Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to bg_BG translation catalogue (872 entries)

en: Coupon is not valid
bg_BG: Талонът е невалиден

en: Coupon was applied
bg_BG: Талонът е прибавен

en: Customer
bg_BG: Клиент

en: Booking date
bg_BG: Дата на резервация

en: Booking amount
bg_BG: Брой резервации

en: Booking discount
bg_BG: Отстъпка за резервация

en: Coupon code
bg_BG: Код на талона

en: Automatic discount
bg_BG: Автоматична отстъпка

en: Discount details
bg_BG: Детайли на отстъпката

en: Discount usage history
bg_BG: История на използването на отстъпките

en: Discounted price
bg_BG: Цена с отстъпката

en: Type
bg_BG: Вид

en: Amount
bg_BG: Количество

en: Active
bg_BG: Активен

en: Discount usages
bg_BG: Използване на отстъпка

en: Yes
bg_BG: Да

en: No
bg_BG: Не

en: Enter discount name
bg_BG: Въведете име за отстъпка

en: Discount updated.
bg_BG: Отстъпката е актуализирана.

en: Discount restored to revision from %s
bg_BG: Отстъпката е възстановена до ревизията от %s

en: Discount published.
bg_BG: Отстъпката е публикувана.

en: Discount saved.
bg_BG: Отстъпката е запазена.

en: Discount submitted.
bg_BG: Отстъпка е изпратена.

en: Discount draft updated.
bg_BG: Черновата за отстъпки е актуализирана.

en: Discounts
bg_BG: Отстъпки

en: Discount
bg_BG: Отстъпка

en: Salon
bg_BG: Салон

en: Salon Discount
bg_BG: Отстъпка за салон

en: Add Discount
bg_BG: Добави отстъпка

en: Add New Discount
bg_BG: Добави нова отстъпка

en: Edit Discount
bg_BG: Редактиране на отстъпката

en: New Discount
bg_BG: Нова отстъпка

en: View Discount
bg_BG: Виж отстъпката

en: Search Discounts
bg_BG: Търсене на отстъпки

en: No discounts found
bg_BG: Няма намерени отстъпки

en: No discounts found in trash
bg_BG: Няма намерени отстъпки в кошчето

en: Discounts Archive
bg_BG: Архив на отстъпките

en: Coupon expired
bg_BG: Талон с изтекъл срок

en: This coupon was applied maximum number of times
bg_BG: Този талон е използван максимален брой пъти

en: You applied this coupon maximum number of times
bg_BG: Използвали сте този талон максимален брой пъти

en: This coupon is not valid for selected services
bg_BG: Този талон не е валиден за избраните услуги

en: This coupon is not valid on %s
bg_BG: Този талон не е валиден на %s

en: Make more bookings to be able to use this coupon
bg_BG: Направете още резервации, за да можете да използвате този талон

en: Method not found
bg_BG: Методът не е намерен

en: File not found
bg_BG: Файлът не е намерен

en: Cannot create tmp file
bg_BG: Не може да се създаде tmp файл

en: Cannot write to tmp file
bg_BG: Не може да запише в tmp файл

en: Filename not found
bg_BG: Името на файла не е намерено

en: Import data not found
bg_BG: Данните за импортиране не са намерени

en: Data not found
bg_BG: Данните не са намерени

en: Booking Rule
bg_BG: Правило за резервация

en: Holiday Rule
bg_BG: Правило за почивен ден

en: bookings
bg_BG: резервации

en: revenue
bg_BG: приход

en: hrs
bg_BG: ч.

en: mns
bg_BG: мин.

en: available left
bg_BG: останали в наличност

en: You don't have access
bg_BG: Нямате достъп

en: Cancellation disabled
bg_BG: Анулирането е деактивирано

en: Out of time
bg_BG: Изчерпано време

en: The date is too near, the minimum allowed is:
bg_BG: Датата е твърде близо, минимално допустимо е:

en: The date is too far, the maximum allowed is:
bg_BG: Датата е твърде далеч, максимално разрешената е:

en: We are unavailable at:
bg_BG: Не сме на разположение на:

en: There are no time slots available today - Please select a different day
bg_BG: За днес няма налични свободни часове - Моля, изберете друг ден

en: There are no time slots available for this period - Please select a  different hour
bg_BG: За този период няма налични свободни часове - Моля, изберете друг час

en: Multiple attendants selection is disabled. You must select one attendant for all services.
bg_BG: Изборът на множество служители е деактивиран. Трябва да изберете един служител за всички услуги.

en: You can select up to %d items
bg_BG: Можете да изберете до %d елементи

en: This service is exclusive. Please remove other services.
bg_BG: Тази услуга е ексклузивна. Моля, премахнете другите услуги.

en: E-mail sent
bg_BG: Имейлът е изпратен

en: Please specify an email
bg_BG: Моля, посочете имейл

en: User not found
bg_BG: Потребителят не е намерен

en: User updated
bg_BG: Потребителят е актуализиран

en: Set rating and comment
bg_BG: Задайте оценка и коментар

en: You don't have permissions
bg_BG: Нямате разрешениe

en: Weekly
bg_BG: Седмично

en: Rating
bg_BG: Оценка

en: checking availability
bg_BG: проверка на наличност

en: Do you really want to cancel?
bg_BG: Наистина ли искате да отмените?

en: fill this field
bg_BG: попълнете това поле

en: Close
bg_BG: Затвори

en: Salon staff
bg_BG: Персонал на салона

en: Salon customer
bg_BG: Клиент на салона

en: Plivo: Please check your settings
bg_BG: Plivo: Моля, проверете вашите настройки

en: Salon Calendar
bg_BG: Календар на салона

en: Calendar
bg_BG: Календар

en: Salon Customers
bg_BG: Клиенти на салона

en: Customers
bg_BG: Клиенти

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
bg_BG: <strong>ГРЕШКА</strong>: Този имейл е регистриран вече, моля опитайте с друг.

en: Booking ID
bg_BG: Идентификационен номер на резервацията

en: Booking Date
bg_BG: Дата на резервацията

en: Status
bg_BG: Статус

en: Attendant
bg_BG: Служител

en: Booking Price
bg_BG: Цена на резервацията

en: Booking Services
bg_BG: Услуги за резервацията

en: Booking Review
bg_BG: Отзив за резервацията

en: Customer ID
bg_BG: Клиентски номер

en: First Name
bg_BG: Име

en: Last Name
bg_BG: Фамилия

en: E-mail
bg_BG: Имейл

en: Telephone
bg_BG: Телефон

en: Total Reservations
bg_BG: Общо резервации

en: Customer Value
bg_BG: Стойност на клиента

en: Edit
bg_BG: Редактиране

en: Search customers
bg_BG: Търсете клиенти

en: Salon Reports
bg_BG: Доклад на салона

en: Reports
bg_BG: Доклади

en: Today
bg_BG: Днес

en: Yesterday
bg_BG: Вчера

en: This Week
bg_BG: Тази седмица

en: Last Week
bg_BG: Миналата седмица

en: This Month
bg_BG: Този месец

en: Last Month
bg_BG: Миналият месец

en: This Quarter
bg_BG: Този Квартал

en: Last Quarter
bg_BG: Минал Квартал

en: This Year
bg_BG: Тази година

en: Last Year
bg_BG: Миналата година

en: Custom
bg_BG: Персонализиран

en: From
bg_BG: От

en: To
bg_BG: До

en: Filter
bg_BG: Филтър

en: Reservations and revenues
bg_BG: Резервации и приходи

en: Reservations and revenues by services
bg_BG: Резервации и приходи по услуги

en: Reservations and revenues by assistants
bg_BG: Резервации и приходи по служители

en: Top customers
bg_BG: Топ клиенти

en: Earnings (%s)
bg_BG: Печалба (%s)

en: Bookings
bg_BG: Резервации

en: Earnings
bg_BG: Приходи

en: Reservations in the selected time range
bg_BG: Резервации в избрания период от време

en: Total
bg_BG: Общо

en: No customers bookings
bg_BG: Няма резервации на клиенти

en: Salon Settings
bg_BG: Настройки на салона

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: remember to customize your settings
bg_BG: не забравяйте да персонализирате вашите настройки

en: Reset completed with success
bg_BG: Нулирането е успешно завършено

en: Invalid Email in Salon contact e-mail field
bg_BG: Невалиден имейл в полето за електронна поща за контакт със салона

en: general settings are updated
bg_BG: общите настройки са актуализирани

en: Update completed with success
bg_BG: Успешна актуализация

en: Test sms sent with success
bg_BG: Успешно изпратен тестов sms

en: booking settings are updated
bg_BG: настройките за резервациите са актуализирани

en: checkout settings are updated
bg_BG: настройките за завършване на регистрацията са актуализирани

en: payments settings are updated
bg_BG: настройките за плащане са актуализирани

en: try again
bg_BG: опитай отново

en: Page verification failed
bg_BG: Проверката на страницата не бе успешна

en: Update Settings
bg_BG: Актуализирайте настройките

en: style settings are updated
bg_BG: настройките за стил са актуализирани

en: Google Calendar settings are updated
bg_BG: Настройките на Google Календар са актуализирани

en: Salon Tools
bg_BG: Инструменти за салона

en: Tools
bg_BG: Инструменти

en: Reservations
bg_BG: Резервации

en: from
bg_BG: от

en: to
bg_BG: до

en: ID
bg_BG: Идентификация

en: DATE/TIME
bg_BG: ДАТА/ВРЕМЕ

en: CREATED
bg_BG: СЪЗДАДЕН

en: CUSTOMER NAME
bg_BG: ИМЕ НА КЛИЕНТА

en: CUSTOMER EMAIL
bg_BG: ИМЕЙЛ НА КЛИЕНТА

en: CUSTOMER PHONE
bg_BG: ТЕЛЕФОН НА КЛИЕНТА

en: SERVICES
bg_BG: УСЛУГИ

en: ASSISTANTS
bg_BG: СЛУЖИТЕЛИ

en: TOTAL PRICE
bg_BG: ОБЩА ЦЕНА

en: STATUS
bg_BG: СТАТУС

en: already paid as deposit
bg_BG: вече платено като депозит

en: Settings updated successfully!
bg_BG: Настройките са актуализирани успешно!

en: You have entered the wrong data
bg_BG: Въвели сте грешни данни

en: Basic (checks only the booking date)
bg_BG: Основни (проверява само датата на резервацията)

en: Advanced (evaluates also booking duration)
bg_BG: Разширени (оценява и продължителността на резервацията)

en: High end (evaluates also service duration and priority)
bg_BG: Висок клас (оценява също продължителността на услугата и приоритета)

en: Pending payment
bg_BG: Предстоящо плащане

en: Pending
bg_BG: Чакащи потвърждение

en: Paid
bg_BG: Платено

en: Pay later
bg_BG: Плати по-късно

en: Canceled
bg_BG: Отменено

en: Confirmed
bg_BG: Потвърдено

en: ERROR
bg_BG: ГРЕШКА

en: Password
bg_BG: Парола

en: Confirm your password
bg_BG: Потвърдете паролата си

en: First name
bg_BG: Име

en: Last name
bg_BG: Фамилия

en: e-mail
bg_BG: имейл

en: Mobile phone
bg_BG: Мобилен телефон

en: Address
bg_BG: Адрес

en: First name (not editable)
bg_BG: Име (не може да се редактира)

en: Email address (not editable)
bg_BG: Имейл адрес (не може да се редактира)

en: Sunday
bg_BG: Неделя

en: Monday
bg_BG: Понеделник

en: Tuesday
bg_BG: Вторник

en: Wednesday
bg_BG: Сряда

en: Thursday
bg_BG: Четвъртък

en: Friday
bg_BG: Петък

en: Saturday
bg_BG: Събота

en: entire amount (disabled)
bg_BG: обща сума (деактивирана)

en: fixed
bg_BG: фиксиран

en: Use this if your column is at least 400px width
bg_BG: Използвайте това, ако колоната ви е широка поне 400px

en: Use this if your column is at least 600px width
bg_BG: Използвайте това, ако колоната ви е широка поне 600px

en: Use this if your column is at least 900px width
bg_BG: Използвайте това, ако колоната ви е широка поне 900px

en: Small
bg_BG: Малък

en: Medium
bg_BG: Среден

en: Large
bg_BG: Голяма

en: test (sms code is sent by mail to the admin)
bg_BG: тест (sms кодът е изпратен по пощата до администратора)

en: free
bg_BG: свободно

en: hour
bg_BG: час

en: hours
bg_BG: часове

en: half hour
bg_BG: половин час

en: day
bg_BG: ден

en: days
bg_BG: дни

en: week
bg_BG: седмица

en: weeks
bg_BG: седмици

en: month
bg_BG: месец

en: months
bg_BG: месеци

en: years
bg_BG: години

en: This assistant is not available for the selected service
bg_BG: Този служител не е наличен за избраната услуга

en: An assistant for selected services can't perform this service
bg_BG: Избраният за посочените услуги служител не може да извърши тази услуга

en: This service is not available with exclusive service.
bg_BG: Тази услуга не се предлага с ексклузивна услуга.

en: You already selected service at
bg_BG: Вече сте избрали услуга в

en: No one of the attendants isn't available for %s service
bg_BG: Никой от служителите не е достъпен за %s услуга

en: Attendant %s isn't available for %s service
bg_BG: Служителят %s не е достъпен %s услуга

en: No one of the attendants isn't available for selected services
bg_BG: Никой от служителите не е наличен за избраните услуги

en: Limit of parallels bookings at
bg_BG: Ограничение на едновременните резервации за

en: This service is unavailable w/o parent service
bg_BG: Тази услуга не е достъпна без родителска услуга

en: This service is unavailable w/o primary service in the same category
bg_BG: Тази услуга не е налична без първична услуга в същата категория

en: This service is unavailable
bg_BG: Тази услуга не е достъпна

en: Availability:
bg_BG: Наличност:

en: Not enough time for this service
bg_BG: Недостатъчно време за тази услуга

en: The service for %s is currently full
bg_BG: Услугата за %s в момента е запълнена

en: No assistants available for this service at
bg_BG: Няма достъпни служители за тази услуга в

en: This attendant is unavailable
bg_BG: Този служител не е наличен

en: This assistant is full at %s
bg_BG: Служителят е запълнен с %s

en: Always
bg_BG: Винаги

en: All days
bg_BG: Всички дни

en: Assistant Details
bg_BG: Детайли за служителя

en: Assistant Google Calendar
bg_BG: Помощник на Google Календар

en: Assistant description
bg_BG: Описание на служителя

en: Booking details
bg_BG: Детайли за резервацията

en: First name can't be empty
bg_BG: Името не може да е празно

en: Last name can't be empty
bg_BG: Фамилията не може да е празна

en: e-mail can't be empty
bg_BG: имейлът не може да е празен

en: Mobile phone can't be empty
bg_BG: Мобилният телефон не може да бъде празен

en: e-mail is not valid
bg_BG: имейлът е невалиден

en: Booking Actions
bg_BG: Мерки за регистрация

en: Service details
bg_BG: Подробности за услугата

en: Service description
bg_BG: Описание на услугата

en: Service Description
bg_BG: Описание на Услугата

en: A very short description of this service. It is optional
bg_BG: Много кратко описание на тази услуга. Тя не е задължителна

en: Your payment has not been completed
bg_BG: Плащането Ви не е завършено

en: Payment failed, please try again
bg_BG: Плащането не беше успешно. Моля, опитайте отново

en: Thumbnail
bg_BG: Умалена картинка

en: Skills
bg_BG: Умения

en: Email
bg_BG: Имейл

en: Availability
bg_BG: Наличност

en: All
bg_BG: Всички

en: Enter the assistant name
bg_BG: Въведете името на служителя

en: Assistant updated.
bg_BG: Служителят е актуализиран.

en: Assistant restored to revision from %s
bg_BG: Служителят е възстановен до ревизия от %s

en: Assistant published.
bg_BG: Служителят е публикуван.

en: Assistant saved.
bg_BG: Служителят е запазен.

en: Assistant submitted.
bg_BG: Служителят е изпратен.

en: Assistant scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
bg_BG: Служител, насрочен за: <strong>%1$s</strong>.

en: Assistant draft updated.
bg_BG: Черновата на служителя е актуализирана

en: Assistants
bg_BG: Служители

en: Assistant
bg_BG: Служител

en: Salon Assistant
bg_BG: Служител на салона

en: Add Assistant
bg_BG: Добави Служител

en: Add New Assistant
bg_BG: Добави Нов Служител

en: Edit Assistant
bg_BG: Редактирай Служителя

en: New Assistant
bg_BG: Нов Служител

en: View Assistant
bg_BG: Виж Служителя

en: Search Assistants
bg_BG: Търси Служители

en: No assistants found
bg_BG: Не са намерени служители

en: No assistants found in trash
bg_BG: Не са намерени служители в кошчето

en: Assistants Archive
bg_BG: Архив на Служителите

en: User name
bg_BG: Потребителско име

en: Enter booking name
bg_BG: Въведи името на резервацията

en: Booking updated.
bg_BG: Резервацията е актулизирана.

en: Booking restored to revision from %s
bg_BG: Резервацията е възстановена до ревизията от %s

en: Booking published.
bg_BG: Резервацията е публикувана.

en: Booking saved.
bg_BG: Резервацията е запазена

en: Booking submitted.
bg_BG: Резервацията е изпратена.

en: Booking scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
bg_BG: Резервацията е насрочена за: <strong>%1$s</strong>.

en: Booking draft updated.
bg_BG: Черновата за резервацията е актуализирана.

en: This is where bookings are stored.
bg_BG: Тук се съхраняват резервациите.

en: Booking
bg_BG: Резервация

en: Salon Booking
bg_BG: Резервация за Салона

en: Add Booking
bg_BG: Добави Резервация

en: Add New Booking
bg_BG: Добави Нова Резервация

en: Edit Booking
bg_BG: Редактирай Резервацията

en: New Booking
bg_BG: Нова Резервация

en: View Booking
bg_BG: Виж Резервацията

en: Search Bookings
bg_BG: Търси Резервациите

en: No bookings found
bg_BG: Няма намерени резервации

en: No bookings found in trash
bg_BG: Няма намерени резервации в кошчето

en: Booking Archive
bg_BG: Архив на Резервациите

en: Add booking
bg_BG: Добави Резервация

en: All statuses
bg_BG: Всички статуси

en: All users name
bg_BG: Имена на всички потребители

en: All attendants
bg_BG: Всички присъстващи

en: Duration
bg_BG: Продължителност

en: Price
bg_BG: Цена

en: Secondary
bg_BG: Второстепенен

en: YES
bg_BG: ДА

en: Enter service name
bg_BG: Въведете име на услугата

en: Service updated.
bg_BG: Услугата е актуализирана.

en: Service restored to revision from %s
bg_BG: Услугата е възстановена до ревизията от %s

en: Service published.
bg_BG: Услугата е публикувана.

en: Service saved.
bg_BG: Услугата е запазена.

en: Service submitted.
bg_BG: Услугата е изпратена.

en: Service scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
bg_BG: Планирана услуга за: <strong>%1$s</strong>.

en: Service draft updated.
bg_BG: Черновата на Услугата е актуализирана.

en: Services
bg_BG: Услуги

en: Service
bg_BG: Услуга

en: Salon Service
bg_BG: Услуга на Салона

en: Add Service
bg_BG: Добави Услуга

en: Add New Service
bg_BG: Добави Нова Услуга

en: Edit Service
bg_BG: Редактирай Услугата

en: New Service
bg_BG: Нова Услуга

en: View Service
bg_BG: Виж Услугата

en: Search Services
bg_BG: Търси Услуги

en: No services found
bg_BG: Не са намерени услуги

en: No services found in trash
bg_BG: Не са намерени услуги в кошчето

en: Services Archive
bg_BG: Архив на Услугите

en: username can't be empty
bg_BG: потребителското име не може да бъде празно

en: password can't be empty
bg_BG: паролата не може да бъде празна

en: Choose an assistant for me
bg_BG: Избери служител за мен

en: Attendant %s isn't available for %s service at %s
bg_BG: Служителят %s не е наличен за %s услуга за %s

en: E-mail exists
bg_BG: Имейлът съществува

en: Passwords are different
bg_BG: Паролите са различни

en: Address can't be empty
bg_BG: Адресът не може да е празен

en: You must choose at least one service
bg_BG: Трябва да изберете поне една услуга

en: Phone number wrong or not defined, you need to define a valid phone number
bg_BG: Погрешен или невалиден телефонен номер, трябва да въведете валиден телефонен номер

en: Your verification code is not valid
bg_BG: Вашият код за потвърждение не е валиден

en: log-in with Facebook
bg_BG: влезте с Facebook

[ctx: taxonomy general name]
en: Service Categories
bg_BG: Категории на Услугите

[ctx: taxonomy singular name]
en: Service Category
bg_BG: Категория на Услугата

en: Search Service Category
bg_BG: Търси Категория на Услугата

en: All Service Categories
bg_BG: Всички Категории на Услугите

en: Edit Service Category
bg_BG: Редактирай Категорията на Услугата

en: Update Service Category
bg_BG: Актуализирай Категорията на Услугата

en: Add New Service Category
bg_BG: Добави Нова Категория на Услугата

en: New Service Category Name
bg_BG: Ново Име на Категория на Услугата

en: Service Category
bg_BG: Категория на Услугата

en: Not defined
bg_BG: Не дефинирано

en: You cannot modify this taxonomy.
bg_BG: Не можете да промените тази таксономия.

en: Manage service categories
bg_BG: Управление на категориите на услугите

en: Operation completed!
bg_BG: Действието е завършено!

en: Google Client is not connected!
bg_BG: Клиентът на Google не е свързан!

en: Choose among your Calendars
bg_BG: Изберете сред Календарите си

en: Customer name
bg_BG: Потребителско име

en: Booked services
bg_BG: Резервирани услуги

en: Booking notes
bg_BG: Бележки за Резервацията

en: None
bg_BG: Няма

en: Booking status
bg_BG: Статус на Резервацията

en: Booking URL
bg_BG: URL на Резервацията

en: %d hours and %d minutes
bg_BG: %d часове и %d минути

en:  hours
bg_BG: часове

en: 1 day
bg_BG: 1 ден

en: New Customer
bg_BG: Нов Клиент

en: Add Customer
bg_BG: Добави Клиент

en: Publish
bg_BG: Публикуване

en: Customer details
bg_BG: Данни за Клиента

en: Phone
bg_BG: Телефон

en: Personal note
bg_BG: Лична бележка

en: Customer's bookings
bg_BG: Резервации на Клиента

en: Booking statistics
bg_BG: Статистика за резервациите

en: Reservations made and value
bg_BG: Направени резервации и стойност

en: Reservations per month
bg_BG: Резервации на месец

en: Reservations per week
bg_BG: Резервации на седмица

en: Services booked per single reservation
bg_BG: Услуги, резервирани за една резервация

en: Favourite week days
bg_BG: Любими дни в седмицата

en: Favourite time
bg_BG: Любимо време

en: not avalable yet
bg_BG: все още не е налично

en: Booking history
bg_BG: История на резервациите

en: Select a column
bg_BG: Избери колона

en: Preview
bg_BG: Преглед

en: Rollback to %s version
bg_BG: Възстановяване на предишна %s версия

en: If after the install of the %s version of Salon Booking you realize that something goes wrong you can use this tool to restore the %s version. The rollack process consist into three steps:
bg_BG: Ако след инсталирането на %s версия на Salon Booking разберете, че нещо се е объркало, можете да използвате този инструмент за възстановяване на %s версия. Процесът на възстановяване се състои от три стъпки:

en: 1. Rollback your database to the %s version
bg_BG: 1. Възстановяване на вашата база данни до %s версия

en: 2. Download Salon Booking %s
bg_BG: 2. Изтеглете Salon Booking %s

en: 3. Upload Salon Booking %s folder on your server
bg_BG: 3. Качете Salon Booking %s папка на вашия сървър

en: Rollback database
bg_BG: Връщане назад на базата данни

en: Download
bg_BG: Свали

en: Go to daily view
bg_BG: Отидете към дневен преглед

en: Day
bg_BG: Ден

en: Week
bg_BG: Седмица

en: Month
bg_BG: Месец

en: Year
bg_BG: Година

en: Assistants view
bg_BG: Преглед на служителите

en: no users found
bg_BG: не са намерени потребители

en: digit a customer name
bg_BG: напиши името на клиента

en: filter by service
bg_BG: филтрирай по услуга

en: Previous
bg_BG: Предишна

en: Next
bg_BG: Следваща

en: Save
bg_BG: Запази

en: Delete
bg_BG: Изтрий

en: Export reservations into a CSV file
bg_BG: Експортирайте резервациите във CSV файл

en: Export
bg_BG: Експорт

en: Bookings status legend
bg_BG: Легенда за статуса на резервациите

en: or
bg_BG: или

en: Settings debug
bg_BG: Отстраняване на грешки в настройките

en: Copy and paste into a text file the informations of this field and provide them to Salon Booking support.
bg_BG: Копирайте и поставете в текстов файл информацията от това поле и ги предоставете на поддръжката на Salon Booking.

en: Just click inside the textarea and copy (Ctrl+C)
bg_BG: Просто кликнете вътре в текстовата зона и копирайте (Ctrl + C)

en: Settings import
bg_BG: Импортиране на Настройките

en: Copy and paste into this field settings of the plugin to import settings into the current wordpress install.
bg_BG: Копирайте и поставете в това поле настройките на плъгина, за да импортирате настройките в текущата инсталация на wordpress.

en: Import customers
bg_BG: Импортирайте клиентите

en: Import customers from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
bg_BG: Импортирайте клиенти от други платформи, използвайки csv файл, който зачита нашата csv примерна структура на файлове

en: drag your csv file here to import customers
bg_BG: плъзнете своя csv файл тук, за да импортирате клиенти

en: Well done! Your import has been successfully completed.
bg_BG: Много добре! Импортирането ви беше завършено успешно.

en: Error! Something is gone wrong.
bg_BG: Грешка! Нещо не е наред.

en: download a csv sample file
bg_BG: изтеглете csv примерен файл

en: loading
bg_BG: зарежда

en: Import
bg_BG: Импорт

en: Import services
bg_BG: Импортирайте услуги

en: Import services from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
bg_BG: Импортирайте услуги от други платформи, като използвате csv файл, който отговаря на нашата csv примерна структура на файлове

en: drag your csv file here to import services
bg_BG: плъзнете своя csv файл тук, за да импортирате услуги

en: Import assistants
bg_BG: Импортирайте служители

en: Import assistants from other platforms using a csv file that respect our csv sample file structure
bg_BG: Импортирайте служители от други платформи, като използвате csv файл, който зачита нашата csv примерна структура на файлове

en: drag your csv file here to import assistants
bg_BG: плъзнете своя csv файл тук, за да импортирате служители

en: You need to match your CSV file data with Salon Booking database
bg_BG: Вашите CSV файлови данни трябва да съответстват с базата данни на Salon Booking

en: Select for each column the corresponding one inside your file.
bg_BG: Изберете за всяка колона съответната колона вътре във вашия файл.

en: Please provide all requested columns
bg_BG: Моля, осигурете всички заявени колони

en: <strong>Congratulation!</strong> Salon Booking is now active.
bg_BG: <strong>Поздравления!</strong> Salon Booking е вече активен.

en: <p>A new <strong>"Salon"</strong> section has been created into the left sidebar<br/>Three new pages has been created: "Booking", "Booking my account" and "Thank you page"<br/>We have also added some "services" and "bookings" for demo purpose. Feel free to delete them<br/>Go to <a href="/wp-admin/admin.php?page=salon-settings"><strong>"Salon > Settings"</strong></a>section to setup your Salon Booking System</p>
bg_BG: <p>Нова <strong>"Salon"</strong> секция беше създадена в левият панел<br/>Създадени са три нови страници: „Резервация“, „Резервиране от моят акаунт“ и „Страница с благодарности“<br/>Добавихме и някои „услуги“ и „резервации“ с демонстрационна цел. Чувствайте се свободни да ги изтриете<br/>Отидете до <a href="/wp-admin/admin.php?page=salon-settings"><strong>"Salon > Настройки"</strong></a>секцията, за да настроите Salon Booking Системата</p>

en: Dismiss this notice
bg_BG: Игнорирайте това съобщение.

en: Discount applied
bg_BG: Отстъпката е приложена

en: This is a
bg_BG: Това е

en: Code to be used
bg_BG: Код, който да се използва

en: Copy this code and give it to your customers
bg_BG: Копирайте този код и го предоставете на клиентите си

en: Automatic discount settings
bg_BG: Автоматични настройки за отстъпки

en: Automatically apply when the rules are met
bg_BG: Приложете автоматично, когато правилата са спазени

en: Reservations collected by a single customer
bg_BG: Резервации, събрани от един клиент

en: Reservations amount collected by a single customer
bg_BG: Сума от резервациите, събрана от един клиент

en: On these specific date period
bg_BG: За този конкретен период от време

en: On these specific days of the week
bg_BG: На тези конкретни дни от седмицата

en: Remove rule
bg_BG: Премахни правилото

en: Number of reservations
bg_BG: Брой резервации

en: Amount of reservations
bg_BG: Размер на резервациите

en: Select one or more days of the week where the discount is valid
bg_BG: Изберете един или повече дни от седмицата, когато отстъпката е валидна

en: Add new rule
bg_BG: Добави ново правило

en: Type the amount of this discount
bg_BG: Въведете сумата за тази отстъпка

en: Maximum uses limit
bg_BG: Ограничение за максимален брой използване

en: Leave it blank for an unlimited times of usage
bg_BG: Оставете празно за неограничен брой на използване

en: Valid from
bg_BG: Валидно от

en: Per single user limit
bg_BG: Ограничение на един потребител

en: Limit this discount to the following services
bg_BG: Ограничете тази отстъпка до следните услуги

en: Leave it blank if you want to be applied to all services
bg_BG: Оставете празно, ако искате да бъде приложено към всички услуги

en: Total usage ( %d )
bg_BG: Общо използване ( %d )

en: Do you have any discount code?
bg_BG: Имате ли код за отстъпка?

en: key in your coupon code
bg_BG: въведете кода на купона си

en: Apply
bg_BG: Прилагане

en: Manage your reservations accessing your personal page
bg_BG: Управлявайте вашите резервации през вашата лична страница

en: Manage Bookings
bg_BG: Управление на резервациите

en: Dear
bg_BG: Скъпа/и

en: the following booking at %s has been canceled
bg_BG: следната резервация %s беше анулирана

en: Our address
bg_BG: Нашият адрес

en: Contacts
bg_BG: Контакти

en: Important notes
bg_BG: Важни забележки

en: Click here to approve
bg_BG: Кликнете тук, за да одобрите

en: booking request.
bg_BG: заявка за резервация.

en: Your booking is pending, please await our confirmation.
bg_BG: Вашата резервация е изпратена, моля изчакайте потвърждението ни.

en: Reservation at [SALON NAME] has been modified
bg_BG: Резервацията в [SALON NAME] беше променена

en: This is an e-mail notification of a new booking
bg_BG: Това е имейл известие за нова резервация

en: Please take note of the following booking details.
bg_BG: Моля, обърнете внимание на следните подробности за резервацията.

en: Remind your booking at
bg_BG: Напомняне за вашата резервация на

en: This is an e-mail confirmation of your booking at
bg_BG: Това е имейл потвърждение на вашата резервация на

en: Customer address
bg_BG: Адрес на клиента

en: Customer contacts
bg_BG: Контакти на клиента

en: Customer message:
bg_BG: Съобщение на клиента:

en: Please confirm or reject this booking from administration
bg_BG: Моля, потвърдете или отхвърлете тази резервация от администрацията

en: View this booking into administration.
bg_BG: Вижте тази резервация в администрацията.

en: Date
bg_BG: Дата

en: Time
bg_BG: Време

en: Total amount
bg_BG: Обща сума

en: To confirm your booking click on the button and complete the payment
bg_BG: За да потвърдите резервацията си, натиснете бутона и завършете плащането

en: Booking was rated
bg_BG: Резервацията беше оценена

en: Dear Administrator,
bg_BG: Уважаеми администраторе,

en: your customers
bg_BG: вашите клиенти

en: has submitted a new review on his last visit at
bg_BG: са изпратили нов отзив при последното си посещение в

en: READ THE FULL REVIEW
bg_BG: ПРОЧЕТЕТЕ ПЪЛНИЯТ ОТЗИВ

en: Click on this button to send us your feedback
bg_BG: Кликнете върху този бутон, за да ни изпратите отзивите си

en: Submit a review
bg_BG: Изпратете отзив

en: Important notes,
bg_BG: Важни бележки,

en: Payment for booking #%s has been confirmed
bg_BG: Заплащането за резервация #%s беше потвърдена

en: We received the payment for your booking.
bg_BG: Получихме плащането за вашата резервация.

en: Salon Booking plugin is about to expire buy now a license
bg_BG: Плъгинът Salon Booking ще изтече скоро, купете лиценз сега

en: Hi %s,<br /><br /><strong>Salon Booking</strong> plugin is about to expire, are you satisfied by its features?<br /><br />If so, are you planning to <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/">buy a PRO license</a></strong> to keep on using it?<br /><br /><br />If so <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/">click here</a></strong> to get a special <strong>30%% discount</strong> on your first purchase.<br /><br />In case of any doubts don't hesitate sending us an email to <strong>support@wpchef.it</strong><br /><br />Have a nice day!<br /><br />The Salon Booking staff<br /><br />salon.wordpresschef.it
bg_BG: Здравейте %s,<br /><br /><strong>Salon Booking</strong> плъгина скоро ще изтече. Доволни ли сте от неговите функции?<br /><br />Ако сте, то планирате ли <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/">да закупите PRO лиценз</a></strong>, за да можете да продължите да го използвате?<br /><br /><br />В такъв случай <strong><a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/">натиснете тук</a></strong>, за да получите специална <strong>30%% отстъпка</strong> за първата ви покупка.<br /><br />В случай на съмнения не се колебайте да ни изпратите имейл на <strong>support@wpchef.it</strong><br /><br />Приятен ден!<br /><br />The Salon Booking персонал<br /><br />salon.wordpresschef.it

en: Booking Canceled
bg_BG: Резервацията е отменена

en: Booking confirmed
bg_BG: Резервацията е потвърдена

en: Pending payment on booking
bg_BG: Предстои плащане за резервация

en: Your reservation at [SALON NAME] has been modified
bg_BG: Резервацията ви в [SALON NAME] е променена

en: New booking
bg_BG: Нова резервация

en: Reservation has been modified
bg_BG: Резервацията беше променена

en: New booking for
bg_BG: Нова резервация за

en: Salon Booking weekly report
bg_BG: Седмичен доклад на Salon Booking

en: Dear %s,
    these is a summary of what happened on your salon last week:
bg_BG: Скъпа/и %s,
    това е обобщение на случилото се във вашия салон миналата седмица:

en: You received a total of <strong>%s online reservations ( %s )</strong>, <strong>%s of them have been paid online ( %s )</strong> and <strong>%s have been paid later ( %s )</strong>.
bg_BG: Получихте общо от <strong>%s онлайн резервации ( %s )</strong>, <strong>%s от тях бяха платени онлайн ( %s )</strong> и <strong>%s бяха платени по-късно ( %s )</strong>.

en: <strong>%s reservations has been canceled</strong> from your customers.
bg_BG: <strong>%s резервации бяха анулирани </strong> от вашите клиенти.

en: The <strong>most booked services</strong> have been:
bg_BG: Най- <strong>резервираните услуги</strong> бяха:

en: The <strong>most booked assistants</strong> have been:
bg_BG: Най- <strong>резервирани служители </strong> бяха:

en: The most booked day of the week has been <strong>%s</strong> when you received <strong>%s reservations</strong>.
bg_BG: Най-резервираният ден от седмицата беше <strong>%s</strong> когато получихте <strong>%s резервации</strong>.

en: This week you've got <strong>%s new online customers</strong>.
bg_BG: Тази седмица имате <strong>%s нови онлайн клиента</strong>.

en: Your customer <strong>%s</strong> has been the most valuable one <strong>spending %s</strong> of your services.
bg_BG: Клиентът ви <strong>%s</strong> е бил най-ценният <strong>използвайки %s</strong> от вашите услуги.

en: Services & Attendants
bg_BG: Услуги и участници

en: Remove
bg_BG: Изтриване

en: Start at
bg_BG: Започвай в

en: End at
bg_BG: Свършвай в

en: Select a service
bg_BG: Изберете услуга

en: Select an assistant
bg_BG: Изберете служител

en: Add service
bg_BG: Добавете услуга

en: Select or search one or more services
bg_BG: Изберете или потърсете една или повече услуги

en: Assistant Description
bg_BG: Описание на служителя

en: A very short description of this assistant. It is optional
bg_BG: Много кратко описание на този служител. То не е задължително

en: Calendar is not configured
bg_BG: Календарът не е конфигуриран

en: Calendars
bg_BG: Календари

en: Select a day
bg_BG: Изберете ден

en: Select an hour
bg_BG: Изберете час

en: OK! the date and time slot you selected is available
bg_BG: ДОБРЕ! Датата и часът, които сте избрали, са налични

en: This booking waits for confirmation!
bg_BG: Тази резервация чака потвърждение!

en: Accept
bg_BG: Приеми

en: Refuse
bg_BG: Откажи

en: Search for existing users
bg_BG: Търсене на съществуващи потребители

en: Start typing the name or email
bg_BG: Започнете да пишете името или имейла си

en: Firstname
bg_BG: Име

en: Lastname
bg_BG: Фамилия

en: Create a new user
bg_BG: Създайте нов потребител

en: Calculate total
bg_BG: Изчислете общо

en: Deposit
bg_BG: Депозит

en: n.a.
bg_BG: Не е наличен

en: Personal message
bg_BG: Лично съобщение

en: Administration notes
bg_BG: Административни бележки

en: Re-send email notification to
bg_BG: Изпратете отново известие по имейл до

en: Type a message for your customer
bg_BG: Въведете съобщението за вашия клиент

en: Send
bg_BG: Изпрати

en: Re-send payment link
bg_BG: Повторно изпращане на връзката за плащане

en: Unit per hour
bg_BG: Единица на час

en: Select this if you want this service considered as secondary level service
bg_BG: Изберете това, ако искате тази услуга да се счита като услуга второстепенно ниво

en: Exclusive service
bg_BG: Ексклузивни услуги

en: If enabled, when a customer choose this service no other services can be booked during the same reservation
bg_BG: Ако е активирано, когато клиентът избере тази услуга, по време на същата резервация не могат да бъдат резервирани други услуги

en: Display if
bg_BG: Покажи, ако

en: always
bg_BG: винаги

en: belong to the same category
bg_BG: принадлежи към същата категория

en: is child of selected service
bg_BG: е допълнение към избраната услуга

en: Select parent services
bg_BG: Изберете основни услуги

en: select one or more services
bg_BG: изберете една или повече услуги

en: Execution Order
bg_BG: Заповед за изпълнение

en: Use a number to give this service an order of execution compared to the other services.
bg_BG: Използвайте номер, за да зададете на тази услуга ред на изпълнение в сравнение с другите услуги.

en: Consider that this option will affect the availability of your staff members that you have associated with this service.
bg_BG: Помислете, че тази опция ще повлияе на достъпността на вашите служители, които сте свързали с тази услуга.

en: No assistant required
bg_BG: Не се изисква служител

en: Service break
bg_BG: Пауза на услугата

en: If you set a break this service duration will be splitted up into two equals parts. That means that the during its break other reservations will be available.
bg_BG: Ако зададете пауза, тази продължителност на услугата ще бъде разделена на две равни части. Това означава, че по време на паузата си ще бъдат на разположение други резервации.

en: Direct link
bg_BG: Директна връзка

en: Use this link to move the user directly to the booking page with the service already selected.
bg_BG: Използвайте тази връзка, за да преместите потребителя директно на страницата за резервации с вече избраната услуга.

en: Salon Data Update Required
bg_BG: Необходима актуализация на данните за салона

en: A database update is required for this version. Please make a back-up of your database before proceed.
bg_BG: За тази версия е необходима актуализация на базата данни. Моля, направете резервно копие на вашата база данни, преди да продължите.

en: Run the updater
bg_BG: Стартирайте актуализатора

en: Pay %s as a deposit with %s
bg_BG: Плати %s като депозит с %s

en: Pay with %s
bg_BG: Плати с %s

en: Paypal account informations
bg_BG: Информация за Paypal акаунт

en: Your PayPal account e-mail
bg_BG: Вашият имейл за PayPal акаунта

en: Enter your PayPal e-mail address
bg_BG: Въведете своя имейл адрес за PayPal

en: Enable PayPal sandbox
bg_BG: Активирайте PayPal sandbox

en: Check this option to test PayPal payments using your PayPal Sandbox account.
bg_BG: Проверете тази опция, за да тествате плащания чрез PayPal, използвайки вашия PayPal Sandbox акаунт.

en: Check this option to test PayPal payments
    using your PayPal Sandbox account.
bg_BG: Проверете тази опция, за да тествате плащания чрез PayPal
    използвайки вашия PayPal Sandbox акаунт.

en: Stripe account informations
bg_BG: Информация за Stripe сметки

en: Secret key
bg_BG: Таен ключ

en: Publishable key
bg_BG: Публикуем ключ

en: Enter your Stripe publishable api key
bg_BG: Въведете своя Stripe публикуван api ключ

en: To use this payment method you need an account with Stripe.
bg_BG: За да използвате този начин на плащане, се нуждаете от акаунт в Stripe.

en: This rule represents your open and close days, your open and close shift. Set carefully as it will affect your reservation system.
bg_BG: Това правило представлява вашите отворени и затворени дни, вашата отворена и затворена смяна. Задайте внимателно, тъй като това ще се отрази на вашата резервационна система.

en: Rule
bg_BG: Правило

en: Available days checked and green.
bg_BG: Налични дни проверени и зелени.

en: First shift
bg_BG: Първа смяна

en: Second shift
bg_BG: Втора смяна

en: Apply from
bg_BG: Приложи от

en: Until
bg_BG: До

en: Start on
bg_BG: Започни на

en: End on
bg_BG: Свърши на

en: at
bg_BG: в

en: Availability mode
bg_BG: Режим на достъпност

en: Select your favourite booking system mode.
bg_BG: Изберете любимия си режим на резервация.

en: You need to choose which kind of booking algorithm want to use for your salon. Click over "i" icon to get more information about this option.
bg_BG: Трябва да изберете какъв вид алгоритъм за резервации искате да използвате за вашия салон. Кликнете върху иконата „i“, за да получите повече информация за тази опция.

en: <strong>The BASIC</strong> one sets a fixed duration for each booking and it doesn't care about the number and the duration of the booked services. <br />You are able to set a fixed duration using the "Session average duration" option.<br /><br /><strong>The ADVANCED</strong> mode is more complex and complete as it takes in count the duration of each services booked for every single reservation. <br />We suggest to use this one.<br /><br /> <strong>THE HIGH END</strong> allows you to control the availability of a single assistance assigned to a specific service at a specific time. <br /><br />But you need to set first for each services the "execution order". <br /><br /> Once done the system is able to know what time an assistant has been booked and how long he will be busy with a specific service. <br /><br />This method is very precise but could be a little bit strict in some cases. <br /><br />We suggest you to test it first on a development website.
bg_BG: <strong>ОСНОВНИЯТ</strong> режим определя фиксирана продължителност за всяка резервация и не се интересува от броя и продължителността на резервираните услуги. <br />Можете да зададете фиксирана продължителност, като използвате опцията „Средна продължителност на сесията“.<br /><br /><strong>Режимът „ДОПЪЛНИТЕЛЕН“</strong> е по-сложен и завършен, тъй като взима предвид продължителността на всяка резервирана услуга за всяка една резервация. <br />Предлагаме да използвате този режим.<br /><br /> <strong>НАПРЕДНАЛ</strong> режим ви позволява да контролирате наличието на единична помощ, присвоена на конкретна услуга в определено време. <br /><br />Но трябва да зададете първо за всяка услуга „поръчката за изпълнение“. <br /><br /> След като го направите, системата е в състояние да знае кога е резервиран служителят и колко дълго ще бъде зает с конкретна услуга. <br /><br />Този метод е много прецизен, но може да бъде малко строг в някои случаи. <br /><br />Предлагаме ви да го тествате първо върху уебсайта ви за чернови.

en: User booking cancellation
bg_BG: Отмяна на резервация на потребители

en: Booking cancellation
bg_BG: Анулиране на резервация

en: Select this option if you want your users able to cancel a booking from the front-end.
bg_BG: Изберете тази опция, ако искате вашите потребители да могат да анулират резервация от главната страница.

en: Time in advance
bg_BG: Време в аванс

en: How many hours before the appointment the cancellation is still allowed
bg_BG: Колко часа преди уговореният час все още е разрешена отмяната на резервацията

en: Users once logged in inside the MY ACCOUNT BOOKING page will be able to see the list of their upcoming reservations and eventually Cancel them. An email notification will be sent to you and to the customers.
bg_BG: Потребителите веднъж влезли в страницата „МОЯТА СМЕТКА ЗА РЕЗЕРВАЦИИ“ ще могат да видят списъка с предстоящите си резервации и в крайна сметка да ги анулират. Известие по имейл ще бъде изпратено до вас и до клиентите.

en: Booking manual confirmation
bg_BG: Ръчно потвърждение на резервация

en: Booking confirmation
bg_BG: Потвърждение за резервация

en: Select this option to manually confirm each booking.
bg_BG: Изберете тази опция, за да потвърдите ръчно всяка резервация.

en: Booking page
bg_BG: Страница за резервации

en: Select a page with the booking form.
bg_BG: Изберете страница с формуляр за резервации.

en: Thank you page
bg_BG: Страница за благодарност

en: Select a page where to redirect your users after booking completition.
bg_BG: Изберете страница, към която да пренасочите потребителите си след приключване на резервацията.

en: Booking My Account
bg_BG: Резервиране на акаунта ми

en: Select a page where your users view their bookings.
bg_BG: Изберете страница, на която потребителите ви преглеждат резервациите си.

en: Change booking form steps order
bg_BG: Променете реда на стъпките във формуляра за резервация

en: Change order
bg_BG: Промени реда

en: Selecting this option the booking process will follow this order: A - Services B - Assistants C - Date/Time
bg_BG: Избирайки тази опция процесът на резервация следва следния ред: A - Услуги B - Служители C - Дата/Час

en: Holidays days
bg_BG: Празнични дни

en: Set one or more rules for your holidays.<br /> Users will not be able to make reservation during these periods
bg_BG: Задайте едно или повече правила за почивните си дни.<br /> Потребителите няма да могат да направят резервация през тези периоди

en: Add new
bg_BG: Добави нов

en: Offset between reservations
bg_BG: Офсет между резервациите

en: Enable offset
bg_BG: Позволи офсет

en: Select this option to add an OFF interval between two sequencial reservations
bg_BG: Изберете тази опция, за да добавите ИЗКЛ интервал между две последователни резервации

en: Offset duration
bg_BG: Продължителност на офсета

en: How many minutes lasts this Offset?
bg_BG: Колко минути продължава този офсет?

en: Note that during the Offset interval new reservations will not be available.
bg_BG: Имайте предвид, че по време на офсетния интервал нови резервации няма да са налични.

en: On-line booking available days
bg_BG: Онлайн достъпни дни за резервации

en: Create one or more rules to limit online reservation to specific days and time range. <br />Leave blank if you want bookings available everydays at every hour
bg_BG: Създайте едно или повече правила, за да ограничите онлайн резервацията до конкретни дни и времеви интервали. <br />Оставете празно, ако искате резервации да са достъпни всеки ден на всеки час

en: Pause online booking service <span class="block">If ON the online booking form will be disabled and your users will see a message.</span>
bg_BG: Пауза за онлайн резервация <span class="block">Ако е включен, формулярът за онлайн резервации ще бъде деактивиран и потребителите ви ще видят съобщение.</span>

en: Online Booking status
bg_BG: Онлайн статус на Резервацията

en: Message on disabled booking
bg_BG: Съобщение при деактивирана резервация

en: Booking is not available at the moment, please contact us at
bg_BG: Резервацията не е налична в момента. Моля, свържете се с нас на

en: Online bookings timing
bg_BG: Синхронизиране на онлайн резервациите

en: Booking time range <span>Define the time range in wich customers may book an appointment</span><
bg_BG: Диапазон за времето за резервация <span>Определете времевия диапазон, в който клиентите могат да резервират час</span><

en: Range starts
bg_BG: Диапазона започва

en: Minimum
bg_BG: Минимално

en: Range ends
bg_BG: Диапазона свършва

en: Maximum
bg_BG: Максимално

en: If you want for example that your customer can make a reservation up to two days before the appointment date and from a maximum of one month before the appointment date use this range options to set your desired rule.
bg_BG: Ако искате например вашият клиент да направи резервация до два дни преди датата на срещата и максимум един месец преди датата на срещата, използвайте опциите за този диапазон, за да зададете желаното от вас правило.

en: SMS services
bg_BG: SMS услуги

en: SMS Verification service <span>Ask users to verify their identity with an SMS verification code</span>
bg_BG: Услуга за потвърждаване чрез SMS <span>Помолете потребителите да потвърдят самоличността си с SMS код за потвърждение</span>

en: Enable SMS verification
bg_BG: Активиране на потвърждаването чрез SMS

en: Avoid spam asking your users to verify their identity with an SMS verification code during the first registration.
bg_BG: Избягвайте спама като поискате от вашите потребители да потвърдят самоличността си с SMS код за потвърждение по време на първата регистрация.

en: Select your service provider
bg_BG: Изберете вашия доставчик на услуги

en: Account ID
bg_BG: Идентификационен номер на профила

en: Auth Token
bg_BG: Удостоверителен Токен

en: Country code
bg_BG: Код на държавата

en: Sender's number
bg_BG: Номер на подателя

en: To use all the SMS features you need an active account with Plivo o Twilio providers. <br /><br />Please read carefully their documentation about how to properly set the options.
bg_BG: За да използвате всички функции на SMS, се нуждаете от активен акаунт при доставчиците на Plivo или Twilio. <br /><br />Моля, прочетете внимателно тяхната документация за правилното задаване на опциите.

en: SMS Notifications service
bg_BG: Услуга за известяване чрез SMS

en: Send SMS notification on new bookings
bg_BG: Изпратете SMS известие за нова резервация

en: SMS will be sent to your customer and a staff member
bg_BG: SMS ще бъде изпратен до вашия клиент и член на персонала

en: Staff member notification number
bg_BG: Номер за уведомяване на персонала

en: Remind the appointment to the client with an SMS
bg_BG: Напомнете за срещата на клиента с SMS

en: SMS Timing
bg_BG: SMS тайминг

en: Before the appointment
bg_BG: Преди срещата

en: Send an SMS to selected attendant on new bookings
bg_BG: Изпратете SMS на избрания служител при нови резервации

en: Remember to set the mobile number of your staff members
bg_BG: Не забравяйте да зададете мобилния номер на вашите служители

en: SMS Test console
bg_BG: SMS Тестова конзола

en: fill the fields and update settings
bg_BG: попълнете полетата и актуализирайте настройките

en: Number
bg_BG: Номер

en: Message
bg_BG: Съобщение

en: Use this console just to test your SMS services. Fill the destination number without the country code, write a text message and click "Update settings" to send an SMS.
bg_BG: Използвайте тази конзола само за да тествате вашите SMS услуги. Въведете номера без код на държавата, напишете текстово съобщение и кликнете върху „Актуализиране на настройките“, за да изпратите SMS.

en: Customers per session
bg_BG: Клиенти на сесия

en: How many people you can attend during a single time/session?
bg_BG: Колко души могат да присъстват по време на един час / сесия?

en: Set these options carefully because it will affect the number of bookings you can accept for the same <strong>time/session</strong>.
bg_BG: Задайте внимателно тези опции, защото това ще се отрази на броя резервации, които можете да приемете за същите <strong>време/сесия</strong>.

en: Session average duration
bg_BG: Средна продължителност на сесията

en: Define your time-session average duration
bg_BG: Определете средната продължителност на време-сесия

en: Minutes per session
bg_BG: Минути на сесия

en: Checkout options
bg_BG: Опции за чек-аут

en: Enable guest checkout
bg_BG: Позволете чек-аут като гост

en: If enabled users can checkout as a guest and no account will be created for them.
bg_BG: Ако е позволено, потребителите могат да се регистрират като гост и няма да им бъде създаден акаунт.

en: Enable force guest checkout
bg_BG: Позволяване на форсиран чек-аут като гост

en: If enabled all users will checkout as a guest and no account will be created for them.
bg_BG: Ако е позволено, всички потребители ще се регистрират като гост и няма да бъде създаден акаунт за тях.

en: Facebook login
bg_BG: Facebook вход

en: Enable Facebook login
bg_BG: Активиране на Facebook вход

en: Facebook application ID
bg_BG: Идентификационен номер на Facebook

en: Services selection limit
bg_BG: Ограничение за избор на услуги

en: Services to be booked simultaneously
bg_BG: Услугите, които да бъдат резервирани едновременно

en: Set this option if you want to limit the number of services bookable during a single reservation.
bg_BG: Задайте тази опция, ако искате да ограничите броя на услугите по време на една резервация.

en: Advanced Discount System
bg_BG: Разширена система за отстъпки

en: Enable
bg_BG: Позволи

en: Check this box if you want to enable the Discount section
bg_BG: Поставете отметка в това квадратче, ако искате да активирате секцията Отстъпки

en: Checkout form fields
bg_BG: Полета за чек-аут

en: Use this option to control the form fields to checkout
bg_BG: Използвайте тази опция, за да контролирате формулярните полета за чек-аут

en: Hide
bg_BG: Скриване

en: Required
bg_BG: Изискван

en: Support
bg_BG: Поддръжка

en: Before to contact us for support please consider to look at these resources:
bg_BG: Преди да се свържете с нас за поддръжка, моля, разгледайте тези ресурси:

en: If you need more assistance o report a bug follow these instructions:<br /><br /> - PRO users please send and email to <strong>support@wpchef.it</strong>, <br /><br /> - FREE users please post the problem on <a href="https://wordpress.org/support/plugin/salon-booking-system" target="blank">worpdress.org</a> official forum.
bg_BG: Ако имате нужда от повече помощ за подаване на сигнал за грешка, следвайте тези инструкции:<br /><br /> - PRO потребители, моля изпратете имейл до <strong>support@wpchef.it</strong>, <br /><br /> - БЕЗПЛАТНИ потребители, моля, публикувайте проблема на <a href="https://wordpress.org/support/plugin/salon-booking-system" target="blank">worpdress.org</a> официалният ни форум.

en: Rate us!
bg_BG: Оцени ни!

en: Are you satisfied by our <strong>Salon Booking plugin</strong>? <br />Consider to leave a 5 stars rating on wordpress.org
bg_BG: Доволни ли сте от нашиият <strong>Salon Booking плъгин</strong>? <br />Помислете да оставите оценка 5 звезди на wordpress.org

en: Google Calendar
bg_BG: Google Календар

en: To use this feature you need to generate an OAuth Client ID on Google Developers Console. Click on "i" icon to get more information on this feature.
bg_BG: За да използвате тази функция, трябва да генерирате OAuth идентификационен номер на клиент в конзолата за програмисти на Google. Кликнете върху иконата "i", за да получите повече информация за тази функция.

en: Google Client ID
bg_BG: Google клиентски идентификационен номер

en: Google Client Secret
bg_BG: Google Client Тайна

en: Redirect URI
bg_BG: Пренасочване на URI

en: Follow these instructions to set-up your Google Calendar feature <br /><br />Whatch this video tutorial: https://screencast.com/t/X5UqZLUb<br /><br />1) Go to Google Developer Console<br />https://console.developers.google.com<br /><br />2 ) Click on Use Google APIs<br /><br />3 ) Click on Credentials link on left sidebar<br /><br />4 ) click on New Credential > OAuth ID<br /><br />5 ) Select Web application and click "Create"<br /><br />6 ) Set a name for your App ( your website name )<br /><br />7 ) Paste the URL of your website<br /><br />8 ) Copy the Redirect URI from Salon Booking settings > Google Calendar field and paste inside the Authorized redirect URIs field and click "Create". <br /><br />9 ) Copy and paste your Client ID inside Salon Booking settings > Google Calendar > Google Client Secret field and do the same thing with the Client Secret field. Then click on "Update settings". <br /><br />10) Enable Google Calendar and click Update settings - you will be redirected to a Google authorisation page where you need to click on "Allow" button. Then you'll be automatically redirected to the Salon Booking > Google Calendar page. <br /><br />11) Select which  Google Calendar you want to use to publish all the new bookings.<br /><br />Use the "Synchronise booking" button to populate your selected Google Calendar with all current reservations. <br /><br />In case of need you can reset your Google Calendar from all the reservations using the "Delete all Google Calendar Events" button.
bg_BG: Следвайте тези инструкции, за да настроите функцията си в Google Календар <br /><br />Изгледайте този видео урок: https://screencast.com/t/X5UqZLUb<br /><br />1) Отворете Google Developer Console<br />https://console.developers.google.com<br /><br />2 ) Кликнете на Google APIs<br /><br />3 ) Кликнете Credentials връзка в лявата странична лента<br /><br />4 ) кликнете на New Credential > OAuth ID<br /><br />5 ) Изберете Web application и натиснете "Create"<br /><br />6 ) Задайте име за вашето приложение (името на уебсайта ви)<br /><br />7 ) Поставете URL адреса на вашия уебсайт<br /><br />8 ) Копирайте URI за пренасочване от настройките за резервация на Salon> полето Google Календар и го поставете в полето за упълномощен URIs за пренасочване и щракнете "Create". <br /><br />9 ) Копирайте и поставете вашия клиентски идентификатор в настройките на Salon Booking> Google Calendar> Google Client Secret и направете същото с полето Client Secret. След това кликнете върху "Актуализиране на настройките". <br /><br />10) Активирайте Google Календар и щракнете върху Настройки за актуализиране - ще бъдете пренасочени към страница за оторизация на Google, където трябва да кликнете върху бутона „Оторизирай“. След това ще бъдете автоматично пренасочени към страницата Salon Booking> Google Calendar. <br /><br />11) Изберете кой календар от Google искате да използвате, за да публикувате всички нови резервации.<br /><br />Използвайте бутона „Синхронизирайте резервацията“, за да попълните избрания от вас Google Календар с всички текущи резервации. <br /><br />При нужда можете да нулирате Google Календар от всички резервации, като използвате бутона „Изтриване на всички събития в Google Календар“.

en: Your Google calendars
bg_BG: Вашият Google Календар

en: Synchronize Bookings
bg_BG: Синхронизирайте резервациите

en: Delete all Google Calendar Events
bg_BG: Изтрийте всички събития в Google Календар

en: Get authorization
bg_BG: Получи оторизация

en: Google API Error:
bg_BG: Google API грешка:

en: To get the list of your Google Calendar you need to log-in with Google OAuth. At the moment you are not logged-in.
bg_BG: За да получите списъка от Google Календар, трябва да влезете с Google OAuth. В момента не сте влезли в системата.

en: Salon information
bg_BG: Информация за салона

en: Your salon name
bg_BG: Името на вашия салон

en: Leaving this field empty will cause the default site name <strong>(%s)</strong> to be used
bg_BG: Оставянето на това поле празно ще доведе името на сайта по подразбиране <strong>(%s)</strong> да бъде използвано

en: Salon contact e-mail
bg_BG: Електронна поща за контакт със салона

en: Leaving this field empty will cause the default site email  <strong>(%s)</strong> to be used
bg_BG: Оставянето на това поле празно ще доведе до това стандартния имейл на сайта  <strong>(%s)</strong> да бъде използван

en: Salon telephone number
bg_BG: Телефонен номер на салона

en: Salon address
bg_BG: Адрес на салона

en: Provide the full address of your Salon
bg_BG: Въведете пълния адрес на вашия салон

en: Upload your logo
bg_BG: Качете вашето лого

en: remove this image
bg_BG: премахнете това изображение

en: Use a transparent png file
bg_BG: Използвайте прозрачен png файл

en: Use this field to provide your customers important infos about terms and conditions of their reservation.
bg_BG: Използвайте това поле, за да предоставите на клиентите си важна информация относно условията и резервацията им.

en: Assistant selection
bg_BG: Избор на служител

en: Enable assistant selection
bg_BG: Резреши избор на служител

en: Let your customers choose their favourite staff member.
bg_BG: Нека вашите клиенти избират любимия си член от персонала.

en: Enable multiple assistants selection
bg_BG: Активиране на избора на множество служители

en: Users can select more than one assistants for their booked services. Please set with care the "execution order" inside your services section.
bg_BG: Потребителите могат да изберат повече от един служител за своите резервирани услуги. Моля, задайте внимателно "поръчката за изпълнение" в секцията за услуги.

en: Enable assistant email on new bookings
bg_BG: Активирайте имейл на служителя при нови резервации

en: Assistants will receive an e-mail when selected for a new booking.
bg_BG: Служителите ще получат имейл, когато бъдат избрани за нова резервация.

en: Manage staff
bg_BG: Управление на персонала

en: If you need to add or manage your staff members.
bg_BG: Ако трябва да добавите или управлявате персонала си.

en: Email services
bg_BG: Услуги за електронна поща

en: Email Notifications service
bg_BG: Услуга за известия по имейл

en: Remind the appointment to the client with an Email
bg_BG: Напомнете за часа на клиента с имейл

en: Email Timing
bg_BG: Тайминг за имейл

en: Email Subject
bg_BG: Тема на имейла

en: You can use [DATE], [TIME], [SALON NAME]
bg_BG: Можете да използвате [DATE], [TIME], [SALON NAME]

en: Customize the booking reminder message
bg_BG: Персонализирайте съобщението за напомняне за резервация

en: You can use [NAME], [SALON NAME]
bg_BG: Можете да използвате [NAME], [SALON NAME]

en: Automatic follow-up
bg_BG: Автоматично проследяване

en: Enable reservation follow-up
bg_BG: Активиране на проследяването на резервацията

en: by Email
bg_BG: чрез имейл

en: by SMS
bg_BG: чрез SMS

en: Timing
bg_BG: синхронизиране/тайминг

en: Customer habit
bg_BG: Навик на клиента

en: We'll send a message two days before the <strong>next estimated booking</strong>
bg_BG: Ще изпратим съобщение два дни преди <strong>следваща прогнозирана резервация</strong>

en: After the last appointment
bg_BG: След последната среща

en: Custom message (max 150 characters)
bg_BG: Персонализирано съобщение (макс. 150 знака)

en: You can use this dynamic tags: [NAME], [SALON NAME]
bg_BG: Можете да използвате тези динамични маркери: [NAME], [SALON NAME]

en: Automatic feedback reminder
bg_BG: Автоматично напомняне за обратна връзка

en: Enable feedback submission request
bg_BG: Активиране на заявка за изпращане на обратна връзка

en: If enabled an email will be sent automatically to the customer one day after the last visit to the salon.
bg_BG: Ако е активирана, имейл ще бъде изпратен автоматично до клиента един ден след последното посещение в салона.

en: Date and Time settings
bg_BG: Настройки за дата и час

en: Date Format
bg_BG: Формат на датата

en: Time Format
bg_BG: Формат на часа

en: Select your favourite date and time format. Do you need another format? Send an email to support@wpchef.it
bg_BG: Изберете любимия си формат за дата и час. Имате ли нужда от друг формат? Изпратете имейл на support@wpchef.it

en: Start week on
bg_BG: Започнете седмица от

en: Ajax steps <span>This allows loading steps via ajax</span>
bg_BG: Ajax стъпки <span>Това позволява стъпки за зареждане чрез ajax</span>

en: Enable ajax steps
bg_BG: Активирайте стъпките на ajax

en: This allows loading steps via ajax for a more smooth booking form transition.
bg_BG: Това позволява стъпки за зареждане чрез ajax за по-плавен преход на формата за резервация.

en: Disable bootstrap assets
bg_BG: Деактивирайте bootstrap assets

en: CSS on front-end
bg_BG: CSS на предния край

en: Use it in case of conflicts with your theme
bg_BG: Използвайте го в случай на конфликт с вашата тема

en: JS on front-end
bg_BG: JS на предния край

en: Administration rule
bg_BG: Правило за администрация

en: Enable Editors as administrator
bg_BG: Активиране на Редакторите като администратор

en: This allows Wordpress users with Editor role to manage the Salon Booking section.
bg_BG: Това позволява на потребителите на Wordpress с роля на Редактор да управляват секцията за резервация на салона.

en: Reset settings
bg_BG: Нулиране на настройките

en: Use this option to restore all the original settings. All your actual settings will be lost. <br />This operation can't be undone.
bg_BG: Използвайте тази опция, за да възстановите всички първоначални настройки. Всички ваши настоящи настройки ще бъдат загубени. <br />Тази операция не може да бъде отменена.

en: Online payment<span>Allow users to pay in advance using one of the available payments methods.</span>
bg_BG: Онлайн разплащане<span>Позволете на потребителите да плащат предварително, използвайки един от наличните методи за плащане.</span>

en: Allow users to pay in advance using PayPal.
bg_BG: Позволете на потребителите да плащат предварително, използвайки PayPal.

en: If enabled you need to setup one of the available payments methods.
bg_BG: Ако е активирано, трябва да настроите един от наличните методи за плащане.

en: In the future we'll provide more detailed information about this specific option.
bg_BG: В бъдеще ще предоставим по-подробна информация за тази конкретна опция.

en: Give users the option to pay once they are at your salon.
bg_BG: Дайте на потребителите възможност да плащат, след като са във вашия салон.

en: Pay a deposit
bg_BG: Платете депозит

en: Fixed amount
bg_BG: Фиксирана сума

en: specify the amount without currency symbol
bg_BG: посочете сумата без символ на валута

en: Prices visibility
bg_BG: Видимост на цените

en: Hide Prices
bg_BG: Скриване на цените

en: Select this Option if you want to hide all prices from the front end.<br/>Note: Online Payment will be disabled.
bg_BG: Изберете тази опция, ако искате да скриете всички цени от началото.<br/>Забележка: Онлайн плащането ще бъде деактивирано.

en: Unpaid reservations
bg_BG: Неплатени резервации

en: Enable cancellation
bg_BG: Позволи анулиране

en: Select this option if you want to automatically cancel unpaid reservations.
bg_BG: Изберете тази опция, ако искате автоматично да анулирате неплатени резервации.

en: Delete unpaid reservations after
bg_BG: Изтрийте неплатените резервации след

en: Set the time range to complete the online payment.
bg_BG: Задайте интервал от време, за да завършите онлайн плащането.

en: Currency
bg_BG: Валута

en: Set your currency
bg_BG: Задайте валутата

en: Set your currency position
bg_BG: Задайте валутна позиция

en: on left side
bg_BG: от лявата страна

en: on right side
bg_BG: от дясната страна

en: If you want a new currency to be added please send us an email to support@wpchef.it
bg_BG: Ако искате да бъде добавена нова валута, моля, изпратете ни имейл на support@wpchef.it

en: Decimal separator
bg_BG: Десетичен разделител

en: Thousand separator
bg_BG: Хиляден разделител

en: Payment methods
bg_BG: Начини за плащане

en: If you want to integrate a new custom payment gateway please refere to <strong>custom_payment_gateway.txt</strong> file inside our plugin folder.
bg_BG: Ако искате да интегрирате нов персонализиран шлюз за плащания, моля, вижте <strong>custom_payment_gateway.txt</strong> файлът вътре в нашата папка с плъгини.

en: Enable online payments
bg_BG: Активиране на онлайн плащания

en: Allow users to pay in advance.
bg_BG: Позволете на потребителите да плащат предварително.

en: Enable "Pay later" option
bg_BG: Активирайте опцията „Плащане по-късно“

en: Payment method
bg_BG: Начини за плащане

en: Pay a deposit of
bg_BG: Платете депозит от

en: Select your favorite booking form layout
bg_BG: Изберете любимото си оформление на формуляра за резервация

en: Choose the one that best fits your page
bg_BG: Изберете най-подходящия за вашата страница

en: Custom colors
bg_BG: Персонализирани цветове

en: customize colors of the salon shortcode.
bg_BG: персонализирайте цветовете на късия код на салона.

en: Background color
bg_BG: Цвят на фона

en: Main color
bg_BG: Основен цвят

en: Text color
bg_BG: Цвят на текста

en: No assistants available for the selected time/slot - please choose another one
bg_BG: Няма налични служители за избрания час/слот - моля изберете друг

en: Next step
bg_BG: Следваща стъпка

en: Back
bg_BG: Назад

en: The choice of assistant is not provided for this service
bg_BG: Изборът на служител не е предвиден за тази услуга

en: select a day
bg_BG: изберете ден

en: select an hour
bg_BG: изберете час

en: Date and time booked
bg_BG: Резервирани дата и час

en: Services booked
bg_BG: Резервирани услуги

en: Do you have any message for us?
bg_BG: Имате ли съобщение към нас?

en: Leave a message
bg_BG: Остави съобщение

en: Terms & conditions
bg_BG: Правила и условия

en: Finalise
bg_BG: Финализиране

en: Booking Confirmation
bg_BG: Потвърждение за резервация

en: The payment is failed, please try again.
bg_BG: Плащането не беше успешно. Моля, опитайте отново

en: Your booking is pending
bg_BG: Вашата резервация чака потвърждение

en: PLEASE COMPLETE PAYMENT
bg_BG: МОЛЯ, ЗАВЪРШЕТЕ ПЛАЩАНЕТО

en: Your booking is completed
bg_BG: Вашата резервация е завършена

en: Booking number
bg_BG: Номер на резервация

en: I'll pay later
bg_BG: Ще платя по-късно

en: Or
bg_BG: Или

en: Complete
bg_BG: Завърши

en: You will receive a confirmation of your booking by email.
bg_BG: Ще получите потвърждение за вашата резервация по имейл.

en: If you don't receive any news from us or you need to change your reservation please call the %s or send an e-mail to %s
bg_BG: Ако не получите никакви новини от нас или трябва да промените вашата резервация, моля, обадете се на %s или изпратете имейл до %s

en: You have <strong>%s</strong> to complete your payment before this reservation is canceled
bg_BG: Вие имате <strong>%s</strong> , за да завършите плащането си преди анулирането на тази резервация

en: If you need to change your reservation please call <strong>%s</strong> or send an e-mail to <strong>%s</strong>
bg_BG: Ако трябва да промените резервацията си, обадете се на <strong>%s</strong> или изпратете имейл до <strong>%s</strong>

en: Subtotal
bg_BG: Междинна сума

en: SORRY! This slot is no more available
bg_BG: Съжаляваме! Този слот вече не е наличен

en: Please start over your reservation
bg_BG: Моля, започнете от начало вашата резервация

en: Your free version is expired - upgrade to PRO
bg_BG: Вашата безплатна версия е изтекла - надградете до PRO

en: Book an appointment
bg_BG: Резервирайте час

en: Select your assistants
bg_BG: Изберете служители

en: Select your assistant
bg_BG: Изберете служители

en: On-line booking is disabled
bg_BG: Онлайн резервацията е деактивирана

en: No more slots available until
bg_BG: Няма повече свободни слотове до

en: When do you want to come?
bg_BG: Кога можете да дойдете?

en: Forgot password?
bg_BG: Забравена парола?

en: Returning customer?
bg_BG: Завръщащ се клиент?

en: Please, log-in.
bg_BG: Моля, влезнате си в акаунта.

en: Login
bg_BG: Вписване

en: Please fill out the form to checkout
bg_BG: Моля, попълнете формуляра, за да завършите

en: checkout as a guest
bg_BG: завърши като гост

en: no account will be created
bg_BG: няма да бъде създаден акаунт

en: Checkout as a guest
bg_BG: Завърши като гост

en: An account will be automatically created
bg_BG: Акаунт ще бъде създаден автоматично

en: Checkout
bg_BG: Завърши

en: When
bg_BG: Кога

en: Action
bg_BG: Действие

en: Leave a feedback
bg_BG: Оставете отзиви

en: Book now
bg_BG: Резервирайте сега

en: Pay Now
bg_BG: Плати сега

en: You have <strong>%s</strong> to complete your payment before this reservation being canceled
bg_BG: Вие имате <strong>%s</strong> , за да завършите плащането си преди анулирането на тази резервация

en: Cancel booking
bg_BG: Анулирайте резервацията

en: Sorry, you cannot cancel this booking online. Please call %s
bg_BG: За съжаление не можете да отмените тази резервация онлайн. Моля обадете се на %s

en: Welcome back %s!
bg_BG: Добре дошли обратно %s!

en: Next appointments
bg_BG: Следващи часове

en: Reservations history
bg_BG: История на резервациите

en: The booking has been cancelled
bg_BG: Резервацията е анулирана

en: Here you have your next reservations with us, pay attention to the 'pending' reservations
bg_BG: Тук имате следващите си резервации с нас, обърнете внимание на „очакващите потвърждение“ резервации

en: You don't have upcoming reservations, do you want to re-schedule your last appointment with us?
bg_BG: Нямате предстоящи резервации, искате ли да пренасрочите последният си час с нас?

en: MAKE A NEW RESERVATION
bg_BG: НАПРАВЕТЕ НОВА РЕЗЕРВАЦИЯ

en: Here you have your past reservations, you can submit a review or re-schedule an appointment
bg_BG: Тук са вашите минали резервации, можете да изпратите отзив или да насрочите час

en: No bookings
bg_BG: няма резервации

en: Hi
bg_BG: Здравей

en: How was your expirience with us this time? (required)
bg_BG: Как беше преживяването ти с нас този път? (Задължително)

en: please, drop us some lines to understand if your expirience has been  in line  with your expectrations
bg_BG: моля, драсни ни няколко реда, за да разберем дали преживяването ти е било в съответствие с твоите очаквания

en: Rate our service (required)
bg_BG: Оцени нашата услуга (задължително)

en: Send your review
bg_BG: Изпрати ни отзива си

en: Cancel
bg_BG: Отказ

en: Thank you for your review. It will help us improving our services.
bg_BG: Благодарим ти за отзива. Това ще ни помогне да подобрим нашите услуги.

en: We hope to see you again at
bg_BG: Надяваме се да се видим отново в

en: Something more?
bg_BG: Нещо повече?

en: What do you need?
bg_BG: Какво ти е необходимо?

en: SMS sent successfully.
bg_BG: SMS е изпратен успешно.

en: SMS Verification
bg_BG: SMS потвърждение

en: We have sent an SMS text on your mobile phone.
bg_BG: Изпратихме SMS на вашия мобилен телефон.

en: Your telephone number is verified
bg_BG: Вашият телефонен номер е потвърден

en: digit your verification code
bg_BG: посочете кода си за потвърждение

en: I didn't received the code, please send it again
bg_BG: Не получих кода, моля изпратете го отново

en: Booking summary
bg_BG: Резюме на резервацията

en: Here are the details of your booking:
bg_BG: Ето подробностите за вашата резервация:

en: don't forget your reservation at
bg_BG: не забравяйте вашата резервация на

en: on
bg_BG: включен

en: | Booking ID
bg_BG: | Идентификационен номер на резервацията

en: has booked at
bg_BG: е резервирал в

en: BOOKING ID
bg_BG: ИДЕНТИФИКАЦИОНЕН НОМЕР НА РЕЗЕРВАЦИЯТА

en: Hi, 
    this is you verification code on {salon}: 
    {code} 
    Thank you very much. 
    {salon} 
    {address} 
    {phone} 
    {email}
bg_BG: Здравейте, 
    това е вашият код за потвърждение {salon}: 
    {code} 
    Много ви благодаря. 
    {salon} 
    {address} 
    {phone} 
    {email}

en: Your free version is expired. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Please upgrade Salon Booking to a PRO version</a>.
bg_BG: Вашата безплатна версия е изтекла. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Моля, надстройте Salon Booking до PRO версия</a>.

en: <strong>Do you want a 30% discount? <a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/" target="blank">INVITE YOUR FRIENDS!</a></strong></p>
bg_BG: <strong>Искате 30% отстъпка? <a href="http://salon.wordpresschef.it/invite-friends-get-30-discount-first-purchase/" target="blank">ПОКАНИ ПРИЯТЕЛИТЕ СИ!</a></strong></p>

en: You are going to reach the bookings limit for the Salon Booking free version. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Please upgrade Salon Booking to a PRO version</a>.
bg_BG: Ще достигнете лимита за резервации за безплатната версия на Salon Booking. <a href="http://salon.wordpresschef.it/salon-booking-plugin-pricing/" target="blank">Моля, надстройте Salon Booking до PRO версия</a>.

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version
bg_BG: Salon Booking Wordpress Plugin - безплатна версия

note: Description of the plugin/theme
en: Let your customers book you services through your website. Perfect for hairdressing salons, barber shops and beauty centers.
bg_BG: Дайте възможност на клиентите ви да си резервират услуги чрез вашия уебсайт. Перфектно за фризьорски салони, бръснарници и козметични центрове.
