Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to as translation catalogue (11 entries)

en: Status
as: অৱস্থা

en: Edit
as: সম্পাদনা

en: Filter
as: পৰিশোধন

en: Settings
as: ব্যৱস্থাপনা

en: Email
as: ইমেইল

en: Next
as: পিছলৈ

en: Export
as: ৰপ্তানি

en: Import
as: আমদানি

en: Date
as: তাৰিখ

en: Remove
as: আঁতৰাওক

en: Cancel
as: বাতিল
