Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Today
hy: Այսօր

en: Yesterday
hy: Երեկ

en: Settings
hy: Կայանքներ

en: Pending
hy: Սպասող

en: Password
hy: Գաղտնաբառ

en: Email
hy: էլ-փոստ

en: Next
hy: Հաջորդ

en: Export
hy: Արտահանում

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Cancel
hy: Չեղարկել
