Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to eu translation catalogue (54 entries)

en: Rating
eu: Puntuazioa

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Status
eu: Egoera

en: First Name
eu: Izena

en: Last Name
eu: Abizena

en: E-mail
eu: E-posta

en: Edit
eu: Editatu

en: Today
eu: Gaur

en: Yesterday
eu: Atzo

en: Last Week
eu: Pasa den astean

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: From
eu: Nondik

en: Filter
eu: Iragazi

en: Total
eu: Guztira

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Tools
eu: Tresnak

en: Pending
eu: Zain

en: Password
eu: Pasahitza

en: Address
eu: Helbidea

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Medium
eu: Ertaina

en: Large
eu: Handia

en: Thumbnail
eu: Koadro txikia

en: Email
eu: E-posta

en: All
eu: Guztiak

en: M j, Y @ G:i
eu: Y(\e)\k\o M  j - G:i(\e)\t\a\n

en: None
eu: Bat ere ez

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Download
eu: Deskargatu

en: Day
eu: Eguna

en: Month
eu: Hilea

en: Year
eu: Urtea

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Export
eu: Esportatu

en: or
eu: edo

en: Import
eu: Inportatu

en: Date
eu: Data

en: Remove
eu: Kendu

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Date Format
eu: Daten formatua

en: Time Format
eu: Orduen formatua

en: Background color
eu: Atzeko-kolorea

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Back
eu: Atzera

en: Action
eu: Ekintza

en: Cancel
eu: Utzi
