Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to gl_ES translation catalogue (53 entries)

en: Rating
gl_ES: Puntuación

en: Calendar
gl_ES: Calendario

en: Status
gl_ES: Estado

en: First Name
gl_ES: Nome

en: Last Name
gl_ES: Apelidos

en: E-mail
gl_ES: Correo electrónico

en: Edit
gl_ES: Editar

en: Today
gl_ES: Hoxe

en: Custom
gl_ES: Personalizado

en: Filter
gl_ES: Filtrar

en: Settings
gl_ES: Configuración

en: Tools
gl_ES: Ferramentas

en: Pending
gl_ES: Pendentes

en: Password
gl_ES: Contrasinal

en: Address
gl_ES: Enderezo

en: Sunday
gl_ES: Domingo

en: Monday
gl_ES: Luns

en: Tuesday
gl_ES: Martes

en: Wednesday
gl_ES: Mércores

en: Thursday
gl_ES: Xoves

en: Friday
gl_ES: Venres

en: Saturday
gl_ES: Sábado

en: Medium
gl_ES: Medio

en: Large
gl_ES: Grande

en: Thumbnail
gl_ES: Miniatura

en: Email
gl_ES: Enderezo electrónico

en: All
gl_ES: Todos

en: M j, Y @ G:i
gl_ES: j \d\e M \d\e Y \á\s G:i

en: Duration
gl_ES: Duración

en: Price
gl_ES: Prezo

en: None
gl_ES: Ningún

en: Publish
gl_ES: Publicar

en: Preview
gl_ES: Previsualizar

en: Day
gl_ES: Día

en: Month
gl_ES: Mes

en: Year
gl_ES: Ano

en: Previous
gl_ES: Anterior

en: Next
gl_ES: Seguinte

en: Export
gl_ES: Exportar

en: or
gl_ES: ou

en: Import
gl_ES: Importar

en: Date
gl_ES: Data

en: Remove
gl_ES: Eliminar

en: Hide
gl_ES: Ocultar

en: Date Format
gl_ES: Formato de data

en: Time Format
gl_ES: Formato de hora

en: Background color
gl_ES: Cor de fondo

en: Text color
gl_ES: Cor de texto

en: Back
gl_ES: Atrás

en: Login
gl_ES: Identificación

en: Action
gl_ES: Acción

en: Cancel
gl_ES: Cancelar

en: on
gl_ES: aceso
