Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to nl_NL translation catalogue (851 entries)

en:  hours
nl_NL: uur

en: %d hours and %d minutes
nl_NL: %d uur en %d minuten

en: 1 day
nl_NL: 1 dag

en: 1. Rollback your database to the %s version
nl_NL: 1. Herstel uw database naar versie %s

en: 3. Upload Salon Booking %s folder on your server
nl_NL: 3. Upload de folder Salon Booking versie %s naar uw server

en: <p>A new <strong>"Salon"</strong> section has been created into the left sidebar<br/>Three new pages has been created: "Booking", "Booking my account" and "Thank you page"<br/>We have also added some "services" and "bookings" for demo purpose. Feel free to delete them<br/>Go to <a href="/wp-admin/admin.php?page=salon-settings"><strong>"Salon > Settings"</strong></a>section to setup your Salon Booking System</p>
nl_NL: <p>Een nieuwe <strong>"Salon"</strong> sectie is toegevoegd aan de linker zijbalk.<br/>Drie nieuwe pagina's zijn aangemaakt: "Boeking", "Mijn Boekingsaccount" en "Bedankpagina".<br/>Er zijn ook enkele "behandelingen" en "boekingen" toegevoegd ter demonstratie. Voel u vrij deze te verwijderen.<br/>Ga naar de <a href="/wp-admin/admin.php?page=salon-settings"><strong>"Salon > Instellingen"</strong></a> sectie om uw Salon Booking systeem in te stellen.</p>

en: <strong>%s reservations has been canceled</strong> from your customers.
nl_NL: <strong>%s van de reserveringen</strong> zijn door uw klanten geannuleerd.

en: <strong>Congratulation!</strong> Salon Booking is now active.
nl_NL: <strong>Gefeliciteerd!</strong> Salon Booking is nu actief.

en: <strong>Do you want a 30% discount? <a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/" target="blank">INVITE YOUR FRIENDS!</a></strong></p>
nl_NL: Wilt u <strong>30 procent korting</strong>? <a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/" target="blank">Nodig uw vrienden uit!</a></p>

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
nl_NL: <strong>FOUT</strong>: Dit e-mailadres is al in gebruik, kies a.u.b. een andere.

en: <strong>The BASIC</strong> one sets a fixed duration for each booking and it doesn't care about the number and the duration of the booked services. <br />You are able to set a fixed duration using the "Session average duration" option.<br /><br /><strong>The ADVANCED</strong> mode is more complex and complete as it takes in count the duration of each services booked for every single reservation. <br />We suggest to use this one.<br /><br /> <strong>THE HIGH END</strong> allows you to control the availability of a single assistance assigned to a specific service at a specific time. <br /><br />But you need to set first for each services the "execution order". <br /><br /> Once done the system is able to know what time an assistant has been booked and how long he will be busy with a specific service. <br /><br />This method is very precise but could be a little bit strict in some cases. <br /><br />We suggest you to test it first on a development website.
nl_NL: De <strong>BASIS</strong> modus heeft een vaste tijdsduur voor iedere boeking en kijkt niet naar het aantal boekingen en de tijdsduur van geboekte behandelingen. <br />U kunt een vaste tijdsduur instellen bij de optie "Gemiddelde tijdsduur sessie". <br /><br />De <strong>UITGEBREIDE</strong> modus is meer complex en volledig, omdat deze de tijdsduur van iedere geboekte behandeling in beschouwing neemt voor iedere afzonderlijke reservering. <br />We raden deze modus aan.<br /><br />Met de modus <strong>GEAVANCEERD</strong> kunt u de beschikbaarheid van iedere afzonderlijke werknemer toewijzen aan specifieke behandelingen en tijden. <br /><br />Wel moet u voor iedere behandeling eerst een volgorde van uitvoeren instellen. <br /><br />Vervolgens is het systeem in staat om vast te stellen wanneer een werknemer geboekt is en hoe lang hij bezig is met een specifieke behandeling. <br /><br />Deze modus is erg precies, maar in sommige gevallen ook erg strict. <br /><br />Test deze modus altijd eerst op een ontwikkel site!

en: A database update is required for this version. Please make a back-up of your database before proceed.
nl_NL: Een database update is vereist voor deze versie. Maak a.u.b. een back-up van uw huidige database voor u verder gaat.

en: A very short description of this assistant. It is optional
nl_NL: Een korte beschrijving van de medewerker. Is optioneel.

en: A very short description of this service. It is optional
nl_NL: Een korte beschrijving van de behandeling. Is optioneel.

en: ASSISTANTS
nl_NL: MEDEWERKERS

en: Accept
nl_NL: Accepteer

en: Action
nl_NL: Actie

en: Active
nl_NL: Actief

en: Add Assistant
nl_NL: Toevoegen werknemer

en: Add Booking
nl_NL: Toevoegen Boeking

en: Add Customer
nl_NL: Toevoegen Nieuwe Klant

en: Add Discount
nl_NL: Korting toevoegen

en: Add New Assistant
nl_NL: Toevoegen nieuwe werknemer

en: Add New Booking
nl_NL: Voeg een nieuwe boeking toe

en: Add New Discount
nl_NL: Nieuwe korting toevoegen

en: Add New Service
nl_NL: Toevoegen Nieuwe Behandeling

en: Add New Service Category
nl_NL: Toevoegen nieuwe behandelingscategorie

en: Add Service
nl_NL: Toevoegen Behandeling

en: Add booking
nl_NL: Toevoegen boeking

en: Add new
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add new rule
nl_NL: Toevoegen nieuwe regel

en: Add service
nl_NL: Toevoegen behandeling

en: Address
nl_NL: Adres

en: Address can't be empty
nl_NL: Adres moet ingevuld zijn

en: Administration notes
nl_NL: Administratieve notities

en: Administration rule
nl_NL: Administratie regels

en: Advanced (evaluates also booking duration)
nl_NL: Uitgebreid (checkt ook de boekingsduur)

en: Advanced Discount System
nl_NL: Geavanceerd Kortingssysteem

en: After the last appointment
nl_NL: Na de laatste afspraak

en: Ajax steps <span>This allows loading steps via ajax</span>
nl_NL: Ajax stappen <span>Dit staat het inladen van stappen via Ajax toe</span>

en: All
nl_NL: Alle

en: All Service Categories
nl_NL: Alle behandlingscategorieën

en: All attendants
nl_NL: Alle medewerkers

en: All days
nl_NL: Alle dagen

en: All statuses
nl_NL: Alle statussen

en: All users name
nl_NL: Alle gebruikersnamen

en: Allow users to pay in advance using PayPal.
nl_NL: Stel gebruikers in staat om vooraf te betalen met PayPal.

en: Allow users to pay in advance.
nl_NL: Sta gebruikers toe vooraf te betalen

en: Always
nl_NL: Altijd

en: Amount
nl_NL: Bedrag

en: Amount of reservations
nl_NL: Hoogte van de reserveringen

en: An account will be automatically created
nl_NL: Er wordt automatisch een account aangemaakt

en: An assistant for selected services can't perform this service
nl_NL: De geselecteerde werknemer kan deze behandeling niet uitvoeren

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Apply from
nl_NL: Toepassen van

en: Are you satisfied by our <strong>Salon Booking plugin</strong>? <br />Consider to leave a 5 stars rating on wordpress.org
nl_NL: Bent u tevreden met onze <strong>Salon Booking plugin</strong>? <br />Laat dan een 5 sterren beoordeling achter op wordpress.org

en: Assistant
nl_NL: Werknemer

en: Assistant Description
nl_NL: Beschrijving Medewerker

en: Assistant Details
nl_NL: Werknemer details

en: Assistant Google Calendar
nl_NL: Werknemer Google kalender

en: Assistant description
nl_NL: Werknemer beschrijving

en: Assistant draft updated.
nl_NL: Werknemer concept bijgewerkt.

en: Assistant published.
nl_NL: Werknemer gepubliceerd

en: Assistant restored to revision from %s
nl_NL: Werknemer hersteld naar revisie van %s

en: Assistant saved.
nl_NL: Werknemer opgeslagen

en: Assistant scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
nl_NL: Werknemer ingeroosterd voor: <strong>%1$s</strong>

en: Assistant selection
nl_NL: Medewerker selectie

en: Assistant submitted.
nl_NL: Werknemer toegevoegd

en: Assistant updated.
nl_NL: Werknemer bijgewerkt

en: Assistants
nl_NL: Werknemers

en: Assistants Archive
nl_NL: Werknemers Archief

en: Assistants view
nl_NL: Werknemers weergave

en: Assistants will receive an e-mail when selected for a new booking.
nl_NL: Werknemers ontvangen een e-mail bij selectie voor een boeking.

en: Attendant
nl_NL: Werknemer

en: Attendant %s isn't available for %s service
nl_NL: Werknemer %s is niet beschikbaar voor %s

en: Attendant %s isn't available for %s service at %s
nl_NL: Werknemer %s is niet beschikbaar voor de %s behandeling op %s

en: Automatic discount
nl_NL: Automatische korting

en: Automatic discount settings
nl_NL: Automatische kortingsinstellingen

en: Automatic feedback reminder
nl_NL: Automatische beoordelingsherinnering

en: Automatic follow-up
nl_NL: Automatische follow-up

en: Automatically apply when the rules are met
nl_NL: Automatisch toepassen wanneer aan de voorwaarden is voldaan

en: Availability
nl_NL: Beschikbaarheid:

en: Availability mode
nl_NL: Beschikbaarheidsmodus

en: Availability:
nl_NL: Beschikbaarheid:

en: Available days checked and green.
nl_NL: Beschikbare dagen zijn aangeven in het groen

en: Avoid spam asking your users to verify their identity with an SMS verification code during the first registration.
nl_NL: Vermijd spam door uw gebruikers te vragen hun identiteit eenmalig te bevestigen via een SMS verificatie code.

en: BOOKING ID
nl_NL: BOEKING ID

en: Back
nl_NL: Terug

en: Background color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Basic (checks only the booking date)
nl_NL: Basis (checkt alleen de boekingsdatum)

en: Before the appointment
nl_NL: Voorafgaand aan de afspraak

en: Before to contact us for support please consider to look at these resources:
nl_NL: Voordat u contact met ons opneemt voor support, bekijk deze bronnen eens:

en: Book an appointment
nl_NL: Boek een afspraak

en: Book now
nl_NL: Boek nu

en: Booked services
nl_NL: Geboekte behandelingen

en: Booking
nl_NL: Boeking

en: Booking Actions
nl_NL: Boeking Acties

en: Booking Archive
nl_NL: Boeking Archief

en: Booking Canceled
nl_NL: Boeking geannuleerd

en: Booking Confirmation
nl_NL: Boekingsbevestiging

en: Booking Date
nl_NL: Boekingsdatum

en: Booking ID
nl_NL: Boeking ID

en: Booking My Account
nl_NL: Mijn Boekingsaccount

en: Booking Price
nl_NL: Boeking Prijs

en: Booking Review
nl_NL: Boeking Beoordeling

en: Booking Rule
nl_NL: Boeking regel

en: Booking Services
nl_NL: Boeking Behandelingen

en: Booking URL
nl_NL: Boeking URL

en: Booking amount
nl_NL: Boekingsbedrag

en: Booking cancellation
nl_NL: Boeking annulering

en: Booking confirmation
nl_NL: Boeking bevestigd

en: Booking confirmed
nl_NL: Boeking bevestigd

en: Booking date
nl_NL: Boekingsdatum

en: Booking details
nl_NL: Boeking details

en: Booking discount
nl_NL: Boekingskorting

en: Booking draft updated.
nl_NL: Boeking concept bijgewerkt.

en: Booking history
nl_NL: Boekingsgeschiedenis

en: Booking is not available at the moment, please contact us at
nl_NL: Online boeken is momenteel helaas niet mogelijk, bel of mail ons:

en: Booking manual confirmation
nl_NL: Boeking handmatig bevestigen

en: Booking notes
nl_NL: Boeking notities

en: Booking number
nl_NL: Boekingsnummer

en: Booking page
nl_NL: Boekingspagina

en: Booking published.
nl_NL: Boeking gepubliceerd

en: Booking restored to revision from %s
nl_NL: Boeking hersteld naar reviesie van %s

en: Booking saved.
nl_NL: Boeking bewaard

en: Booking scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
nl_NL: Boeking gepland voor: <strong>%1$s</strong>.

en: Booking statistics
nl_NL: Boeking statistieken

en: Booking status
nl_NL: Boeking status

en: Booking submitted.
nl_NL: Boeking verstuurd

en: Booking summary
nl_NL: Boekingsoverzicht

en: Booking time range <span>Define the time range in wich customers may book an appointment</span><
nl_NL: Boeking tijdsbestek <span>Stel een tijdsbestek in waarbinnen klanten een afspraak mogen maken</span><

en: Booking updated.
nl_NL: Boeking bijgewerkt

en: Booking was rated
nl_NL: Boeking is beoordeeld

en: Bookings
nl_NL: Boekingen

en: Bookings status legend
nl_NL: Legenda boekingsstatus

en: CREATED
nl_NL: AANGEMAAKT

en: CSS on front-end
nl_NL: CSS in front-end

en: CUSTOMER EMAIL
nl_NL: KLANT EMAIL

en: CUSTOMER NAME
nl_NL: KLANT NAAM

en: CUSTOMER PHONE
nl_NL: KLANT TELEFOON

en: Calculate total
nl_NL: Bereken totaalbedrag

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Calendar is not configured
nl_NL: Kalender is niet geconfigureerd

en: Calendars
nl_NL: Kalenders

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: Cancel booking
nl_NL: Annuleer boeking

en: Canceled
nl_NL: Geannuleerd

en: Cancellation disabled
nl_NL: Annuleren uitgeschakeld

en: Cannot create tmp file
nl_NL: Kan tmp bestand niet aanmaken

en: Cannot write to tmp file
nl_NL: Kan niet schrijven naar tmp bestand

en: Change booking form steps order
nl_NL: Verander de volgorde in het boekingsformulier

en: Change order
nl_NL: Verander volgorde

en: Check this box if you want to enable the Discount section
nl_NL: Vink aan indien u de Kortingen sectie wilt activeren

en: Check this option to test PayPal payments
    using your PayPal Sandbox account.
nl_NL: Selecteer deze optie om PayPal betalingen
    via uw PayPal Sandbox account te testen.

en: Check this option to test PayPal payments using your PayPal Sandbox account.
nl_NL: Selecteer deze optie om PayPal betalingen via uw PayPal Sandbox account te testen.

en: Checkout
nl_NL: Uitchecken

en: Checkout as a guest
nl_NL: Uitchecken als gast

en: Checkout form fields
nl_NL: Uitcheck formuliervelden

en: Checkout options
nl_NL: Uitcheck opties

en: Choose among your Calendars
nl_NL: Kies uit uw kalenders

en: Choose an assistant for me
nl_NL: Kies een werknemer voor mij

en: Choose the one that best fits your page
nl_NL: Kies degene die het beste bij uw website pagina past

en: Click here to approve
nl_NL: Klik hier om goed te keuren

en: Click on this button to send us your feedback
nl_NL: Klik op deze knop om ons uw feedback te sturen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Code to be used
nl_NL: Te gebruiken code

en: Complete
nl_NL: Voltooid

en: Confirm your password
nl_NL: Bevestig uw wachtwoord

en: Confirmed
nl_NL: Bevestigd

en: Consider that this option will affect the availability of your staff members that you have associated with this service.
nl_NL: Hou er rekening mee dat deze optie mogelijk effect heeft op de beschikbaarheid van de werknemers die u heeft geassocieerd met deze behandeling.

en: Contacts
nl_NL: Contact

en: Copy and paste into a text file the informations of this field and provide them to Salon Booking support.
nl_NL: Kopieer de informatie in dit veld, plak deze in een tekstbestand en stuur het bestand naar Salon Booking support.

en: Copy and paste into this field settings of the plugin to import settings into the current wordpress install.
nl_NL: Plak in dit veld plugin instellingen, om deze te importeren in de huidige WordPress installatie

en: Copy this code and give it to your customers
nl_NL: Kopieer deze code en geef deze aan uw klanten

en: Country code
nl_NL: Landnummer

en: Coupon expired
nl_NL: Coupon verlopen

en: Coupon is not valid
nl_NL: Coupon is niet geldig

en: Coupon was applied
nl_NL: Coupon is toegepast

en: Create a new user
nl_NL: Aanmaken nieuwe gebruiker

en: Create one or more rules to limit online reservation to specific days and time range. <br />Leave blank if you want bookings available everydays at every hour
nl_NL: Maak onderstaand één of meer regels om online reservering te beperken tot specifieke dagen en tijden. <br />Laat leeg indien u boekingen wil toestaan op ieder moment van iedere dag

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom colors
nl_NL: Aangepaste kleuren

en: Custom message (max 150 characters)
nl_NL: Aangepast bericht (max 150 tekens)

en: Customer
nl_NL: Klant

en: Customer ID
nl_NL: Klant ID

en: Customer Value
nl_NL: Klantwaarde

en: Customer address
nl_NL: Adres klant

en: Customer contacts
nl_NL: Contactinfo klant

en: Customer details
nl_NL: Klantgegevens

en: Customer habit
nl_NL: Klant gewoonten

en: Customer message:
nl_NL: Klant bericht:

en: Customer name
nl_NL: Naam klant

en: Customer's bookings
nl_NL: Klantboekingen

en: Customers
nl_NL: Klanten

en: Customers per session
nl_NL: Klanten per sessie

en: Customize the booking reminder message
nl_NL: Standaard bericht van een boekingsherinnering

en: DATE/TIME
nl_NL: DATUM/TIJD

en: Data not found
nl_NL: Data niet gevonden

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date Format
nl_NL: Datum notatie

en: Date and Time settings
nl_NL: Datum en Tijd instellingen

en: Date and time booked
nl_NL: Datum en tijd gereserveerd

en: Day
nl_NL: Dag

en: Dear
nl_NL: Beste

en: Dear %s,
    these is a summary of what happened on your salon last week:
nl_NL: Beste %s,
    dit is een samenvatting wat er afgelopen week is gebeurd in uw salon:

en: Dear Administrator,
nl_NL: Beste beheerder,

en: Decimal separator
nl_NL: Decimalen scheidingsteken

en: Define your time-session average duration
nl_NL: Definieer uw gemiddelde tijdsduur per sessie

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete all Google Calendar Events
nl_NL: Verwijder alle Google Kalender Gebeurtenissen

en: Delete unpaid reservations after
nl_NL: Verwijder onbetaalde reserveringen na

en: Deposit
nl_NL: Aanbetaling

en: Direct link
nl_NL: Directe link

en: Disable bootstrap assets
nl_NL: Uitschakelen Bootstrap assets

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Discount applied
nl_NL: Korting toegepast

en: Discount details
nl_NL: Kortingsdetails

en: Discount draft updated.
nl_NL: Korting concept bijgewerkt.

en: Discount published.
nl_NL: Korting gepubliceerd.

en: Discount restored to revision from %s
nl_NL: Korting hersteld naar revisie van %s

en: Discount saved.
nl_NL: Korting opgeslagen.

en: Discount submitted.
nl_NL: Korting verzonden.

en: Discount updated.
nl_NL: Korting bijgewerkt.

en: Discount usage history
nl_NL: Korting gebruikshistorie

en: Discount usages
nl_NL: Kortingsgebruik

en: Discounted price
nl_NL: Kortingstarief

en: Discounts
nl_NL: Kortingen

en: Discounts Archive
nl_NL: Kortingen Archief

en: Dismiss this notice
nl_NL: Negeer deze melding

en: Display if
nl_NL: Weergeven als

en: Do you have any discount code?
nl_NL: Heeft u een kortingscode?

en: Do you have any message for us?
nl_NL: Heeft u nog een bericht voor ons?

en: Do you really want to cancel?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt annuleren?

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Duration
nl_NL: Tijdsduur

en: E-mail exists
nl_NL: E-mail bestaat

en: E-mail sent
nl_NL: E-mail verstuurd

en: ERROR
nl_NL: FOUT

en: Earnings
nl_NL: Verdiensten

en: Earnings (%s)
nl_NL: Verdiensten (%s)

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Assistant
nl_NL: Bewerk werknemer

en: Edit Booking
nl_NL: Boeking Bijwerken

en: Edit Discount
nl_NL: Korting bewerken

en: Edit Service
nl_NL: Bewerk Behandeling

en: Edit Service Category
nl_NL: Bewerk behandelingscategorie

en: Email
nl_NL: E-mailadres

en: Email Notifications service
nl_NL: E-mail notificatie dienst

en: Email Subject
nl_NL: E-mail onderwerp

en: Email Timing
nl_NL: E-mail Timing

en: Email address (not editable)
nl_NL: E-mailadres (niet bewerkbaar)

en: Email services
nl_NL: E-mail diensten

en: Enable
nl_NL: Activeer

en: Enable "Pay later" option
nl_NL: Activeer de "Betaal later" optie.

en: Enable Editors as administrator
nl_NL: Activeer Redacteuren als beheerder

en: Enable Facebook login
nl_NL: Activeer Facebook login

en: Enable PayPal sandbox
nl_NL: Activeer PayPal Sandbox

en: Enable SMS verification
nl_NL: Activeer SMS verificatie

en: Enable ajax steps
nl_NL: Activeer Ajax stappen

en: Enable assistant email on new bookings
nl_NL: Activeer medewerker e-mail bij nieuwe boekingen

en: Enable assistant selection
nl_NL: Activeer medewerker selectie

en: Enable cancellation
nl_NL: Activeer annuleringen

en: Enable feedback submission request
nl_NL: Activeer verzoek tot indienen beoordeling

en: Enable force guest checkout
nl_NL: Verplicht het uitchecken als gast

en: Enable guest checkout
nl_NL: Activeer uitchecken als gast

en: Enable multiple assistants selection
nl_NL: Sta de selectie van meerdere medewerkers toe

en: Enable offset
nl_NL: Activeer tijd tussen reserveringen

en: Enable online payments
nl_NL: Activeer online betalingen

en: Enable reservation follow-up
nl_NL: Activeer reservering follow-up

en: End at
nl_NL: Eindig op:

en: End on
nl_NL: Eindigt op

en: Enter booking name
nl_NL: Voer boekingsnaam in

en: Enter discount name
nl_NL: Voer uw kortingsnaam in

en: Enter service name
nl_NL: Voer de behandelingsnaam in

en: Enter the assistant name
nl_NL: Voer naam werknemer in

en: Enter your PayPal e-mail address
nl_NL: Voer uw PayPal e-mailadres in

en: Enter your Stripe publishable api key
nl_NL: Voer uw publiceerbare Stripe api code in

en: Error! Something is gone wrong.
nl_NL: Fout! Er is iets misgegaan.

en: Exclusive service
nl_NL: Exclusieve behandeling

en: Execution Order
nl_NL: Volgorde van uitvoering

en: Export
nl_NL: Exporteer

en: Export reservations into a CSV file
nl_NL: Exporteer reserveringen naar een CSV bestand

en: Facebook application ID
nl_NL: Facebook applicatie ID

en: Favourite time
nl_NL: Favoriete tijd

en: Favourite week days
nl_NL: Favoriete weekdagen

en: File not found
nl_NL: Bestand niet gevonden

en: Filename not found
nl_NL: Bestandsnaam niet gevonden

en: Finalise
nl_NL: Voltooien

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: First name
nl_NL: Voornaam

en: First name (not editable)
nl_NL: Voornaam (niet bewerkbaar)

en: First name can't be empty
nl_NL: Voornaam moet ingevuld zijn

en: First shift
nl_NL: Eerste dienst

en: Firstname
nl_NL: Voornaam

en: Fixed amount
nl_NL: Vast bedrag

en: Follow these instructions to set-up your Google Calendar feature <br /><br />Whatch this video tutorial: https://screencast.com/t/X5UqZLUb<br /><br />1) Go to Google Developer Console<br />https://console.developers.google.com<br /><br />2 ) Click on Use Google APIs<br /><br />3 ) Click on Credentials link on left sidebar<br /><br />4 ) click on New Credential > OAuth ID<br /><br />5 ) Select Web application and click "Create"<br /><br />6 ) Set a name for your App ( your website name )<br /><br />7 ) Paste the URL of your website<br /><br />8 ) Copy the Redirect URI from Salon Booking settings > Google Calendar field and paste inside the Authorized redirect URIs field and click "Create". <br /><br />9 ) Copy and paste your Client ID inside Salon Booking settings > Google Calendar > Google Client Secret field and do the same thing with the Client Secret field. Then click on "Update settings". <br /><br />10) Enable Google Calendar and click Update settings - you will be redirected to a Google authorisation page where you need to click on "Allow" button. Then you'll be automatically redirected to the Salon Booking > Google Calendar page. <br /><br />11) Select which  Google Calendar you want to use to publish all the new bookings.<br /><br />Use the "Synchronise booking" button to populate your selected Google Calendar with all current reservations. <br /><br />In case of need you can reset your Google Calendar from all the reservations using the "Delete all Google Calendar Events" button.
nl_NL: Volg deze instructies om uw Google Kalender functie in te stellen <br /><br />Bekijk deze video handleiding: https://screencast.com/t/X5UqZLUb<br /><br />1 ) Ga naar uw Google Developer Console<br />https://console.developers.google.com<br /><br />2 ) Klik op Gebruik Google APIs<br /><br />3 ) Klik in het linkermenu op Inloggegevens<br /><br />4 ) Klik op Inloggegevens maken > Client-ID OAuth<br /><br />5 ) Selecteer Webapp en klik op "Opslaan"<br /><br />6 ) Voer een naam in voor uw App (uw website naam)<br /><br />7 ) Voer de URL van uw website in<br /><br />8 ) Kopieer de Redirect URI uit het Salon Boeking instellingen > Google Kalender veld en plak deze in het veld Geautoriseerde redirect URIs en klik op "Opslaan". <br /><br />9 ) Kopieer uw Client ID en voer deze in bij Salon Booking instellingen > Google Kalender > Google Client Secret en doe hetzelfde voor het Client Secret veld. Klik vervolgens op "Instellingen bijwerken". <br /><br />10 ) Activeer Google Kalender en klik op "Instellingen bijwerken" - u wordt doorgestuurd naar een Google authorisatie pagina waar u op de "Toestaan" knop klikt. Daarna wordt u automatisch doorgestuurd naar de Salon Boeking > Google Kalender pagina. <br /><br />11 ) Selecteer welke Google Kalender u wilt gebruiken om alle nieuwe boekingen te publiceren.<br /><br />Gebruik de "Synchroniseer boekingen" knop om uw Google Kalender te vullen met de actuele reserveringen.<br /><br />Indien nodig dan kunt u de Google Kalender herstellen van alle reserveringen met behulp van de knop "Verwijder alle Google Kalender Gebeurtenissen".

en: Forgot password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: From
nl_NL: Van

en: Get authorization
nl_NL: Verkrijg authorisatie

en: Give users the option to pay once they are at your salon.
nl_NL: Stel gebruikers in staat om te betalen bij uw salon.

en: Go to daily view
nl_NL: Ga naar het dagelijkse overzicht

en: Google API Error:
nl_NL: Google API foutmelding:

en: Google Calendar
nl_NL: Google Kalender

en: Google Calendar settings are updated
nl_NL: Google Agenda instellingen zijn aangepast

en: Google Client is not connected!
nl_NL: Google Client is niet verbonden!

en: Here are the details of your booking:
nl_NL: Hier zijn de gegevens van uw boeking:

en: Here you have your next reservations with us, pay attention to the 'pending' reservations
nl_NL: Dit zijn uw aankomende reserveringen bij ons, let op boekingen die 'in behandeling' zijn

en: Here you have your past reservations, you can submit a review or re-schedule an appointment
nl_NL: Dit zijn uw reserveringen in het verleden, u kunt een beoordeling achterlaten of een afspraak opnieuw maken

en: Hi
nl_NL: Hallo

en: Hi %s,<br /><br /><strong>Salon Booking</strong> plugin is about to expire, are you satisfied by its features?<br /><br />If so, are you planning to <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/">buy a PRO license</a></strong> to keep on using it?<br /><br /><br />If so <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/">click here</a></strong> to get a special <strong>30%% discount</strong> on your first purchase.<br /><br />In case of any doubts don't hesitate sending us an email to <strong>support@wpchef.it</strong><br /><br />Have a nice day!<br /><br />The Salon Booking staff<br /><br />salon.wordpresschef.it
nl_NL: Beste %s, uw <br /><br /><strong>Salon Booking</strong> plugin verloopt binnenkort, bent u tevreden met z'n mogelijkheden?<br /><br />En bent u van plan een <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/">PRO licentie</a></strong> aan te schaffen om het te blijven gebruiken?<br /><br /><br />Zo ja, <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/">klik hier</a></strong> om <strong>30%% korting</strong> te krijgen op uw eerste aankoop.<br /><br />Stuur bij vragen of opmerkingen een e-mail naar <strong>support@wpchef.it</strong><br /><br />Een fijne dag!<br /><br />Het Salon Booking team<br /><br />salon.wordpresschef.it

en: Hi, 
    this is you verification code on {salon}: 
    {code} 
    Thank you very much. 
    {salon} 
    {address} 
    {phone} 
    {email}
nl_NL: Hallo, 
    
    Dit is uw verificatiecode voor {salon}: 
    {code} 
    
    Hartelijk dank, 
    {salon} 
    {address} 
    {phone} 
    {email}

en: Hide
nl_NL: Verberg

en: Hide Prices
nl_NL: Verberg prijzen

en: High end (evaluates also service duration and priority)
nl_NL: Geavanceerd (checkt ook de behandelingsduur en prioriteit)

en: Holiday Rule
nl_NL: Vakantie regel

en: Holidays days
nl_NL: Vakantiedagen

en: How many hours before the appointment the cancellation is still allowed
nl_NL: Tot hoeveel uur voor een afspraak een annulering nog is toegestaan

en: How many minutes lasts this Offset?
nl_NL: Hoeveel minuten duurt deze tussentijd?

en: How many people you can attend during a single time/session?
nl_NL: Hoeveel mensen kunt u bedienen per tijdstip/sessie?

en: How was your expirience with us this time? (required)
nl_NL: Hoe was uw behandeling deze keer? (verplicht)

en: I didn't received the code, please send it again
nl_NL: Ik heb de code niet ontvangen, stuur deze nogmaals

en: I'll pay later
nl_NL: Ik betaal later

en: If after the install of the %s version of Salon Booking you realize that something goes wrong you can use this tool to restore the %s version. The rollack process consist into three steps:
nl_NL: Als u er na installatie van Salon Booking versie %s achter komt dat er iets verkeerd gaat, gebruik dan deze tool om de %s versie terug te zetten. Dit herstelproces bestaat uit drie stappen:

en: If enabled all users will checkout as a guest and no account will be created for them.
nl_NL: Indien geactiveerd, dan checken alle gebruikers uit als gast en worden er voor hen geen accounts aangemaakt.

en: If enabled an email will be sent automatically to the customer one day after the last visit to the salon.
nl_NL: Indien geactiveerd, dan wordt een automatische e-mail naar de klant verzonden één dag na zijn laatste salonbezoek.

en: If enabled users can checkout as a guest and no account will be created for them.
nl_NL: Indien geactiveerd, dan kunnen gebruikers als gast uitchecken en worden er voor hen geen accounts aangemaakt.

en: If enabled you need to setup one of the available payments methods.
nl_NL: Indien geactiveerd, dan moet u minimaal één van de beschikbare online betaalmethoden instellen.

en: If enabled, when a customer choose this service no other services can be booked during the same reservation
nl_NL: Indien geactiveerd, als een klant deze behandeling kiest dan kan geen andere behandeling geboekt worden tijdens dezelfde reservering

en: If you don't receive any news from us or you need to change your reservation please call the %s or send an e-mail to %s
nl_NL: Indien u geen bericht van ons ontvangt of indien u uw reservering moet aanpassen, bel ons dan op %s of stuur een e-mail naar %s

en: If you need more assistance o report a bug follow these instructions:<br /><br /> - PRO users please send and email to <strong>support@wpchef.it</strong>, <br /><br /> - FREE users please post the problem on <a href="https://wordpress.org/support/plugin/salon-booking-system" target="blank">worpdress.org</a> official forum.
nl_NL: Voor meer ondersteuning of het melden van een fout:<br /><br /> PRO gebruikers sturen een mail naar <strong>support@wpchef.it</strong>,<br /><br /> GRATIS gebruikers plaatsen een forumbericht op <a href="https://wordpress.org/support/plugin/salon-booking-system" target="blank">wordpress.org</a>>.

en: If you need to add or manage your staff members.
nl_NL: Als u werknemers moet toevoegen of beheren.

en: If you need to change your reservation please call <strong>%s</strong> or send an e-mail to <strong>%s</strong>
nl_NL: Om uw afspraak aan te passen kunt u bellen naar <strong>%s</strong> of e-mailen naar <strong>%s</strong>

en: If you set a break this service duration will be splitted up into two equals parts. That means that the during its break other reservations will be available.
nl_NL: Als u een pauze inlast dan wordt deze behandelingsduur opgesplitst in twee gelijke delen. In de pauze zullen dan andere reserveringen beschikbaar zijn.

en: If you want a new currency to be added please send us an email to support@wpchef.it
nl_NL: Indien u een nieuwe valuta wil toevoegen, stuur dan een e-mail naar support@wpchef.it

en: If you want for example that your customer can make a reservation up to two days before the appointment date and from a maximum of one month before the appointment date use this range options to set your desired rule.
nl_NL: Als u bijvoorbeeld wilt dat uw klanten een reservering kunnen maken tot minimaal twee dagen en maximaal één maand van tevoren, gebruik dan deze bereik opties om de door u gewenste regel in te stellen.

en: If you want to integrate a new custom payment gateway please refere to <strong>custom_payment_gateway.txt</strong> file inside our plugin folder.
nl_NL: Indien u een nieuwe, custom betaalmethode wil integreren, refereer dan aan <strong>custom_payment_gateway.txt</strong> in onze plugin folder.

en: Import
nl_NL: Importeer

en: Import assistants
nl_NL: Importeer werknemers

en: Import assistants from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
nl_NL: Importeer werknemers vanuit andere platformen door middel van een CSV bestand, die overeenkomt met onze CSV voorbeeld bestandsindeling

en: Import customers
nl_NL: Importeer klanten

en: Import customers from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
nl_NL: Importeer klanten vanuit andere platformen door middel van een CSV bestand, die overeenkomt met onze CSV voorbeeld bestandsindeling

en: Import data not found
nl_NL: Import data niet gevonden

en: Import services
nl_NL: Importeer behandelingen

en: Import services from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
nl_NL: Importeer behandelingen vanuit andere platformen door middel van een CSV bestand, die overeenkomt met onze CSV voorbeeld bestandsindeling

en: Important notes
nl_NL: Belangrijke notities

en: Important notes,
nl_NL: Belangrijke notities,

en: In the future we'll provide more detailed information about this specific option.
nl_NL: In de toekomst volgt meer informatie over deze specifieke optie.

en: Invalid Email in Salon contact e-mail field
nl_NL: Foutief e-mailadres in Salon contact e-mail veld

en: JS on front-end
nl_NL: JS in front-end

en: Just click inside the textarea and copy (Ctrl+C)
nl_NL: Klik in het tekstgebied en kopieer (Ctrl + C)

en: Large
nl_NL: Groot

en: Last Month
nl_NL: Vorige maand

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last Quarter
nl_NL: Vorig  kwartaal

en: Last Week
nl_NL: Vorige week

en: Last Year
nl_NL: Afgelopen jaar

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Last name can't be empty
nl_NL: Achternaam moet ingevuld zijn

en: Lastname
nl_NL: Achternaam

en: Leave a feedback
nl_NL: Laat een beoordeling achter

en: Leave a message
nl_NL: Laat een bericht achter

en: Leave it blank for an unlimited times of usage
nl_NL: Laat leeg voor een ongelimiteerd aantal keren gebruik

en: Leave it blank if you want to be applied to all services
nl_NL: Laat leeg indien geldig voor alle behandelingen

en: Leaving this field empty will cause the default site email  <strong>(%s)</strong> to be used
nl_NL: Als dit veld leeg is dan wordt het standaard WordPress e-mailadres <strong>(%s)</strong> gebruikt

en: Leaving this field empty will cause the default site name <strong>(%s)</strong> to be used
nl_NL: Als dit veld leeg is dan wordt de standaard WordPress site naam <strong>(%s)</strong> gebruikt

en: Let your customers book you services through your website. Perfect for hairdressing salons, barber shops and beauty centers.
nl_NL: Laat uw klanten uw behandelingen boeken via uw website. Perfect voor kapsalons, barbiershops en beauty centers.

en: Let your customers choose their favourite staff member.
nl_NL: Laat uw klanten hun favoriete werknemer kiezen.

en: Limit of parallels bookings at
nl_NL: Limiet voor parallelle boekingen op

en: Limit this discount to the following services
nl_NL: Deze korting is geldig voor de volgende behandelingen

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: M j, Y @ G:i
nl_NL: M j, Y @ G: i

en: MAKE A NEW RESERVATION
nl_NL: MAAK EEN NIEUWE RESERVERING

en: Main color
nl_NL: Hoofdkleur

en: Make more bookings to be able to use this coupon
nl_NL: Voeg extra boekingen toe om deze coupon te kunnen gebruiken

en: Manage Bookings
nl_NL: Boekingen beheren

en: Manage service categories
nl_NL: Beheer behandelingscategorieën

en: Manage staff
nl_NL: Beheer werknemers

en: Manage your reservations accessing your personal page
nl_NL: Beheer uw reserveringen op uw persoonlijke pagina

en: Maximum uses limit
nl_NL: Maximum gebruikslimiet

en: Medium
nl_NL: Normaal

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Message on disabled booking
nl_NL: Bericht als het online boeken is uitgeschakeld

en: Method not found
nl_NL: Methode niet gevonden

en: Minutes per session
nl_NL: Minuten per sessie

en: Mobile phone
nl_NL: Mobiel nummer

en: Mobile phone can't be empty
nl_NL: Mobiel telefoonnummer moet ingevuld zijn

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Month
nl_NL: Maand

en: Multiple attendants selection is disabled. You must select one attendant for all services.
nl_NL: Meerdere werknemers selectie is niet beschikbaar. U moet tenminste één werknemer selecteren voor alle behandelingen

en: New Assistant
nl_NL: Nieuwe werknemer

en: New Booking
nl_NL: Nieuwe Boeking

en: New Customer
nl_NL: Nieuwe Klant

en: New Discount
nl_NL: Nieuwe korting

en: New Service
nl_NL: Nieuwe Behandeling

en: New Service Category Name
nl_NL: Nieuwe behandelingscategorie naam

en: New booking
nl_NL: Nieuwe boeking

en: New booking for
nl_NL: Nieuwe boeking voor

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next appointments
nl_NL: Volgende afspraken

en: Next step
nl_NL: Volgende stap

en: No
nl_NL: Nee

en: No assistant required
nl_NL: Geen werknemer nodig

en: No assistants available for the selected time/slot - please choose another one
nl_NL: Geen medewerkers beschikbaar voor het gekozen tijdstip - kies a.u.b. een andere tijd

en: No assistants available for this service at
nl_NL: Er zijn voor deze behandeling helaas geen werknemers beschikbaar op

en: No assistants found
nl_NL: Geen werknemers gevonden

en: No assistants found in trash
nl_NL: Geen werknemers in de prullenbak gevonden

en: No bookings
nl_NL: Geen boekingen

en: No bookings found
nl_NL: Geen boekingen gevonden

en: No bookings found in trash
nl_NL: Geen boekingen in de prullenbak gevonden

en: No customers bookings
nl_NL: Geen klant boekingen

en: No discounts found
nl_NL: Geen kortingen gevonden

en: No discounts found in trash
nl_NL: Geen kortingen gevonden in de prullenbak

en: No more slots available until
nl_NL: Er zijn geen tijdstippen meer beschikbaar tot

en: No one of the attendants isn't available for %s service
nl_NL: Er zijn helaas geen medewerkers beschikbaar voor de %s behandeling.

en: No one of the attendants isn't available for selected services
nl_NL: Er zijn helaas geen werknemers beschikbaar voor deze behandeling.

en: No services found
nl_NL: Geen behandelingen gevonden

en: No services found in trash
nl_NL: Geen behandelingen gevonden in de prullenbak

en: None
nl_NL: Geen

en: Not defined
nl_NL: Niet gedefinieerd

en: Not enough time for this service
nl_NL: Er is helaas niet genoeg tijd voor deze behandeling

en: Note that during the Offset interval new reservations will not be available.
nl_NL: Tijdens de tussentijd zijn nieuwe reserveringen niet mogelijk.

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Number of reservations
nl_NL: Aantal reserveringen

en: OK! the date and time slot you selected is available
nl_NL: OK! De gekozen datum en tijd zijn beschikbaar

en: Offset between reservations
nl_NL: Tijd tussen reserveringen

en: Offset duration
nl_NL: Duur tussentijd

en: On these specific date period
nl_NL: Binnen deze specifieke tijdsperiode

en: On these specific days of the week
nl_NL: Op deze specifieke dagen van de week

en: On-line booking available days
nl_NL: Dagen beschikbaar voor online boekingen

en: On-line booking is disabled
nl_NL: On-line boeken is momenteel niet mogelijk

en: Online Booking status
nl_NL: Online Boeking status

en: Online bookings timing
nl_NL: Online Boeking tijdsdelen

en: Online payment<span>Allow users to pay in advance using one of the available payments methods.</span>
nl_NL: Online betalingen<span>Sta gebruikers toe om vooraf te betalen via één van de beschikbare betaalmethoden.</span>

en: Operation completed!
nl_NL: Bewerking voltooid!

en: Or
nl_NL: Of

en: Our address
nl_NL: Ons adres

en: Out of time
nl_NL: De tijd is verstreken

en: PLEASE COMPLETE PAYMENT
nl_NL: VOLTOOI A.U.B. UW BETALING

en: Page verification failed
nl_NL: Pagina verificatie mislukt

en: Paid
nl_NL: Betaald

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Passwords are different
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Pause online booking service <span class="block">If ON the online booking form will be disabled and your users will see a message.</span>
nl_NL: Pauzeer het online boekingssysteem <span class="block">Wanneer ON dan wordt het online boekingsformulier uitgeschakeld en zien uw gebruikers onderstaand bericht.</span>

en: Pay %s as a deposit with %s
nl_NL: Betaal %s als aanbetaling met %s

en: Pay Now
nl_NL: Betaal nu

en: Pay a deposit
nl_NL: Aanbetalingen

en: Pay a deposit of
nl_NL: Betaal %s als aanbetaling met %s

en: Pay later
nl_NL: Betaal later

en: Pay with %s
nl_NL: Betaal met %s

en: Payment failed, please try again
nl_NL: Betaling geweigerd - probeer het a.u.b. nogmaals.

en: Payment for booking #%s has been confirmed
nl_NL: Betaling voor boeking #%s is bevestigd

en: Payment method
nl_NL: Betalingsmethode

en: Payment methods
nl_NL: Betalingsmethoden

en: Paypal account informations
nl_NL: PayPal accountgegevens

en: Pending
nl_NL: In behandeling

en: Pending payment
nl_NL: In afwachting van betaling

en: Pending payment on booking
nl_NL: In afwachting van betaling bij de boeking

en: Per single user limit
nl_NL: Gebruikslimiet per klant

en: Personal message
nl_NL: Persoonlijk bericht

en: Personal note
nl_NL: Persoonlijke notities

en: Phone
nl_NL: Telefoonnummer

en: Phone number wrong or not defined, you need to define a valid phone number
nl_NL: Telefoonnummer is niet correct of niet ingevoerd

en: Please confirm or reject this booking from administration
nl_NL: Bevestig deze boeking of wijs hem af via de administratie

en: Please fill out the form to checkout
nl_NL: Vul a.u.b. het formulier in om uit te checken

en: Please provide all requested columns
nl_NL: Voorzie a.u.b. in al de gevraagde kolommen

en: Please specify an email
nl_NL: Geef a.u.b. een e-mailadres op

en: Please start over your reservation
nl_NL: Start uw reservering a.u.b. opnieuw

en: Please take note of the following booking details.
nl_NL: Let a.u.b. op de volgende boekingsdetails.

en: Please, log-in.
nl_NL: Inloggen a.u.b.

en: Plivo: Please check your settings
nl_NL: Plivo: Controleer a.u.b. uw instellingen

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Prices visibility
nl_NL: Zichtbaarheid prijzen

en: Provide the full address of your Salon
nl_NL: Voer het volledige adres van uw Salon in

en: Publish
nl_NL: Publiceer

en: Publishable key
nl_NL: Publiceerbare sleutel

en: READ THE FULL REVIEW
nl_NL: LEES DE VOLLEDIGE BEOORDELING

en: Range ends
nl_NL: Bereik einde

en: Range starts
nl_NL: Bereik start

en: Rate our service (required)
nl_NL: Beoordeel onze service (verplicht)

en: Rate us!
nl_NL: Beoordeel ons!

en: Rating
nl_NL: Beoordeling

en: Re-send email notification to
nl_NL: Herzend e-mail notificatie naar

en: Re-send payment link
nl_NL: Verzend betaal link opnieuw

en: Refuse
nl_NL: Afwijzen

en: Remember to set the mobile number of your staff members
nl_NL: Vergeet niet het mobiele nummer van werknemers in te voeren

en: Remind the appointment to the client with an Email
nl_NL: Stuur een herinnerings e-mail naar de klant

en: Remind the appointment to the client with an SMS
nl_NL: Stuur een herinnerings SMS naar de klant

en: Remind your booking at
nl_NL: Denk aan uw boeking bij

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove rule
nl_NL: Verwijder regel

en: Reports
nl_NL: Rapporten

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Reservation at [SALON NAME] has been modified
nl_NL: Reservering bij [SALON NAME] is aangepast

en: Reservation has been modified
nl_NL: Reservering is aangepast

en: Reservations
nl_NL: Reserveringen

en: Reservations amount collected by a single customer
nl_NL: Reserveringsbedrag verzameld door een losse klant

en: Reservations and revenues
nl_NL: Reserveringen en opbrengsten

en: Reservations and revenues by assistants
nl_NL: Reserveringen en opbrengsten per medewerker

en: Reservations and revenues by services
nl_NL: Reserveringen en opbrengsten per behandeling

en: Reservations collected by a single customer
nl_NL: Reserveringen door een losse klant verzameld

en: Reservations history
nl_NL: Reserveringshistorie

en: Reservations in the selected time range
nl_NL: Reserveringen in het geselecteerde tijdsbestek

en: Reservations made and value
nl_NL: Reserveringen en opbrengsten

en: Reservations per month
nl_NL: Reserveringen per maand

en: Reservations per week
nl_NL: Reserveringen per week

en: Reset completed with success
nl_NL: Herstel is succesvol voltooid

en: Reset settings
nl_NL: Herstel instellingen

en: Returning customer?
nl_NL: Terugkerende klant?

en: Rollback database
nl_NL: Database herstellen

en: Rollback to %s version
nl_NL: Zet de plugin terug naar versie %s

en: Rule
nl_NL: Regel

en: Run the updater
nl_NL: Voer de update uit

en: SERVICES
nl_NL: BEHANDELINGEN

en: SMS Notifications service
nl_NL: SMS Notificatie dienst

en: SMS Timing
nl_NL: SMS timing

en: SMS Verification
nl_NL: SMS verificatie

en: SMS Verification service <span>Ask users to verify their identity with an SMS verification code</span>
nl_NL: SMS Verificatie dienst <span>Vraag gebruikers hun identiteit te verifiëren via een SMS verificatie code</span>

en: SMS sent successfully.
nl_NL: SMS met succes verzonden.

en: SMS services
nl_NL: SMS diensten

en: SMS will be sent to your customer and a staff member
nl_NL: SMS wordt verstuurd naar de klant en een werknemer

en: SORRY! This slot is no more available
nl_NL: Helaas, dit tijdstip is niet meer beschikbaar!

en: Salon Assistant
nl_NL: Salon werknemer

en: Salon Booking
nl_NL: Salon Boeking

en: Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version
nl_NL: Salon Booking WordPress Plugin - Gratis Versie

en: Salon Booking plugin is about to expire buy now a license
nl_NL: De licentie van de Salon Booking plugin is bijna verlopen, hernieuw uw licentie.

en: Salon Booking weekly report
nl_NL: Salon Booking wekelijkse rapportage

en: Salon Calendar
nl_NL: Salon Kalender

en: Salon Customers
nl_NL: Salon Klanten

en: Salon Data Update Required
nl_NL: Salon Data Update Vereist

en: Salon Discount
nl_NL: Salon korting

en: Salon Reports
nl_NL: Salon Rapporten

en: Salon Service
nl_NL: Salon Behandeling

en: Salon Settings
nl_NL: Salon Instellingen

en: Salon Tools
nl_NL: Salon hulpmiddelen

en: Salon address
nl_NL: Salon adres

en: Salon customer
nl_NL: Salon klant

en: Salon information
nl_NL: Salon informatie

en: Salon staff
nl_NL: Salon personeel

en: Salon telephone number
nl_NL: Salon telefoonnummer

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Search Assistants
nl_NL: Zoek werknemer

en: Search Bookings
nl_NL: Zoek Boekingen

en: Search Discounts
nl_NL: Kortingen zoeken

en: Search Service Category
nl_NL: Zoek behandelingscategorie

en: Search Services
nl_NL: Zoek Behandeling

en: Search customers
nl_NL: Zoek klanten

en: Search for existing users
nl_NL: Zoek naar bestaande gebruikers

en: Second shift
nl_NL: Tweede dienst

en: Secondary
nl_NL: Secundair

en: Secret key
nl_NL: Geheime sleutel

en: Select a column
nl_NL: Selecteer een kolom

en: Select a day
nl_NL: Kies een dag

en: Select a page where to redirect your users after booking completition.
nl_NL: Selecteer een pagina om gebruikers naar door te sturen na het afronden van een boeking.

en: Select a page where your users view their bookings.
nl_NL: Selecteer een pagina waar gebruikers hun boekingen kunnen bekijken.

en: Select a page with the booking form.
nl_NL: Selecteer een pagina met het boekingsformulier

en: Select a service
nl_NL: Selecteer een behandeling

en: Select an assistant
nl_NL: Selecteer een werknemer

en: Select an hour
nl_NL: Kies een tijd

en: Select for each column the corresponding one inside your file.
nl_NL: Kies voor iedere kolom de overeenkomstige kolom uit uw bestand.

en: Select one or more days of the week where the discount is valid
nl_NL: Selecteer één of meer dagen van de week waarop de korting geldig is

en: Select or search one or more services
nl_NL: Selecteer een of meerdere behandelingen

en: Select parent services
nl_NL: Kies hoofdbehandeling

en: Select this Option if you want to hide all prices from the front end.<br/>Note: Online Payment will be disabled.
nl_NL: Kies deze optie indien u alle prijzen op de website wilt verbergen.<br/>Let op: Online betalingen worden gedeactiveerd.

en: Select this if you want this service considered as secondary level service
nl_NL: Kies dit als u deze behandeling wilt aanmerken als een secundaire behandeling

en: Select this option if you want to automatically cancel unpaid reservations.
nl_NL: Kies deze optie indien u onbetaalde reserveringen automatisch wilt annuleren.

en: Select this option if you want your users able to cancel a booking from the front-end.
nl_NL: Kies deze optie als u wilt dat gebruikers zelf hun boeking kunnen annuleren via de front-end.

en: Select this option to add an OFF interval between two sequencial reservations
nl_NL: Kies deze optie om wat tussentijd tussen twee opeenvolgende reserveringen in te voegen

en: Select this option to manually confirm each booking.
nl_NL: Kies deze optie om alle boekinge handmatig te bevestigen.

en: Select your assistant
nl_NL: Kies een werknemer

en: Select your assistants
nl_NL: Kies werknemers

en: Select your favorite booking form layout
nl_NL: Kies uw favoriete boekingsformulier layout

en: Select your favourite booking system mode.
nl_NL: Selecteer uw favoriete boekingssysteem modus.

en: Select your favourite date and time format. Do you need another format? Send an email to support@wpchef.it
nl_NL: Kies uw favoriete datum en tijd notatie. Een ander format nodig? Stuur dan een bericht naar support@wpchef.it

en: Select your service provider
nl_NL: Kies uw service provider

en: Selecting this option the booking process will follow this order: A - Services B - Assistants C - Date/Time
nl_NL: Bij keuze van deze optie wordt de volgorde van het boekingsproces: A: Behandelingen, B: Werknemers, C: Datum/Tijd

en: Send
nl_NL: Verzend

en: Send SMS notification on new bookings
nl_NL: Stuur SMS notificatie bij nieuwe boekingen

en: Send an SMS to selected attendant on new bookings
nl_NL: Stuur SMS aan een geselecteerde medewerker bij nieuwe boekingen

en: Send your review
nl_NL: Verzend uw beoordeling

en: Sender's number
nl_NL: Verzendernummer

en: Service
nl_NL: Behandeling

en: Service Category
nl_NL: Behandelingscategorie

en: Service Description
nl_NL: Behandeling Beschrijving

en: Service break
nl_NL: Werkpauze

en: Service description
nl_NL: Behandeling beschrijving

en: Service details
nl_NL: Behandeling details

en: Service draft updated.
nl_NL: Behandeling concept bijgewerkt.

en: Service published.
nl_NL: Behandeling gepubliceerd

en: Service restored to revision from %s
nl_NL: Behandeling hersteld naar revisie van %s

en: Service saved.
nl_NL: Behandeling opgeslagen

en: Service scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
nl_NL: Behandeling ingepland voor:<strong>%1$s</strong>.

en: Service submitted.
nl_NL: Behandeling verstuurd

en: Service updated.
nl_NL: Behandeling bijgewerkt

en: Services
nl_NL: Behandelingen

en: Services & Attendants
nl_NL: Behandelingen & Werknemers

en: Services Archive
nl_NL: Behandelingen Archief

en: Services booked
nl_NL: Behandelingen geboekt

en: Services booked per single reservation
nl_NL: Behandelingen geboekt per reservering

en: Services selection limit
nl_NL: Behandelingen keuze limiet

en: Services to be booked simultaneously
nl_NL: Behandelingen die samen geboekt dienen te worden

en: Session average duration
nl_NL: Gemiddelde tijdsduur sessie

en: Set one or more rules for your holidays.<br /> Users will not be able to make reservation during these periods
nl_NL: Stel één of meer regels in voor vakanties.<br />Gebruikers zullen geen reserveringen kunnen maken tijdens vakantieperiodes

en: Set rating and comment
nl_NL: Geef beoordeling en reactie

en: Set the time range to complete the online payment.
nl_NL: Bepaal het maximale tijdsbestek om een online betaling te voltooien.

en: Set these options carefully because it will affect the number of bookings you can accept for the same <strong>time/session</strong>.
nl_NL: Stel deze opties zorgvuldig in, want het heeft effect op het aantal boekingen dat u kunt accepteren per <strong>tijdstip/sessie</strong>.

en: Set this option if you want to limit the number of services bookable during a single reservation.
nl_NL: Activeer deze optie als u het aantal behandelingen wilt beperken dat tijdens één reservering geboekt kan worden.

en: Set your currency
nl_NL: Kies uw valuta

en: Set your currency position
nl_NL: Kies uw valuta positie

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings debug
nl_NL: Instellingsfouten opsporen

en: Settings import
nl_NL: Importeer instellingen

en: Settings updated successfully!
nl_NL: De instellingen zijn succesvol aangepast!

en: Skills
nl_NL: Vaardigheden

en: Small
nl_NL: Klein

en: Something more?
nl_NL: Verder nog iets?

en: Sorry, you cannot cancel this booking online. Please call %s
nl_NL: Helaas, u kunt deze boeking niet online annuleren. Bel a.u.b. naar %s

en: Staff member notification number
nl_NL: Mobiel notificatie nummer van werknemer

en: Start at
nl_NL: Start op:

en: Start on
nl_NL: Start op

en: Start typing the name or email
nl_NL: Voer een naam of e-mailadres in

en: Start week on
nl_NL: De week begint op

en: Stripe account informations
nl_NL: Stripe accountgegevens

en: Submit a review
nl_NL: Verzend een beoordeling

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Synchronize Bookings
nl_NL: Synchroniseer Boekingen

en: TOTAL PRICE
nl_NL: TOTAAL PRIJS

en: Telephone
nl_NL: Telefoon

en: Terms & conditions
nl_NL: Algemene Voorwaarden

en: Test sms sent with success
nl_NL: De test-SMS is succesvol verzonden

en: Text color
nl_NL: Tekstkleur

en: Thank you for your review. It will help us improving our services.
nl_NL: Hartelijk dank voor uw beoordeling, dit helpt ons onze service te verbeteren.

en: Thank you page
nl_NL: Bedankpagina

en: The <strong>most booked assistants</strong> have been:
nl_NL: De <strong>meest populaire medewerkers</strong> waren:

en: The <strong>most booked services</strong> have been:
nl_NL: De <strong>populairste behandelingen </strong> zijn geweest:

en: The booking has been cancelled
nl_NL: De boeking is geannuleerd

en: The choice of assistant is not provided for this service
nl_NL: Uw keuze van medewerker is niet mogelijk voor deze behandeling

en: The date is too far, the maximum allowed is:
nl_NL: De datum is te ver in de toekomst, u kunt maximaal boeken tot:

en: The date is too near, the minimum allowed is:
nl_NL: De datum is te dichtbij, de eerstvolgende mogelijkheid is:

en: The most booked day of the week has been <strong>%s</strong> when you received <strong>%s reservations</strong>.
nl_NL: De meest geboekte dag van de week is <strong>%s</strong> geweest. Op deze dag heeft u <strong>%s reserveringen</strong> ontvangen.

en: The payment is failed, please try again.
nl_NL: De betaling is mislukt, probeer het a.u.b. nogmaals.

en: The service for %s is currently full
nl_NL: Deze behandeling %s is momenteel helaas vol

en: There are no time slots available for this period - Please select a  different hour
nl_NL: Er zijn voor deze periode geen tijdstippen beschikbaar - Selecteer a.u.b. een andere tijd

en: There are no time slots available today - Please select a different day
nl_NL: Er zijn vandaag geen tijdstippen beschikbaar - Selecteer a.u.b. een andere dag

en: This Month
nl_NL: Deze maand

en: This Quarter
nl_NL: Dit kwartaal

en: This Week
nl_NL: Deze week

en: This Year
nl_NL: Dit jaar

en: This allows Wordpress users with Editor role to manage the Salon Booking section.
nl_NL: Dit stelt WordPress gebruikers met een Redacteuren rol in staat om de Salon Booking sectie te beheren.

en: This allows loading steps via ajax for a more smooth booking form transition.
nl_NL: Dit staat het laden van Ajax stappen toe voor een soepelere boekingsformulier transitie.

en: This assistant is full at %s
nl_NL: Deze werknemer is bezet op %s

en: This assistant is not available for the selected service
nl_NL: Deze werknemer is niet beschikbaar voor de geselecteerde behandeling

en: This attendant is unavailable
nl_NL: Deze werknemer is helaas niet beschikbaar

en: This booking waits for confirmation!
nl_NL: Deze boeking wacht op bevestiging!

en: This coupon is not valid for selected services
nl_NL: Deze coupon is niet geldig voor de geselecteerde behandeling

en: This coupon is not valid on %s
nl_NL: Deze coupon is niet geldig op %s

en: This coupon was applied maximum number of times
nl_NL: Deze coupon kan niet nogmaals gebruikt worden

en: This is a
nl_NL: Dit is een

en: This is an e-mail confirmation of your booking at
nl_NL: Dit is een e-mail bevestiging voor uw boeking bij

en: This is an e-mail notification of a new booking
nl_NL: Dit is een e-mail notificatie voor een nieuwe boeking

en: This is where bookings are stored.
nl_NL: Hier worden de boekingen opgeslagen.

en: This rule represents your open and close days, your open and close shift. Set carefully as it will affect your reservation system.
nl_NL: Deze regel vertegenwoordigt uw open en gesloten dagen, uw open en gesloten tijden. Wees zorgvuldig, dit beïnvloedt uw reserveringssysteem.

en: This service is exclusive. Please remove other services.
nl_NL: Dit is een exclusieve behandeling. Verwijder a.u.b. overige behandelingen.

en: This service is not available with exclusive service.
nl_NL: Deze behandeling is niet beschikbaar in combinatie met een exclusieve behandeling.

en: This service is unavailable
nl_NL: Deze behandeling is niet beschikbaar

en: This service is unavailable w/o parent service
nl_NL: Deze behandeling is niet beschikbaar zonder een hoofd behandeling.

en: This service is unavailable w/o primary service in the same category
nl_NL: Deze behandeling is niet beschikbaar zonder een hoofd behandeling uit dezelfde categorie.

en: This week you've got <strong>%s new online customers</strong>.
nl_NL: Deze week had u <strong>%s nieuwe online klanten</strong>.

en: Thousand separator
nl_NL: Duizendtallen scheidingsteken

en: Thumbnail
nl_NL: Miniatuurbeeld

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Time Format
nl_NL: Tijd notatie

en: Time in advance
nl_NL: Tijd van te voren

en: To
nl_NL: Tot

en: To confirm your booking click on the button and complete the payment
nl_NL: Bevestig uw boeking door op de knop te drukken en de betaling af te ronden

en: To get the list of your Google Calendar you need to log-in with Google OAuth. At the moment you are not logged-in.
nl_NL: Om uw Google Kalender lijst op te halen dient u in te loggen met Google OAuth. Momenteel bent u niet ingelogd.

en: To use all the SMS features you need an active account with Plivo o Twilio providers. <br /><br />Please read carefully their documentation about how to properly set the options.
nl_NL: Om alle SMS functies te gebruiken dient u een actieve account bij de providers Plivo of Twilio te hebben. <br /><br />Lees a.u.b. hun documentatie over de diverse in te stellen opties zorgvuldig.

en: To use this feature you need to generate an OAuth Client ID on Google Developers Console. Click on "i" icon to get more information on this feature.
nl_NL: Om deze functie te gebruiken dient u een OAuth Client ID in de Google Developers Console te genereren. Klik op het "i" icoon voor meer informatie over deze functie.

en: To use this payment method you need an account with Stripe.
nl_NL: Voor deze betaalmethode heeft u een Stripe account nodig

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Tools
nl_NL: Hulpmiddelen

en: Top customers
nl_NL: Top klanten

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total Reservations
nl_NL: Totaal aantal reserveringen

en: Total amount
nl_NL: Totaal bedrag

en: Total usage ( %d )
nl_NL: Totaal gebruik ( %d )

en: Trunk trailing 0 prefix
nl_NL: Netnummer 0 prefix

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Type a message for your customer
nl_NL: Schrijf een bericht voor uw klant

en: Type the amount of this discount
nl_NL: Voer de hoogte van de korting in

en: Unit per hour
nl_NL: Eenheid per uur

en: Unpaid reservations
nl_NL: Onbetaalde reserveringen

en: Until
nl_NL: Tot

en: Update Service Category
nl_NL: Bijwerken behandelingscategorie

en: Update Settings
nl_NL: Instellingen bijwerken

en: Update completed with success
nl_NL: Update is succesvol voltooid

en: Upload your logo
nl_NL: Upload uw logo

en: Use a number to give this service an order of execution compared to the other services.
nl_NL: Geef deze behandeling een volgordenummer, in vergelijking tot de andere behandelingen.

en: Use a transparent png file
nl_NL: Gebruik een transparante PNG afbeelding

en: Use it in case of conflicts with your theme
nl_NL: Gebruik dit bij conflicten met uw WordPress template

en: Use this console just to test your SMS services. Fill the destination number without the country code, write a text message and click "Update settings" to send an SMS.
nl_NL: Gebruik deze console alleen om uw SMS dienst te testen. Voer het bestemmingsnummer in zonder landnummer, schrijf een bericht en klik op "Instellingen Bijwerken" om een SMS te versturen.

en: Use this field to provide your customers important infos about terms and conditions of their reservation.
nl_NL: Gebruik dit veld om uw gebruikers te voorzien van belangrijke informatie omtrent de algemene voorwaarden van hun reservering.

en: Use this if your column is at least 400px width
nl_NL: Gebruik deze als uw kolom minimaal 400px breed is

en: Use this if your column is at least 600px width
nl_NL: Gebruik deze als uw kolom minimaal 600px breed is

en: Use this if your column is at least 900px width
nl_NL: Gebruik deze als uw kolom minimaal 900px breed is

en: Use this link to move the user directly to the booking page with the service already selected.
nl_NL: Gebruik deze link om de gebruiker direct door te sturen naar de boekingspagina, met de behandeling al geselecteerd.

en: Use this option to control the form fields to checkout
nl_NL: Gebruik deze optie om de uitcheck formuliervelden te beheren

en: Use this option to restore all the original settings. All your actual settings will be lost. <br />This operation can't be undone.
nl_NL: Gebruik deze optie om alle originele instellingen terug te zetten. Alle huidige instellingen gaan verloren.<br />Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: User booking cancellation
nl_NL: Gebruiker boeking annulering

en: User name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: User not found
nl_NL: Gebruiker niet gevonden

en: User updated
nl_NL: Gebruiker bijgewerkt

en: Users can select more than one assistants for their booked services. Please set with care the "execution order" inside your services section.
nl_NL: Gebruikers kunnen meer dan één medewerker selecteren voor geboekte behandelingen. Stel a.u.b. uw "volgorde van uitvoering" met zorg in, binnen de behandelingen sectie.

en: Users once logged in inside the MY ACCOUNT BOOKING page will be able to see the list of their upcoming reservations and eventually Cancel them. An email notification will be sent to you and to the customers.
nl_NL: Wanneer gebruikers zijn ingelogd op de MIJN BOEKINGSACCOUNT pagina dan kunnen zij hun aankomende reserveringen zien en deze ook annuleren. Een bevestiging hiervan wordt per e-mail naar u en de klant verzonden.

en: Valid from
nl_NL: Geldig vanaf

en: View Assistant
nl_NL: Bekijk werknemer

en: View Booking
nl_NL: Bekijk Boeking

en: View Discount
nl_NL: Bekijk Kortingen

en: View Service
nl_NL: Bekijk Behandeling

en: View this booking into administration.
nl_NL: Bekijk deze boeking in de administratie.

en: We are unavailable at:
nl_NL: We zijn niet beschikbaar op:

en: We have sent an SMS text on your mobile phone.
nl_NL: Er is een SMS bericht naar uw mobiele telefoon verzonden.

en: We hope to see you again at
nl_NL: We hopen u snel weer te zien bij

en: We received the payment for your booking.
nl_NL: We hebben de betaling boor uw boeking ontvangen.

en: We'll send a message two days before the <strong>next estimated booking</strong>
nl_NL: We sturen u een bericht twee dagen voor uw verwachte <strong>volgende afspraak</strong>

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Weekly
nl_NL: Wekelijks

en: Welcome back %s!
nl_NL: Welkom, %s!

en: Well done! Your import has been successfully completed.
nl_NL: Proficiat! Uw import werd succesvol uitgevoerd.

en: What do you need?
nl_NL: Wat heeft u nodig?

en: When
nl_NL: Wanneer

en: When do you want to come?
nl_NL: Wanneer wilt u langskomen?

en: YES
nl_NL: JA

en: Year
nl_NL: Jaar

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yesterday
nl_NL: Gisteren

en: You already selected service at
nl_NL: U heeft al een behandeling geselecteerd op

en: You applied this coupon maximum number of times
nl_NL: U kunt deze coupon niet nogmaals gebruiken

en: You are going to reach the bookings limit for the Salon Booking free version. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Please upgrade Salon Booking to a PRO version</a>.
nl_NL: U bereikt binnenkort de limiet van het aantal boekingen bij de gratis versie van Salon Booking. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Upgrade Salon Booking</a> a.u.b. naar een PRO versie.

en: You can select up to %d items
nl_NL: U kunt tot %d behandelingen selecteren

en: You can use [DATE], [TIME], [SALON NAME]
nl_NL: U kunt [DATE], [TIME] en [SALON NAME] gebruiken

en: You can use [NAME], [SALON NAME]
nl_NL: U kunt [NAME] en [SALON NAME] gebruiken

en: You can use this dynamic tags: [NAME], [SALON NAME]
nl_NL: U kunt deze dynamische labels gebruiken: [NAME], [SALON NAME]

en: You cannot modify this taxonomy.
nl_NL: U kunt deze taxonomie niet aanpassen

en: You don't have access
nl_NL: U heeft geen toegang

en: You don't have permissions
nl_NL: U heeft geen toestemming

en: You don't have upcoming reservations, do you want to re-schedule your last appointment with us?
nl_NL: U heeft geen aankomende reserveringen, wilt u uw laatste afspraak opnieuw inplannen?

en: You have <strong>%s</strong> to complete your payment before this reservation being canceled
nl_NL: U heeft <strong>%s</strong> om uw betaling te voltooien voordat uw reservering wordt geannuleerd

en: You have <strong>%s</strong> to complete your payment before this reservation is canceled
nl_NL: U heeft <strong>%s</strong> om uw betaling te voltooien voordat deze reservering wordt geannuleerd

en: You have entered the wrong data
nl_NL: U heeft verkeerde gegevens ingevuld

en: You must choose at least one service
nl_NL: U moet minimaal één behandeling kiezen

en: You need to choose which kind of booking algorithm want to use for your salon. Click over "i" icon to get more information about this option.
nl_NL: U moet kiezen welk boekingsalgoritme u wilt gebruiken voor uw salon. Klik op het "i" icoon voor meer informatie over deze optie.

en: You need to match your CSV file data with Salon Booking database
nl_NL: Uw CSV bestandsindeling moet overeenkomen met de Salon Booking database

en: You received a total of <strong>%s online reservations ( %s )</strong>, <strong>%s of them have been paid online ( %s )</strong> and <strong>%s have been paid later ( %s )</strong>.
nl_NL: U ontving in totaal <strong>%s online reserveringen ( %s )</strong>, <strong>waarvan %s direct online is betaald ( %s )</strong> en <strong>%s gekozen heeft om later af te rekenen ( %s )</strong>.

en: You will receive a confirmation of your booking by email.
nl_NL: U ontvangt via e-mail een boekingsbevestiging.

en: Your Google calendars
nl_NL: Uw Google Kalenders

en: Your PayPal account e-mail
nl_NL: Uw PayPal e-mailadres

en: Your booking is completed
nl_NL: Uw boeking is voltooid

en: Your booking is pending
nl_NL: Uw reservering is in behandeling

en: Your booking is pending, please await our confirmation.
nl_NL: Uw boeking is in behandeling, wacht a.u.b. op bevestiging

en: Your customer <strong>%s</strong> has been the most valuable one <strong>spending %s</strong> of your services.
nl_NL: Uw klant <strong>%s</strong> heeft het meeste uitgegeven, met een <strong>totaalbedrag %s</strong> voor uw behandelingen.

en: Your free version is expired - upgrade to PRO
nl_NL: Uw gratis versie is verlopen - upgrade naar PRO

en: Your free version is expired. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Please upgrade Salon Booking to a PRO version</a>.
nl_NL: Uw gratis versie is verlopen. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Upgrade Salon Booking</a> a.u.b. naar een PRO versie.

en: Your payment has not been completed
nl_NL: Uw betaling is nog niet voltooid

en: Your reservation at [SALON NAME] has been modified
nl_NL: Uw reservering bij [SALON NAME] is aangepast

en: Your salon name
nl_NL: Naam van uw salon

en: Your telephone number is verified
nl_NL: Uw telefoonnummer is geverifieerd

en: Your verification code is not valid
nl_NL: Uw verificatie code is niet geldig

en: already paid as deposit
nl_NL: Reeds aanbetaald

en: always
nl_NL: altijd

en: at
nl_NL: om

en: available left
nl_NL: nog beschikbaar

en: belong to the same category
nl_NL: behoort tot dezelfde categorie

en: booking request.
nl_NL: Boekingsverzoek

en: booking settings are updated
nl_NL: Boeking instellingen zijn bijgewerkt

en: bookings
nl_NL: boekingen

en: by Email
nl_NL: via e-mail

en: by SMS
nl_NL: via SMS

en: checking availability
nl_NL: beschikbaarheid controleren

en: checkout as a guest
nl_NL: Als gast uitchecken

en: checkout settings are updated
nl_NL: Checkout instellingen zijn bijgewerkt

en: customize colors of the salon shortcode.
nl_NL: Pas de kleuren van de salon shortcode aan.

en: day
nl_NL: dag

en: days
nl_NL: dagen

en: digit a customer name
nl_NL: type hier uw klantnaam

en: digit your verification code
nl_NL: voer uw verificatie code in

en: don't forget your reservation at
nl_NL: denk aan uw reservering bij

en: download a csv sample file
nl_NL: Download een CSV voorbeeld bestand

en: drag your csv file here to import assistants
nl_NL: Sleep uw CSV bestand hierheen om werknemers te importeren.

en: drag your csv file here to import customers
nl_NL: Sleep uw CSV bestand hierheen om klanten te importeren

en: drag your csv file here to import services
nl_NL: Sleep uw CSV bestand hierheen om behandelingen te importeren

en: e-mail
nl_NL: E-mail

en: e-mail can't be empty
nl_NL: E-mail moet ingevuld zijn

en: e-mail is not valid
nl_NL: E-mail adres is niet geldig

en: entire amount (disabled)
nl_NL: Volledig bedrag (uitgeschakeld)

en: fill the fields and update settings
nl_NL: vul de velden in en werk de instellingen bij

en: fill this field
nl_NL: Vul dit veld in

en: filter by service
nl_NL: filter op behandeling

en: fixed
nl_NL: vast

en: free
nl_NL: gratis

en: from
nl_NL: Van

en: general settings are updated
nl_NL: algemene instellingen zijn bijgewerkt

en: half hour
nl_NL: half uur

en: has booked at
nl_NL: heeft geboekt op

en: has submitted a new review on his last visit at
nl_NL: heeft een nieuwe beoordeling ingediend over zijn laatste bezoek bij

en: hour
nl_NL: uur

en: hours
nl_NL: uren

en: hrs
nl_NL: u

en: is child of selected service
nl_NL: is een aanvulling op de geselecteerde behandeling

en: key in your coupon code
nl_NL: voer uw kortingscode in

en: loading
nl_NL: Laden

en: log-in with Facebook
nl_NL: log in met Facebook.

en: mns
nl_NL: min

en: month
nl_NL: Maand

en: months
nl_NL: maanden

en: n.a.
nl_NL: n.v.t.

en: no account will be created
nl_NL: er wordt geen account aangemaakt

en: no users found
nl_NL: Geen gebruikers gevonden.

en: not avalable yet
nl_NL: nog niet beschikbaar

en: on
nl_NL: op

en: on left side
nl_NL: Aan de linkerkant

en: on right side
nl_NL: Aan de rechterkant

en: or
nl_NL: of

en: password can't be empty
nl_NL: Wachtwoord moet ingevuld zijn

en: payments settings are updated
nl_NL: Betaling instellingen zijn bijgewerkt

en: please, drop us some lines to understand if your expirience has been  in line  with your expectrations
nl_NL: Laat ons a.u.b. weten of uw ervaring in overeenstemming was met uw verwachtingen

en: remember to customize your settings
nl_NL: vergeet niet uw instellingen aan te passen

en: remove this image
nl_NL: verwijder deze afbeelding

en: revenue
nl_NL: omzet

en: select a day
nl_NL: Kies een dag

en: select an hour
nl_NL: Kies een tijdstip

en: select one or more services
nl_NL: Kies één of meer behandelingen

en: specify the amount without currency symbol
nl_NL: geef het bedrag op zonder valutasymbool

en: style settings are updated
nl_NL: Opmaak instellingen zijn aangepast

[ctx: taxonomy general name]
en: Service Categories
nl_NL: Behandelingscategorieën

[ctx: taxonomy singular name]
en: Service Category
nl_NL: Behandelingscategorie

en: test (sms code is sent by mail to the admin)
nl_NL: Test (sms code wordt via email naar de admin verstuurd)

en: the following booking at %s has been canceled
nl_NL: de volgende boeking op %sis geannuleerd

en: to
nl_NL: Tot

en: try again
nl_NL: Probeer opnieuw

en: username can't be empty
nl_NL: Gebruikersnaam moet ingevuld zijn

en: weeks
nl_NL: weken

en: years
nl_NL: jaren

en: your customers
nl_NL: uw klanten

en: | Booking ID
nl_NL: | Boeking ID
