Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to lt_LT translation catalogue (148 entries)

en: Coupon is not valid
lt_LT: Kuponas negalioja

en: Coupon was applied
lt_LT: Kuponas buvo panaudotas

en: Customer
lt_LT: Klientas

en: Booking date
lt_LT: Registracijos data

en: Booking amount
lt_LT: Registracijos suma

en: Booking discount
lt_LT: Registracijos nuolaida

en: Coupon code
lt_LT: Kupono kodas

en: Automatic discount
lt_LT: Auto nuolaida

en: Discount details
lt_LT: Nuolaidos detales

en: &nbsp
lt_LT:  •

en: Discount usage history
lt_LT: Nuolaidu pritaikimo istorija

en: Discounted price
lt_LT: Kaina su nuolaida

en: Type
lt_LT: Tipas

en: Amount
lt_LT: Suma

en: Active
lt_LT: Aktyvus

en: Yes
lt_LT: Taip

en: No
lt_LT: Ne

en: Enter discount name
lt_LT: Įveskite nuolaidos pavadinimą

en: Discount updated.
lt_LT: Nuolaida atnaujinta

en: Discount saved.
lt_LT: Nuolaida išsaugota

en: Salon
lt_LT: Salonas

en: Method not found
lt_LT: Metodas nerastas

en: File not found
lt_LT: Failas nerastas

en: Cannot create tmp file
lt_LT: Neįmanoma sukurti 'tmp' faila

en: Cannot write to tmp file
lt_LT: Neįmanoma įrašyti i 'tmp'  failą

en: Filename not found
lt_LT: Failo pavadinimas nerastas

en: Import data not found
lt_LT: Importuojami duomenys nerasti

en: Data not found
lt_LT: Duomenų nerasta

en: Booking Rule
lt_LT: Registracijos  taisyklės

en: Holiday Rule
lt_LT: Atostogų  taisyklės

en: bookings
lt_LT: Registracijos

en: revenue
lt_LT: Pajamos

en: hrs
lt_LT: val

en: mns
lt_LT: men

en: available left
lt_LT: Liko laisvu

en: You don't have access
lt_LT: Jūs neturite prieigos

en: Cancellation disabled
lt_LT: Atšaukimas išjungtas

en: E-mail sent
lt_LT: el laiškas išsiųstas

en: Rating
lt_LT: Vertinimas

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Calendar
lt_LT: Kalendorius

en: Customers
lt_LT: Klientai

en: Status
lt_LT: Būsena

en: First Name
lt_LT: Vardas

en: Last Name
lt_LT: Pavardė

en: E-mail
lt_LT: El. paštas

en: Telephone
lt_LT: Telefonas

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Reports
lt_LT: Ataskaitos

en: Today
lt_LT: Šiandien

en: Yesterday
lt_LT: Vakar

en: This Week
lt_LT: Šią savaitę

en: Last Week
lt_LT: Praeitą savaitę

en: This Month
lt_LT: Šį mėnesį

en: Last Month
lt_LT: Paskutinis mėnuo

en: This Quarter
lt_LT: Šį ketvirtį

en: Last Quarter
lt_LT: Praeitą ketvirtį

en: This Year
lt_LT: Šiais metais

en: Last Year
lt_LT: Praeitais metais

en: Custom
lt_LT: Nuoroda

en: From
lt_LT: Nuo

en: To
lt_LT: Iki

en: Filter
lt_LT: Filtruoti

en: Bookings
lt_LT: Registracijos

en: Earnings
lt_LT: Uždarbis

en: Total
lt_LT: Iš viso

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Tools
lt_LT: Įrankiai

en: to
lt_LT: iki

en: Pending
lt_LT: Nepatvirtintas

en: Password
lt_LT: Slaptažodis

en: First name
lt_LT: Vardas

en: Last name
lt_LT: Pavardė

en: e-mail
lt_LT: El. paštas

en: Address
lt_LT: Adresas

en: Sunday
lt_LT: Sekmadienis

en: Monday
lt_LT: Pirmadienis

en: Tuesday
lt_LT: Antradienis

en: Wednesday
lt_LT: Trečiadienis

en: Thursday
lt_LT: Ketvirtadienis

en: Friday
lt_LT: Penktadienis

en: Saturday
lt_LT: Šeštadienis

en: Medium
lt_LT: Vidutinis

en: Large
lt_LT: Didelis

en: Thumbnail
lt_LT: Miniatiūra

en: Email
lt_LT: El. pašto adresas

en: All
lt_LT: Visi

en: M j, Y @ G:i
lt_LT: Y-m-d, H:i

en: Price
lt_LT: Kaina

en: Services
lt_LT: Paslaugos

en: Search Services
lt_LT: Ieškoti tarp paslaugų

en: No services found
lt_LT: Paslaugų nerasta

en: No services found in trash
lt_LT: Šiukšlinėje paslaugų nerasta

en: Services Archive
lt_LT: Paslaugų archyvas

en: Booked services
lt_LT: Užsakytos paslaugos

en: None
lt_LT: Nieko

en: Booking status
lt_LT: Rezervacijos būkle

en: New Customer
lt_LT: Naujas klientas

en: Publish
lt_LT: Paskelbti

en: Preview
lt_LT: Peržiūrėti

en: Download
lt_LT: Atsisiųsti

en: Day
lt_LT: Diena

en: Month
lt_LT: Mėnuo

en: Year
lt_LT: Metai

en: Previous
lt_LT: Ankstesnis

en: Next
lt_LT: Toliau

en: Export
lt_LT: Eksportavimas

en: or
lt_LT: arba

en: Import
lt_LT: Importavimas

en: Dear
lt_LT: Gerbiama

en: Your booking is pending, please await our confirmation.
lt_LT: Jūsų rezervacija tikrinama, prašome palaukti rezervacijos patvirtinimo

en: Date
lt_LT: Data

en: Total amount
lt_LT: Iš viso

en: Dear Administrator,
lt_LT: Gerbiamas Administratorius

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Select a day
lt_LT: pasirinkti data

en: Select an hour
lt_LT: pasirinkite laika

en: Online Booking status
lt_LT: Online Rezervacijos būkle

en: Number
lt_LT: Skaičius

en: Message
lt_LT: Pranešimas

en: Hide
lt_LT: Paslėpti

en: Required
lt_LT: Reikalingas

en: Support
lt_LT: Pagalba

en: Upload your logo
lt_LT: Išsiųsti savo logotipą

en: Date Format
lt_LT: Datos formatas

en: Time Format
lt_LT: Laiko formatas

en: Currency
lt_LT: Valiuta

en: Background color
lt_LT: Fono spalva

en: Text color
lt_LT: Teksto spalva

en: Next step
lt_LT: Tęsti toliau

en: Back
lt_LT: Atgal

en: select a day
lt_LT: pasirinkite data

en: select an hour
lt_LT: pasirinkite laika

en: Services booked
lt_LT: Užsakytos paslaugos

en: Leave a message
lt_LT: Parašykite jūsų žinute

en: Terms & conditions
lt_LT: Naudojimo taisyklės

en: Your booking is pending
lt_LT: Jūsų rezervacija tikrinama

en: Booking number
lt_LT: Rezervacijos numeris

en: Complete
lt_LT: Užbaigtas

en: You will receive a confirmation of your booking by email.
lt_LT: El paštų gausite Jūsų rezervacijos patvirtinimą

en: If you don't receive any news from us or you need to change your reservation please call the %s or send an e-mail to %s
lt_LT: Jai Jus negavote patvirtinimo nuo mūsų, ar norite pakeisti arba atšaukti jūsų rezervacija skambinkite %s arba rašykite el paštų %s

en: Subtotal
lt_LT: Tarpinė suma

en: Login
lt_LT: Prisijungti

en: Action
lt_LT: Veiksmas

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Thank you for your review. It will help us improving our services.
lt_LT: Ačiu Jums už jūsų nuomone. Tai padeda mums gerinti mūsų paslaugu kokybe

en: Here are the details of your booking:
lt_LT: Jūsų rezervacijos detales

en: on
lt_LT: įjungta
