Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Calendar
be: Каляндар

en: Status
be: Статус

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Custom
be: Адвольны

en: Settings
be: Налады

en: Tools
be: Інструменты

en: Pending
be: Чакае

en: Password
be: Пароль:

en: Address
be: Адрас

en: Sunday
be: Нядзеля

en: Monday
be: Панядзелак

en: Tuesday
be: Аўторак

en: Wednesday
be: Серада

en: Thursday
be: Чацвер

en: Friday
be: Пятніца

en: Saturday
be: Субота

en: Medium
be: Сярэдні

en: Large
be: Вялікі

en: Email
be: Пошта

en: None
be: Няма

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Preview
be: Прагледзець

en: Day
be: Тэг

en: Year
be: Год

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: or
be: альбо

en: Remove
be: Выдаліць

en: Support
be: Поддержка

en: Date Format
be: Фармат даты

en: Time Format
be: Фармат часу

en: Background color
be: Фонавы колер

en: Text color
be: Колер тэксту

en: Back
be: Назад

en: Action
be: Дзеянне

en: Cancel
be: Адмяніць

en: on
be: off
