Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to he_IL translation catalogue (33 entries)

en: Coupon is not valid
he_IL: הקופון לא בתוקף

en: Coupon was applied
he_IL: הקופון תקף

en: Customer
he_IL: לקוח

en: Booking date
he_IL: תאריך התור

en: Booking amount
he_IL: סך ההזמנה המשוערת הינו

en: Booking discount
he_IL: הנחה בעת הזמנת הפגישה

en: Coupon code
he_IL: קוד קופון

en: Automatic discount
he_IL: הנחה אוטומטית

en: Discount details
he_IL: פירוט ההנחה

en: &nbsp
he_IL: וגם

en: Discount usage history
he_IL: דוח המציג את שימוש בקוד ההנחה

en: Discounted price
he_IL: המחיר ההנחה

en: Type
he_IL: סוג  השירות

en: Amount
he_IL: סכום משוער

en: Active
he_IL: פעיל

en: Yes
he_IL: כן

en: No
he_IL: לא

en: Discount updated.
he_IL: ההנחה עודכנה בהצלחה

en: Discount published.
he_IL: ההנחה נוספה

en: Discount saved.
he_IL: ההנחה נשמרה

en: Salon
he_IL: מספרת משה לוסקי

en: DATE/TIME
he_IL: זמן ושעה של הפגישה

en: This assistant is full at %s
he_IL: נותן השירות שבחרת תפוס 1%s בזמן שנקבע אנא בחר זמן אחר

en: Enter the assistant name
he_IL: תבחר את הנותן שירות המועדף לתור זה

en: Assistant updated.
he_IL: נבחר בהצלחה

en: Favourite time
he_IL: זמן מעודף

en: Date
he_IL: תאריך התור

en: Time
he_IL: מתי

en: Select an assistant
he_IL: בחר את נותן השירות המועדף

en: Select a day
he_IL: בחר את היום

en: Select an hour
he_IL: בחר את השעה

en: Time in advance
he_IL: זמן מראש

en: Login
he_IL: התחברות
