Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to an translation catalogue (38 entries)

en: Rating
an: Valoración

en: Calendar
an: Calandario

en: Status
an: Estau

en: First Name
an: Nombre

en: Last Name
an: Apellidos

en: E-mail
an: Correu electronico

en: Edit
an: Editar

en: Custom
an: Personalizau

en: Filter
an: Filtrar

en: Tools
an: Ferramientas

en: Pending
an: Pendient

en: Password
an: Clau

en: Sunday
an: Domingo

en: Monday
an: Luns

en: Tuesday
an: Martes

en: Wednesday
an: Mierques

en: Thursday
an: Chueus

en: Friday
an: Viernes

en: Saturday
an: Sabado

en: Medium
an: Meyo

en: Thumbnail
an: Miniatura

en: Email
an: Correu electronico

en: All
an: Totz

en: M j, Y @ G:i
an: j F Y G:i a2

en: None
an: Garra

en: Publish
an: Publicar

en: Preview
an: Anvista previa

en: Day
an: Etiqueta

en: Next
an: Siguient

en: Export
an: Exportar

en: or
an: de

en: Import
an: Importar

en: Date
an: Calendata

en: Hide
an: Amagar

en: Date Format
an: Formato de calendata

en: Time Format
an: Formato d'hora

en: Action
an: Acción

en: Cancel
an: Cancelar
