Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to pl_PL translation catalogue (859 entries)

en:  hours
pl_PL: godzin

en: %d hours and %d minutes
pl_PL: %d godzin %d minut

en: 1 day
pl_PL: 1 dzień

en: 1. Rollback your database to the %s version
pl_PL: 1. Cofnij zmiany w swojej bazie danych do wersji %s

en: 2. Download Salon Booking %s
pl_PL: 2. Pobierz Salon Booking %s

en: 3. Upload Salon Booking %s folder on your server
pl_PL: 3. Wyślij folder %s  Salon Booking na twój serwer

en: <p>A new <strong>"Salon"</strong> section has been created into the left sidebar<br/>Three new pages has been created: "Booking", "Booking my account" and "Thank you page"<br/>We have also added some "services" and "bookings" for demo purpose. Feel free to delete them<br/>Go to <a href="/wp-admin/admin.php?page=salon-settings"><strong>"Salon > Settings"</strong></a>section to setup your Salon Booking System</p>
pl_PL: <p>Nowa sekcja <strong>"Salon"</strong> został stworzona w lewym panelu bocznym<br/>Trzy nowe strony zostały utworzone: "Rezerwacja", "Rezerwacja Moje konto" i "Strona z podziękowaniem"<br/>Dodaliśmy także niektóre usługi i rezerwacje dla celów demonstracyjnych. Możesz je usunąć<br/>Przejdź do sekcji <a href="/wp-admin/admin.php?page=salon-settings"><strong>"Salon > Ustawienia"</strong></a>aby ustawić Salon Booking dla swojej placówki</p>

en: <strong>%s reservations has been canceled</strong> from your customers.
pl_PL: <strong>%srezerwacji zostało odwołanych </strong> przez Twoich klientów.

en: <strong>Congratulation!</strong> Salon Booking is now active.
pl_PL: Gratulacje! Aktywowałeś Salon Booking.

en: <strong>Do you want a 30% discount? <a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/" target="blank">INVITE YOUR FRIENDS!</a></strong></p>
pl_PL: <strong>Chcesz pozyskać rabat 30%? <a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/" target="blank"> ZAPROŚ ZNAJOMYCH!</a></strong></p>

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
pl_PL: <strong>BŁĄD</strong>: Podany adres e-mail znajduje się w naszej bazie. Zaloguj się na swoje konto.

en: <strong>The BASIC</strong> one sets a fixed duration for each booking and it doesn't care about the number and the duration of the booked services. <br />You are able to set a fixed duration using the "Session average duration" option.<br /><br /><strong>The ADVANCED</strong> mode is more complex and complete as it takes in count the duration of each services booked for every single reservation. <br />We suggest to use this one.<br /><br /> <strong>THE HIGH END</strong> allows you to control the availability of a single assistance assigned to a specific service at a specific time. <br /><br />But you need to set first for each services the "execution order". <br /><br /> Once done the system is able to know what time an assistant has been booked and how long he will be busy with a specific service. <br /><br />This method is very precise but could be a little bit strict in some cases. <br /><br />We suggest you to test it first on a development website.
pl_PL: <strong>PODSTAWOWY</strong> tryb ustawia określoną długość każdej rezerwacji i nie uwzględnia ilości i czasu trwania rezerwowanych usług.<br /> W tym trybie możesz określić czas realizacji usługi za pomocą opcji "przeciętny czas realizacji usługi".<br /><br /><strong>ZAAWANSOWANY</strong> tryb jest bardziej złożony: uwzględnia czas realizacji każdej zarezerwowanej usługi dla każdej rezerwacji. <br />Zalecamy korzystanie z tego trybu<br /><br /> <strong>INTELIGENTNY</strong> tryb pozwala kontrolować dostępność poszczególnych pracowników świadczących poszczególne usługi w o poszczególnej porze. <br /><br /> Zanim skorzystasz z tego trybu musisz określić kolejność wykonania dla każdej usługi. <br /><br /> Po właściwym ustawieniu system potrafi rozpoznać o której porze pracownik został zarezerwowany i jak długo będzie wykonywał poszczególne usługi. <br /><br />Ta metoda jest bardzo precyzyjna ale w niektórych przypadkach może być uciążliwa. <br /><br />Zalecamy przetestować ją przed udostępnieniem użytkownikom strony.

en: A database update is required for this version. Please make a back-up of your database before proceed.
pl_PL: Aby ta wersja działała poprawnie, wymagana jest aktualizacja bazy danych. Przed kontynuowaniem należy zrobić kopię zapasową Twojej bazy danych.

en: A very short description of this assistant. It is optional
pl_PL: Bardzo krótki opis pracownika (opcionalne)

en: A very short description of this service. It is optional
pl_PL: Bardzo krótki opis usług (opcjonalne).

en: ASSISTANTS
pl_PL: PRACOWNICY

en: Accept
pl_PL: Akceptuj

en: Account ID
pl_PL: ID konta

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Active
pl_PL: Aktywna

en: Add Assistant
pl_PL: Nowy pracownik

en: Add Booking
pl_PL: Nowa rezerwacja

en: Add Customer
pl_PL: Nowy klient

en: Add Discount
pl_PL: Dodaj kupon rabatowy

en: Add New Assistant
pl_PL: Dodaj pracownika

en: Add New Booking
pl_PL: Dodaj nową rezerwację

en: Add New Discount
pl_PL: Dodaj nowy kupon rabatowy

en: Add New Service
pl_PL: Dodaj nową usługę

en: Add New Service Category
pl_PL: Dodaj nowa kategorie usług

en: Add Service
pl_PL: Nowa usługa

en: Add booking
pl_PL: Nowa rezerwacja

en: Add new
pl_PL: Dodaj

en: Add new rule
pl_PL: Dodaj nową zasadę

en: Add service
pl_PL: Dodaj usługę

en: Address
pl_PL: Adres

en: Address can't be empty
pl_PL: Pole "Adres" nie możne pozostać puste

en: Administration notes
pl_PL: Notatki administracyjne

en: Administration rule
pl_PL: Zasady administrowania

en: Advanced (evaluates also booking duration)
pl_PL: Zaawansowany (weryfikuje również czas trwania rezerwacji)

en: Advanced Discount System
pl_PL: Zaawansowany System Rabatowy

en: After the last appointment
pl_PL: Po ostatniej wizycie

en: Ajax steps <span>This allows loading steps via ajax</span>
pl_PL: Ładowniae AJAX <span>To ustawienie pozwala lądować kolejne kroki za pomocą AJAX</span>

en: All
pl_PL: Wszystko

en: All Service Categories
pl_PL: Wszystkie kategorie usług

en: All attendants
pl_PL: Wszyscy pracownicy

en: All days
pl_PL: Wszystkie dni

en: All statuses
pl_PL: Wszystkie statusy

en: All users name
pl_PL: Nazwy wszystkich użytkowników

en: Allow users to pay in advance using PayPal.
pl_PL: Przełącz aby umożliwić klientom na dokonanie płatności on-on line.

en: Allow users to pay in advance.
pl_PL: Pozwól użytkownikom na płatność on-line przed wizytą.

en: Always
pl_PL: Zawsze

en: Amount
pl_PL: Ilość

en: Amount of reservations
pl_PL: Ilość rezerwacji

en: An account will be automatically created
pl_PL: Automatycznie stworzymy dla Ciebie konto

en: An assistant for selected services can't perform this service
pl_PL: Pracownik którego wybrałeś nie może wykonać tek usługi

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Apply from
pl_PL: Aplikuj od

en: Are you satisfied by our <strong>Salon Booking plugin</strong>? <br />Consider to leave a 5 stars rating on wordpress.org
pl_PL: Czy jesteś zadowolony z <strong>wtyczki Salon Booking</strong>? <br /> Będzie nam miło jeżeli ocenisz nas na 5 gwiazdek na wordpress.org

en: Assistant
pl_PL: Pracownik

en: Assistant Description
pl_PL: Opis pracownika

en: Assistant Details
pl_PL: Szczegółowe dane pracownika

en: Assistant Google Calendar
pl_PL: Kalendarz Google pracownika

en: Assistant description
pl_PL: Opis pracownika

en: Assistant draft updated.
pl_PL: Szkic pracownika został zaktualizowany

en: Assistant published.
pl_PL: Pracownik został opublikowany

en: Assistant restored to revision from %s
pl_PL: Pracownik przywrócony dla rewizji z %s

en: Assistant saved.
pl_PL: Pracownik został zapiany

en: Assistant scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
pl_PL: Pracownik został umówiony za: <strong>%1$s</strong>

en: Assistant selection
pl_PL: Wybór pracownika

en: Assistant submitted.
pl_PL: Pracownik został przypisany

en: Assistant updated.
pl_PL: Pracownik zaktualizowany

en: Assistants
pl_PL: Pracownicy

en: Assistants Archive
pl_PL: Archiwum pracowników

en: Assistants view
pl_PL: Widok pracownika

en: Assistants will receive an e-mail when selected for a new booking.
pl_PL: Pracownik otrzyma wiadomość e-mail gdy zostanie zarezerwowany.

en: Attendant
pl_PL: Pracownicy

en: Attendant %s isn't available for %s service
pl_PL: Pracownik %s nie może świadczyć usługi %s

en: Attendant %s isn't available for %s service at %s
pl_PL: Pracownik %s nie może świadczyć usługi %s o %s

en: Auth Token
pl_PL: Token Autentyfikacji

en: Automatic discount
pl_PL: Automatyczny rabat

en: Automatic discount settings
pl_PL: Ustawienia automatycznych rabatów

en: Automatic feedback reminder
pl_PL: Wyślij przypomnienie o opinii do klienta

en: Automatic follow-up
pl_PL: Automatyczne przypomnienie

en: Automatically apply when the rules are met
pl_PL: Automatycznie zatwierdź kiedy zasady zostają spełnione

en: Availability
pl_PL: Dostępność

en: Availability mode
pl_PL: Tryb dostępności

en: Availability:
pl_PL: Dostępność:

en: Available days checked and green.
pl_PL: Dni w których Twój salon jest czynny powinny być zaznaczone  i mieć kolor zielony

en: Avoid spam asking your users to verify their identity with an SMS verification code during the first registration.
pl_PL: Unikaj spamu prosząc swoich użytkowników o podanie kodu weryfikacyjnego przesłanego SMS-em podczas pierwszej rejestracji.

en: BOOKING ID
pl_PL: ID REZERWACJI

en: Back
pl_PL: Wróć

en: Background color
pl_PL: Kolor Tła

en: Basic (checks only the booking date)
pl_PL: Podstawowy (weryfikuje tylko datę rezerwacji)

en: Before the appointment
pl_PL: Przed wizytą

en: Before to contact us for support please consider to look at these resources:
pl_PL: Zanim skontaktujesz się z nami w sprawach technicznych, najpierw zapoznaj się z poniższymi materiałami:

en: Book an appointment
pl_PL: Zarezerwuj wizytę

en: Book now
pl_PL: Rezerwuj teraz

en: Booked services
pl_PL: Zarezerwowane usługi

en: Booking
pl_PL: Rezerwacja

en: Booking Actions
pl_PL: Działania rezerwacji

en: Booking Archive
pl_PL: Archiwum rezerwacji

en: Booking Canceled
pl_PL: Rezerwacja została odwołana

en: Booking Confirmation
pl_PL: Potwierdzenie rezerwacji

en: Booking Date
pl_PL: Data rezerwacji

en: Booking ID
pl_PL: ID rezerwacji

en: Booking My Account
pl_PL: Strona dostępu do konta użytkownika

en: Booking Price
pl_PL: Cena rezerwacji

en: Booking Review
pl_PL: Oceny rezerwacji

en: Booking Rule
pl_PL: Zasady rezerwacji

en: Booking Services
pl_PL: Usługi rezerwacji

en: Booking URL
pl_PL: URL rezerwacji

en: Booking amount
pl_PL: Wartość rezerwacji

en: Booking cancellation
pl_PL: Odwołanie rezerwacji

en: Booking confirmation
pl_PL: Potwierdzenie rezerwacji

en: Booking confirmed
pl_PL: Rezerwacja została potwierdzona

en: Booking date
pl_PL: Data rezerwacji

en: Booking details
pl_PL: Szczegóły rezerwacji

en: Booking discount
pl_PL: Rabat

en: Booking draft updated.
pl_PL: Szkic rezerwacji został zaktualizowany.

en: Booking history
pl_PL: Historia rezerwacji

en: Booking is not available at the moment, please contact us at
pl_PL: Rezerwacja obecnie nie działa. Prosimy o kontakt i przepraszamy za niedogodności.

en: Booking manual confirmation
pl_PL: Ręczne potwierdzanie rezerwacji

en: Booking notes
pl_PL: Notatki dotyczące rezerwacji

en: Booking number
pl_PL: Numer rezerwacji

en: Booking page
pl_PL: Strona rezerwacji

en: Booking published.
pl_PL: Rezerwacja została opublikowana.

en: Booking restored to revision from %s
pl_PL: Rezerwacja został przywrócona do wpisu %s

en: Booking saved.
pl_PL: Rezerwacja została zapisana.

en: Booking scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
pl_PL: Rezerwacja została zaplanowana na %1$s.

en: Booking statistics
pl_PL: Statystyki rezerwacji

en: Booking status
pl_PL: Status rezerwacji

en: Booking submitted.
pl_PL: Rezerwacja została przypisana.

en: Booking summary
pl_PL: Podsumowanie rezerwacji

en: Booking time range <span>Define the time range in wich customers may book an appointment</span><
pl_PL: Zakres czasu rezerwacji <span>Określ zakres czasowy w którym klienci mogą rezerwować spotkania </span><

en: Booking updated.
pl_PL: Rezerwacja została zaktualizowana

en: Booking was rated
pl_PL: rezerwacja została oceniona

en: Bookings
pl_PL: Rezerwacje

en: Bookings status legend
pl_PL: Legenda statusów rezerwacji

en: CREATED
pl_PL: UTWORZONO

en: CSS on front-end
pl_PL: CSS we front-end

en: CUSTOMER EMAIL
pl_PL: E-MAIL KLIENTA

en: CUSTOMER NAME
pl_PL: IMIĘ KLIENTA

en: CUSTOMER PHONE
pl_PL: TELEFON KLIENTA

en: Calculate total
pl_PL: Oblicz kwotę do zapłaty

en: Calendar
pl_PL: Kalendarz

en: Calendar is not configured
pl_PL: Kalendarz nie został skonfigurowany

en: Calendars
pl_PL: Kalendarz

en: Cancel
pl_PL: Odwołaj

en: Cancel booking
pl_PL: Odwołaj rezerwację

en: Canceled
pl_PL: Odwołane

en: Cancellation disabled
pl_PL: Możliwość odwołania została wyłączona

en: Cannot create tmp file
pl_PL: Nie udało się utworzyć pliku tymczasowego

en: Cannot write to tmp file
pl_PL: Nie udało się nadpisać pliku tymczasowego

en: Change booking form steps order
pl_PL: Zmień kolejność kroków w formularzu rezerwacyjnym

en: Change order
pl_PL: Zmień kolejność

en: Check this box if you want to enable the Discount section
pl_PL: Zaznacz ten box jeśli chcesz włączyć sekcję Rabatów

en: Check this option to test PayPal payments
    using your PayPal Sandbox account.
pl_PL: Zaznacz tą opcję by przetestować płatności PayPal używając Twojego konta PayPal sandbox.

en: Check this option to test PayPal payments using your PayPal Sandbox account.
pl_PL: Zaznacz tą opcję by przetestować płatności PayPal używając Twojego konta PayPal sandbox.

en: Checkout
pl_PL: Rezerwacje

en: Checkout as a guest
pl_PL: Rezerwuj jako gość

en: Checkout form fields
pl_PL: Pola formularzu który wypełnia klient w czasie rezerwacji

en: Checkout options
pl_PL: Opcje wymeldowania

en: Choose among your Calendars
pl_PL: Wybierz właściwy Kalendarz

en: Choose an assistant for me
pl_PL: Wybierzcie pracownika za mnie

en: Choose the one that best fits your page
pl_PL: Wybierz układ który najlepiej pasuje do Twojej strony

en: Click here to approve
pl_PL: Kliknij tu aby zatwierdzić

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Code to be used
pl_PL: Kod do użycia

en: Complete
pl_PL: Zakończono

en: Confirm your password
pl_PL: Potwierdź hasło

en: Confirmed
pl_PL: Potwierdzone

en: Consider that this option will affect the availability of your staff members that you have associated with this service.
pl_PL: Miej na uwadze, że to ustawienie wpłynie na dostępność twoich pracowników przypisanych do tej usługi.

en: Contacts
pl_PL: Kontakty

en: Copy and paste into a text file the informations of this field and provide them to Salon Booking support.
pl_PL: Skopiuj i wklej informacje zawarte w tym polu do pliku tekstowego a następnie przekaż go do wsparcia technicznego Salon Booking.

en: Copy and paste into this field settings of the plugin to import settings into the current wordpress install.
pl_PL: Skopiuj i Wklej w tym polu ustawienia wtyczki aby zaimportować ustawienia do bieżącej wersji Wordpress.

en: Copy this code and give it to your customers
pl_PL: Skopiuj ten kod i wyślij do klienta

en: Country code
pl_PL: Międzynarodowy kod kraju

en: Coupon code
pl_PL: Kod rabatowy

en: Coupon expired
pl_PL: Kod wygasł

en: Coupon is not valid
pl_PL: Kod jest nieprawidłowy

en: Coupon was applied
pl_PL: Kod rabatowy został dodany

en: Create a new user
pl_PL: Otwórz nowego użytkownika

en: Create one or more rules to limit online reservation to specific days and time range. <br />Leave blank if you want bookings available everydays at every hour
pl_PL: Stwórz jedną lub więcej regułę, aby ograniczyć rezerwację on-line do określonych dni lub określonego zakresu czasowego. <br/>Pozostaw puste jeżeli chcesz aby rezerwacje były dostępne w każda godzinę każdego dnia.

en: Currency
pl_PL: Waluta

en: Custom
pl_PL: Dostosuj

en: Custom colors
pl_PL: Własne kolory

en: Custom message (max 150 characters)
pl_PL: Własna wiadomość (maksymalnie 150 znaków)

en: Customer
pl_PL: Klient

en: Customer ID
pl_PL: ID klienta

en: Customer Value
pl_PL: Wartość klienta

en: Customer address
pl_PL: Adres klienta

en: Customer contacts
pl_PL: Dane kontaktowe klienta

en: Customer details
pl_PL: Szczegóły klienta

en: Customer habit
pl_PL: Przyzwyczajenia klienta

en: Customer message:
pl_PL: Wiadomość klienta

en: Customer name
pl_PL: Imię klienta

en: Customer's bookings
pl_PL: Rezerwacje Klienta

en: Customers
pl_PL: Klienci

en: Customers per session
pl_PL: Ilość klientów na pojedynczą sesję

en: Customize the booking reminder message
pl_PL: Dostosuj komunikat przypomnienia o rezerwacji

en: DATE/TIME
pl_PL: DATA/CZAS

en: Data not found
pl_PL: Dane nie zostały odnalezione

en: Date
pl_PL: Data

en: Date Format
pl_PL: Format daty

en: Date and Time settings
pl_PL: Ustawienie daty i godziny

en: Date and time booked
pl_PL: Termin rezerwacji

en: Day
pl_PL: Dzień

en: Dear
pl_PL: Witaj

en: Dear %s,
    these is a summary of what happened on your salon last week:
pl_PL: Witaj %s, to jest podsumowanie wydarzeń w Twoim salonie za zeszły tydzień:

en: Dear Administrator,
pl_PL: Witaj Administratorze

en: Decimal separator
pl_PL: Separator dziesiąkowy

en: Define your time-session average duration
pl_PL: Określ ile przeciętnie trwa sesja.

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete all Google Calendar Events
pl_PL: Usuń wszystkie wydarzenia z Kalendarza Google.

en: Delete unpaid reservations after
pl_PL: Usuń niepłacone rezerwacje po

en: Deposit
pl_PL: Zadatek

en: Direct link
pl_PL: Bezpośredni odnośnik

en: Disable bootstrap assets
pl_PL: Wyłącz bootstrap assets

en: Discount
pl_PL: Upust

en: Discount applied
pl_PL: Użytych kodów rabatowych

en: Discount details
pl_PL: Szczegóły kodów rabatowych

en: Discount draft updated.
pl_PL: Zaktualizowano szkic rabatu.

en: Discount published.
pl_PL: Rabat

en: Discount restored to revision from %s
pl_PL: Rabat przywrócony do wersji z %s

en: Discount saved.
pl_PL: Kod rabatowy zapisany.

en: Discount submitted.
pl_PL: Kod rabatowy został wysłany.

en: Discount updated.
pl_PL: Kod rabatowy zaktualizowany.

en: Discount usage history
pl_PL: Historia wykorzystanych zniżek

en: Discount usages
pl_PL: Wykorzystano zniżek

en: Discounts
pl_PL: Kody rabatowe

en: Discounts Archive
pl_PL: Archiwum kodów rabaotwych

en: Dismiss this notice
pl_PL: Ukryj informację na zawsze

en: Display if
pl_PL: Pokaż jeżeli

en: Do you have any message for us?
pl_PL: Czy chcesz przekazać nam jakieś dodatkowe informacje?

en: Do you really want to cancel?
pl_PL: Czy jesteś pewien że chcesz odwołać?

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Duration
pl_PL: Czas trwania

en: E-mail exists
pl_PL: Już mamy konto zarejestrowane na ten adres e-mail

en: E-mail sent
pl_PL: Wiadomość została wysłana

en: ERROR
pl_PL: BŁĄD

en: Earnings
pl_PL: Zarobki

en: Earnings (%s)
pl_PL: Zarobki (%s)

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Assistant
pl_PL: Edytuj pracownika

en: Edit Booking
pl_PL: Edytuj rezerwację

en: Edit Discount
pl_PL: Edytuj kupon

en: Edit Service
pl_PL: Edytuj usługę

en: Edit Service Category
pl_PL: Edytuj kategorie usług

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Email Notifications service
pl_PL: Usługa powiadomień e-mail

en: Email Subject
pl_PL: Tytuł wiadomości e-mail

en: Email Timing
pl_PL: Ramy czasowe e-mail

en: Email address (not editable)
pl_PL: Adres email (brak możliwości edycji)

en: Email services
pl_PL: Usługi e-mail

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: Enable "Pay later" option
pl_PL: Uruchom opcję płatności w czasie wizyty.

en: Enable Editors as administrator
pl_PL: Przyznaj edytorom uprawnienia administracyjne

en: Enable Facebook login
pl_PL: Pozwól na logowanie przez facebook

en: Enable PayPal sandbox
pl_PL: Uruchom  sandbox dla PayPala

en: Enable SMS verification
pl_PL: Uruchom weryfikację SMS

en: Enable ajax steps
pl_PL: Uruchom AJAX

en: Enable assistant email on new bookings
pl_PL: Wysyłaj e-mail do pracownika gdy pojawi się nowa rezerwacja.

en: Enable assistant selection
pl_PL: Pozwól klientom wybierać pracownika.

en: Enable cancellation
pl_PL: Pozwól na rezygnacji z rezerwacji

en: Enable feedback submission request
pl_PL: Włącz prośbę o opinię

en: Enable force guest checkout
pl_PL: Nie pozwalaj na zakładanie konta

en: Enable guest checkout
pl_PL: Pozwól na rezerwację bez zakładania konta.

en: Enable multiple assistants selection
pl_PL: Pozwól klientom wybierać kilku pracowników

en: Enable offset
pl_PL: Uruchom offset

en: Enable online payments
pl_PL: Aktywuj płatność on-line

en: Enable reservation follow-up
pl_PL: Wysyłaj automatyczne prypomnienia

en: End at
pl_PL: Skończ o

en: End on
pl_PL: Zakończ o

en: Enter booking name
pl_PL: Wprowadź nazwę rezerwacji

en: Enter discount name
pl_PL: Podaj nazwę dla kodu rabatowego

en: Enter service name
pl_PL: Wprowadź nazwę usługi

en: Enter the assistant name
pl_PL: Wprowadź imię pracownika

en: Enter your PayPal e-mail address
pl_PL: Wprowadź swój adres e-mail PayPal

en: Enter your Stripe publishable api key
pl_PL: Wprowadź swój publiczny klucz API Stripe

en: Error! Something is gone wrong.
pl_PL: BŁĄD! Coś poszło nie tak.

en: Exclusive service
pl_PL: Usługa ekskluzywna

en: Execution Order
pl_PL: Kolejność wykonywania

en: Export
pl_PL: Eksportuj

en: Export reservations into a CSV file
pl_PL: Eksportuj rezerwacje do pliku CSV

en: Facebook application ID
pl_PL: ID aplikacji Facebook

en: Facebook login
pl_PL: Logowanie przez Facebook

en: Favourite time
pl_PL: Popularne godziny

en: Favourite week days
pl_PL: Popularne dni tygodnia

en: File not found
pl_PL: Plik nie został odnaleziony

en: Filename not found
pl_PL: Nazwa pliku nie została odnaleziona

en: Filter
pl_PL: Filtruj

en: Finalise
pl_PL: Gotowe

en: First Name
pl_PL: Imię

en: First name
pl_PL: Imię

en: First name (not editable)
pl_PL: Imię (brak możliwości edycji)

en: First name can't be empty
pl_PL: Pole "Imię" nie może pozostać puste

en: First shift
pl_PL: Pierwsza zmiana

en: Firstname
pl_PL: Imię

en: Fixed amount
pl_PL: Określona wartość

en: Forgot password?
pl_PL: Nie pamiętam hasła

en: Friday
pl_PL: Piątek

en: From
pl_PL: Od

en: Get authorization
pl_PL: Uzyskaj autoryzację

en: Give users the option to pay once they are at your salon.
pl_PL: Pozwól na płatność w czasie wizyty

en: Go to daily view
pl_PL: Otwórz widok dzienny

en: Google API Error:
pl_PL: Błąd API Google:

en: Google Calendar
pl_PL: Kalendarz Google

en: Google Calendar settings are updated
pl_PL: Ustawienia Kalendarza Google są aktualizowane

en: Google Client ID
pl_PL: ID Klienta Google

en: Google Client is not connected!
pl_PL: Klient Google jest teraz nie połączony!

en: Here are the details of your booking:
pl_PL: Szczegóły twojej rezerwacji

en: Here you have your next reservations with us, pay attention to the 'pending' reservations
pl_PL: Tu znajdziesz swoje kolejne rezerwacje. Zwróć uwagę na rezerwacje w trakcie realizacji

en: Here you have your past reservations, you can submit a review or re-schedule an appointment
pl_PL: Tu znajdziesz swoje dotychczasowe rezerwacje: możesz ocenić wizytę lub ponowić rezerwację

en: Hi
pl_PL: Cześć

en: Hi %s,<br /><br /><strong>Salon Booking</strong> plugin is about to expire, are you satisfied by its features?<br /><br />If so, are you planning to <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/">buy a PRO license</a></strong> to keep on using it?<br /><br /><br />If so <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/">click here</a></strong> to get a special <strong>30%% discount</strong> on your first purchase.<br /><br />In case of any doubts don't hesitate sending us an email to <strong>support@wpchef.it</strong><br /><br />Have a nice day!<br /><br />The Salon Booking staff<br /><br />salon.wordpresschef.it
pl_PL: Witaj %s, licencja na korzystanie z wtyczki <br /><br /><strong>Salon Booking</strong> niedługo straci ważność. Czy jesteś zadowolony z funkcionalności wtyczki?<br /><br />Jeżeli tak, czy  planujesz <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/">zakup wersji PRO</a></strong> aby dalej z niej korzystać?<br /><br /><br />Jeżeli tak, <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/">kliknij tu</a></strong> aby otrzymać specialny <strong>rabat 30%%</strong> na pierwsze zakupy.<br /><br />W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z nami mailowo pod adresem <strong>support@wpchef.it</strong><br /><br />Życzymy Ci miłego dnia!<br /><br />Zespół Salon Booking<br /><br />salon.wordpresschef.it

en: Hi, 
    this is you verification code on {salon}: 
    {code} 
    Thank you very much. 
    {salon} 
    {address} 
    {phone} 
    {email}
pl_PL: Cześć, 
    To jest Twój kod weryfikacyjny w {salon}: 
    {code} 
    Dziękujemy. 
    {salon} 
    {address} 
    {phone} 
    {email}

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: Hide Prices
pl_PL: Ukryj ceny

en: High end (evaluates also service duration and priority)
pl_PL: Inteligentny (weryfikuje również czas trwania usługi i priorytet)

en: Holiday Rule
pl_PL: Zasady urlopu

en: Holidays days
pl_PL: Dnie wolne

en: How many hours before the appointment the cancellation is still allowed
pl_PL: Określ Ile godzin przed wizytą odwołanie powinno być możliwe

en: How many minutes lasts this Offset?
pl_PL: Ile minut powinien trwać offset

en: How many people you can attend during a single time/session?
pl_PL: Ilość klientów których możesz obsłużyć podczas pojedynczej sesji.

en: How was your expirience with us this time? (required)
pl_PL: Napisz czy jesteś zadowolona/zadowolony z wizyty? (wymagane)

en: I didn't received the code, please send it again
pl_PL: Nie otrzymałem kodu. proszę wysłąć go jeszcze raz.

en: I'll pay later
pl_PL: Zapłacę później

en: If after the install of the %s version of Salon Booking you realize that something goes wrong you can use this tool to restore the %s version. The rollack process consist into three steps:
pl_PL: Jeżeli po zainstalowaniu wersji %s Salon Booking zauważyłeś że coś działa nie tak jak powinno, to możesz skorzystać z tego narzędzia aby przywrócić wersję %s.  Procedura przywracania zawiera trzy kroki.

en: If enabled all users will checkout as a guest and no account will be created for them.
pl_PL: Po wybraniu tego ustawienia użytkownicy nie będą mieli możliwości założenia własnego konta.

en: If enabled an email will be sent automatically to the customer one day after the last visit to the salon.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, automatycznie zostanie wysłany email do klienta dzień po ostatniej wizycie w salonie.

en: If enabled users can checkout as a guest and no account will be created for them.
pl_PL: Po wybraniu tego ustawienia użytkownicy mogą dokonać rezerwacji nie zakładając konta.

en: If enabled you need to setup one of the available payments methods.
pl_PL: Po zaznaczeniu należy ustawić jedna z dostępnych metod płatności.

en: If enabled, when a customer choose this service no other services can be booked during the same reservation
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, gdy klient wybierze tę usługę, nie można rezerwować żadnych innych usług podczas tej samej rezerwacji

en: If you don't receive any news from us or you need to change your reservation please call the %s or send an e-mail to %s
pl_PL: Jeżeli nie otrzymasz od nas żadnej wiadomości lub będziesz chciał zmienić szczegóły rezerwacji, skontaktuj się z nami por numerem %s albo napisz na adres %s

en: If you need more assistance o report a bug follow these instructions:<br /><br /> - PRO users please send and email to <strong>support@wpchef.it</strong>, <br /><br /> - FREE users please post the problem on <a href="https://wordpress.org/support/plugin/salon-booking-system" target="blank">worpdress.org</a> official forum.
pl_PL: Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zgłosić błąd w programie to:<br /><br /> - jeżeli masz licencję PRO, wyślij wiadomość na adres e-mail <strong>support@wpchef.it</strong>, <br /><br /> - jeżeli masz licencję DARMOWĄ zgłoś swoją sprawę na <a href="https://wordpress.org/support/plugin/salon-booking-system" target="blank">worpdress.org</a> oficjalnym forum.

en: If you need to add or manage your staff members.
pl_PL: Jeżeli chcesz dodać lub zarządzać swoimi pracownikami

en: If you need to change your reservation please call <strong>%s</strong> or send an e-mail to <strong>%s</strong>
pl_PL: Jeżeli chcesz zmienić szczegóły swojej rezerwacji zadzwoń proszę <strong>%s</strong> lub napisz do nas na <strong>%s</strong>

en: If you set a break this service duration will be splitted up into two equals parts. That means that the during its break other reservations will be available.
pl_PL: Jeżeli ustawisz przerwę, czas trwania tej usługi zostanie podzielony na dwie równe części. Oznacza to, że w czasie przerwy możliwe będą inne rezerwacje.

en: If you want a new currency to be added please send us an email to support@wpchef.it
pl_PL: Jeżeli chcesz dodać nową walutę, wyślij proszę wiadomość na adres support@wpchef.it

en: If you want for example that your customer can make a reservation up to two days before the appointment date and from a maximum of one month before the appointment date use this range options to set your desired rule.
pl_PL: Użyj tego zakresu jeżeli na przykład chcesz aby Twoi klienci mogli dokonać rezerwacji najwcześniej miesiąc a najpóźniej dwa dni przed wizytą.

en: If you want to integrate a new custom payment gateway please refere to <strong>custom_payment_gateway.txt</strong> file inside our plugin folder.
pl_PL: Jeżeli chcesz zintegrować nową bramę płatności, zapoznaj się z zawartością pliku <strong>custom_payment_gateway.txt</strong> w folderze wtyczki.

en: Import
pl_PL: Importuj

en: Import assistants
pl_PL: Importuj pracowników

en: Import assistants from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
pl_PL: Importuj pracowników z innych platform za pomocą pliku .csv zgodnego ze strukturą naszego szablony .csv

en: Import customers
pl_PL: Importuj użytkowników

en: Import customers from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
pl_PL: Importuj użytkowników z innych platform za pomocą pliku .csv zgodnego ze strukturą naszego szablony .csv

en: Import data not found
pl_PL: Nie odnaleziono danych do zaimportowania

en: Import services
pl_PL: Importuj usługi

en: Import services from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
pl_PL: Importuj usługi z innych platform za pomocą pliku .csv zgodnego ze strukturą naszego szablony .csv

en: Important notes
pl_PL: Ważne notatki

en: Important notes,
pl_PL: Ważne notatki

en: In the future we'll provide more detailed information about this specific option.
pl_PL: Więcej informacji odnośnie tej opcji wkrótce.

en: Invalid Email in Salon contact e-mail field
pl_PL: Nieprawidłowy adres e-mail w polu Kontakt z nieprawidłowym adresem e-mail w salonie

en: JS on front-end
pl_PL: JS na front-end

en: Just click inside the textarea and copy (Ctrl+C)
pl_PL: Po prostu kliknij wewnątrz pola tekstowego i naciśnij Ctrl+C

en: Large
pl_PL: Duży

en: Last Month
pl_PL: Ubiegły miesiąc

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: Last Quarter
pl_PL: Ubiegły kwartał

en: Last Week
pl_PL: Ubiegły tydzień

en: Last Year
pl_PL: Ubiegły rok

en: Last name
pl_PL: Nazwisko

en: Last name can't be empty
pl_PL: Pole "Nazwisko" nie może pozostać puste

en: Lastname
pl_PL: Nazwisko

en: Leave a feedback
pl_PL: Napisz opinię

en: Leave a message
pl_PL: Wprowadź swoją wiadomość

en: Leave it blank for an unlimited times of usage
pl_PL: Pozostaw puste dla nieograniczonego limitu użytkowania

en: Leave it blank if you want to be applied to all services
pl_PL: Pozostaw to pole puste, jeśli chcesz zastosować do wszystkich usług

en: Leaving this field empty will cause the default site email  <strong>(%s)</strong> to be used
pl_PL: Jeżeli pozostawisz to pole puste to zostanie wykorzystany domyślny adres e-mail salonu <strong>(%s)</strong>

en: Leaving this field empty will cause the default site name <strong>(%s)</strong> to be used
pl_PL: Jeżeli pozostawisz to pole puste to zostanie wykorzystana domyślna nazwa strony <strong>(%s)</strong>

en: Let your customers choose their favourite staff member.
pl_PL: Pozwól klientom wybierać ulubionego pracownika

en: Limit of parallels bookings at
pl_PL: Limit równoczesnych rezerwacji w

en: Limit this discount to the following services
pl_PL: Ograniczenia kodu rabatowego do wybranych usług

en: Login
pl_PL: Zaloguj

en: MAKE A NEW RESERVATION
pl_PL: DODAJ NOWĄ REZERWACJĘ

en: Main color
pl_PL: Wiodący kolor

en: Make more bookings to be able to use this coupon
pl_PL: Dokonaj więcej rezerwacji, aby móc korzystać z tego kuponu

en: Manage Bookings
pl_PL: Zarządzaj rezerwacjami

en: Manage service categories
pl_PL: Zarządzaj kategoriami usług

en: Manage staff
pl_PL: Zarządzaj pracownikami

en: Manage your reservations accessing your personal page
pl_PL: Zarządzaj swoimi rezerwacjami logując się na swoją stronę osobistą.

en: Maximum
pl_PL: przed wizytą

en: Maximum uses limit
pl_PL: Maksymalny limit wykorzystania

en: Medium
pl_PL: Średni

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Message on disabled booking
pl_PL: Komunikat dot. zawieszenia rezerwacji.

en: Method not found
pl_PL: Metoda nie została odnaleziona

en: Minimum
pl_PL: przed wizytą

en: Minutes per session
pl_PL: Minut/sesja

en: Mobile phone
pl_PL: Telefon komórkowy

en: Mobile phone can't be empty
pl_PL: Pole "Telefon komórkowy" nie może pozostać puste

en: Monday
pl_PL: Poniedziałek

en: Month
pl_PL: Miesiąc

en: Multiple attendants selection is disabled. You must select one attendant for all services.
pl_PL: Wybranie wielu pracowników jest niemożliwe. Musisz wybrać jednego pracownika dla wszystkich usług.

en: New Assistant
pl_PL: Nowy pracownik

en: New Booking
pl_PL: Nowa rezerwacja

en: New Customer
pl_PL: Nowy klient

en: New Discount
pl_PL: Nowa zniżka

en: New Service
pl_PL: Nowa usługa

en: New Service Category Name
pl_PL: Nazwa nowej kategorii usług

en: New booking
pl_PL: Nowa rezerwacja

en: New booking for
pl_PL: Nowa rezerwacja dla

en: Next
pl_PL: Później

en: Next appointments
pl_PL: Kolejne wizyty

en: Next step
pl_PL: Dalej

en: No
pl_PL: Nie

en: No assistant required
pl_PL: Zaznacz jeżeli dla wykonania tej usługi nie jest wymagany pracownik

en: No assistants available for the selected time/slot - please choose another one
pl_PL: Brak wolnych pracowników w wybranym terminie

en: No assistants available for this service at
pl_PL: Brak dostępnych pracowników dla tej usługi w

en: No assistants found
pl_PL: Pracownik nie został odnaleziony

en: No assistants found in trash
pl_PL: W koszu nie ma pracowników

en: No bookings
pl_PL: Brak rezerwacji

en: No bookings found
pl_PL: Brak rezerwacji

en: No bookings found in trash
pl_PL: Brak rezerwacji w koszu

en: No customers bookings
pl_PL: Brak rezerwacji przez klientów

en: No discounts found
pl_PL: Nie znaleziono zniżek

en: No discounts found in trash
pl_PL: Nie znaleziono zniżek w koszu

en: No more slots available until
pl_PL: Brak wolnych terminów do

en: No one of the attendants isn't available for %s service
pl_PL: żaden pracownik nie jest dostępny dla świadczenia usługi %s

en: No one of the attendants isn't available for selected services
pl_PL: Żaden pracownik nie może świadczyć wybranych usług

en: No services found
pl_PL: Usługa nie została odnaleziona

en: No services found in trash
pl_PL: Usługa nie została odnaleziona w koszu

en: None
pl_PL: Żaden

en: Not defined
pl_PL: Nieokreślona

en: Not enough time for this service
pl_PL: Za mało czasu dla wykonania tej usługi

en: Note that during the Offset interval new reservations will not be available.
pl_PL: WAŻNE! w czasie offsetu rezerwacja będzie niemożliwa

en: Number
pl_PL: Numer

en: Number of reservations
pl_PL: Ilość rezerwacji

en: OK! the date and time slot you selected is available
pl_PL: OK! Wybrany przez Ciebie termin jest dostępny

en: Offset between reservations
pl_PL: Offset pomiędzy rezerwacjami

en: Offset duration
pl_PL: Czas trwania ofsetu

en: On-line booking available days
pl_PL: Dni w których rezerwacja on-line jest dostępna

en: On-line booking is disabled
pl_PL: Rezerwacja on-line została wyłączona

en: Online Booking status
pl_PL: Status rezerwacji on-line

en: Online bookings timing
pl_PL: Czas rezerwacji On-line

en: Online payment<span>Allow users to pay in advance using one of the available payments methods.</span>
pl_PL: Płatność online <span> pozwól użytkownikom dokonać płatności używając jedną z dostępnych metod płatności </span>

en: Operation completed!
pl_PL: Operacja została ukończona pomyślnie!

en: Or
pl_PL: Lub

en: Our address
pl_PL: Nasz adres

en: Out of time
pl_PL: Czas dobiegł końca

en: Page verification failed
pl_PL: Weryfikacja strony nie powiodła się

en: Paid
pl_PL: Opłacone

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Passwords are different
pl_PL: Hasła nie są jednakowe

en: Pause online booking service <span class="block">If ON the online booking form will be disabled and your users will see a message.</span>
pl_PL: Zawieszenie rezerwacji On-line <span class="block"> Po uruchomieniu tego ustawienia formularz rezerwacyjny będzie niedostępny a Twoi klienci zobaczą komunikat. </span>

en: Pay %s as a deposit with %s
pl_PL: Zapłać %s zadatek za pomocą %s

en: Pay Now
pl_PL: Zapłać teraz

en: Pay a deposit
pl_PL: Ustawienia zadatku

en: Pay a deposit of
pl_PL: Zapłać zadatek w wysokości

en: Pay later
pl_PL: Do zapłacenia później

en: Pay with %s
pl_PL: Zapłać za pomocą %s

en: Payment failed, please try again
pl_PL: Płatność nie powiodła się, proszę spróbować ponownie

en: Payment for booking #%s has been confirmed
pl_PL: Płatność dla rezerwacji #%s została potwierdzona

en: Payment method
pl_PL: Metoda płatności

en: Payment methods
pl_PL: Metody płatności

en: Paypal account informations
pl_PL: informacje konta PayPal

en: Pending
pl_PL: W trakcie realizacji

en: Pending payment
pl_PL: Płatność w trakcie realizacji

en: Pending payment on booking
pl_PL: Płatność w trakcie realizacji

en: Per single user limit
pl_PL: Limit pojedynczego użytkownika

en: Percentage
pl_PL: Procentowo

en: Personal message
pl_PL: Osobista wiadomość

en: Personal note
pl_PL: Notka osobista

en: Phone
pl_PL: Telefon

en: Phone number wrong or not defined, you need to define a valid phone number
pl_PL: Numer telefonu nie został wprowadzony lub jest niepoprawny. Musisz podać poprawny numer telefonu

en: Please confirm or reject this booking from administration
pl_PL: Proszę potwierdź lub odrzuć tą rezerwację

en: Please fill out the form to checkout
pl_PL: Proszę wypełnij formularz aby dokonać rezerwacji

en: Please provide all requested columns
pl_PL: Proszę wypełnij wszystkie wymagane kolumny

en: Please specify an email
pl_PL: Proszę podać adres e-mail

en: Please start over your reservation
pl_PL: Zacznij od rezerwacji

en: Please take note of the following booking details.
pl_PL: Proszę zanotuj szczegóły poniższej rezerwacji.

en: Please, log-in.
pl_PL: Zaloguj się

en: Plivo: Please check your settings
pl_PL: Plivo: proszę sprawdzić swoje ustawienia

en: Preview
pl_PL: Podgląd

en: Previous
pl_PL: Wcześniej

en: Price
pl_PL: Cena

en: Prices visibility
pl_PL: Pokaż ceny

en: Provide the full address of your Salon
pl_PL: Wpisz kompletny adres swojego salonu

en: Publish
pl_PL: Opublikuj

en: Publishable key
pl_PL: Klucz do publikacji

en: READ THE FULL REVIEW
pl_PL: PRZECZYTAJ PEŁNĄ OPINIĘ

en: Range ends
pl_PL: Klient może dokonać rezerwacji najpóźniej

en: Range starts
pl_PL: Klient może dokonać rezerwacji najwcześniej

en: Rate our service (required)
pl_PL: Oceń jakość obsługi (wymagane)

en: Rate us!
pl_PL: Oceń nas!

en: Rating
pl_PL: Oceny

en: Re-send email notification to
pl_PL: Wyślij ponownie powiadomienie e-mail do

en: Re-send payment link
pl_PL: Wyślij ponownie link do płatności

en: Redirect URI
pl_PL: Przekieruj URL

en: Refuse
pl_PL: Odrzuć

en: Remember to set the mobile number of your staff members
pl_PL: Pamiętaj aby ustawić numer telefonu komórkowego pracownika

en: Remind the appointment to the client with an Email
pl_PL: Przypomnij klientowi o wizycie za pomocą wiadomości e-mail

en: Remind the appointment to the client with an SMS
pl_PL: Przypomnij klientowi o wizycie za pomocą SMS

en: Remind your booking at
pl_PL: Przypomnij o rezerwacji o

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Remove rule
pl_PL: Usuń zasadę

en: Reports
pl_PL: Raporty

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Reservation at [SALON NAME] has been modified
pl_PL: Rezerwacja w [NAZWA SALONU] została zmodyfikowana

en: Reservation has been modified
pl_PL: Rezerwacja została zmodyfikowana

en: Reservations
pl_PL: Rezerwacje

en: Reservations amount collected by a single customer
pl_PL: Kwoty rezerwacji zebrane przez pojedynczego klienta

en: Reservations and revenues
pl_PL: Rezerwacje i dochody

en: Reservations and revenues by assistants
pl_PL: Rezerwacje i dochody według pracowników

en: Reservations and revenues by services
pl_PL: Rezerwacje i dochody według usług

en: Reservations collected by a single customer
pl_PL: Rezerwacje zebrane przez jednego klienta

en: Reservations history
pl_PL: Historia rezerwacji

en: Reservations in the selected time range
pl_PL: Rezerwacje w wybranym czasie

en: Reservations made and value
pl_PL: Dokonane rezerwacje i ich wartość

en: Reservations per month
pl_PL: Rezerwacje miesięcznie

en: Reservations per week
pl_PL: Rezerwacje tygodniowo

en: Reset completed with success
pl_PL: Przywracanie powiodło się

en: Reset settings
pl_PL: Przywróć ustawienia domyślne

en: Returning customer?
pl_PL: Jestem stałym klientem

en: Rollback database
pl_PL: Cofnij aktualizację bazy danych

en: Rollback to %s version
pl_PL: Cofnij aktualizacje do wersji %s

en: Rule
pl_PL: Reguła

en: Run the updater
pl_PL: Uruchom aktualizator

en: SERVICES
pl_PL: USŁUGI

en: SMS Notifications service
pl_PL: Usługa powiadomień SMS

en: SMS Test console
pl_PL: Konsola testowa SMS

en: SMS Timing
pl_PL: Czas SMS

en: SMS Verification
pl_PL: Weryfikacja SMS

en: SMS Verification service <span>Ask users to verify their identity with an SMS verification code</span>
pl_PL: Weryfikacja SMS. Proś użytkowników o weryfikację ich tożsamości za pomocą SMS

en: SMS sent successfully.
pl_PL: Wysłanie SMS powiodło się

en: SMS services
pl_PL: Usługi SMS

en: SMS will be sent to your customer and a staff member
pl_PL: SMS zostanie wysłany do klienta i pracownika.

en: SORRY! This slot is no more available
pl_PL: PRZEPRASZAM! Ten slot nie jest już dostępny

en: Salon Assistant
pl_PL: Pracownik salonu

en: Salon Booking
pl_PL: Rezerwacje salonu

en: Salon Booking plugin is about to expire buy now a license
pl_PL: Twoja licencja Salon Booking niedługo straci swoją ważność. Odnów swoją licencję teraz.

en: Salon Booking weekly report
pl_PL: Raport tygodniowy Salon Booking

en: Salon Calendar
pl_PL: Kalendarz salony

en: Salon Customers
pl_PL: Klienci salonu

en: Salon Data Update Required
pl_PL: Wymagana jest aktualizacja danych salonu

en: Salon Discount
pl_PL: Kod rabatowy

en: Salon Reports
pl_PL: Raporty salonu

en: Salon Service
pl_PL: Usługi salonu

en: Salon Settings
pl_PL: Ustawienia salonu

en: Salon Tools
pl_PL: Narzędzia salonu

en: Salon address
pl_PL: Adres salonu

en: Salon contact e-mail
pl_PL: E-mail kontaktowy salonu

en: Salon customer
pl_PL: Klient salonu

en: Salon information
pl_PL: Informacje

en: Salon staff
pl_PL: Pracownicy salonu

en: Salon telephone number
pl_PL: Nr. telefonu salonu

en: Saturday
pl_PL: Sobota

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Search Assistants
pl_PL: Przeszukaj pracowników

en: Search Bookings
pl_PL: Przeszukaj rezerwację

en: Search Discounts
pl_PL: Szukaj zniżek

en: Search Service Category
pl_PL: Przeszukaj kategorie usług

en: Search Services
pl_PL: Przeszukaj usługi

en: Search customers
pl_PL: Szukaj klientów

en: Search for existing users
pl_PL: Wyszukaj istniejącego użytkownika

en: Second shift
pl_PL: Druga zmiana

en: Secondary
pl_PL: Podporządkowana usługa

en: Secret key
pl_PL: Sekretny klucz

en: Select a column
pl_PL: Wybierz kolumnę

en: Select a day
pl_PL: Wybierz dzień

en: Select a page where to redirect your users after booking completition.
pl_PL: Wybierz stronę na którą ma zostać przekierowany klient po ukończeniu rezerwacji.

en: Select a page where your users view their bookings.
pl_PL: Wybierz stronę na której użytkownicy mogą przeglądać swoje rezerwacje.

en: Select a page with the booking form.
pl_PL: Wybierz stronę z formularzem rezerwacyjnym

en: Select a service
pl_PL: Wybierz usługę

en: Select an assistant
pl_PL: Wybierz pracownika

en: Select an hour
pl_PL: Wybierz godzinę

en: Select for each column the corresponding one inside your file.
pl_PL: Zaznacz i dopasuj do kolumn zawartych w Twoim pliku.

en: Select one or more days of the week where the discount is valid
pl_PL: Wybierz jeden lub więcej dzień tygodnia, w których kod rabatowy obowiązuje

en: Select or search one or more services
pl_PL: Zaznacz lub wyszukaj jedną lub więcej usług

en: Select parent services
pl_PL: Wybierz usługę wyższego poziomu

en: Select this Option if you want to hide all prices from the front end.<br/>Note: Online Payment will be disabled.
pl_PL: Zaznacz tą opcję jeżeli chcesz ukryć ceny usług.<br/> Pamiętaj, że możliwość płatności online zostanie zablokowana.

en: Select this if you want this service considered as secondary level service
pl_PL: Zaznacz jeżeli chcesz aby ta usługa była podrzędna względem usługi wyższego poziomu

en: Select this option if you want to automatically cancel unpaid reservations.
pl_PL: Zaznacz tą opcję jeżeli chcesz automatycznie odwoływać nieopłacone rezerwacje.

en: Select this option if you want your users able to cancel a booking from the front-end.
pl_PL: Zaznacz tą opcję jeżeli chcesz aby użytkownicy po zalogowaniu się na swoje konto mogli odwołać rezerwację.

en: Select this option to add an OFF interval between two sequencial reservations
pl_PL: Zaznacz, aby automatycznie dodać przerwę pomiędzy dwoma rezerwacjami następującymi jedno po drugim.

en: Select this option to manually confirm each booking.
pl_PL: Zaznacz tą opcję aby ręcznie zatwierdzać każdą rezerwację.

en: Select your assistant
pl_PL: Wybierz pracownika

en: Select your assistants
pl_PL: Wybierz pracowników

en: Select your favorite booking form layout
pl_PL: Wybierz układ formularzu rezerwacji który Ci się podoba

en: Select your favourite booking system mode.
pl_PL: Wybierz tryb rezerwacji który odpowiada Ci najbardziej.

en: Select your favourite date and time format. Do you need another format? Send an email to support@wpchef.it
pl_PL: Wybierz właściwy format daty i czasu. Potrzebujesz formatu niewidocznego na liście? Wyślij wiadomość na adres support@wpchef.it

en: Select your service provider
pl_PL: Wybierz dostawcę usług

en: Selecting this option the booking process will follow this order: A - Services B - Assistants C - Date/Time
pl_PL: PO zaznaczeniu kroki rezerwacji pojawią się w następującej kolejności A - Usługi, B - Pracownicy, C - Data/Godzina

en: Send
pl_PL: Wyslij

en: Send SMS notification on new bookings
pl_PL: Wyślij powiadomienie SMS dot. nowych rezerwacji

en: Send an SMS to selected attendant on new bookings
pl_PL: Wyślij SMS wybranemu pracownikowi odnośnie nowych rezerwacji

en: Send your review
pl_PL: Wyślij ocenę

en: Sender's number
pl_PL: Imię nadawcy

en: Service
pl_PL: Usługa

en: Service Category
pl_PL: Kategoria usług

en: Service Description
pl_PL: Opis Usługi

en: Service break
pl_PL: Przerwa serwisowa

en: Service description
pl_PL: Opis usługi

en: Service details
pl_PL: Szczegóły usług

en: Service draft updated.
pl_PL: Szkic usługi został zaktualizowany

en: Service published.
pl_PL: Usługa została opublikowana

en: Service restored to revision from %s
pl_PL: Usługa przywrócona do wpisu z %s

en: Service saved.
pl_PL: Usługa została zapisana

en: Service scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
pl_PL: Usługa została zaplanowana na %1$s

en: Service submitted.
pl_PL: Usługa została przypisana

en: Service updated.
pl_PL: Usługa została zaktualizowna.

en: Services
pl_PL: Usługi

en: Services & Attendants
pl_PL: Usługi i pracownicy

en: Services Archive
pl_PL: Archiwum usług

en: Services booked
pl_PL: Zarezerwowane usługi

en: Services booked per single reservation
pl_PL: Usługi zamówione w trakcie pojedynczej rezerwacji

en: Services selection limit
pl_PL: Ogranicz ilość wybieranych usług

en: Services to be booked simultaneously
pl_PL: Usługi które można rezerwować jednocześnie

en: Session average duration
pl_PL: Przeciętny czas trwania sesji

en: Set one or more rules for your holidays.<br /> Users will not be able to make reservation during these periods
pl_PL: Ustaw jedną lub więcej reguł dla dni wolnych w Twojej firmie. Użytkownicy nie mogą dokonywać rezerwacji w dni wolne.

en: Set rating and comment
pl_PL: Ustaw oceny i komentarze

en: Set the time range to complete the online payment.
pl_PL: Określ ramy czasowe na dokonanie płatności on-line.

en: Set these options carefully because it will affect the number of bookings you can accept for the same <strong>time/session</strong>.
pl_PL: Bądź ostrożny zmieniając te ustawienia: wpłyną one na ilość rezerwacji które jednocześnie możesz zaakceptować w czasie <strong>pojedynczej sesji</strong>

en: Set this option if you want to limit the number of services bookable during a single reservation.
pl_PL: Wybierz to ustawienie jeżeli chcesz ograniczyć ilość usług które można zarezerwować podczas pojedynczej wizyty.

en: Set your currency
pl_PL: Ustaw swoją walutę

en: Set your currency position
pl_PL: Określ gdzie pojawia się nazwa Twojej waluty

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings debug
pl_PL: Debuguj ustawienia

en: Settings import
pl_PL: Import ustawień

en: Settings updated successfully!
pl_PL: Aktualizacja ustawień ukończona pomyślnie

en: Skills
pl_PL: Umiejętności

en: Small
pl_PL: Mały

en: Something more?
pl_PL: Coś więcej?

en: Sorry, you cannot cancel this booking online. Please call %s
pl_PL: Niestety nie możesz odwołać tą rezerwację on-line. Prosimy o kontakt pod nr. telefonu %s

en: Staff member notification number
pl_PL: Numer telefonu pracownika

en: Start at
pl_PL: Zacznij o

en: Start on
pl_PL: Rozpocznij o

en: Start typing the name or email
pl_PL: Zacznij wpisywać imię lub e-mail

en: Start week on
pl_PL: Wybierz pierwszy dzień tygodnia

en: Stripe account informations
pl_PL: Dane konta Stripe

en: Submit a review
pl_PL: Wyślij opinie

en: Subtotal
pl_PL: Razem

en: Sunday
pl_PL: Niedziela

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Synchronize Bookings
pl_PL: Synchronizuj rezerwacje

en: TOTAL PRICE
pl_PL: RAZEM

en: Telephone
pl_PL: Telefon

en: Terms & conditions
pl_PL: Warunki korzystania

en: Test sms sent with success
pl_PL: Wysłanie testowego SMS powiodło się

en: Text color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Thank you for your review. It will help us improving our services.
pl_PL: Dziękujemy za wystawienie oceny. Pomoże nam ona w doskonaleniu jakości naszych usług.

en: Thank you page
pl_PL: Strona z podziękowaniem za dokonanie rezerwacji

en: The <strong>most booked assistants</strong> have been:
pl_PL: <strong>Najczęściej rezerwowany pracownik/pracownica</strong> to:

en: The <strong>most booked services</strong> have been:
pl_PL: <strong>Najczęściej rezerwowaną usługa</strong> to:

en: The booking has been cancelled
pl_PL: Rezerwacja została odwołana

en: The choice of assistant is not provided for this service
pl_PL: Brak możliwości wyboru pracownika dla tej usługi

en: The date is too far, the maximum allowed is:
pl_PL: Data jest zbyt odległa, maksymalna dozwolona to:

en: The date is too near, the minimum allowed is:
pl_PL: Data jest zbyt blisko, minimalna dozwolona to:

en: The most booked day of the week has been <strong>%s</strong> when you received <strong>%s reservations</strong>.
pl_PL: Najbardziej popularnym dniem tygodnia był <strong>%s</strong> W tym dniu otrzymałeś <strong>%s rezerwacji</strong>.

en: The payment is failed, please try again.
pl_PL: Płatność nie powiodła się. Proszę spróbować jeszcze raz.

en: The service for %s is currently full
pl_PL: Usługa dla %s jest obecnie zapełniona

en: There are no time slots available for this period - Please select a  different hour
pl_PL: W tym okresie niema dostępnych terminów. Proszę wybierz inną godzinę

en: There are no time slots available today - Please select a different day
pl_PL: Brak wolnych terminów. Proszę wybierz inny termin

en: This Month
pl_PL: Bieżący miesiąc

en: This Quarter
pl_PL: Bieżący kwartał

en: This Week
pl_PL: Bieżący tydzień

en: This Year
pl_PL: Bieżący rok

en: This allows Wordpress users with Editor role to manage the Salon Booking section.
pl_PL: To ustawienie pozwala edytorom w Wordpress przyznać uprawnienia administracyjne w Salon Booking

en: This allows loading steps via ajax for a more smooth booking form transition.
pl_PL: To ustawienie pozwala ładować kolejne etapy rezerwacji poprzez AJAX, dzięki czemu korzystanie z formularza rezerwacyjnego odbywa się bardziej płynnie.

en: This assistant is full at %s
pl_PL: ten pracownik niema wolnych godzin w %s

en: This assistant is not available for the selected service
pl_PL: Ten pracownik nie może wykonać usługi

en: This attendant is unavailable
pl_PL: Ten pracownik jest niedostępny

en: This booking waits for confirmation!
pl_PL: Ta rezerwacja oczekuje na zatwierdzenie

en: This coupon is not valid for selected services
pl_PL: Ten kupon jest niepoprawny dla wybranych usług

en: This coupon is not valid on %s
pl_PL: Ten kupon jest niepoprawny dla %s

en: This coupon was applied maximum number of times
pl_PL: Ten kupon został wykorzystany maksymalną dozwoloną ilość razy

en: This is a
pl_PL: To jest

en: This is an e-mail confirmation of your booking at
pl_PL: To jest potwierdzenie e-mail Twojej rezerwacji w

en: This is an e-mail notification of a new booking
pl_PL: To jest powiadomienie e-mail dotyczące nowej rezerwacji

en: This is where bookings are stored.
pl_PL: Tu są przechowywane rezerwacje

en: This rule represents your open and close days, your open and close shift. Set carefully as it will affect your reservation system.
pl_PL: Ta reguła określa robocze i wolne dni i godziny w Twoim salonie. Zaleca się ostrożność gdyż te ustawienia wpłyną na Twój system rezerwacji.

en: This service is exclusive. Please remove other services.
pl_PL: Ta usługa jest ekskluzywna. Usuń inne usługi.

en: This service is not available with exclusive service.
pl_PL: Ta usługa nie jest dostępna z usługą ekskluzywną.

en: This service is unavailable
pl_PL: Ta usługa jest niedostępna

en: This service is unavailable w/o parent service
pl_PL: Ta usługa jest niedostępna bez nadrzędnej usługi

en: This service is unavailable w/o primary service in the same category
pl_PL: Ta usługa jest niedostępna bez usługi głównej w tej samej kategorii

en: This week you've got <strong>%s new online customers</strong>.
pl_PL: W tym tygodniu pozyskałeś <strong>%s nowych klientów on-line</strong>

en: Thousand separator
pl_PL: Separator tysięczny

en: Thumbnail
pl_PL: Miniatura

en: Thursday
pl_PL: Czwartek

en: Time
pl_PL: Czas

en: Time Format
pl_PL: Format godziny

en: Time in advance
pl_PL: Z jaki wyprzedzeniem

en: Timing
pl_PL: Ramy czasowe

en: To
pl_PL: Do

en: To confirm your booking click on the button and complete the payment
pl_PL: Aby potwierdzić rezerwację kliknij przycisk i dokonaj płatności

en: To get the list of your Google Calendar you need to log-in with Google OAuth. At the moment you are not logged-in.
pl_PL: Aby uzyskać listę swoich kalendarzy Google powinieneś zalogować się za pomocą Google OAuth. Obecnie nie jesteś zalogowany.

en: To use all the SMS features you need an active account with Plivo o Twilio providers. <br /><br />Please read carefully their documentation about how to properly set the options.
pl_PL: Aby wykorzystać wszystkie właściwości SMS niezbędne jest posiadanie konta w serwisach Pivio lub Twilio. <br/><br/> Zaleca się zapoznanie się z dokumentacją dostarczoną przez te serwisy

en: To use this feature you need to generate an OAuth Client ID on Google Developers Console. Click on "i" icon to get more information on this feature.
pl_PL: Aby Używać tej funkcji powinieneś wygenerować ID klienta Oauth w Google Developers Console.  Kliknij na ikonkę z napisem "i" aby dowiedzieć się więcej.

en: To use this payment method you need an account with Stripe.
pl_PL: Musisz posiadać konto w Stripe aby skorzystać z tej metody płatności.

en: Today
pl_PL: Dziś

en: Tools
pl_PL: Narzedzia

en: Top customers
pl_PL: Najlepsi klienci

en: Total
pl_PL: Razem

en: Total Reservations
pl_PL: Razem za rezerwacje

en: Total amount
pl_PL: Razem do zapłaty

en: Total usage ( %d )
pl_PL: Suma wykorzystanych ( %d )

en: Trunk trailing 0 prefix
pl_PL: Prefiks 0

en: Tuesday
pl_PL: Wtorek

en: Type
pl_PL: Rodzaj

en: Type a message for your customer
pl_PL: Wprowadź wiadomość do klienta

en: Type the amount of this discount
pl_PL: Wpisz wartość dla tego kodu rabatowego

en: Unit per hour
pl_PL: Jednostki na godzinę

en: Unpaid reservations
pl_PL: Nieopłacone rezerwacje

en: Until
pl_PL: Do

en: Update Service Category
pl_PL: Aktualizuj kategorie usług

en: Update Settings
pl_PL: Zaktualizuj ustawienia

en: Update completed with success
pl_PL: Aktualizacja zakończona powodzeniem

en: Upload your logo
pl_PL: Załaduj swoje logo

en: Use a number to give this service an order of execution compared to the other services.
pl_PL: Użyj liczb by nadać tej usłudze kolejność wykonywania względem innych usług

en: Use a transparent png file
pl_PL: Użyj przezroczystego pliku .png

en: Use it in case of conflicts with your theme
pl_PL: Zaznacz tą funkcje w razie gdyby pojawiły się problemy z motywem

en: Use this console just to test your SMS services. Fill the destination number without the country code, write a text message and click "Update settings" to send an SMS.
pl_PL: Używaj tej konsoli wyłącznie dla celów testowych ustawień SMS. Podaj numer odbiorcy bez kody kierunkowego kraju, napisz wiadomość i kliknij "Zaktualizuj ustawienia" aby wysłąc SMS.

en: Use this field to provide your customers important infos about terms and conditions of their reservation.
pl_PL: Wykorzystaj to pole aby przekazać swoim klientom ważne informacje odnośnie warunków rezerwacji.

en: Use this if your column is at least 400px width
pl_PL: Użyj ten układ jeżeli Twoja kolumna ma co najmniej 400px szerokości

en: Use this if your column is at least 600px width
pl_PL: Użyj ten układ jeżeli Twoja kolumna ma co najmniej 600px szerokości

en: Use this if your column is at least 900px width
pl_PL: Użyj ten układ jeżeli Twoja kolumna ma co najmniej 900px szerokości

en: Use this link to move the user directly to the booking page with the service already selected.
pl_PL: Użyj tego odnośnika aby przenieść użytkownika bezpośrednio na stronę z zaznaczoną określoną usługą.

en: Use this option to control the form fields to checkout
pl_PL: Użyj tego ustawienia aby określić zawartość formularza

en: Use this option to restore all the original settings. All your actual settings will be lost. <br />This operation can't be undone.
pl_PL: Użyj tej opcji aby przywrócić ustawienia domyślne wtyczki. Wszystkie Twoje ustawienia zostaną utracone. <br /> Ta operacja nie może zostać cofnięta.

en: User booking cancellation
pl_PL: Odwołanie rezerwacji użytkownika

en: User name
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: User not found
pl_PL: Użytkownik nie został odnaleziony

en: User updated
pl_PL: Użytkownik został zaktualizowany

en: Users can select more than one assistants for their booked services. Please set with care the "execution order" inside your services section.
pl_PL: Klienci mogą wybrać więcej niż jednego pracownika dla wykonania usługi. Ustaw dokładnie kolejność wykonywania w rozdziale "Usługi".

en: Users once logged in inside the MY ACCOUNT BOOKING page will be able to see the list of their upcoming reservations and eventually Cancel them. An email notification will be sent to you and to the customers.
pl_PL: Po zalogowaniu do strony ze swoimi rezerwacjami klient będzie miał możliwość przeglądania listy nadchodzących wizyt oraz odwołania ich. Zarówno ty jak i klient zostaniecie powiadomieni o odwołaniu rezerwacji za pomocą wiadomości e-mail.

en: Valid from
pl_PL: Ważny od

en: View Assistant
pl_PL: Pokaż pracownika

en: View Booking
pl_PL: Pokaż rezerwację

en: View Discount
pl_PL: Zobacz rabat

en: View Service
pl_PL: Pokaż usługę

en: View this booking into administration.
pl_PL: Przeglądaj tą rezerwację jako administratior

en: We are unavailable at:
pl_PL: Jesteśmy niedostępni w:

en: We have sent an SMS text on your mobile phone.
pl_PL: Wysłaliśmy SMS na podany przez Ciebie numer.

en: We hope to see you again at
pl_PL: Mam nadzieję że wrócisz do

en: We received the payment for your booking.
pl_PL: Otrzymaliśmy płatność za Twoją rezerwację

en: We'll send a message two days before the <strong>next estimated booking</strong>
pl_PL: Wyślij wiadomość za 2 dni przed <strong>następnym szacowanym terminem wizyty</strong>

en: Wednesday
pl_PL: Środa

en: Week
pl_PL: Tydzień

en: Weekly
pl_PL: Co tydzień

en: Welcome back %s!
pl_PL: Witamy ponownie %s!

en: Well done! Your import has been successfully completed.
pl_PL: Świetna robota! Importowanie zakończone sukcesem.

en: What do you need?
pl_PL: Napisz czego potrzebujesz?

en: When
pl_PL: Termin

en: When do you want to come?
pl_PL: Kiedy planujesz nas odwiedzić?

en: YES
pl_PL: TAK

en: Year
pl_PL: Rok

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Yesterday
pl_PL: Wczoraj

en: You already selected service at
pl_PL: Już wybrałeś usługę w

en: You applied this coupon maximum number of times
pl_PL: Wykorzystałeś kupon maksymalną ilość razy

en: You are going to reach the bookings limit for the Salon Booking free version. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Please upgrade Salon Booking to a PRO version</a>.
pl_PL: Niedługo wykorzystasz limit rezerwacji darmowej wersji Saloon Booking. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Zakup proszę licencje Salon Booking PRO</a>.

en: You can select up to %d items
pl_PL: Możesz wybrać do %d usług

en: You can use [DATE], [TIME], [SALON NAME]
pl_PL: Możesz użyć znaczników [DATE] (wstawia datę), [TIME] (wstawia czas), [SALON NAME] (wstawia nazwę salonu)

en: You can use [NAME], [SALON NAME]
pl_PL: Możesz użyć znaczników [NAME] (wstawia imię pracownika), [SALON NAME] (wstawia nazwę salonu)

en: You can use this dynamic tags: [NAME], [SALON NAME]
pl_PL: Możesz używać znaczników dynamicznych: [NAME] (wstawia imię pracownika), [SALON NAME] (wstawia nazwę salonu)

en: You cannot modify this taxonomy.
pl_PL: Nie możesz zaktualizować tej taksonomię

en: You don't have access
pl_PL: Nie masz dostępu

en: You don't have permissions
pl_PL: Nie masz uprawnień

en: You don't have upcoming reservations, do you want to re-schedule your last appointment with us?
pl_PL: Nie masz żadnych nadchodzących rezerwacji. Czy chcesz ponowić swoją ostatnią rezerwację?

en: You have <strong>%s</strong> to complete your payment before this reservation being canceled
pl_PL: Pozostało Ci <strong>%s</strong>na dokonanie płatności zanim Twoja rezerwacja zostanie odwołana.

en: You have <strong>%s</strong> to complete your payment before this reservation is canceled
pl_PL: Uwaga! W celu rezerwacji terminu wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 20 zł, płatności możesz dokonać online, szybkim przelewem. Jeśli nie dokończysz płatności Twoja rezerwacja po <strong> %s </strong> zostanie automatycznie usunięta z naszego systemu.

en: You have entered the wrong data
pl_PL: Wprowadzone dane są niepoprawne

en: You must choose at least one service
pl_PL: Musisz wybrać co najmniej 1 usługę

en: You need to choose which kind of booking algorithm want to use for your salon. Click over "i" icon to get more information about this option.
pl_PL: Musisz wybrać jaki rodzaj algorytmu rezerwacji chcesz używać w swoim salonie. kliknij na ikonkę z literą "i" aby uzyskać więcej informacji.

en: You need to match your CSV file data with Salon Booking database
pl_PL: Musisz dopasować dane w swoim pliku .csv z bazą danych Salon Booking

en: You received a total of <strong>%s online reservations ( %s )</strong>, <strong>%s of them have been paid online ( %s )</strong> and <strong>%s have been paid later ( %s )</strong>.
pl_PL: Otrzymałeś łącznie <strong>%s rezerwacji on-line ( %s )</strong>, <strong>%s z nich zostało opłacone on-line ( %s )</strong> a <strong>%s zostało opłaconych w czasie wizyty ( %s )</strong>.

en: You will receive a confirmation of your booking by email.
pl_PL: Otrzymasz potwierdzenie rezerwacji na swój adres e-mail

en: Your Google calendars
pl_PL: Twoje kalendarze Google

en: Your PayPal account e-mail
pl_PL: Adres E-mail Twojego konta PayPal

en: Your booking is completed
pl_PL: Twoje rezerwacja została zakończona

en: Your booking is pending
pl_PL: Twoja rezerwacja jest w trakcie realizacji

en: Your booking is pending, please await our confirmation.
pl_PL: Twoja rezerwacja jest przetwarzana, proszę czekać na potwierdzenie.

en: Your customer <strong>%s</strong> has been the most valuable one <strong>spending %s</strong> of your services.
pl_PL: Twoim najbardziej wartościowym klientem został %s który wydał u Ciebie %s

en: Your free version is expired - upgrade to PRO
pl_PL: Twoja darmowa wersja straciła ważność. Proszę aktualizuj do wersji PRO.

en: Your free version is expired. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Please upgrade Salon Booking to a PRO version</a>.
pl_PL: Termin ważności bezpłatnej wersji skończył się. proszę o wykupienie wersji PRO

en: Your payment has not been completed
pl_PL: Twója płatność nie została ukończona

en: Your reservation at [SALON NAME] has been modified
pl_PL: Twoja rezerwacja w [SALON NAME] został zmodyfikowana

en: Your salon name
pl_PL: Nazwa Twojego salonu

en: Your telephone number is verified
pl_PL: Twój telefon został zweryfikowany pomyślnie

en: Your verification code is not valid
pl_PL: Twój kod weryfikujący jest niepoprawny

en: already paid as deposit
pl_PL: już zapłacono jako zadatek

en: always
pl_PL: zawsze

en: at
pl_PL: w

en: available left
pl_PL: dostępne po lewej

en: belong to the same category
pl_PL: należy do tej samej kategorii

en: booking request.
pl_PL: prośbę o rezerwację.

en: booking settings are updated
pl_PL: Ustawienia rezerwacji są aktualizowane

en: bookings
pl_PL: rezerwacje

en: by Email
pl_PL: przez e-mail

en: by SMS
pl_PL: przes SMS

en: checking availability
pl_PL: sprawdzam dostępność

en: checkout as a guest
pl_PL: rezerwuj jako gość

en: checkout settings are updated
pl_PL: Ustawienia wymeldowania są aktualizowane

en: customize colors of the salon shortcode.
pl_PL: Zmieniaj kolory elementów wtyczki

en: day
pl_PL: dzień

en: days
pl_PL: dni

en: digit a customer name
pl_PL: szukaj po imieniu klienta

en: digit your verification code
pl_PL: twój kod weryfikujący

en: don't forget your reservation at
pl_PL: nie zapomnij o rezerwacji w

en: download a csv sample file
pl_PL: Pobierz przykładowy plik .csv

en: drag your csv file here to import assistants
pl_PL: Przeciągnij i upuść tutaj swój plik .csv aby zaimportować pracowników

en: drag your csv file here to import customers
pl_PL: Przeciągnij i upuść tutaj swój plik .csv aby zaimportować klientów

en: drag your csv file here to import services
pl_PL: Przeciągnij i upuść tutaj swój plik .csv aby zaimportować usługi

en: e-mail
pl_PL: E-mail

en: e-mail can't be empty
pl_PL: Pole "e-mail" nie może pozostać puste

en: e-mail is not valid
pl_PL: Niewłaściwy e-mail

en: entire amount (disabled)
pl_PL: podaj wartość (wyłączone)

en: fill the fields and update settings
pl_PL: wypełnij pola i zaktualizuj ustawienia

en: fill this field
pl_PL: wypełnij to pole

en: filter by service
pl_PL: filtruj usługi

en: fixed
pl_PL: określona

en: free
pl_PL: Bezpłatne

en: from
pl_PL: od

en: general settings are updated
pl_PL: Ogólne ustawienia są aktualizowane

en: half hour
pl_PL: pół godziny

en: has booked at
pl_PL: zarezerwowano w

en: has submitted a new review on his last visit at
pl_PL: wysłał nową opinię po swojej ostatniej wizycie w

en: hour
pl_PL: godzina

en: hours
pl_PL: godziny

en: hrs
pl_PL: godziny

en: is child of selected service
pl_PL: jest podrzędny względem wybranej usługi

en: key in your coupon code
pl_PL: wpisz kod rabatowy

en: loading
pl_PL: ładowanie

en: log-in with Facebook
pl_PL: Zaloguj się przez Facebook

en: mns
pl_PL: minuty

en: month
pl_PL: miesiąc

en: months
pl_PL: miesiące

en: n.a.
pl_PL: niedostępne

en: no account will be created
pl_PL: nie utworzymy dla Ciebie konta

en: no users found
pl_PL: użytkownik nie został odnaleziony

en: not avalable yet
pl_PL: Tymczasowo niedostępne

en: on
pl_PL: dnia

en: on left side
pl_PL: Po lewej

en: on right side
pl_PL: po prawej

en: or
pl_PL: lub

en: password can't be empty
pl_PL: Pole "Hasło" nie może pozostać puste

en: payments settings are updated
pl_PL: Ustawienia płatności są aktualizowane

en: please, drop us some lines to understand if your expirience has been  in line  with your expectrations
pl_PL: Napisz kilka słów abyśmy wiedzieli czy spodobało Ci się u nas i czy spełniliśmy Twoje oczekiwania

en: remember to customize your settings
pl_PL: Pamiętaj by dostosować swoje ustawienia

en: remove this image
pl_PL: Usuń ten obraz

en: revenue
pl_PL: przychód

en: select a day
pl_PL: wybierz dzień

en: select an hour
pl_PL: wybierz godzinę

en: select one or more services
pl_PL: wybierz jedną lub więcej usług

en: specify the amount without currency symbol
pl_PL: ustaw wartość bez symbolu waluty

en: style settings are updated
pl_PL: ustawienia stylów są aktualizowane

[ctx: taxonomy general name]
en: Service Categories
pl_PL: Kategorie usług

[ctx: taxonomy singular name]
en: Service Category
pl_PL: Kategoria usługi

en: test (sms code is sent by mail to the admin)
pl_PL: test (kod SMS jest wysyłany mailem do administratora)

en: the following booking at %s has been canceled
pl_PL: rezerwacja nr %s została anulowana

en: to
pl_PL: do

en: try again
pl_PL: spróbuj jeszcze raz

en: username can't be empty
pl_PL: Pole "Nazwa użytkownika" nie może pozostać puste

en: week
pl_PL: tydzień

en: weeks
pl_PL: tygodnie

en: years
pl_PL: lata

en: your customers
pl_PL: twoi klienci

en: | Booking ID
pl_PL: | ID rezerwacji
