikácie zamestnanca

en: Remind the appointment to the client with an SMS
sk_SK: Pripomeňte udalosti klientovi pomocou SMS

en: SMS Timing
sk_SK: Časovanie SMS

en: Before the appointment
sk_SK: Pred stretnutím

en: Send an SMS to selected attendant on new bookings
sk_SK: Pošlite SMS vybranému pracovníkovi o nových rezerváciach

en: Remember to set the mobile number of your staff members
sk_SK: Nezabudnite nastaviť mobilné číslo vašich zamestnancov

en: SMS Test console
sk_SK: Testovacia konzola SMS

en: fill the fields and update settings
sk_SK: Vyplňte polia a aktualizujte nastavenia

en: Number
sk_SK: Číslo

en: Message
sk_SK: Správa

en: Use this console just to test your SMS services. Fill the destination number without the country code, write a text message and click "Update settings" to send an SMS.
sk_SK: Použite túto konzolu len na testovanie vašich SMS služieb. Zadajte cieľové číslo bez kódu krajiny, napíšte textovú správu a kliknite na tlačidlo "Aktualizovať nastavenia", pre odoslanie SMS

en: Customers per session
sk_SK: Zákazníkov za sedenie

en: How many people you can attend during a single time/session?
sk_SK: Koľko ľudí sa môžete zúčastniť počas jedného času / sedenia?

en: Set these options carefully because it will affect the number of bookings you can accept for the same <strong>time/session</strong>.
sk_SK: Nastavte tieto možnosti opatrne, pretože to ovplyvní počet rezervácií, ktoré môžete prijať na rovnaký  <strong>čas / sedenie</strong>.

en: Session average duration
sk_SK: Priemerná dĺžka sedenia

en: Define your time-session average duration
sk_SK: Definujte priemernú dĺžku sedenia

en: Minutes per session
sk_SK: Minúty na reláciu

en: Checkout options
sk_SK: Možnosti platby

en: Enable guest checkout
sk_SK: Povoliť vybavenie bez prihlásenia

en: If enabled users can checkout as a guest and no account will be created for them.
sk_SK: Ak je to povolené , všetci zákazníci sa budú pokladať za hostí a nebude im vytvorený účet

en: Enable force guest checkout
sk_SK: Vynútiť vybavenie bez prihlásenia

en: If enabled all users will checkout as a guest and no account will be created for them.
sk_SK: Ak je to povolené , všetci zákazníci sa budú pokladať za hostí a nebude im vytvorený účet

en: Facebook login
sk_SK: Prihlásenie na Facebook

en: Enable Facebook login
sk_SK: Povoliť Facebook prihlásenie

en: Facebook application ID
sk_SK: Číslo aplikácie Facebook

en: Services selection limit
sk_SK: Limit výberu služieb

en: Services to be booked simultaneously
sk_SK: Služby, ktoré treba rezervovať súčasne

en: Set this option if you want to limit the number of services bookable during a single reservation.
sk_SK: Túto možnosť nastavte, ak chcete obmedziť počet služieb, ktoré je možné rezervovať počas jednej rezervácie.

en: Advanced Discount System
sk_SK: Rozšírený zľavový systém

en: Enable
sk_SK: Povoliť

en: Check this box if you want to enable the Discount section
sk_SK: Zaškrtnite, ak chcete používať rozšírený zľavový systém

en: Checkout form fields
sk_SK: Polia formulára pre checkout

en: Use this option to control the form fields to checkout
sk_SK: Túto možnosť použite na ovládanie polí na checkout formulári

en: Hide
sk_SK: Skryť

en: Required
sk_SK: Požadovaný

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Before to contact us for support please consider to look at these resources:
sk_SK: Skôr ako nás kontaktujete, prosím zvážte sa pozrieť na tieto zdroje:

en: If you need more assistance o report a bug follow these instructions:<br /><br /> - PRO users please send and email to <strong>support@wpchef.it</strong>, <br /><br /> - FREE users please post the problem on <a href="https://wordpress.org/support/plugin/salon-booking-system" target="blank">worpdress.org</a> official forum.
sk_SK: Ak potrebujete ďalšiu pomoc alebo chcete nahlásiť chybu, postupujte podľa nasledujúcich pokynov: <br /><br /> - Používatelia PRO pošlite a pošlite email na <strong>support@wpchef.it</strong>,<br /><br /> - BEZPLATNÍ UŽÍVATELIA, prosím, postujte tento problém na oficiálnom fóre<a href="https://wordpress.org/support/plugin/salon-booking-system" target="blank">worpdress.org</a>

en: Rate us!
sk_SK: Ohodnoťte nás!

en: Are you satisfied by our <strong>Salon Booking plugin</strong>? <br />Consider to leave a 5 stars rating on wordpress.org
sk_SK: Ste spokojný s našim <strong> Salon Booking plugin</strong>? <br /> Zváťte ponechať hodnotenie 5 hviezdičiek na stránke wordpress.org

en: Google Calendar
sk_SK: Kalendár Google

en: To use this feature you need to generate an OAuth Client ID on Google Developers Console. Click on "i" icon to get more information on this feature.
sk_SK: Ak chcete použiť túto funkciu, musíte generovať ID klienta OAuth v službe Google Developers Console. Kliknutím na ikonu "i" získate ďalšie informácie o tejto funkcii.

en: Google Client ID
sk_SK: ID klienta Google

en: Google Client Secret
sk_SK: Tajomstvo google clienta

en: Redirect URI
sk_SK: Presmerovanie URI

en: Follow these instructions to set-up your Google Calendar feature <br /><br />Whatch this video tutorial: https://screencast.com/t/X5UqZLUb<br /><br />1) Go to Google Developer Console<br />https://console.developers.google.com<br /><br />2 ) Click on Use Google APIs<br /><br />3 ) Click on Credentials link on left sidebar<br /><br />4 ) click on New Credential > OAuth ID<br /><br />5 ) Select Web application and click "Create"<br /><br />6 ) Set a name for your App ( your website name )<br /><br />7 ) Paste the URL of your website<br /><br />8 ) Copy the Redirect URI from Salon Booking settings > Google Calendar field and paste inside the Authorized redirect URIs field and click "Create". <br /><br />9 ) Copy and paste your Client ID inside Salon Booking settings > Google Calendar > Google Client Secret field and do the same thing with the Client Secret field. Then click on "Update settings". <br /><br />10) Enable Google Calendar and click Update settings - you will be redirected to a Google authorisation page where you need to click on "Allow" button. Then you'll be automatically redirected to the Salon Booking > Google Calendar page. <br /><br />11) Select which  Google Calendar you want to use to publish all the new bookings.<br /><br />Use the "Synchronise booking" button to populate your selected Google Calendar with all current reservations. <br /><br />In case of need you can reset your Google Calendar from all the reservations using the "Delete all Google Calendar Events" button.
sk_SK: Ak chcete nastaviť funkciu Kalendára Google, postupujte podľa týchto pokynov. <br /><br />Pozrite si tento video tutoriál: https://screencast.com/t/X5UqZLUb <br /><br />1) Prejdite na konzolu Google Developer Console<br />https://console.developers.google.com<br /><br /> 2) Kliknite na položku Použiť rozhranie Google API<br /><br /> 3) Kliknite na odkaz Credentials na ľavom bočnom paneli <br /><br />4) Kliknite na položku Nové poverenie> ID OAuth ID <br /><br /> 5) Vyberte webovú aplikáciu a kliknite na tlačidlo "Vytvoriť"  <br /><br /> 6) Nastavte meno aplikácie (názov vašej webovej lokality)  <br /><br /> 7) Vložte adresu URL vášho webu <br /><br /> 8) Z ponuky Nastavenie rezervácie salónu> Pole Kalendár Google a vložte do poľa URI autorizovaného presmerovania a kliknite na položku Vytvoriť.  <br /><br /> 9) Skopírujte a vložte svoje ID klienta do Nastavenia rezervácie salónu> Kalendár Google> Klientské tajné pole Google a urobte to isté v poli Klientské tajomstvo. Potom kliknite na "Aktualizovať nastavenia". <br /><br /> 10) Povolenie služby Kalendár Google a kliknutie na položku Aktualizovať nastavenia - budete presmerovaný na autorizačnú stránku spoločnosti Google, kde musíte kliknúť na tlačidlo Povoliť. Potom budete automaticky presmerovaní na stránku Salon Booking> Kalendár Google. <br /><br /> 11) Zvoľte, ktorý kalendár Google chcete použiť na zverejnenie všetkých nových rezervácií. <br /><br /> Pomocou tlačidla Synchronizovať rezerváciu vyplňte vybratý Kalendár Google so všetkými aktuálnymi rezerváciami. <br /><br />V prípade potreby môžete obnoviť svoj Kalendár Google zo všetkých rezerv pomocou tlačidla "Vymazať všetky udalosti Kalendára Google".

en: Your Google calendars
sk_SK: Vaše Google kalendáre

en: Synchronize Bookings
sk_SK: Synchronizujte Vaše rezervácie

en: Delete all Google Calendar Events
sk_SK: Odstráňte všetky udalosti Kalendára Google

en: Get authorization
sk_SK: Získajte autorizáciu

en: Google API Error:
sk_SK: Chyba rozhrania API Google:

en: To get the list of your Google Calendar you need to log-in with Google OAuth. At the moment you are not logged-in.
sk_SK: Ak chcete získať zoznam Kalendára Google, musíte sa prihlásiť pomocou služby Google OAuth. Momentálne nie ste prihlásený / -á.

en: Your salon name
sk_SK: Meno vášho salónu

en: Leaving this field empty will cause the default site name <strong>(%s)</strong> to be used
sk_SK: Ponechanie prázdneho políčka spôsobí použitie predvoleného názvu lokality <strong>(%s)</strong>

en: Salon contact e-mail
sk_SK: Kontaktný email pre salón

en: Leaving this field empty will cause the default site email  <strong>(%s)</strong> to be used
sk_SK: Ponechanie prázdneho políčka spôsobí, že bude použitý predvolený e-mail <strong>(%s)</strong>

en: Salon telephone number
sk_SK: Telefónne číslo do salónu

en: Salon address
sk_SK: Adresa salónu

en: Provide the full address of your Salon
sk_SK: Prosím zadajte celú adresu Vášho salónu

en: Upload your logo
sk_SK: Nahrajte Vaše logo

en: remove this image
sk_SK: zmazať tento obrázok

en: Use a transparent png file
sk_SK: Použite transparentný png súbor

en: Use this field to provide your customers important infos about terms and conditions of their reservation.
sk_SK: Použite toto pole, aby ste poskytli svojim zákazníkom dôležité informácie o zmluvných podmienkach ich rezervácie.

en: Assistant selection
sk_SK: Výber pracovníka

en: Enable assistant selection
sk_SK: Povoliť výber pracovníka

en: Let your customers choose their favourite staff member.
sk_SK: Nechajte svojich zákazníkov vybrať svojho obľúbeného zamestnanca.

en: Enable multiple assistants selection
sk_SK: Povoliť výber mnohých pracovníkov

en: Users can select more than one assistants for their booked services. Please set with care the "execution order" inside your services section.
sk_SK: Užívatelia si môžu vybrať viac ako jedného asistenta na svoje rezervované služby. Nastavte opatrne "vykonávacie poradie" vo vašej sekcii služieb.

en: Enable assistant email on new bookings
sk_SK: Povoliť zaslanie emailu pracovníkovi pri nových rezerváciách

en: Assistants will receive an e-mail when selected for a new booking.
sk_SK: Asistenti dostanú e-mail, keď sú vybraní pre novú rezerváciu.

en: Manage staff
sk_SK: Správa zamestnancov

en: If you need to add or manage your staff members.
sk_SK: Ak potrebujete pridať alebo spravovať svojich zamestnancov.

en: Email services
sk_SK: Emailové služby

en: Email Notifications service
sk_SK: Služby emailovej notifikácie

en: Remind the appointment to the client with an Email
sk_SK: Pripomenúť emailom stretnutie klientovi

en: Email Timing
sk_SK: Časovanie e-mailu

en: Email Subject
sk_SK: Predmet emailu

en: You can use [DATE], [TIME], [SALON NAME]
sk_SK: Môžete použiť  [DATE], [TIME], [SALON NAME]

en: You can use [NAME], [SALON NAME]
sk_SK: Môžete použiť [NAME], [SALON NAME]

en: Automatic follow-up
sk_SK: Automatické sledovanie

en: Enable reservation follow-up
sk_SK: Povolenie sledovania rezervácie

en: by Email
sk_SK: Emailom

en: by SMS
sk_SK: Smskou

en: Timing
sk_SK: Časovanie

en: Customer habit
sk_SK: Zvyk zákazníka

en: We'll send a message two days before the <strong>next estimated booking</strong>
sk_SK: Pošleme správu dva dni pred <strong> jednou z nasledujúcich odhadovaných rezervácií</strong>

en: After the last appointment
sk_SK: Po poslednom stretnutí

en: Custom message (max 150 characters)
sk_SK: Vlastná správa (max 150 znakov)

en: You can use this dynamic tags: [NAME], [SALON NAME]
sk_SK: Môžete použiť tieto dynamické značky: [NAME], [NAME SALON]

en: Date and Time settings
sk_SK: Nastavenie dátumu a času

en: Date Format
sk_SK: Formát dátumu

en: Time Format
sk_SK: Formát času

en: Select your favourite date and time format. Do you need another format? Send an email to support@wpchef.it
sk_SK: Vyberte svoj obľúbený formát dátumu a času. Potrebujete iný formát? Odošlite e-mail na support@wpchef.it

en: Start week on
sk_SK: Týždeň začína

en: Ajax steps <span>This allows loading steps via ajax</span>
sk_SK: Ajax kroky <span>Toto umožňuje vkladanie krokov pomocou ajax </span>

en: Enable ajax steps
sk_SK: Povoliť ajax kroky

en: This allows loading steps via ajax for a more smooth booking form transition.
sk_SK: Toto umožňuje načítať kroky cez ajax pre plynulejšiu prechodovú formu rezervácie.

en: Disable bootstrap assets
sk_SK: Zakázať bootstrap assets

en: CSS on front-end
sk_SK: CSS na front-end

en: Use it in case of conflicts with your theme
sk_SK: Použiť v prípade konfliktov s vašou témou

en: JS on front-end
sk_SK: JS na front-end

en: Administration rule
sk_SK: Pravidlá administrácie

en: Enable Editors as administrator
sk_SK: Povoliť rolu editor ako administrátor

en: This allows Wordpress users with Editor role to manage the Salon Booking section.
sk_SK: To umožňuje používateľom Wordpress s úlohou Editor spravovať sekciu Booking Salon.

en: Reset settings
sk_SK: Reset nastavení

en: Use this option to restore all the original settings. All your actual settings will be lost. <br />This operation can't be undone.
sk_SK: Túto možnosť použite na obnovenie všetkých pôvodných nastavení. Všetky vaše skutočné nastavenia sa stratia. <br />Táto operácia sa nedá vrátiť späť.

en: Online payment<span>Allow users to pay in advance using one of the available payments methods.</span>
sk_SK: On-line platba <span>Ak chcete povoliť používateľom zaplatiť vopred pomocou niektorého z dostupných spôsobov platby. </span>

en: Allow users to pay in advance using PayPal.
sk_SK: Povoliť užívateľom zaplatiť dopredu pomocou PayPal

en: If enabled you need to setup one of the available payments methods.
sk_SK: Ak je povolené, musíte nastaviť jednu z dostupných spôsobov platby.

en: In the future we'll provide more detailed information about this specific option.
sk_SK: V budúcnosti poskytneme podrobnejšie informácie o tejto konkrétnej možnosti.

en: Give users the option to pay once they are at your salon.
sk_SK: Dajte používateľom možnosť platiť, keď sú vo vašom salóne.

en: Pay a deposit
sk_SK: Zaplať zálohu

en: Fixed amount
sk_SK: Pevná suma

en: specify the amount without currency symbol
sk_SK: špecifikuj sumu bez symbolu meny

en: Percentage
sk_SK: Percento

en: Prices visibility
sk_SK: Viditeľnosť cien

en: Hide Prices
sk_SK: Skryť ceny

en: Select this Option if you want to hide all prices from the front end.<br/>Note: Online Payment will be disabled.
sk_SK: Ak chcete skryť všetky ceny z prednej časti, vyberte túto možnosť. <br/>Poznámka: Online platby budú vypnuté.

en: Unpaid reservations
sk_SK: Nezaplatené rezervácie

en: Enable cancellation
sk_SK: Povoliť zrušenie rezervácie

en: Select this option if you want to automatically cancel unpaid reservations.
sk_SK: Vyberte túto možnosť , ak chcete automaticky zrušiť neplatenú rezerváciu.

en: Delete unpaid reservations after
sk_SK: Odstrániť neplatené rezervácie po

en: Set the time range to complete the online payment.
sk_SK: Nastavte časový rozsah na dokončenie online platby.

en: Currency
sk_SK: Mena

en: Set your currency
sk_SK: Nastavte Vašu menu

en: Set your currency position
sk_SK: Nastavte pozíciu Vašej meny

en: on left side
sk_SK: Na ľavej strane

en: on right side
sk_SK: Na pravej strane

en: If you want a new currency to be added please send us an email to support@wpchef.it
sk_SK: Ak chcete pridať novú menu, pošlite nám e-mail na support@wpchef.it

en: Decimal separator
sk_SK: Oddeľovač desatinných miest

en: Thousand separator
sk_SK: Oddeľovač tisícov

en: Payment methods
sk_SK: Spôsoby platby

en: If you want to integrate a new custom payment gateway please refere to <strong>custom_payment_gateway.txt</strong> file inside our plugin folder.
sk_SK: Ak chcete integrovať novú vlastnú platobnú bránu, pozrite si súbor <strong>custom payment gateway.txt</strong> v priečinku modulu plugin.

en: Enable online payments
sk_SK: Povoliť platby online

en: Allow users to pay in advance.
sk_SK: Povoliť používateľom zaplatiť vopred.

en: Enable "Pay later" option
sk_SK: Povoliť možnosť "zaplatit neskôr"

en: Payment method
sk_SK: Spôsopb platby

en: Pay a deposit of
sk_SK: Zaplať zálohu vo výške

en: Select your favorite booking form layout
sk_SK: Vyberte si obľúbené rozloženie formulára rezervácie

en: Choose the one that best fits your page
sk_SK: Vyberte ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašej stránke

en: Custom colors
sk_SK: Vlastné farby

en: customize colors of the salon shortcode.
sk_SK: Prispôsobiť farby skráteného kódu salónu.

en: Background color
sk_SK: Farba pozadia

en: Main color
sk_SK: Hlavná farba

en: Text color
sk_SK: Farba textu

en: No assistants available for the selected time/slot - please choose another one
sk_SK: Pre vybraný čas / slot nie sú k dispozícii asistenti - vyberte si iný

en: Next step
sk_SK: Ďalší krok

en: Back
sk_SK: Späť

en: The choice of assistant is not provided for this service
sk_SK: Voľba asistenta nie je pre túto službu poskytovaná

en: select a day
sk_SK: Vyberte deň

en: select an hour
sk_SK: Vyberte hodinu

en: Date and time booked
sk_SK: Dátum a čas rezervácie

en: Services booked
sk_SK: Rezervované služby

en: Do you have any message for us?
sk_SK: Máte pre nás nejakú správu?

en: Leave a message
sk_SK: Zanechajte správu

en: Terms & conditions
sk_SK: Podmienky

en: Finalise
sk_SK: Dokončiť

en: Booking Confirmation
sk_SK: Potvrdenie rezervácie

en: The payment is failed, please try again.
sk_SK: Platba bola neúspešná, prosím Vás skúste to znovu.

en: Your booking is pending
sk_SK: Vaša rezervácia je čakajúca

en: PLEASE COMPLETE PAYMENT
sk_SK: PROSÍM DOKONČITE PLATBU

en: Your booking is completed
sk_SK: Vaša rezervácia je kompletná

en: Booking number
sk_SK: Číslo rezervácie

en: I'll pay later
sk_SK: Zaplatím neskôr

en: Or
sk_SK: Alebo

en: Complete
sk_SK: Dokončiť

en: You will receive a confirmation of your booking by email.
sk_SK: Potvrdenie rezervácie Vám zašleme na Váš email.

en: If you don't receive any news from us or you need to change your reservation please call the %s or send an e-mail to %s
sk_SK: Ak od nás nedostane žiadne správy alebo potrebujete zmeniť svoju rezerváciu,  prosím Vás zavolajte %s alebo pošlite email na %s

en: You have <strong>%s</strong> to complete your payment before this reservation is canceled
sk_SK: Máte <strong>%s</strong> na dokončenie platby pred zrušením tejto rezervácie

en: If you need to change your reservation please call <strong>%s</strong> or send an e-mail to <strong>%s</strong>
sk_SK: Ak potrebujete zmeniť Vašu rezerváciu prosím Vás zavolajte <strong>%s</strong> alebo pošlite email na <strong>%s</strong>

en: Subtotal
sk_SK: Medzisúčet

en: SORRY! This slot is no more available
sk_SK: Mrzí nás to, ale tento termín je už obsadený

en: Please start over your reservation
sk_SK: Prosím, začnite znovu

en: Your free version is expired - upgrade to PRO
sk_SK: Platnosť bezplatnej verzie vypršala - inovujte na PRO

en: Book an appointment
sk_SK: Rezervujte si schôdzku

en: Select your assistants
sk_SK: Zvoľte pracovníkov

en: Select your assistant
sk_SK: Zvoľte pracovníka

en: On-line booking is disabled
sk_SK: Online rezervácie nie sú spustené

en: No more slots available until
sk_SK: Žiadne volné sloty k dispozícii do

en: When do you want to come?
sk_SK: Kedy chcete prísť?

en: Forgot password?
sk_SK: Zabudnuté heslo?

en: Returning customer?
sk_SK: Vracajúci sa zákazník?

en: Please, log-in.
sk_SK: Prihláste sa prosím.

en: Login
sk_SK: Prihlásenie

en: Please fill out the form to checkout
sk_SK: Prosím vyplnte tento formulár

en: checkout as a guest
sk_SK: prejsť do pokladne ako hosť

en: no account will be created
sk_SK: Účet nebude vytvorený

en: Checkout as a guest
sk_SK: prejsť do pokladne ako hosť

en: An account will be automatically created
sk_SK: Účet sa automaticky vytvorí

en: Checkout
sk_SK: Pokladňa

en: When
sk_SK: Kedy

en: Action
sk_SK: Akcia

en: Leave a feedback
sk_SK: Nechajte spätnú väzbu

en: Book now
sk_SK: Rezervovať teraz

en: Pay Now
sk_SK: Zaplatiť teraz

en: You have <strong>%s</strong> to complete your payment before this reservation being canceled
sk_SK: Máte <strong>%s</strong> na dokončenie platby pred zrušením tejto rezervácie

en: Cancel booking
sk_SK: Zrušiť rezerváciu

en: Sorry, you cannot cancel this booking online. Please call %s
sk_SK: Ľutujeme, túto rezerváciu nemôžete zrušiť online. Zavolajte prosím %s

en: Welcome back %s!
sk_SK: Vitame Vás znova%s!

en: Next appointments
sk_SK: Ďalšie schôdzky

en: Reservations history
sk_SK: História rezervácii

en: The booking has been cancelled
sk_SK: Rezervácia bola zrušená

en: Here you have your next reservations with us, pay attention to the 'pending' reservations
sk_SK: Tu sú Vaše nasledujúce rezervácie u nás, dávajte pozor na "čakajúce" rezervácie.

en: You don't have upcoming reservations, do you want to re-schedule your last appointment with us?
sk_SK: Nemáte žiadne nadchádzajúce rezervácie, chcete preplánovať Vašu poslednú návštevu u nás?

en: MAKE A NEW RESERVATION
sk_SK: Spravte novú rezerváciu

en: Here you have your past reservations, you can submit a review or re-schedule an appointment
sk_SK: Tu sú Vaše predchádzajúce rezervácie, môžete odoslať recenziu alebo naplánovať novú návštevu

en: No bookings
sk_SK: Žiadne rezervácie

en: Hi
sk_SK: Ahoj

en: How was your expirience with us this time? (required)
sk_SK: Ako ste boli u nás tentokrát spokojný. (požadované)

en: please, drop us some lines to understand if your expirience has been  in line  with your expectrations
sk_SK: Prosím, napíšte nám pár riadkov, aby sme dozvedeli, či ste boli s nami spokojný

en: Rate our service (required)
sk_SK: Ohodnoťte naše služby (povinné)

en: Send your review
sk_SK: Pošlite svoju recenziu

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Thank you for your review. It will help us improving our services.
sk_SK: Ďakujeme za vašu recenziu. Pomôže nám to zlepšiť naše služby.

en: We hope to see you again at
sk_SK: Dúfame, že Vás opäť uvidíme.

en: Something more?
sk_SK: Niečo viac?

en: What do you need?
sk_SK: Čo potrebujete?

en: SMS sent successfully.
sk_SK: SMS odoslaná úspešne.

en: SMS Verification
sk_SK: SMS verifikácia

en: We have sent an SMS text on your mobile phone.
sk_SK: Poslali sme SMS správu na Váš telefón.

en: Your telephone number is verified
sk_SK: Vaše telefónne číslo je overené

en: digit your verification code
sk_SK: zadajte Váš verifikačný kód

en: I didn't received the code, please send it again
sk_SK: Kód som nedostal, prosím Vás pošlite ho znova

en: Booking summary
sk_SK: Súhrn rezervácie

en: Here are the details of your booking:
sk_SK: Tu sú podrobnosti vašej rezervácie:

en: don't forget your reservation at
sk_SK: Nezabudnite na vašu rezerváciu v

en: | Booking ID
sk_SK: | Číslo rezervácie

en: has booked at
sk_SK: Rezervoval na

en: BOOKING ID
sk_SK: Číslo rezervácie

en: Hi, 
    this is you verification code on {salon}: 
    {code} 
    Thank you very much. 
    {salon} 
    {address} 
    {phone} 
    {email}
sk_SK: Dobrý deň
    Toto je verifikačný kód na {salon}: 
    {Code} 
    Ďakujeme veľmi pekne. 
    {Salon}
    {Address}
    {Phone}
    {E-mail}

en: Your free version is expired. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Please upgrade Salon Booking to a PRO version</a>.
sk_SK: Vaša bezplatná verzia expirovala. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Prosím upgradujte Salon Booking na PRO verziu</a>.

en: <strong>Do you want a 30% discount? <a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/" target="blank">INVITE YOUR FRIENDS!</a></strong></p>
sk_SK: <strong>Potrebujete 30% zľavu? <a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/" target="blank">POZVITE SI SVOJICH ZNÁMICH!</a></strong></p>

en: You are going to reach the bookings limit for the Salon Booking free version. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Please upgrade Salon Booking to a PRO version</a>.
sk_SK: Dosiahli ste maximálny limit počtu rezervácii pre bezplatnú verziu Salon Booking. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank"> Aktualizujte Salon Booking na PRO verziu </a>.

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version
sk_SK: Salon Booking Wordpress Plugin - Bezplatná Verzia

note: Description of the plugin/theme
en: Let your customers book you services through your website. Perfect for hairdressing salons, barber shops and beauty centers.
sk_SK: Umožnite svojim zákazníkom rezervovať si služby prostredníctvom z vašej web stránky. Ideálne pre kadernícke salóny, holičstvá a kozmetické centrá.
