Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to id_ID translation catalogue (10 entries)

en: Weekly
id_ID: Mingguan

en: Edit
id_ID: mengedit

en: Filter
id_ID: Penyaring

en: Preview
id_ID: Pratampil

en: Import
id_ID: Impor

en: Date
id_ID: Tanggal

en: Hide
id_ID: Sembunyikan

en: Required
id_ID: Wajib

en: Support
id_ID: Mendukung

en: Email Subject
id_ID: Email Subjek
