Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to ca translation catalogue (60 entries)

en: Rating
ca: Puntuació

en: Calendar
ca: Calendari

en: Status
ca: Estat

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Edit
ca: Edita

en: Today
ca: Avui

en: Yesterday
ca: Ahir

en: Custom
ca: Personalitzat

en: From
ca: De

en: To
ca: A

en: Filter
ca: Filtra

en: Settings
ca: Opcions

en: Tools
ca: Eines

en: ID
ca: Id

en: Pending
ca: Pendent

en: Password
ca: Contrasenya

en: Address
ca: Adreça

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: Dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Medium
ca: Mitjana

en: Large
ca: Gran

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: All
ca: Tots

en: M j, Y @ G:i
ca: d-m-Y \a \l\e\s G:i

en: None
ca: Cap

en: Publish
ca: Publica

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Download
ca: Pujar

en: Day
ca: Dia

en: Month
ca: Mes

en: Year
ca: Any

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Export
ca: Exporta

en: or
ca: o

en: Import
ca: Importa

en: Date
ca: Data

en: Remove
ca: Suprimeix

en: Add new
ca: Afegir nou

en: Hide
ca: Amaga

en: Support
ca: Fòrums de suport

en: Date Format
ca: Format de data

en: Time Format
ca: Format de l'hora

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Back
ca: Enrere

en: Complete
ca: Completa

en: Login
ca: Usuari

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Action
ca: Acció

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: on
ca: activa
