Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to el translation catalogue (385 entries)

en:  hours
el: ώρες

en: %d hours and %d minutes
el: %d ώρες και %d λεπτά

en: 1 day
el: 1 μέρα

en: 1. Rollback your database to the %s version
el: 1. Γύρισμα στην Βάση Δεδομένων, στην έκδοση %s

en: 2. Download Salon Booking %s
el: 2. Κατέβασμα του Salon Booking %s

en: 3. Upload Salon Booking %s folder on your server
el: 3. Ανέβασμα του Salon Booking %s στον server σας

en: <strong>Congratulation!</strong> Salon Booking is now active.
el: <strong>Συγχαρητήρια!</strong> το Salon Booking είναι ενεργοποιημένο.

en: A very short description of this assistant. It is optional
el: Μια πολύ μικρή περιγραφή του βοηθού. Προεραιτικό

en: A very short description of this service. It is optional
el: Μια πολύ μικρή περιγραφή της υπηρεσίας. Προεραιτικό

en: ASSISTANTS
el: ΒΟΗΘΟΊ

en: Action
el: Ενέργεια

en: Add Assistant
el: Εισαγωγή βοηθού

en: Add Booking
el: Εισαγωγή κράτησης

en: Add New Assistant
el: Εισαγωγή Νέου βοηθού

en: Add New Booking
el: Εισαγωγή νέας κράτησης

en: Add New Service
el: Πρόσθεσε μια νέα Υπηρεσία

en: Add New Service Category
el: Εισαγωγή νέας κατηγορίας υπηρεσίας

en: Add Service
el: Πρόσθεση Υπηρεσίας

en: Add booking
el: Καταχώρηση κράτησης

en: Add service
el: Εισαγωγή υπηρεσίας

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Advanced (evaluates also booking duration)
el: Προχωρημένο (επαλήθευση και την διάρκεια της κράτησης)

en: All
el: Όλα

en: All Service Categories
el: Όλες οι κατηγορίες υπηρεσιών

en: All attendants
el: Όλοι οι παραστάτες

en: All days
el: Όλες οι μέρες

en: All statuses
el: Όλες οι καταστάσεις

en: All users name
el: Όλα τα ονόματα χρηστών

en: Always
el: Πάντα

en: Amount
el: Ποσό

en: An assistant for selected services can't perform this service
el: Ένας βοηθός για τις επιλεγμένες υπηρεσίες, δεν μπορεί να τις εκτελέσει

en: Assistant
el: Βοηθός

en: Assistant Description
el: Περιγραφή Βοηθού

en: Assistant Details
el: Λεπτομέρειες βοηθού

en: Assistant Google Calendar
el: Ημερολόγιο Google Βοηθού

en: Assistant description
el: Περιγραφή βοηθού

en: Assistant draft updated.
el: Προσχέδιο βοηθού ενημερώθηκε.

en: Assistant published.
el: Βοηθός εκδόθηκε

en: Assistant restored to revision from %s
el: Ο βοηθός επαναφέρθηκε στην αναθεώρηση από %s

en: Assistant saved.
el: Βοηθός αποθηκεύτηκε

en: Assistant scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
el: Ο βοηθός έχει προγραμματιστεί για: <strong>%1$s</strong>.

en: Assistant submitted.
el: Ο βοηθός υποβλήθηκε.

en: Assistant updated.
el: Βοηθός ενημερώθηκε

en: Assistants
el: Βοηθοί

en: Assistants Archive
el: Αρχείο βοηθών

en: Attendant
el: Παρευρισκόμενος

en: Attendant %s isn't available for %s service
el: Ο παρευρισκόμενος %s δεν είναι διαθέσιμος για την υπηρεσία %s

en: Attendant %s isn't available for %s service at %s
el: Ο παρευρισκόμενος %s δεν είναι διαθέσιμος για την υπηρεσία %s στο %s

en: Availability
el: Διαθεσιμότητα

en: Availability:
el: Διαθεσιμότητα:

en: Back
el: Επιστροφή

en: Background color
el: Χρώμα υπόβαθρου

en: Basic (checks only the booking date)
el: Βασικό (τσέκαρε μόνο την ημερομηνία κράτησης)

en: Book an appointment
el: Κράτηση ραντεβού

en: Booked services
el: Κρατημένες υπηρεσίες

en: Booking
el: Κράτηση

en: Booking Actions
el: Ενέργειες Κράτησης

en: Booking Archive
el: Αρχείο κρατήσεων

en: Booking Date
el: Ημερομηνία Κράτησης

en: Booking ID
el: Κωδικός Κράτησης

en: Booking Price
el: Τιμή Κράτησης

en: Booking Review
el: Επισκόπηση κράτησης

en: Booking Services
el: Υπηρεσίες Κράτησης

en: Booking URL
el: Σύνδεσμος κράτησης

en: Booking details
el: Λεπτομέρειες Κράτησης

en: Booking draft updated.
el: Προσχέδιο κράτησης ενημερώθηκε

en: Booking history
el: Ιστορικό Κρατήσεων

en: Booking notes
el: Σημειώσεις κράτησης

en: Booking published.
el: Η Κράτηση δημοσιεύτηκε

en: Booking restored to revision from %s
el: Η Κράτηση επανήλθε σε επεξεργασία από %s

en: Booking saved.
el: Η Κράτηση αποθηκεύτηκε

en: Booking scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
el: Η Κράτηση προγραμματίστηκε για: <strong>%1$s</strong>.

en: Booking statistics
el: Στατιστικά κρατήσεων

en: Booking status
el: Κατάσταση κράτησης

en: Booking submitted.
el: Η Κράτηση υποβλήθηκε

en: Booking updated.
el: Κράτηση ενημερώθηκε

en: Booking was rated
el: Η Κράτηση βαθμολογήθηκε

en: Bookings
el: Κρατήσεις

en: Bookings status legend
el: Κατάσταση Κράτησης

en: CREATED
el: ΔΗΜΙΟΥΡΓΉΘΗΚΕ

en: CUSTOMER EMAIL
el: EMAIL ΠΕΛΆΤΗ

en: CUSTOMER NAME
el: ΌΝΟΜΑ ΠΕΛΆΤΗ

en: CUSTOMER PHONE
el: ΤΗΛΈΦΩΝΟ ΠΕΛΆΤΗ

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Calendar is not configured
el: Το ημερολόγιο δεν έχει ρυθμιστεί

en: Calendars
el: Ημερολόγια

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Canceled
el: Ακυρωμένο

en: Cancellation disabled
el: Ακύρωση απενεργοποιήθηκε

en: Checkout
el: Ταμείο

en: Choose among your Calendars
el: Διάλεξε ένα από τα Ημερολόγια σου

en: Click here to approve
el: Κλικ εδώ για αποδοχή

en: Complete
el: Πλήρης

en: Confirmed
el: Επιβεβαιωμένο

en: Contacts
el: Επαφές

en: Copy and paste into a text file the informations of this field and provide them to Salon Booking support.
el: Κάντε αντιγραφή και επικόλληση το κείμενο από το παρακάτω πεδίο σε ένα αρχείο για να το δώσετε στην Υποστήριξη του Salon Booking.

en: Copy and paste into this field settings of the plugin to import settings into the current wordpress install.
el: Αντιγραφή και επικόλληση αυτού του πεδίου ρυθμίσεων για να εισάγετε τις ρυθμίσεις στην συγκεκριμένη εγκατάσταση του Wordpress

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Customer
el: Πελάτης

en: Customer ID
el: Κωδικός Πελάτη

en: Customer Value
el: Τιμή Πελάτη

en: Customer address
el: Διεύθυνση Πελάτη

en: Customer contacts
el: Επαφές Πελάτη

en: Customer details
el: Στοιχεία Πελάτη

en: Customer message:
el: Μήνυμα Πελάτη

en: Customer name
el: Όνομα Πελάτη

en: Customer's bookings
el: Κρατήσεις Πελάτη

en: Customers
el: Πελάτες

en: DATE/TIME
el: ΗΜΕΡΟΜΗΝΊΑ/ΏΡΑ

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Date Format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Day
el: Μέρα

en: Dear
el: Αγαπητέ

en: Dear Administrator,
el: Αγαπητέ Διαχειριστή,

en: Decimal separator
el: Διαχωριστικό δεκαδικών

en: Dismiss this notice
el: Παράβλεψη της σημείωσης

en: Do you really want to cancel?
el: Θα θέλατε να ακυρώσετε;

en: Download
el: Κατέβασμα

en: Duration
el: Διάρκεια

en: E-mail exists
el: Το E-mail χρησιμοποιείται ήδη

en: E-mail sent
el: Το email στάλθηκε

en: ERROR
el: ΣΦΑΛΜΑ

en: Earnings
el: Έσοδα

en: Earnings (%s)
el: Έσοδα (%s)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit Assistant
el: Επεξεργασία βοηθού

en: Edit Booking
el: Επεξεργασία κράτησης

en: Edit Service
el: Επεξεργασία Υπηρεσίας

en: Edit Service Category
el: Επεξεργασία κατηγορίας υπηρεσίας

en: Email Subject
el: Θέμα Email

en: End at
el: Τέλος

en: Enter booking name
el: Εισαγωγή ονόματος κράτησης

en: Enter service name
el: Εισήγαγε όνομα υπηρεσίας

en: Enter the assistant name
el: Εισάγετε το όνομα του βοηθού

en: Enter your Stripe publishable api key
el: Εισαγωγή κλειδιού API για το Stripe

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Export reservations into a CSV file
el: Εξαγωγή κρατήσεων σε αρχείο CSV

en: Favourite time
el: Αγαπημένες ώρες

en: Favourite week days
el: Αγαπημένες μέρες

en: Filter
el: Φίλτρο

en: First Name
el: Όνομα

en: First name
el: Όνομα

en: First name can't be empty
el: Το Όνομα δεν μπορεί να είναι κενό

en: Firstname
el: Όνομα

en: Friday
el: Παρασκευή

en: From
el: Από

en: Go to daily view
el: Δες τα καθημερινά

en: Google Calendar settings are updated
el: οι ρυθμίσεις του ημερολογίου της Google ενημερώθηκαν

en: Google Client is not connected!
el: Ο Χρήστης Google δεν είναι συνδεδεμένος!

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: High end (evaluates also service duration and priority)
el: Υψηλότερο (έλεγχος και της διάρκειας υπηρεσίας και τις προτεραιότητας)

en: If after the install of the %s version of Salon Booking you realize that something goes wrong you can use this tool to restore the %s version. The rollack process consist into three steps:
el: Αν μετά την εγκατάσταση της %s έκδοσης του Salon Booking συνειδητοποιήσετε ότι κάτι πάει λάθος, μπορείτε με αυτό το εργαλείο να επαναφέρεται την έκδοση %s.
    Η διαδικασία έχει τα εξής 3 βήματα:

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Important notes
el: Σημαντικές σημειώσεις

en: Important notes,
el: Σημαντικές σημειώσεις,

en: Just click inside the textarea and copy (Ctrl+C)
el: Απλά πατήστε μέσα στο περιεχόμενο και μετά Ctrl+C

en: Large
el: Μεγάλο

en: Last Month
el: Τον προηγούμενο μήνα

en: Last Name
el: Επώνυμο

en: Last Quarter
el: Το προηγούμενο τρίμηνο

en: Last Week
el: Την προηγούμενη εβδομάδα

en: Last Year
el: Το προηγούμενο έτος

en: Last name
el: Επίθετο

en: Last name can't be empty
el: Το Επώνυμο δεν μπορεί να είναι κενό

en: Lastname
el: Επώνυμο

en: Limit of parallels bookings at
el: Όριο για παράλληλες κρατήσεις στο

en: Login
el: συνδεθείτε

en: Manage Bookings
el: Διαχείριση Κρατήσεων

en: Manage service categories
el: Διαχειριστείτε τις κατηγορίες υπηρεσιών

en: Manage your reservations accessing your personal page
el: Διαχείρηση των κρατήσεων σας από την προσωπική σας σελίδα

en: Medium
el: Μεσαίο

en: Message
el: Μήνυμα

en: Mobile phone can't be empty
el: Ο αριθμός κινητού δεν μπορεί να είναι κενό

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Month
el: Μήνας

en: Multiple attendants selection is disabled. You must select one attendant for all services.
el: Η επιλογή πολλαπλών

en: New Assistant
el: Νέος βοηθός

en: New Booking
el: Νέα κράτηση

en: New Customer
el: Νέος Πελάτης

en: New Service
el: Νέα Υπηρεσία

en: New Service Category Name
el: Νέο όνομα κατηγορίας υπηρεσίας

en: Next
el: Επόμενο

en: No assistants available for this service at
el: Κανένας από τους βοηθούς δεν είναι διαθέσιμος για την υπηρεσία στο

en: No assistants found
el: Δεν βρέθηκαν βοηθοί

en: No assistants found in trash
el: Δεν βρέθηκαν βοηθοί στο κάδο

en: No bookings found
el: Δεν βρέθηκε κράτηση

en: No bookings found in trash
el: Δεν βρέθηκε κράτηση στον κάδο

en: No customers bookings
el: Καμία κράτηση πελάτη

en: No one of the attendants isn't available for %s service
el: Κανένας από τους δεν είναι έτοιμος για %s υπηρεσία

en: No one of the attendants isn't available for selected services
el: Κανένας από τους παρεβρισκόμενους δεν είναι διαθέσιμος

en: No services found
el: Καμία Υπηρεσία δεν βρέθηκε

en: No services found in trash
el: Καμία υπηρεσία δεν βρέθηκε στα σκουπίδια

en: None
el: Κενό

en: Not defined
el: Δεν διευκρινίζεται

en: Not enough time for this service
el: Δεν υπάρχει αρκετός χρόνος για αυτή την υπηρεσία

en: On-line booking is disabled
el: Η Online κράτηση έχει απενεργοποιηθεί

en: Operation completed!
el: Η διαδικασία ολοκληρώθηκε

en: Our address
el: Η Διεύθυνση μας

en: Out of time
el: Εκτός χρόνου

en: Page verification failed
el: Η επαλήθευση της σελίδας απέτυχε

en: Paid
el: Πληρώθηκε

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Passwords are different
el: Οι κωδικοί διαφέρουν μεταξύ τους

en: Pay later
el: Θα πληρώσει αργότερα

en: Payment failed, please try again
el: Πληρωμή απέτυχε, παρακαλώ δοκιμάστε ξανά

en: Pending
el: Αναμονή

en: Pending payment
el: Αναμονή πληρωμής

en: Personal note
el: Προσωπική σημείωση

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Phone number wrong or not defined, you need to define a valid phone number
el: Ο αριθμός κινητού είναι λάθος ή δεν αναγνωρίζεται, θα πρέπει να εισάγεις έναν έγκυρο αριθμό

en: Please confirm or reject this booking from administration
el: Παρακαλώ αποδεχθείτε ή ακυρώστε την κράτηση από το Διαχειριστικό

en: Please specify an email
el: Παρακαλώ διευκρινήστε ένα email

en: Please take note of the following booking details.
el: Παρακαλώ σημειώστε τις ακόλουθες οδηγίες κράτησης

en: Plivo: Please check your settings
el: Pilvo: Παρακαλώ ελέγξτε τις ρυθμίσεις

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Price
el: Τιμή

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: READ THE FULL REVIEW
el: ΔΙΑΒΆΣΤΕ ΟΛΌΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΉ

en: Rating
el: Αξιολόγηση

en: Remind your booking at
el: Υπενθύμιση της κράτησης σας

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Reports
el: Αναφορές

en: Required
el: Απαιτείται

en: Reservation at [SALON NAME] has been modified
el: Η Κράτηση στο [SALON NAME] έχει επεξεργαστεί

en: Reservations
el: Κρατήσεις

en: Reservations and revenues
el: Κρατήσεις και έσοδα

en: Reservations and revenues by assistants
el: Κρατήσεις και έσοδα από τους βοηθούς

en: Reservations and revenues by services
el: Κρατήσεις και τα έσοδα από τις υπηρεσίες

en: Reservations made and value
el: Κρατήσεις που έγιναν και τιμές

en: Reservations per month
el: Κρατήσεις ανά μήνα

en: Reservations per week
el: Κρατήσεις ανά βδομάδα

en: Reset completed with success
el: Η επαναφορά ολοκληρώθηκε με επιτυχία

en: Rollback database
el: Γύρισμα της βάσης δεδομένων

en: Rollback to %s version
el: Πίσω στην %s έκδοση

en: Run the updater
el: Εκτέλεση ενημέρωσης

en: SERVICES
el: ΥΠΗΡΕΣΊΕς

en: STATUS
el: ΚΑΤΆΣΤΑΣΗ

en: Salon Assistant
el: Βοηθός Salon

en: Salon Booking
el: Κράτηση Salon

en: Salon Calendar
el: Ημερολόγιο Salon

en: Salon Customers
el: Πελάτες του Salon

en: Salon Reports
el: Αναφορές στο Salon

en: Salon Service
el: Υπηρεσία Salon

en: Salon Settings
el: Ρυθμίσεις Salon

en: Salon Tools
el: Εργαλεία Salon

en: Salon customer
el: Πελάτης Salon

en: Salon staff
el: Προσωπικό του Salon

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Search Assistants
el: Αναζήτηση βοηθών

en: Search Bookings
el: Αναζήτηση κράτησης

en: Search Service Category
el: Αναζήτηση Κατηγορίας Υπηρεσίας

en: Search Services
el: Αναζήτηση Υπηρεσιών

en: Search customers
el: Αναζήτηση Πελατών

en: Secondary
el: Δευτερεύον

en: Select a service
el: Επέλεξε μια υπηρεσία

en: Select an assistant
el: Επέλεξε έναν βοηθό

en: Select this if you want this service considered as secondary level service
el: Επέλεξε εδώ αν θες η υπηρεσία σου να είναι μια δευτερεύον υπηρεσία

en: Send
el: Αποστολή

en: Service
el: Υπηρεσία

en: Service Category
el: Κατηγορία Υπηρεσίας

en: Service Description
el: Περιγραφή Υπηρεσίας

en: Service description
el: Περιγραφή υπηρεσίας

en: Service details
el: Λεπτομέρειες υπηρεσίας

en: Service draft updated.
el: Προσχέδιο υπηρεσίας ενημερώθηκε.

en: Service published.
el: Υπηρεσία εκδόθηκε

en: Service restored to revision from %s
el: Η υπηρεσία τέθηκε για αναθεώρηση από %s

en: Service saved.
el: Υπηρεσία αποθηκεύτηκε

en: Service scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
el: Υπηρεσία προγραμματίστηκε για: <strong>%1$s</strong>.

en: Service submitted.
el: Υπηρεσία καταχωρήθηκε

en: Service updated.
el: Υπηρεσία ενημερώθηκε

en: Services
el: Υπηρεσίες

en: Services & Attendants
el: Υπηρεσίες

en: Services Archive
el: Αρχείο Υπηρεσιών

en: Services booked per single reservation
el: Υπηρεσίες που έγιναν από μια κράτηση

en: Set rating and comment
el: Κάνετε αξιολόγηση και σχόλιο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Settings debug
el: Debug ρυθμίσεων

en: Settings import
el: Εισαγωγή Ρυθμίσεων

en: Settings updated successfully!
el: Οι ρυθμίσεις ενημερώθηκαν επιτυχώς!

en: Skills
el: Δεξιότητες

en: Small
el: Μικρό

en: Start at
el: Αρχή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Stripe account informations
el: Πληροφορίες λογαριασμού Stripe

en: Subtotal
el: Υποσύνολο

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Support
el: Υποστήριξη

en: TOTAL PRICE
el: ΣΥΝΟΛΙΚΌ ΠΟΣΌ

en: Telephone
el: Τηλέφωνο

en: Test sms sent with success
el: Δοκιμαστικό sms στάλθηκε με επιτυχία

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: The date is too far, the maximum allowed is:
el: Η ημερομηνία είναι πολύ μακριά, το μέγιστο που επιτρέπεται είναι:

en: The date is too near, the minimum allowed is:
el: Η ημερομηνία είναι πολύ κοντά, το ελάχιστο που επιτρέπεται είναι:

en: The service for %s is currently full
el: Η υπηρεσία για %s είναι προς το παρών πλήρης

en: There are no time slots available for this period - Please select a  different hour
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα ωράρια αυτή τη περίοδο - Παρακαλώ επιλέξτε άλλη ώρα

en: There are no time slots available today - Please select a different day
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα ωράρια σήμερα - Παρακαλώ επιλέξτε άλλη ημέρα

en: This Month
el: Αυτόν τον μήνα

en: This Quarter
el: Αυτό το τρίμηνο

en: This Week
el: Αυτή την εβδομάδα

en: This Year
el: Αυτόν το έτος

en: This assistant is full at %s
el: Αυτός ο βοηθός είναι πλήρης στις %s

en: This assistant is not available for the selected service
el: Ο βοηθός δεν είναι διαθέσιμος για την επιλεγμένη υπηρεσία

en: This attendant is unavailable
el: Αυτός ο παρευρισκόμενος δεν είναι διαθέσιμος

en: This is an e-mail confirmation of your booking at
el: Αυτό είναι μια ειδοποίηση μέσω e-mail για την κράτηση σας στις

en: This is an e-mail notification of a new booking
el: Αυτό είναι μια ειδοποίηση μέσω email, για την νέα σας κράτηση

en: This is where bookings are stored.
el: Εδώ αποθηκεύονται οι κρατήσεις

en: This service is unavailable
el: Αυτή η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Time
el: Ώρα

en: Time Format
el: Μορφή ώρας

en: To
el: Προς

en: To confirm your booking click on the button and complete the payment
el: Για να επιβεβαιώσετε την κράτηση κάντε κλικ στο κουμπί και ολοκληρώστε την πληρωμή σας

en: To use this payment method you need an account with Stripe.
el: Για να χρησιμοποιήσεις αυτή την μέθοδο πληρωμής, πρέπει να έχεις λογαριασμό στο Stripe

en: Today
el: Σήμερα

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Top customers
el: Καλύτεροι πελάτες

en: Total
el: Σύνολο

en: Total Reservations
el: Συνολικές κρατήσεις

en: Total amount
el: Συνολικό Ποσό

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Unit per hour
el: Πρόσωπα ανά ώρα

en: Update Service Category
el: Ενημέρωση κατηγορίας υπηρεσίας

en: Update completed with success
el: Η ενημέρωση ολοκληρώθηκε με επιτυχία

en: Use this if your column is at least 400px width
el: Χρησιμοποίησε αυτό αν η στήλη σου είναι τουλάχιστον 400px σε πλάτος

en: Use this if your column is at least 600px width
el: Χρησιμοποίησε αυτό αν η στήλη σου είναι τουλάχιστον 600px σε πλάτος

en: Use this if your column is at least 900px width
el: Χρησιμοποίησε αυτό αν η στήλη σου είναι τουλάχιστον 900px σε πλάτος

en: User name
el: Όνομα Χρήστη

en: User not found
el: Δεν βρέθηκε χρήστης

en: User updated
el: Χρήστης ενημερώθηκε

en: View Assistant
el: Προβολή βοηθού

en: View Booking
el: Προβολή κράτησης

en: View Service
el: Δες την Υπηρεσία

en: View this booking into administration.
el: Προβολή της κράτησης στο Διαχειριστικό.

en: We are unavailable at:
el: Δεν είμαστε διαθέσιμοι:

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Year
el: Χρόνος

en: Yesterday
el: Χθες

en: You already selected service at
el: Έχετε ήδη επιλέξει υπηρεσία στο

en: You can select up to %d items
el: Μπορείτε να επιλέξετε μέχρι %d αντικείμενα

en: You cannot modify this taxonomy.
el: Δεν μπορείτε να αλλάξετε αυτή τη ταξινόμηση

en: You don't have access
el: Δεν έχετε πρόσβαση

en: You don't have permissions
el: Δεν έχετε δικαώματα

en: You have entered the wrong data
el: Έχετε εισάγει λάθος δεδομένα.

en: You must choose at least one service
el: Θα πρέπει να διαλέξεις τουλάχιστον μια υπηρεσία

en: Your booking is pending, please await our confirmation.
el: Η κράτηση σας είναι σε αναμονή, παρακαλώ περιμένετε για την αποδοχή της.

en: Your payment has not been completed
el: Η πληρωμή σας δεν πραγματοποιήθηκε

en: Your verification code is not valid
el: Ο κωδικός επιβεβαίωσης δεν είναι έγκυρος

en: already paid as deposit
el: έχει πληρώσει ήδη με προκαταβολή

en: booking request.
el: αίτημα κράτησης

en: booking settings are updated
el: οι ρυθμίσεις κρατήσεων ενημερώθηκαν

en: checking availability
el: έλεγχος διαθεσιμότητας

en: checkout settings are updated
el: οι ρυθμίσεις checkout ενημερώθηκαν

en: day
el: μέρα

en: days
el: μέρες

en: e-mail can't be empty
el: Το E-mail δεν μπορεί να είναι κενό

en: e-mail is not valid
el: To Ε-mail δεν είναι έγκυρο

en: free
el: δωρεάν

en: from
el: από

en: general settings are updated
el: οι ρυθμίσεις ενημερώθηκαν

en: half hour
el: μισή ώρα

en: has submitted a new review on his last visit at
el: καταχώρησε μια νέα κριτική από την τελευταία φορά της επίσκεψης του στις

en: hour
el: ώρα

en: hours
el: ώρες

en: month
el: μήνα

en: months
el: μήνες

en: not avalable yet
el: δεν είναι διαθέσιμο

en: on
el: ενεργό

en: or
el: ή

en: password can't be empty
el: O κωδικός δεν μπορεί να είναι κενός

en: payments settings are updated
el: οι ρυθμίσεις πληρωμών ενημερώθηκαν

en: remember to customize your settings
el: μην ξεχάσεις να φτιάξεις τις ρυθμίσεις σου

en: style settings are updated
el: οι ρυθμίσεις του style ενημερώθηκαν

en: test (sms code is sent by mail to the admin)
el: τεστ (κωδικός sms απεστάλη μέσω mail στον διαχειριστή)

en: to
el: εώς

en: try again
el: δοκίμασε ξανά

en: username can't be empty
el: To όνομα χρήστη δεν μπορεί να είναι κενό

en: week
el: εβδομάδα

en: weeks
el: εβδομάδες

en: years
el: χρόνια

en: your customers
el: οι πελάτες σας
