Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to et translation catalogue (865 entries)

en:  hours
et: tunnid

en: %d hours and %d minutes
et: %d tundi ja %d minutit

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1. Rollback your database to the %s version
et: 1. Andmebaasi taastamine %s versioonini

en: 2. Download Salon Booking %s
et: Laadi alla Salon Booking %s

en: 3. Upload Salon Booking %s folder on your server
et: Laadi Salon Booking %s kausta oma serveris

en: <p>A new <strong>"Salon"</strong> section has been created into the left sidebar<br/>Three new pages has been created: "Booking", "Booking my account" and "Thank you page"<br/>We have also added some "services" and "bookings" for demo purpose. Feel free to delete them<br/>Go to <a href="/wp-admin/admin.php?page=salon-settings"><strong>"Salon > Settings"</strong></a>section to setup your Salon Booking System</p>
et: <p>Uus <strong>"Salong"</strong> sektsioon on lisatud vasakusse küljeribasse<br/>Kolm uut lehte on loodud: "Broneering", "Minu broneeringu konto" ja "Täname" leht<br/>Me lisasime ka mõned teenused ja broneeringud demonstreerimiseks, võite need kustutada<br/>Mine <a href="/wp-admin/admin.php?page=salon-settings"><strong>"Salong > Seaded"</strong></a>sektsiooni, et seadistada Salon Booking süsteem</p>

en: <strong>%s reservations has been canceled</strong> from your customers.
et: <strong>%s broneeringut tühistati</strong> teie klientide poolt

en: <strong>Congratulation!</strong> Salon Booking is now active.
et: <strong>Õnnitleme!</strong> Salon Booking on nüüd aktiivne.

en: <strong>Do you want a 30% discount? <a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/" target="blank">INVITE YOUR FRIENDS!</a></strong></p>
et: <strong>Kas soovite 30% allahindlust? <a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/" target="blank">KUTSUGE OMA SÕPRU!</a></strong></p>

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
et: <strong>ERROR</strong>: See email on juba registreeritud, Palun valige teine email.

en: <strong>The BASIC</strong> one sets a fixed duration for each booking and it doesn't care about the number and the duration of the booked services. <br />You are able to set a fixed duration using the "Session average duration" option.<br /><br /><strong>The ADVANCED</strong> mode is more complex and complete as it takes in count the duration of each services booked for every single reservation. <br />We suggest to use this one.<br /><br /> <strong>THE HIGH END</strong> allows you to control the availability of a single assistance assigned to a specific service at a specific time. <br /><br />But you need to set first for each services the "execution order". <br /><br /> Once done the system is able to know what time an assistant has been booked and how long he will be busy with a specific service. <br /><br />This method is very precise but could be a little bit strict in some cases. <br /><br />We suggest you to test it first on a development website.
et: <strong>ALGELINE</strong> määrab igale broneeringule sama kestuse ja ei järgi broneeritud teenuste hulka ja kestust. <br />Saate määrata sessiooni keskmise kestuse valiku.<br /><br /><strong>EDASIJÕUDNUD</strong> režiim on keerukam ja arvestab iga broneeringu teenuste kestuseid. <br />Me soovitame seda kasutada.<br /><br /> <strong>TIPPTASE</strong>võimaldab teil määrata iga kindla töötaja saadavust iga kindla teenuse jaoks igal kindlal ajal <br /><br />Kuid selleks tuleb määrata teenuste "läbiviimise järekord". <br /><br /> Kui see on tehtud, siis süsteem teab, mis aegadel on töötaja broneeritud ja mis teenuste jaoks. <br /><br />See meetod on väga täpne, kuid liiga range mingite juhtumite jaoks <br /><br />Me soovitame seda katsetada arendamiseks mõeldud veebilehel.

en: A database update is required for this version. Please make a back-up of your database before proceed.
et: Selle versiooni jaoks on vaja andmebaasi uuendust. Palun tehke varukoopia oma andmebaasist enne jätkamist

en: A very short description of this assistant. It is optional
et: Töötaja lühikirjeldus. See on valikuline.

en: A very short description of this service. It is optional
et: Lühikirjeldus teenusest. See on valikuline.

en: ASSISTANTS
et: TÖÖTAJAD

en: Accept
et: Kinnita

en: Account ID
et: Konto ID

en: Action
et: Tegevus

en: Active
et: Aktiivne

en: Add Assistant
et: Lisa Töötaja

en: Add Booking
et: Lisa Broneering

en: Add Customer
et: Lisa klient

en: Add Discount
et: Lisa allahindlus

en: Add New Assistant
et: Lisa Uus Töötaja

en: Add New Booking
et: Lisa Uus Broneering

en: Add New Discount
et: Lisa uus allahindlus

en: Add New Service
et: Lisa uus teenus

en: Add New Service Category
et: Lisa uus teenuse kategooria

en: Add Service
et: Lisa teenus

en: Add booking
et: Lisa broneering

en: Add new
et: isa uus

en: Add new rule
et: Lisa uus reegel

en: Add service
et: Lisa teenus

en: Address
et: Aadress

en: Address can't be empty
et: Aadress ei tohi olla tühi

en: Administration notes
et: Administraatori märkmed

en: Administration rule
et: Haldamisreegel

en: Advanced (evaluates also booking duration)
et: Edasijõudnud (kontrollib ka broneeringu kestust)

en: Advanced Discount System
et: Edasijõudnud allahindlussüsteem

en: After the last appointment
et: Peale viimast broneeringut

en: Ajax steps <span>This allows loading steps via ajax</span>
et: Ajax sammud <span>see lubab kasutada Ajaxit</span>

en: All
et: Kõik

en: All Service Categories
et: Kõik teenuste kategooriad

en: All attendants
et: Kõik töötajad

en: All days
et: Terve päev

en: All statuses
et: Kõik olekud

en: All users name
et: Kõik kasutajad nimepidi

en: Allow users to pay in advance using PayPal.
et: Luba kasutajatel ette maksta PayPaliga

en: Allow users to pay in advance.
et: Luba kasutajatel maksta ette

en: Always
et: Alati

en: Amount
et: Kogus

en: Amount of reservations
et: Broneeringute summa

en: An account will be automatically created
et: Konto luuakse automaatselt

en: An assistant for selected services can't perform this service
et: Teenuste jaoks valitud töötaja ei saa läbi viia seda teenust

en: Apply
et: Rakenda

en: Apply from
et: Rakenda alates

en: Are you satisfied by our <strong>Salon Booking plugin</strong>? <br />Consider to leave a 5 stars rating on wordpress.org
et: Kas olete rahul <strong>Salon Booking pluginaga</strong>?<br />Palun jätke meile 5-tärniline hinnang wordpress.org lehel

en: Assistant
et: Töötaja

en: Assistant Description
et: Töötaja kirjeldus

en: Assistant Details
et: Töötaja andmed

en: Assistant Google Calendar
et: Töötaja Google Calendar

en: Assistant description
et: Töötaja kirjeldus

en: Assistant draft updated.
et: Töötaja mustand uuendatud

en: Assistant published.
et: Töötaja avaldatud

en: Assistant restored to revision from %s
et: Töötaja taastatud versioonist %s

en: Assistant saved.
et: Töötaja salvestatud

en: Assistant scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
et: Töötaja broneeritud: <strong>%1$s</strong>.

en: Assistant selection
et: Töötaja valik

en: Assistant submitted.
et: Töötajad saadetud

en: Assistant updated.
et: Töötajad uuendatud

en: Assistants
et: Töötajad

en: Assistants Archive
et: Töötajate arhiiv

en: Assistants view
et: Töötajate vaade

en: Assistants will receive an e-mail when selected for a new booking.
et: Töötajad saavad e-maili, kui neid on valitud uueks broneeringuks

en: Attendant
et: Teenija

en: Attendant %s isn't available for %s service
et: Töötaja %s ei ole saadaval %s teenuse jaoks

en: Attendant %s isn't available for %s service at %s
et: Töötaja %s ei ole saadaval %s %s teenuse jaoks

en: Auth Token
et: Tuvastusvõti

en: Automatic discount
et: Automaatne allahindlus

en: Automatic discount settings
et: Automaatse allahindluse sätted

en: Automatic feedback reminder
et: Automaatne tagasiside meeldetuletus

en: Automatic follow-up
et: Automaatne järelkaja

en: Automatically apply when the rules are met
et: Rakenda automaatselt, kui reeglid on rahuldatud

en: Availability
et: Saadavus

en: Availability mode
et: Saadavuse režiim

en: Availability:
et: Saadavus:

en: Available days checked and green.
et: Saadavalolevad päevad valitud ja rohelised

en: Avoid spam asking your users to verify their identity with an SMS verification code during the first registration.
et: Väldi spämmi, nõudes oma kasutajatelt isikutuvastust SMS kinnituskoodiga nende esmasel registreerimisel

en: BOOKING ID
et: BRONEERINGU ID

en: Back
et: Tagasi

en: Background color
et: Taustavärv

en: Basic (checks only the booking date)
et: Lihtne (kontrollib ainult broneeringu kuupäeva)

en: Before the appointment
et: Enne broneeringut

en: Before to contact us for support please consider to look at these resources:
et: Enne meiega ühendust võtmist, palun vaadake neid allikaid.

en: Book an appointment
et: Broneeri aeg

en: Book now
et: Broneeri nüüd

en: Booked services
et: Broneeritud teenused

en: Booking
et: Broneering

en: Booking Actions
et: Broneeringu tegevused

en: Booking Archive
et: Broneeringute arhiiv

en: Booking Canceled
et: Broneering tühistatud

en: Booking Confirmation
et: Broneeringu kinnitus

en: Booking Date
et: Broneeringu kuupäev

en: Booking ID
et: Broneeringu ID

en: Booking My Account
et: Broneeringu Minu Konto

en: Booking Price
et: Broneeringu hind

en: Booking Review
et: Broneeringu hinnang

en: Booking Rule
et: Broneeringu reegel

en: Booking Services
et: Broneeringu teenused

en: Booking URL
et: Broneeringu URL

en: Booking amount
et: Broneeringu summa

en: Booking cancellation
et: Broneeringu tühistamine

en: Booking confirmation
et: Broneeringu kinnitus

en: Booking confirmed
et: Broneering kinnitatud

en: Booking date
et: Broneeringu kuupäev

en: Booking details
et: Broneeringu andmed

en: Booking discount
et: Broneeringu allahindlus

en: Booking draft updated.
et: Broneeringu mustand uuendatud

en: Booking history
et: Broneeringute ajalugu

en: Booking is not available at the moment, please contact us at
et: Broneerimine ei ole hetkel saadaval, palun võtke meiega ühendust

en: Booking manual confirmation
et: Broneeringu käsitsi tühistamine

en: Booking notes
et: Broneeringu märkmed

en: Booking number
et: Broneeringu number

en: Booking page
et: Broneeringu leht

en: Booking published.
et: Broneering avaldatud

en: Booking restored to revision from %s
et: Broneering taastatud %s versioonini.

en: Booking saved.
et: Broneering salvestatud

en: Booking scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
et: Broneering broneeritud: <strong>%1$s</strong>.

en: Booking statistics
et: Broneeringu statistika

en: Booking status
et: Broneeringu olek

en: Booking submitted.
et: Broneering saadetud

en: Booking summary
et: Broneeringu kokkuvõte

en: Booking time range <span>Define the time range in wich customers may book an appointment</span><
et: Broneeringu ajavahemik <span>Määra ajavahemik, kuhu kliendid võivad broneeringuid teha</span>

en: Booking updated.
et: Broneering uuendatud

en: Booking was rated
et: Broneeringut hinnati

en: Bookings
et: Broneeringud

en: Bookings status legend
et: Broneeringu staatuse legend

en: CREATED
et: LOODUD

en: CSS on front-end
et: CSS esipoolel

en: CUSTOMER EMAIL
et: KLIENDI E-MAIL

en: CUSTOMER NAME
et: KLIENDI NIMI

en: CUSTOMER PHONE
et: KLIENDI TELEFONINUMBER

en: Calculate total
et: Arvuta kogusumma

en: Calendar
et: Kalender

en: Calendar is not configured
et: Kalender seadistamata

en: Calendars
et: Kalendrid

en: Cancel
et: Tühista

en: Cancel booking
et: Tühista broneering

en: Canceled
et: Tühistatud

en: Cancellation disabled
et: Tühistamine on välja lülitatud

en: Cannot create tmp file
et: Ei saa tmp faili luua

en: Cannot write to tmp file
et: Ei saa tmp faili kirjutada

en: Change booking form steps order
et: Muutke broneeringu sammude järjestust

en: Change order
et: Muutke järjestust

en: Check this box if you want to enable the Discount section
et: Tehke see valik, kui soovite aktiveerida allahindluste sektsiooni

en: Check this option to test PayPal payments
    using your PayPal Sandbox account.
et: Valige see, kui soovite katsetada PayPal makseid
    kasutades oma PayPal Sandbox kontot.

en: Check this option to test PayPal payments using your PayPal Sandbox account.
et: Valige see, kui soovite katsetada PayPal makseid kasutades oma PayPal Sandbox kontot.

en: Checkout
et: Maksa

en: Checkout as a guest
et: Maksa külalisena

en: Checkout form fields
et: Kassaväljad

en: Checkout options
et: Ostukorvi valikud

en: Choose among your Calendars
et: Vali oma kalendrite hulgast

en: Choose an assistant for me
et: Vali mulle töötaja

en: Choose the one that best fits your page
et: Valige, mis sobib paremini kokku teie lehega

en: Click here to approve
et: Vajutage siia, et kinnitada

en: Click on this button to send us your feedback
et: Vajutage sellele nupule, et esitada tagasiside

en: Close
et: Sulge

en: Code to be used
et: Kood, mida kasutatakse

en: Complete
et: Valmis

en: Confirm your password
et: Kinnita oma parooli

en: Confirmed
et: Kinnitatud

en: Consider that this option will affect the availability of your staff members that you have associated with this service.
et: Arvesta, et see valik mõjutab teie töötajate saadavust, mis on seotud selle teenusega

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Copy and paste into a text file the informations of this field and provide them to Salon Booking support.
et: Kopeeri selle välja informatsioon tekstifaili ning edasta see Salon Booking klienditoele

en: Copy and paste into this field settings of the plugin to import settings into the current wordpress install.
et: Kopeeri sellesse välja plugina seaded, et importida seaded wordpressi

en: Copy this code and give it to your customers
et: Kopeeri see kood ja anna oma klientidele

en: Country code
et: Riigi kood

en: Coupon code
et: Kupongi kood

en: Coupon expired
et: Kupong on aegunud

en: Coupon is not valid
et: Kupong on kehtetu

en: Coupon was applied
et: Kupong rakendati

en: Create a new user
et: Loo uus kasutaja

en: Create one or more rules to limit online reservation to specific days and time range. <br />Leave blank if you want bookings available everydays at every hour
et: Tehke üks või mitu reeglit, et määrata on-line broneeringerimine kindlatele päevadele ja kellaaegadele. <br />Jätke tühjaks, kui soovite, et broneering oleks alati saadaval

en: Currency
et: Valuuta

en: Custom
et: Kohandatud

en: Custom colors
et: Oma värvid

en: Custom message (max 150 characters)
et: Oma sõnum (kuni 150 tähemärki)

en: Customer
et: Klient

en: Customer ID
et: Kliendi ID

en: Customer Value
et: Kliendi hind

en: Customer address
et: Kliendi aadress

en: Customer contacts
et: Kliendi kontaktikd

en: Customer details
et: Kliendi andmed

en: Customer habit
et: Kliendi harjumus

en: Customer message:
et: Kliendi sõnum

en: Customer name
et: Kliendi nimi

en: Customer's bookings
et: Kliendi broneeringud

en: Customers
et: Kplastajad

en: Customers per session
et: Kliente sessiooni kohta

en: Customize the booking reminder message
et: Isikuärasta broneeringu meeldetuletussõnumit

en: DATE/TIME
et: KUUPÄEV/KELLAAEG

en: Data not found
et: Andmeid ei leitud

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Format
et: Kuupäeva vorming

en: Date and Time settings
et: Kuupäeva ja kellaaja seaded

en: Date and time booked
et: Kuupäev ja kellaaeg broneeritud

en: Day
et: Päev

en: Dear
et: Lugupeetud

en: Dear %s,
    these is a summary of what happened on your salon last week:
et: Lugupeetud %s,
    teile on aruanne sellest, mis on teie salongis viimasel nädalal toimunud

en: Dear Administrator,
et: Lugupeetud Administraator

en: Decimal separator
et: Kümnendike eraldaja

en: Define your time-session average duration
et: Määra oma sessiooni keskmine ajaline kestus

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete all Google Calendar Events
et: Kustuta kõik Google kalendri sündmused

en: Delete unpaid reservations after
et: Kustuta maksmata broneeringud pärast

en: Deposit
et: Sissemakse

en: Direct link
et: Otselink

en: Disable bootstrap assets
et: Keela bootstrap vara

en: Discount
et: Allahindlus

en: Discount applied
et: Allahindlus rakendatud

en: Discount details
et: Allahindluse detailid

en: Discount draft updated.
et: Allahindluse mustand uuendatud.

en: Discount published.
et: Allahindlus avaldatud

en: Discount restored to revision from %s
et: Allahindlus taastatud %s versioonini.

en: Discount saved.
et: Allahindlus salvestatud

en: Discount submitted.
et: Allahindlus edastatud

en: Discount updated.
et: Allahindlus uuendatud

en: Discount usage history
et: Allahindluse kasutamise ajalugu

en: Discount usages
et: Allahindluse kasutus

en: Discounted price
et: Allahinnatud hind

en: Discounts
et: Allahindlused

en: Discounts Archive
et: Allahindluste arhiiv

en: Dismiss this notice
et: Kustuta see teade

en: Display if
et: Näita, kui

en: Do you have any discount code?
et: Kas teil on allahindluskood?

en: Do you have any message for us?
et: Kas teil on meile sõnum?

en: Do you really want to cancel?
et: Kas tõesti soovite tühistada?

en: Download
et: Laadi alla

en: Duration
et: Kestus

en: E-mail
et: E-Mail

en: E-mail exists
et: E-post on olemas

en: E-mail sent
et: E-mail saadatud

en: ERROR
et: VIGA

en: Earnings
et: Tulud

en: Earnings (%s)
et: Tulud (%s)

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Assistant
et: Muuda Töötajat

en: Edit Booking
et: Muuda Broneeringut

en: Edit Discount
et: Muuda allahindlust

en: Edit Service
et: Muuda teenust

en: Edit Service Category
et: Muuda teenuse kategooriat

en: Email
et: E-posti aadress

en: Email Notifications service
et: E-posti teavitusteenus

en: Email Subject
et: E-kirja teema

en: Email Timing
et: E-kirja ajastus

en: Email address (not editable)
et: E-posti aadress (muutmatu)

en: Email services
et: E-posti teenused

en: Enable
et: Luba

en: Enable "Pay later" option
et: Luba "Maksa hiljem" valik

en: Enable Editors as administrator
et: Luba toimetajad administraatoriteks

en: Enable Facebook login
et: Luba Facebook konto kaudu sisse logimine

en: Enable PayPal sandbox
et: Lülita sisse PayPal "liivakast"

en: Enable SMS verification
et: Aktiveeri SMS kinnitus

en: Enable ajax steps
et: Luba Ajax sammud

en: Enable assistant email on new bookings
et: Aktiveeri töötaja e-mail uute broneeringute puhul

en: Enable assistant selection
et: Luba töötaja valik

en: Enable cancellation
et: Luba tühistamine

en: Enable feedback submission request
et: Aktiveeri tagasiside saatmise palve

en: Enable force guest checkout
et: Luba ainult registreerimata maksed

en: Enable guest checkout
et: Luba registreerimata maksed

en: Enable multiple assistants selection
et: Luba mitme töötaja valik

en: Enable offset
et: Lülita nihe sisse

en: Enable online payments
et: Luba online maksed

en: Enable reservation follow-up
et: Aktiveeri broneeringu järelkaja

en: End at
et: Lõpeta

en: End on
et: Lõpeta

en: Enter booking name
et: Sisesta broneeringu nimi

en: Enter discount name
et: Sisesta allahindluse nimi

en: Enter service name
et: Sisesta teenuse nimi

en: Enter the assistant name
et: Sisesta töötaja nimi

en: Enter your PayPal e-mail address
et: Sisesta oma PayPal e-posti aadress

en: Enter your Stripe publishable api key
et: Sisesta oma Stripe API avaldatav võti

en: Error! Something is gone wrong.
et: Viga! Midagi läks valesti

en: Exclusive service
et: Eksklusiivne teenus

en: Execution Order
et: Läbiviimise järjekord

en: Export
et: Ekspordi

en: Export reservations into a CSV file
et: Väljasta broneeringud CSV faili

en: Facebook application ID
et: Facebook rakenduse ID

en: Facebook login
et: Facebook'ga sisse logimine

en: Favourite time
et: Lemmik kellaaeg

en: Favourite week days
et: Lemmiknädalapäevad

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: Filename not found
et: Failinime ei leitud

en: Finalise
et: Lõpeta

en: First Name
et: Eesnimi

en: First name
et: Eesnimi

en: First name (not editable)
et: Eesnimi (muutmatu)

en: First name can't be empty
et: Eesnimi ei tohi olla tühi

en: First shift
et: Esimene vahetus

en: Firstname
et: Eesnimi

en: Fixed amount
et: Kindel summa

en: Follow these instructions to set-up your Google Calendar feature <br /><br />Whatch this video tutorial: https://screencast.com/t/X5UqZLUb<br /><br />1) Go to Google Developer Console<br />https://console.developers.google.com<br /><br />2 ) Click on Use Google APIs<br /><br />3 ) Click on Credentials link on left sidebar<br /><br />4 ) click on New Credential > OAuth ID<br /><br />5 ) Select Web application and click "Create"<br /><br />6 ) Set a name for your App ( your website name )<br /><br />7 ) Paste the URL of your website<br /><br />8 ) Copy the Redirect URI from Salon Booking settings > Google Calendar field and paste inside the Authorized redirect URIs field and click "Create". <br /><br />9 ) Copy and paste your Client ID inside Salon Booking settings > Google Calendar > Google Client Secret field and do the same thing with the Client Secret field. Then click on "Update settings". <br /><br />10) Enable Google Calendar and click Update settings - you will be redirected to a Google authorisation page where you need to click on "Allow" button. Then you'll be automatically redirected to the Salon Booking > Google Calendar page. <br /><br />11) Select which  Google Calendar you want to use to publish all the new bookings.<br /><br />Use the "Synchronise booking" button to populate your selected Google Calendar with all current reservations. <br /><br />In case of need you can reset your Google Calendar from all the reservations using the "Delete all Google Calendar Events" button.
et: Jälgige neid juhiseid, et seadistada Google Calendar<br /><br />Vaadake seda videoõpetust: https://screencast.com/t/X5UqZLUb<br /><br />1) Minge Google Arendajakonsooli <br />https://console.developers.google.com<br /><br />2) Vajutage "Use Google APIs"<br /><br />3) Valige vasakult "Credentials"<br /><br />4) Valige "New credential > OAuth ID"<br /><br />5) Valige "Web application" ja vajutage "Create"<br /><br />6) Määrake nimi (oma kodulehe nimi)<br /><br />7) Sisestage oma veebilehe URL<br /><br />8) Kopeerige Redirect URI Salon Bookingu seadest ja sisestage Authorized Redirect URI välja ning vajutage "Create"<br /><br />9) Kopeerige Client ID Salon Bookingu seadetesse ning tehke samamoodi Client Secret'ga. Seejärel vajutage Uuenda seadeid. <br /><br />10) Aktiveeri Google Calendar ja vajutage Uuenda seadeid - teid suunatakse autoriseerimslehele, kus peate vajutama Allow. Seejärel suunatakse teid automaatselt tagasi Salon Bookingu Google Calendar lehele. <br /><br />11) Valige, millist Google kalendrit soovite kasutada kõigi uute broneeringute jaoks. <br /><br />Vajutage Sünkroniseeri nuppu, et sisestada oma olemasolevad broneeringud kalendrisse. <br /><br />Kui vaja, saate kõik Google Calendar broneeringud kustutada vajutades Kustuta kõik Google Calendar sündmused.

en: Forgot password?
et: Unustasite parooli?

en: Friday
et: Reede

en: From
et: Alates

en: Get authorization
et: Saa luba

en: Give users the option to pay once they are at your salon.
et: Anna kasutajatele valik maksta, kui on teie salongis

en: Go to daily view
et: Mine päevavaatesse

en: Google API Error:
et: Google API viga

en: Google Calendar settings are updated
et: Google Kalendri seaded on uuendatud

en: Google Client is not connected!
et: Google Client ei ole ühendatud!

en: Here are the details of your booking:
et: Siin on teie broneeringu andmed

en: Here you have your next reservations with us, pay attention to the 'pending' reservations
et: Siin näete teie oma järgmist broneeringut meiega, pange tähele ootel broneeringuid

en: Here you have your past reservations, you can submit a review or re-schedule an appointment
et: Siin näete oma varasemaid broneeringuid, võite esitada arvustuse või teha uus broneering

en: Hi
et: Tere

en: Hi %s,<br /><br /><strong>Salon Booking</strong> plugin is about to expire, are you satisfied by its features?<br /><br />If so, are you planning to <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/">buy a PRO license</a></strong> to keep on using it?<br /><br /><br />If so <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/">click here</a></strong> to get a special <strong>30%% discount</strong> on your first purchase.<br /><br />In case of any doubts don't hesitate sending us an email to <strong>support@wpchef.it</strong><br /><br />Have a nice day!<br /><br />The Salon Booking staff<br /><br />salon.wordpresschef.it
et: Tere %s,<br /><br /><strong>Salon Booking</strong> plugin hakkab aeguma, kas olete rahul selle võimalustega?<br /><br />Kui jah, siis kas olete mõelnud<strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/">osta PRO litsentsi,</a></strong> et jätkata selle kasutamist?<br /><br /><br />Kui jah, siis<strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/">vajutage siia,</a></strong>  et saada eriline <strong>30%% allahindlus</strong> oma esimeselt ostult.<br /><br />Kui teil on kahtlusi, võite saata e-kirja aadressile <strong>support@wpchef.it</strong><br /><br />Kena päeva!<br /><br />Salon Booking'u meeskond<br /><br />salon.wordpresschef.it

en: Hi, 
    this is you verification code on {salon}: 
    {code} 
    Thank you very much. 
    {salon} 
    {address} 
    {phone} 
    {email}
et: Tere,
    Siin on teie kinnituskood {salon}
    {code}
    Täname teid väga
    {salon}
    {address}
    {phone}
    {email}

en: Hide
et: Peida

en: Hide Prices
et: Peida hinnad

en: High end (evaluates also service duration and priority)
et: Tipptase (kontrollib ka teenuse kestust ja olulisust)

en: Holiday Rule
et: Puhkuse reegel

en: Holidays days
et: Puhkepäevad

en: How many hours before the appointment the cancellation is still allowed
et: Mitu tundi enne broneeringut on tühistamine lubatud

en: How many minutes lasts this Offset?
et: Mitu minutit nihe kestab?

en: How many people you can attend during a single time/session?
et: Mitu inimest saavad kohal olla ühel ajal/sessioonil?

en: How was your expirience with us this time? (required)
et: Kuidas oli teie kogemus meiega? (nõutud)

en: I didn't received the code, please send it again
et: Ma ei saanud koodi, palun saatke uuesti

en: I'll pay later
et: Ma maksan hiljem

en: If after the install of the %s version of Salon Booking you realize that something goes wrong you can use this tool to restore the %s version. The rollack process consist into three steps:
et: Kui märkate pärast %s Salon Booking versiooni paigaldamist, saate kasutada seda tööriista, et minna tagasi %s versioonini. Protsess koosned kolmest etapist:

en: If enabled all users will checkout as a guest and no account will be created for them.
et: Kui sisse lülitatud, maksavad kõik kasutajad registreerimata ja mitte ühelegi ei luua kontot

en: If enabled an email will be sent automatically to the customer one day after the last visit to the salon.
et: Kui aktiveeritud, saadetakse e-mail automaatselt kliendile päev pärast nende külastust

en: If enabled users can checkout as a guest and no account will be created for them.
et: Kui lubatud, saavad kliendid maksta registreerimata ja neile kontot ei luua

en: If enabled you need to setup one of the available payments methods.
et: Kui aktiveeritud, peate seadistama ühe saadavalolevatest maksemeetoditest

en: If enabled, when a customer choose this service no other services can be booked during the same reservation
et: Kui on valitud, ei saa klient seda teenust broneerides muid teenuseid broneerida

en: If you don't receive any news from us or you need to change your reservation please call the %s or send an e-mail to %s
et: Kui te ei saa meilt midagi või soovite oma broneeringut muuta, palun helistage %s või saatke e-kiri %s

en: If you need more assistance o report a bug follow these instructions:<br /><br /> - PRO users please send and email to <strong>support@wpchef.it</strong>, <br /><br /> - FREE users please post the problem on <a href="https://wordpress.org/support/plugin/salon-booking-system" target="blank">worpdress.org</a> official forum.
et: Kui vajate rohkem infot veateate saatmisest palun järgige neid juhiseid: <br /><br /> - PRO kasutajad palun saatke email aadressile <strong>support@wpchef.it</strong>,<br /><br /> - tasuta versiooni kasutajad palun tehke postitus oma probleemi kohta <a href="https://wordpress.org/support/plugin/salon-booking-system" target="blank">wordpress.org</a> ametlikus foorumis.

en: If you need to add or manage your staff members.
et: Kui soovite lisada või hallata oma meeskonnaliikmeid

en: If you need to change your reservation please call <strong>%s</strong> or send an e-mail to <strong>%s</strong>
et: Kui soovite oma broneeringut muuta, palun helistage <strong>%s</strong> või saatke e-kiri aadressile <strong>%s</strong>

en: If you set a break this service duration will be splitted up into two equals parts. That means that the during its break other reservations will be available.
et: Valides selle jaotatakse teie teenuse kestus kaheks võrdseks osaks. Sinna vahesse saab teha muid broneeringuid.

en: If you want a new currency to be added please send us an email to support@wpchef.it
et: Kui soovite, et lisame uue valuuta, palun saatke e-kiri aadressile support@wpchef.it

en: If you want for example that your customer can make a reservation up to two days before the appointment date and from a maximum of one month before the appointment date use this range options to set your desired rule.
et: Kui soovite, et kliendid saaksid, näiteks, teha broneeringuid kuni 2 päeva enne broneeringu aega ja kuni 1 kuu ette, määrake seda selle reegliga

en: If you want to integrate a new custom payment gateway please refere to <strong>custom_payment_gateway.txt</strong> file inside our plugin folder.
et: Kui soovite integreerida oma maksemeetodit, vaadake faili<strong>custom_payment_gateway.txt</strong>plugin'i kaustas

en: Import assistants
et: impordi töötajad

en: Import assistants from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
et: Impordi töötajaid teistelt platvormidelt CSV failiga, mis vastab meie CSV näidisfaili struktuurile

en: Import customers
et: Impordi kliendid

en: Import customers from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
et: Impordi kliente teistelt platvormidelt CSV failiga, mis vastab meie CSV näidisfaili struktuurile

en: Import data not found
et: Impordiandmeid ei leitud

en: Import services
et: Impordi teenuseid

en: Import services from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
et: Impordi teenuseid teistelt platvormidelt CSV failiga, mis vastab meie CSV näidisfaili struktuurile

en: Important notes
et: Olulised teated

en: Important notes,
et: Olulised teated,

en: In the future we'll provide more detailed information about this specific option.
et: Tulevikus anname täpsemat infot selle valiku kohta

en: Invalid Email in Salon contact e-mail field
et: Kõlbmatu e-mail salongi kontakt e-mail aadressi väljas.

en: JS on front-end
et: JS esipoolel

en: Just click inside the textarea and copy (Ctrl+C)
et: Kliki teksti sees ja kopeeric (Ctrl+C)

en: Large
et: Suur

en: Last Month
et: Eelmine kuu

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Last Quarter
et: Eelmine kvartal

en: Last Week
et: Eelmin enädal

en: Last Year
et: Eelmine aasta

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Last name can't be empty
et: Perekonnanimi ei tohi olla tühi

en: Lastname
et: Perekonnanimi

en: Leave a feedback
et: Andke tagasiside

en: Leave a message
et: Jätke sõnum

en: Leave it blank for an unlimited times of usage
et: Jätke tühjaks, kui lubate piiramatu arv korda kasutada

en: Leave it blank if you want to be applied to all services
et: Jätke tühjaks, kui soovite, et allahindlus rakenduks kõigile teenustele

en: Leaving this field empty will cause the default site email  <strong>(%s)</strong> to be used
et: Kui jätate selle välja tühjaks, kasutatakse <strong>(%s)</strong>

en: Leaving this field empty will cause the default site name <strong>(%s)</strong> to be used
et: Kui jätate selle välja tühjaks, kasutatakse <strong>(%s)</strong>

en: Let your customers book you services through your website. Perfect for hairdressing salons, barber shops and beauty centers.
et: Võimaldab teie klientidel broneerida teenuseid läbi teie kodulehe. Sobib juuksuritele ja ilukeskustele.

en: Let your customers choose their favourite staff member.
et: Lase klientidel valida endale sobilik töötaja

en: Limit of parallels bookings at
et: Piira paralleelseid broneeringuid kuni

en: Limit this discount to the following services
et: Piira seda allahindlust järgmiste teenusteni

en: Login
et: Logi sisse

en: MAKE A NEW RESERVATION
et: TEHKE UUS BRONEERING

en: Main color
et: Põhivärv

en: Make more bookings to be able to use this coupon
et: Tee rohkrem broneeringuid et seda kupongi kasutada

en: Manage Bookings
et: Halda broneeringuid

en: Manage service categories
et: Halda teenuste kategooriaid

en: Manage staff
et: Halda töötajaid

en: Manage your reservations accessing your personal page
et: Halda oma broneeringuid oma isiklikult lehelt

en: Maximum
et: Maksimum

en: Maximum uses limit
et: Maksimaalsete kasutuse piirang

en: Medium
et: Keskmine

en: Message
et: Sõnum

en: Message on disabled booking
et: Sõnum keelatud broneeringu puhul

en: Method not found
et: Meetodi ei leitud

en: Minimum
et: Miinimum

en: Minutes per session
et: Minutid sessiooni kohta

en: Mobile phone
et: Mobiiltelefoni number

en: Mobile phone can't be empty
et: Mobiiltelefoni number ei tohi olla tühi

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Month
et: Kuu

en: Multiple attendants selection is disabled. You must select one attendant for all services.
et: Mitu teenijat valik on välja lülitatud. Sa pead valima vähemalt ühe teenija igaks teenuseks

en: New Assistant
et: Uus Töötaja

en: New Booking
et: Uus Broneering

en: New Customer
et: Uus klient

en: New Discount
et: Uus allahindlus

en: New Service
et: Uus teenus

en: New Service Category Name
et: Uue teenuse kategooria nimi

en: New booking
et: Uus broneering

en: New booking for
et: Uus broneering

en: Next
et: Järgmine

en: Next appointments
et: Järgmised broneeringud

en: Next step
et: Järgmine samm

en: No
et: Ei

en: No assistant required
et: Töötajat pole vaja

en: No assistants available for the selected time/slot - please choose another one
et: Valitud ajale ei ole töötajaid saadaval - paln valige muu ajavahemik

en: No assistants available for this service at
et: Mitte ühtegi töötajat pole saadaval selle teenuse jaoks

en: No assistants found
et: Töötajaid ei leitud

en: No assistants found in trash
et: Prügikastist töötajaid ei leitud

en: No bookings
et: Broneeringud puuduvad

en: No bookings found
et: Broneeringuid ei leitud

en: No bookings found in trash
et: Prügikastist broneeringuid ei leitud

en: No customers bookings
et: Ühtegi klientide broneeringut pole

en: No discounts found
et: Allahindlusi ei leitud

en: No discounts found in trash
et: Allahindlusi prügist ei leitud

en: No more slots available until
et: Aegu pole saadaval kuni

en: No one of the attendants isn't available for %s service
et: Mitte ükski töötajatest ei ole %s teenuse jaoks saadaval

en: No one of the attendants isn't available for selected services
et: Mitte üksi töötajatest ei ole valitud teenuste jaoks saadaval

en: No services found
et: Teenuseid ei leitud

en: No services found in trash
et: Pürgikastist teenuseid ei leitud

en: None
et: Mitte ühtegi

en: Not defined
et: Defineerimata

en: Not enough time for this service
et: Pole piisavalt aega selle teenuse jaoks

en: Note that during the Offset interval new reservations will not be available.
et: Nihe ajale uusi broneeringuid teha ei saa

en: Number of reservations
et: Broneeringute hulk

en: OK! the date and time slot you selected is available
et: OK! Kuuupäev ja kellaaeg, mille valisite, on saadaval

en: Offset between reservations
et: Nihe broneeringute vahel

en: Offset duration
et: Nihke kestus

en: On these specific date period
et: Sellel ajavahemikul

en: On these specific days of the week
et: Nendel nädalapäevadel

en: On-line booking available days
et: On-line broneeringu saadavalolevad päevad

en: On-line booking is disabled
et: On-line broneering on välja lülitatud

en: Online Booking status
et: Online Broneeringu olek

en: Online bookings timing
et: Online broneeringu ajavahemik

en: Online payment<span>Allow users to pay in advance using one of the available payments methods.</span>
et: Online-makse<span>Luba klientidel maksta ette kasutades saadavalolevaid maksemeetodeid</span>

en: Operation completed!
et: Operatsioon edukalt läbi viidud!

en: Or
et: Või

en: Our address
et: Meie aadress

en: Out of time
et: Aeg on otsas

en: PLEASE COMPLETE PAYMENT
et: PALUN LÕPETAGE MAKSE

en: Page verification failed
et: Lehekülje kontroll ebaõnnestus

en: Paid
et: Makstud

en: Password
et: Parool

en: Passwords are different
et: Paroolid on erinevad

en: Pause online booking service <span class="block">If ON the online booking form will be disabled and your users will see a message.</span>
et: Peatage broneeringu teenus <span class="block">Kui aktiveeritud, siis broneeringu ankeet lülitatakse välja ja kasutajatele kuvatakse sõnum.,</span>

en: Pay %s as a deposit with %s
et: Maksa %s sissemaksena %s

en: Pay Now
et: Maksa kohe

en: Pay a deposit
et: Maksa deposiit

en: Pay a deposit of
et: Maksa deposiit

en: Pay later
et: Maksa hiljem

en: Pay with %s
et: Maksa %s'ga

en: Payment failed, please try again
et: Makse ebaõnnestus, Parun proovige uuesti

en: Payment for booking #%s has been confirmed
et: Makse broneeringu %s kohta on kinnitatud

en: Payment method
et: Maksemeetod

en: Payment methods
et: Maksemeetodid

en: Paypal account informations
et: PayPal konto info

en: Pending
et: Ootel

en: Pending payment
et: Makse ootel

en: Pending payment on booking
et: Broneeringu makse on ootel

en: Per single user limit
et: Ühe kasutuskorra piirang

en: Percentage
et: Protsent

en: Personal message
et: Isiklik sõnum

en: Personal note
et: Isiklik märge

en: Phone
et: Telefoninumber

en: Phone number wrong or not defined, you need to define a valid phone number
et: Vale telefoninumber või on sisestamata, peate sisestama kehtiva telefoninumbri

en: Please confirm or reject this booking from administration
et: Palun kinnitage või lükake tagasi see broneering

en: Please fill out the form to checkout
et: Palun täitke ankeet, et maksta.

en: Please provide all requested columns
et: Palun määrake kõik nõutud veerud

en: Please specify an email
et: Palun täpsustage email

en: Please start over your reservation
et: Palun alustage oma broneeringuga algusest

en: Please take note of the following booking details.
et: Palun märkige üles järgmised broneeringu andmed

en: Please, log-in.
et: Palun, logige sisse.

en: Plivo: Please check your settings
et: Plivo: Palun kontrollige oma sätteid

en: Preview
et: Eelvaade

en: Previous
et: Eelmine

en: Price
et: Hind

en: Prices visibility
et: Hindade nähtavus

en: Provide the full address of your Salon
et: Sisestage oma salongi täispikk aadress

en: Publish
et: Avalda

en: Publishable key
et: Avaldatav võti

en: READ THE FULL REVIEW
et: LUGEGE TERVET ARVUSTUST

en: Range ends
et: Vahemik lõpeb

en: Range starts
et: Vahemik algab

en: Rate our service (required)
et: Hinnake meie teenust (nõutud)

en: Rate us!
et: Hinnake meid!

en: Rating
et: Hinnang

en: Re-send email notification to
et: Saada e-post teavitus uuesti

en: Re-send payment link
et: Saada makselink uuesti

en: Redirect URI
et: Ümbersaatmise URI

en: Refuse
et: Lükka tagasi

en: Remember to set the mobile number of your staff members
et: Pidage meeles määrata oma meeskonnaliikmetele telefoninumbrid

en: Remind the appointment to the client with an Email
et: Tuleta klienti broneeringust e-kirjaga

en: Remind the appointment to the client with an SMS
et: Tuleta broneeringut kliendile meelde SMS-ga

en: Remind your booking at
et: Tuleta meelde oma broneeringut

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove rule
et: Eemalda reegel

en: Reports
et: Raportid

en: Required
et: Nõutud

en: Reservation at [SALON NAME] has been modified
et: Broneering [SALON NAME]'s on muudetud

en: Reservation has been modified
et: Broneeringut on muudetud

en: Reservations
et: Reserveeringud

en: Reservations amount collected by a single customer
et: Broneeringu summa ühe inimese kohta

en: Reservations and revenues
et: Reserveeringud ja tulud

en: Reservations and revenues by assistants
et: Töötajate Reserveeringud ja tulud

en: Reservations and revenues by services
et: Teenuste reserveeringud ja tulud

en: Reservations collected by a single customer
et: Broneeringud tehtud ühe inimese poolt

en: Reservations history
et: Broneeringute ajalugu

en: Reservations in the selected time range
et: Reserveeringud valitud aja jooksul

en: Reservations made and value
et: Tehtud broneeringud ja nende väärtused

en: Reservations per month
et: Broneeringuid kuus

en: Reservations per week
et: Broneeringuid nädalas

en: Reset completed with success
et: Lähtestamine on edukalt lõpule viidud

en: Reset settings
et: Algseadista sätted

en: Returning customer?
et: Olete varem käinud?

en: Rollback database
et: Andmebaasi taastamine

en: Rollback to %s version
et: Mine tagasi %s versioonini

en: Rule
et: Reegel

en: Run the updater
et: Käivita uuendaja

en: SERVICES
et: TEENUSED

en: SMS Notifications service
et: SMS teavitusteenus

en: SMS Test console
et: SMS katsetuskonsool

en: SMS Timing
et: SMS ajastus

en: SMS Verification
et: SMS kinnitus

en: SMS Verification service <span>Ask users to verify their identity with an SMS verification code</span>
et: SMS kinnitusteenus <span>Nõua oma klientidel tuvastada oma isik SMS kinnituskoodiga</span>

en: SMS sent successfully.
et: SMS edukalt saadetud

en: SMS services
et: SMS teenused

en: SMS will be sent to your customer and a staff member
et: SMS saadetakse kliendile ja teie meeskonnaliikmele

en: SORRY! This slot is no more available
et: VABANDAME! See kellaaeg ei ole saadaval.

en: STATUS
et: OLEK

en: Salon
et: Salong

en: Salon Assistant
et: Salongi Töötaja

en: Salon Booking
et: Salongi Broneering

en: Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version
et: Salon Booking Wordpress Plugin - tasuta versioon

en: Salon Booking plugin is about to expire buy now a license
et: Salon Booking plugin hakkab aeguma, palun ostke uus litsents

en: Salon Booking weekly report
et: Salon Booking'u nädalaaruanne

en: Salon Calendar
et: Salongi kalender

en: Salon Customers
et: Salongi külastajad

en: Salon Data Update Required
et: Salongi andmeteuuendus on vajalik

en: Salon Discount
et: Salongi allahindlus

en: Salon Reports
et: Salongi raportid

en: Salon Service
et: Salongiteenus

en: Salon Settings
et: Salongi sätted

en: Salon Tools
et: Salongi Tööriistad

en: Salon address
et: Salongi aadress

en: Salon contact e-mail
et: Salongi kontakt e-post

en: Salon customer
et: Salongi külastajad

en: Salon information
et: Salongi informatsioon

en: Salon staff
et: Salongi töötajad

en: Salon telephone number
et: Salongi telefoninumber

en: Saturday
et: Laupäev

en: Save
et: Salvesta

en: Search Assistants
et: Otsi Töötajaid

en: Search Bookings
et: Otsi broneeringuid

en: Search Discounts
et: Otsi allahindlusi

en: Search Service Category
et: Otsi teenuse kategooriat

en: Search Services
et: Otsi teenuseid

en: Search customers
et: Otsi klienti

en: Search for existing users
et: Otsi olemasolevaid kasutajaid

en: Second shift
et: Teine vahetus

en: Secondary
et: Sekdunaarne

en: Secret key
et: Salavõti

en: Select a column
et: Vali veerg

en: Select a day
et: Vali päev

en: Select a page where to redirect your users after booking completition.
et: Valige leht, kuhu suunata kliendid pärast broneerimist

en: Select a page where your users view their bookings.
et: Valige leht, kus kasutajad saavad vaadata oma broneeringuid

en: Select a page with the booking form.
et: Valige leht, kus asetseb broneeringu ankeet

en: Select a service
et: Vali teenus

en: Select an assistant
et: Vali töötaja

en: Select an hour
et: Vali tund

en: Select for each column the corresponding one inside your file.
et: Vali iga veeru kohta sobilik veerg oma failist

en: Select one or more days of the week where the discount is valid
et: Vali üks või mitu nädalapäeva, millal allahindlus kehtib

en: Select or search one or more services
et: Vali või otsi üks või enam teenuseid

en: Select parent services
et: Vali makseteenused

en: Select this Option if you want to hide all prices from the front end.<br/>Note: Online Payment will be disabled.
et: Valige see, kui soovite kasutaja eest hinnad peita. <br/>Märkus: online-makse keelatakse.

en: Select this if you want this service considered as secondary level service
et: Vali see, kui tahad, et teenus oleks sekundaarne

en: Select this option if you want to automatically cancel unpaid reservations.
et: Valige, kui soovite automaatselt tühistada maksmata broneeringud

en: Select this option if you want your users able to cancel a booking from the front-end.
et: Valige see, kui soovite anda kasutajatele võimalust nende poolt broneeringut tühistada

en: Select this option to add an OFF interval between two sequencial reservations
et: Valige see, et lisada vaba interval kahe järjestikuse broneeringu vahele

en: Select this option to manually confirm each booking.
et: Valige see, et igat broneeringut käsitsi kinnitada

en: Select your assistant
et: Valige oma töötaja

en: Select your assistants
et: Valige töötajad

en: Select your favorite booking form layout
et: Valige endale sobilik broneeringuankeedi paigutus

en: Select your favourite booking system mode.
et: Valige omale sobilik broneeringu süsteem

en: Select your favourite date and time format. Do you need another format? Send an email to support@wpchef.it
et: Valige sobilik kuupäeva ja kellaaja vorming. Soovite teist vormingut? Saatke e-kiri aadressile support@wpchef.it

en: Select your service provider
et: Vali oma teenusepakkuja

en: Selecting this option the booking process will follow this order: A - Services B - Assistants C - Date/Time
et: Valides selle, järgib broneeringuprotsess seda järjestust: A - teenused B - töötajad C - kuupäev/kellaaeg

en: Send
et: Saada

en: Send SMS notification on new bookings
et: Saada SMS uute broneeringute puhul

en: Send an SMS to selected attendant on new bookings
et: Saada SMS valitud töötajale uute broneeringute puhul

en: Send your review
et: Saatke oma arvustus

en: Sender's number
et: Saatja telefoninumber

en: Service
et: Teenus

en: Service Category
et: Teenuse kategooria

en: Service Description
et: Teenuse Kirjeldus

en: Service break
et: Teenuse poolitamine

en: Service description
et: Teenuse kirjeldus

en: Service details
et: Teenuse andmed

en: Service draft updated.
et: Teenuse mustand uuendatud

en: Service published.
et: Teenus avaldatud

en: Service restored to revision from %s
et: Teenus taastatud %s versioonini.

en: Service saved.
et: Teenus salvestatud

en: Service scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
et: Teenus broneeritud: <strong>%1$s</strong>.

en: Service submitted.
et: Teenus edastatud

en: Service updated.
et: Teenus uuendatud

en: Services
et: Teenused

en: Services & Attendants
et: Teenused & töötajad

en: Services Archive
et: Teenuste arhiiv

en: Services booked
et: Teenused broneeritud

en: Services booked per single reservation
et: Teenuseid broneeritud ühe broneeringu kohta

en: Services selection limit
et: Teenuse valiku piir

en: Services to be booked simultaneously
et: Teenused, mida saab samaaegselt broneerida

en: Session average duration
et: Sessiooni keskmine kestus

en: Set one or more rules for your holidays.<br /> Users will not be able to make reservation during these periods
et: Tehke üks või mitu reeglit oma puhkepäevadeks<br /> Kasutajad ei saa teha broneeringuid nendele kuupäevadele

en: Set rating and comment
et: Lisage hinnang ja kommentaar

en: Set the time range to complete the online payment.
et: Valige ajavahemik online makse läbiviimiseks

en: Set these options carefully because it will affect the number of bookings you can accept for the same <strong>time/session</strong>.
et: Määra need valikud hoolikalt, sest need mõjutavad, mitu inimest saate vastu võtta ühele <strong>ajale/sessioonile</strong>

en: Set this option if you want to limit the number of services bookable during a single reservation.
et: Tehke see valik, kui soovite piirata broneeritava teenuste hulka ühe broneeringu kohta

en: Set your currency
et: Valige oma valuuta

en: Set your currency position
et: Valige valuuta sümboli positsioon

en: Settings
et: Seaded

en: Settings debug
et: Seadme veaotsing

en: Settings import
et: Seadete import

en: Settings updated successfully!
et: Seaded edukalt uuendatud!

en: Skills
et: Oskused

en: Small
et: Väike

en: Something more?
et: Midagi veel?

en: Sorry, you cannot cancel this booking online. Please call %s
et: Vabandame, kahjuks ei saa te seda broneeringut internetis ühistada. Palun helistage %s

en: Staff member notification number
et: Meeskonnaliikme telefoninumber

en: Start at
et: Alusta

en: Start on
et: Alusta

en: Start typing the name or email
et: Kirjuta nimi või e-posti aadress

en: Start week on
et: Alusta nädal

en: Status
et: Staatus

en: Stripe account informations
et: Stripe konto info

en: Submit a review
et: Esita arvustus

en: Subtotal
et: Kogusumma

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Support
et: Kasutajatugi

en: Synchronize Bookings
et: Sünkroniseeri broneeringud

en: TOTAL PRICE
et: KOGUHIND

en: Telephone
et: Telefoni number

en: Terms & conditions
et: Tingimused

en: Test sms sent with success
et: Test-SMS edukalt saadetud

en: Text color
et: Teksti värv

en: Thank you for your review. It will help us improving our services.
et: Täname teid arvustuse eest. See aitab meil oma teenuseid parendada

en: Thank you page
et: "Täname" leht

en: The <strong>most booked assistants</strong> have been:
et: <strong>Enim broneeritud töötajad</strong> olid:

en: The <strong>most booked services</strong> have been:
et: <strong>Enim broneeritud teenused</strong> olid:

en: The booking has been cancelled
et: Broneering on tühistatud

en: The choice of assistant is not provided for this service
et: Töötaja valik ei ole selle teenuse jaoks lubatud

en: The date is too far, the maximum allowed is:
et: Kuupäev on liiga kaugel, lubatud maksimum on:

en: The date is too near, the minimum allowed is:
et: Kuupäev on liiga lähedal, lubatud miinimum on:

en: The most booked day of the week has been <strong>%s</strong> when you received <strong>%s reservations</strong>.
et: Enim broneeritud nädalapäev oli <strong>%s</strong>, millal saite <strong>%s broneeringut</strong>.

en: The payment is failed, please try again.
et: Makse ebaõnnestus, palun proovige uuesti

en: The service for %s is currently full
et: Teenus %s jaoks on hetkel täis

en: There are no time slots available for this period - Please select a  different hour
et: Selleks perioodiks pole ühtegi vaba aega - Palun valige muu tund

en: There are no time slots available today - Please select a different day
et: Tänaseks ei ole ühtegi vaba aega - Palun valige muu päev

en: This Month
et: See kuu

en: This Quarter
et: See kvartal

en: This Week
et: See nädal

en: This Year
et: See aasta

en: This allows Wordpress users with Editor role to manage the Salon Booking section.
et: See lubab toimetaja rolliga Wordpressi kasutajatel hallata Salon Booking sektsiooni

en: This allows loading steps via ajax for a more smooth booking form transition.
et: See lubab broneeringul kasutada Ajax't, et kogemus oleks sujuvam

en: This assistant is full at %s
et: See töötaja on hõivatud %s

en: This assistant is not available for the selected service
et: See töötaja ei ole sellel teenusel saadaval

en: This attendant is unavailable
et: See töötaja ei ole saadaval

en: This booking waits for confirmation!
et: See broneering ootab kinnitust

en: This coupon is not valid for selected services
et: See kupong ei kehti valitud teenusele

en: This coupon is not valid on %s
et: See kupong ei kehti %s

en: This coupon was applied maximum number of times
et: Seda kupongi kasutati maksimmaalse arvu kordi

en: This is a
et: See on

en: This is an e-mail confirmation of your booking at
et: See on e-posti kinnitus broneeringust

en: This is an e-mail notification of a new booking
et: See on e-posti teavitus uuest broneeringust

en: This is where bookings are stored.
et: Siin salvestatakse broneeringud

en: This rule represents your open and close days, your open and close shift. Set carefully as it will affect your reservation system.
et: Selle reegliga määrate oma avatud ja suletud päevad ning avamise ja sulgemise vahetuse. See mõjutab teie broneeringusüsteemi.

en: This service is exclusive. Please remove other services.
et: See teenus on eksklusiivne. Palun eemalda muud teenused

en: This service is not available with exclusive service.
et: See teenus ei ole saadaval ekslusiivse teenindusega

en: This service is unavailable
et: See teenus ei ole saadaval

en: This service is unavailable w/o parent service
et: See teenus ei ole saadaval ilma vanemteenuseta

en: This service is unavailable w/o primary service in the same category
et: See teenus ei ole saadaval ilma põhiteenuseta samast kategooriast

en: This week you've got <strong>%s new online customers</strong>.
et: See nädal saite <strong>%s uut klienti</strong>.

en: Thousand separator
et: Tuhandete eraldaja

en: Thumbnail
et: Ikoon

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Time
et: Kellaaeg

en: Time Format
et: Kellaaja vorming

en: Time in advance
et: Etteteatamisaeg

en: Timing
et: Ajastus

en: To
et: Kuni

en: To confirm your booking click on the button and complete the payment
et: Broneeringu kinnitamiseks vajutaga nupule ja makske

en: To get the list of your Google Calendar you need to log-in with Google OAuth. At the moment you are not logged-in.
et: Google Calendar kalendrite saamiseks peate sisse logima kasutades Google OAuth. Hetkel te ei ole sisse logitud.

en: To use all the SMS features you need an active account with Plivo o Twilio providers. <br /><br />Please read carefully their documentation about how to properly set the options.
et: Kõigi SMS teenuste kasutamiseks vajate aktiivset kontot Plivo või Twilio keskkondades. <br /><br />Palun lugege hoolikalt dokumentatsiooni, kuidas neid õigesti seadistada

en: To use this feature you need to generate an OAuth Client ID on Google Developers Console. Click on "i" icon to get more information on this feature.
et: Selle funktsiooni kasutamiseks peate looma OAuth Client ID Google Arendajate konsoolist. Vajutage "i" peale, et saada selle kohta rohkem infot.

en: To use this payment method you need an account with Stripe.
et: Selle maksemeetodi kasutamiseks vajad kontot Stripe keskkonnas

en: Today
et: Täne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Top customers
et: Tipp kliendid

en: Total
et: Kokku

en: Total Reservations
et: Kõik reserveeringud

en: Total amount
et: Kogusumma

en: Total usage ( %d )
et: Kogukasutus (%d)

en: Trunk trailing 0 prefix
et: 0-prefiks

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Type
et: Tüüp

en: Type a message for your customer
et: Kirjuta sõnum oma kliendile

en: Type the amount of this discount
et: Sisesta allahindluse summa

en: Unit per hour
et: Ühik tunni kohta

en: Unpaid reservations
et: Maksmata broneeringud

en: Until
et: Kuni

en: Update Service Category
et: Uuenda teenuse kategooriat

en: Update Settings
et: Uuenda seadeid

en: Update completed with success
et: Uuendus edukalt lõpetatud

en: Upload your logo
et: Laadige üles oma logo

en: Use a number to give this service an order of execution compared to the other services.
et: Kasuta numbrit, et järjestada teenuse läbiviimise järjekorda võrreldes teiste teenustega

en: Use a transparent png file
et: Kasuta läbipaistvat PNG pilti

en: Use it in case of conflicts with your theme
et: Kasuta, kui esineb konflikte oma teemaga

en: Use this console just to test your SMS services. Fill the destination number without the country code, write a text message and click "Update settings" to send an SMS.
et: Kasuta seda konsooli, et testida oma SMS teenuseid. Täitke ära saaja number ilma riigi koodita, kirjutage sõnum ning vajutage "Uuenda seadeid", et saata SMS

en: Use this field to provide your customers important infos about terms and conditions of their reservation.
et: Kasutage seda välja, et teavitada kliente oma teenuste tingimustest.

en: Use this if your column is at least 400px width
et: Kasuta seda kui teie veerg on vähemalt 400px lai

en: Use this if your column is at least 600px width
et: Kasuta seda kui teie veerg on vähemalt 600px lai

en: Use this if your column is at least 900px width
et: Kasuta seda kui teie veerg on vähemalt 900px lai

en: Use this link to move the user directly to the booking page with the service already selected.
et: Kasuta seda linki, et viia kasutaja otse broneeringulehele, millel on see teenus valitud

en: Use this option to control the form fields to checkout
et: Kasutage neid valikuid, et muuta kassa ankeedi välju

en: Use this option to restore all the original settings. All your actual settings will be lost. <br />This operation can't be undone.
et: Kasutage seda, et taastada originaalsed sätted. Kõik teie sätted kaotatakse. <br />Seda valikut ei saa tagasi võtta.

en: User booking cancellation
et: Kasutajapoolne broneeringu tühistamine

en: User name
et: Kasutajanimi

en: User not found
et: Kasutajat ei leitud

en: User updated
et: Kasutaja uuendati

en: Users can select more than one assistants for their booked services. Please set with care the "execution order" inside your services section.
et: Kasutajad saavad valida rohkem kui ühe töötaja oma teenustele. Palun määrake hoolikalt läbiviimise järjestus oma teenuste sektsioonis

en: Users once logged in inside the MY ACCOUNT BOOKING page will be able to see the list of their upcoming reservations and eventually Cancel them. An email notification will be sent to you and to the customers.
et: Kasutajad, kes on sisse logitud MINU KONTO BRONEERING lehele, saavad näha nende tulevaseid broneeringuid ja neid tühistada. Teile ja kliendile saadetakse e-postiga teavitus.

en: Valid from
et: Kehtib alates

en: View Assistant
et: Vaata Töötajat

en: View Booking
et: Vaata Broneeringut

en: View Discount
et: Vaata allahindlust

en: View Service
et: Vaata teenust

en: View this booking into administration.
et: Vaadake seda broneeringut

en: We are unavailable at:
et: Me oleme kättesaamatud:

en: We have sent an SMS text on your mobile phone.
et: Me saatsime SMS'i teie mobiiltelefonile

en: We hope to see you again at
et: Loodame teid näha

en: We received the payment for your booking.
et: Meile laekus makse teie broneeringu jaoks

en: We'll send a message two days before the <strong>next estimated booking</strong>
et: Me saadame kirja 2 päeva enne <strong>järgmist eeldatud broneeringut</strong>

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Week
et: Nädal

en: Weekly
et: Nädalane

en: Welcome back %s!
et: Tere tulemast tagasi, %s

en: Well done! Your import has been successfully completed.
et: Hästi tehtud! Import lõppes edukalt

en: What do you need?
et: Mida soovite?

en: When
et: Millal

en: When do you want to come?
et: Millal soovite tulla?

en: YES
et: JAH

en: Year
et: Aasta

en: Yes
et: Jah

en: Yesterday
et: Eile

en: You already selected service at
et: Te juba valisite selle teenuse

en: You applied this coupon maximum number of times
et: Te kasutasite kupongi maksimmaalse arvu kordi

en: You are going to reach the bookings limit for the Salon Booking free version. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Please upgrade Salon Booking to a PRO version</a>.
et: Te olete lähenemas tasuta versiooni broneeringute limiidile. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Palun uuendake Salon Booking PRO versioonile</a>.

en: You can select up to %d items
et: Sa võid valida kuni %d esemeid

en: You can use [DATE], [TIME], [SALON NAME]
et: Saate kasutada [DATE], [TIME], [SALON NAME]

en: You can use [NAME], [SALON NAME]
et: Saate kasutada [NAME], [SALON NAME]

en: You can use this dynamic tags: [NAME], [SALON NAME]
et: Saate kasutada [NAME], [SALON NAME]

en: You cannot modify this taxonomy.
et: Te ei saa muuta seda taksonoomiat

en: You don't have access
et: Sul ei ole ligipääsu

en: You don't have permissions
et: Sul pole luba

en: You don't have upcoming reservations, do you want to re-schedule your last appointment with us?
et: Teil ei ole tulemas broneeringuid, kas soovite uuesti broneerida oma viimase aja?

en: You have <strong>%s</strong> to complete your payment before this reservation being canceled
et: Teil on <strong>%s</strong>, et lõpetada oma makse enne broneeringu tühistamist

en: You have <strong>%s</strong> to complete your payment before this reservation is canceled
et: Teil on <strong>%s</strong> aega, et viia lõpule makse, et teie broneeringut ei tühistataks.

en: You have entered the wrong data
et: Te sisestasite valed andmed

en: You must choose at least one service
et: Peate valima vähemalt ühe teenuse

en: You need to choose which kind of booking algorithm want to use for your salon. Click over "i" icon to get more information about this option.
et: Peate valima, millist broneeringu algoritmi oma salongile soovite. Vajutage "i" ikoonile, et saada rohkem teavet selle kohta.

en: You need to match your CSV file data with Salon Booking database
et: Peate sobitama CSV faili andmed Salon Booking'u andmbeaasiga

en: You received a total of <strong>%s online reservations ( %s )</strong>, <strong>%s of them have been paid online ( %s )</strong> and <strong>%s have been paid later ( %s )</strong>.
et: Te saite kokku <strong>%s online broneeringut ( %s )</strong>, <strong>%snendest maksti internetis (%s )</strong> ja <strong>%s maksti hiljem ( %s )</strong>.

en: You will receive a confirmation of your booking by email.
et: Te saate e-postiga kinnituse oma broneeringust

en: Your Google calendars
et: Teie Google kalendrid

en: Your PayPal account e-mail
et: Teie PayPal konto e-posti aadress

en: Your booking is completed
et: Teie broneering on lõpule viidud

en: Your booking is pending
et: Teie broneering on ootel

en: Your booking is pending, please await our confirmation.
et: Teie broneering on ootel, palun oodake kinnitust

en: Your customer <strong>%s</strong> has been the most valuable one <strong>spending %s</strong> of your services.
et: Teie klient<strong>%s</strong> on olnud kõige väärtuslikum, <strong>kulutanud %s</strong> teie teenustele.

en: Your free version is expired - upgrade to PRO
et: Teie tasuta versioon on lõppenud - uuenda PRO versioonile.

en: Your free version is expired. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Please upgrade Salon Booking to a PRO version</a>.
et: Teie tasuta versioon on lõppenud<a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Palun uendage Salon Booking PRO versioonile</a>

en: Your payment has not been completed
et: Teie makse ei õnnestunud

en: Your reservation at [SALON NAME] has been modified
et: Broneering [SALON NAME]'s on muudetud

en: Your salon name
et: Sinu salongi nimi

en: Your telephone number is verified
et: Teie telefoninumber on kinnitatud

en: Your verification code is not valid
et: Vale kinnituskood

en: already paid as deposit
et: juba makstud deposiidina

en: always
et: alati

en: at
et: kell

en: available left
et: saadaval olev

en: belong to the same category
et: kuulub samasse kategooriasse

en: booking request.
et: broneeringu soov

en: booking settings are updated
et: broneeringu seaded on uuendatud

en: bookings
et: Broneeringud

en: by Email
et: E-kirjaga

en: by SMS
et: SMS-ga

en: checking availability
et: Kontrollin saadavust

en: checkout as a guest
et: Maksa külalisena

en: checkout settings are updated
et: kassa seaded on uuendatud

en: customize colors of the salon shortcode.
et: Muutke salongi lühikoodi värve

en: day
et: päev

en: days
et: päevad

en: digit a customer name
et: kliendi nimi

en: digit your verification code
et: Sisestage oma kinnituskood

en: don't forget your reservation at
et: Ärge unustage oma broneeringut

en: download a csv sample file
et: laadi alla csv näidisfail

en: drag your csv file here to import assistants
et: lohista oma csv fail siia, et importida oma töötajad

en: drag your csv file here to import customers
et: lohista oma csv fail siia, et importida oma kliendid

en: drag your csv file here to import services
et: lohista oma csv fail siia, et importida oma teenused

en: e-mail
et: E-post

en: e-mail can't be empty
et: E-posti aadress ei tohi olla tühi

en: e-mail is not valid
et: E-posti aadress ei ole sobilik

en: entire amount (disabled)
et: kogusumma (keelatud)

en: fill the fields and update settings
et: täida väljad ja uuenda seadeid

en: fill this field
et: Täitke see väli

en: filter by service
et: filtreeri teenuse järgi

en: fixed
et: määratud

en: free
et: tasuta

en: from
et: alates

en: general settings are updated
et: üldseaded uuendatud

en: half hour
et: pool tundi

en: has booked at
et: on broneerinud

en: has submitted a new review on his last visit at
et: on esitanud arvustuse oma viimasest külastusest

en: hour
et: tund

en: hours
et: tunnid

en: is child of selected service
et: on valitud teenuste alamteenus

en: key in your coupon code
et: sisesta oma allahindluskood

en: loading
et: laadib

en: log-in with Facebook
et: Sisselogimine Facebook'i kaudu

en: month
et: kuu

en: months
et: kuud

en: n.a.
et: n.a

en: no account will be created
et: kontot ei looda

en: no users found
et: kasutajaid ei leitud

en: not avalable yet
et: pole veel saadaval

en: on
et: kell

en: on left side
et: Vasakul pool

en: on right side
et: Paremal pool

en: or
et: või

en: password can't be empty
et: parool ei tohi olla tühi

en: payments settings are updated
et: makseseaded on uuendatud

en: please, drop us some lines to understand if your expirience has been  in line  with your expectrations
et: Palun, selgitage meile, kas teie kogemus vastas teie ootustele

en: remember to customize your settings
et: pidage meeles oma seadete kohandamist

en: remove this image
et: eemalda see pilt

en: revenue
et: tulu

en: select a day
et: Valige päev

en: select an hour
et: Valige tund

en: select one or more services
et: Vali üks või enam teenuseid

en: specify the amount without currency symbol
et: Määra summa ilma valuuta sõmbolita

en: style settings are updated
et: stiiliseaded on uuendatud

[ctx: taxonomy general name]
en: Service Categories
et: Teenuste kategooriad

[ctx: taxonomy singular name]
en: Service Category
et: Teenuse kategooria

en: test (sms code is sent by mail to the admin)
et: Test (SMS-kood saadetakse administraatori e-posti aadressile)

en: the following booking at %s has been canceled
et: broneering ajal %s on tühistatud

en: to
et: kuni

en: try again
et: proovi uuesti

en: username can't be empty
et: kasutajanimi ei tohi olla tühi

en: week
et: nädal

en: weeks
et: nädalad

en: years
et: aasta

en: your customers
et: teie kliendid

en: | Booking ID
et: | Broneeringu ID
