Salon Booking Wordpress Plugin - Free Version - en to af translation catalogue (41 entries)

en: Calendar
af: Kalender

en: E-mail
af: E-pos

en: Edit
af: Wysig

en: Today
af: Vandag

en: Custom
af: Uniek

en: Settings
af: Instellings

en: Tools
af: Gereedskap

en: Pending
af: Hangende

en: Password
af: Wagwoord

en: Address
af: Adres

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Large
af: Groot

en: Thumbnail
af: Piekieprentjie

en: Email
af: E-pos

en: All
af: Alles

en: None
af: Geen

en: Publish
af: Publiseer

en: Preview
af: Voorskou

en: Day
af: Merk

en: Year
af: Jaar

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: or
af: of

en: Import
af: Invoer

en: Date
af: Datum

en: Remove
af: Verwyder

en: Date Format
af: Datumformaat

en: Time Format
af: Tydformaat

en: Background color
af: Agtergrond kleur

en: Text color
af: Teks kleur

en: Back
af: Agter

en: Complete
af: Voltooi

en: Action
af: Aksie

en: Cancel
af: Kanselleer

en: on
af: aan
